kolf - en to be translation catalogue (27 entries)

en: No configuration options
be: Няма наладжвальных параметраў

en: Add object:
be: Дадаць аб'ект:

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Show border walls
be: Паказваць межавую сцяну

en: Course Author
be: Аўтар пляцоўкі

en: Course Name
be: Назва пляцоўкі

en: Drop Outside of Hazard
be: Змясціць побач з небяспечнай зонай

en: Rehit From Last Location
be: Паўтарыць удар з апошняй пазіцыі

en: What would you like to do for your next shot?
be: Адкуль вы жадаеце зрабіць наступны ўдар?

en: %1 is in a Hazard
be: %1 у небяспечнай зоне

en: %1 will start off.
be: %1 пачынае.

en: Cup
be: Кубак

en: Windmill
be: Млын

note: i18n: ectx: Menu (hole)
en: Ho&le
be: Лунка

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
be: Іс&ці

en: Slow
be: Павольна

en: Fast
be: Хутка

en: Print course information and exit
be: Вывесці інфармацыю пра пляцоўку і выйсці

en: &Top
be: Угары

en: &Left
be: Злева

en: &Right
be: Справа

en: &Bottom
be: Знізу

en: Walls on:
be: Сцены:

en: Sign HTML:
be: Надпіс HTML:

en: Moving speed
be: Хуткасць руху

en: New Text
be: Новы тэкст

en: Total
be: Усяго
