kolf - en to bg translation catalogue (103 entries)

en: No configuration options
bg: Без възможност за настройване

en: Add object:
bg: Добавяне на обект:

en: Course name:
bg: Име на игрище:

en: Course author:
bg: Автор на игрище:

en: Par:
bg: Средно:

en: Maximum:
bg: Максимум:

en: Maximum number of strokes player can take on this hole.
bg: Максимален брой удари, които може да направи играчът за тази дупка.

en: Maximum number of strokes
bg: Максимален брой удари

en: Unlimited
bg: Без ограничение

en: Show border walls
bg: Гранични стени

en: Course Author
bg: Автор на игрище

en: Course Name
bg: Име на игрище

en: Drop Outside of Hazard
bg: Излизане извън локвата

en: Rehit From Last Location
bg: Повторение на удара от последна позиция

en: What would you like to do for your next shot?
bg: Какво искате да направите при следващия си удар?

en: %1 is in a Hazard
bg: %1 е в локва

en: %1 will start off.
bg: %1 започва пръв.

en: New Hole
bg: Нова дупка

en: Course name: %1
bg: Име на игрище: %1

en: Created by %1
bg: Създадено от %1

en: This hole uses the following plugins, which you do not have installed:
bg: Тази дупка използва следните приставки, които не са инсталирани:

en: There are unsaved changes to current hole. Save them?
bg: Незаписани промени за тази дупка. Да бъдат ли записани?

en: Unsaved Changes
bg: Незаписани промени

en: Save &Later
bg: Запис по-&късно

en: &Do not ask again
bg: &Изключване на въпроса

en: Puddle
bg: Локва

en: Wall
bg: Стена

en: Cup
bg: Дупка

en: Sand
bg: Пясъци

en: Windmill
bg: Вятърна мелница

en: Black Hole
bg: Черна дупка

en: Bridge
bg: Мост

en: Sign
bg: Знак

en: Bumper
bg: Склон

en: Save &Course
bg: &Запис на игрище

en: Save &Course As...
bg: Запис на игрище &като...

en: &Save Game
bg: З&апис на игра

en: &Save Game As...
bg: Запи&с на игра като...

en: &New
bg: &Нова

en: &Reset
bg: Ану&лиране

en: &Undo Shot
bg: &Отмяна на удар

note: i18n("&Replay Shot"), 0, this, SLOT(emptySlot()), actionCollection(), "replay"); Go
en: Switch to Hole
bg: Прехвърляне към дупка

en: &Next Hole
bg: Следва&ща дупка

en: &Previous Hole
bg: Преди&шна дупка

en: &First Hole
bg: П&ърва дупка

en: &Last Hole
bg: Пос&ледна дупка

en: &Random Hole
bg: Сл&учайна дупка

en: Enable &Mouse for Moving Putter
bg: Движение на стика с &мишката

en: Enable &Advanced Putting
bg: Стик за н&апреднали

en: Show &Info
bg: Ин&формация

en: Show Putter &Guideline
bg: Показване на &водещата линия на стика

en: Enable All Dialog Boxes
bg: Всички диалогови прозорци

en: Play &Sounds
bg: Включване на &звука

en: &Tutorial
bg: О&бучение

en: Par
bg: Средно

en:  and
bg:  и

en: %1 tied
bg: %1 е блокиран

en: %1 won!
bg: %1 спечели!

en: High Scores for %1
bg: Резултат за %1

en: %1's turn
bg: Ред е на %1

en: %1's score has reached the maximum for this hole.
bg: Максимален брой точки на %1 за тази дупка.

note: i18n: ectx: Menu (hole)
en: Ho&le
bg: Ду&пка

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
bg: Навига&ция

en: Enable show/hide
bg: Показване/скриване

en: Slow
bg: Бавно

en: Fast
bg: Бързо

en: Diagonal
bg: Диагонал

en: Opposite Diagonal
bg: Обратен диагонал

en: Reverse direction
bg: Обръщане на посоката

en: Unmovable
bg: Без преместване

en: Whether or not this slope can be moved by other objects, like floaters.
bg: Преместване на склона от други предмети, като например, хвърчащи килимчета.

en: Grade:
bg: Степен:

en: KDE Minigolf Game
bg: Мини голф

en: Print course information and exit
bg: Отпечатване на информацията за игрището и изход

en: By %1
bg: От %1

en: %1 holes
bg: %1 дупки

en: par %1
bg: Средно %1

en: Course %1 does not exist.
bg: Игрището "%1" не съществува.

en: Players
bg: Играчи

en: &New Player
bg: &Нов играч

en: Course
bg: Игрище

en: Choose Course to Play
bg: Избор на игрище

en: Create New
bg: Ново игрище

en: You
bg: Вие

en: Highscores
bg: Резултати

en: Add...
bg: Добавяне...

en: Game Options
bg: Настройки на играта

en: &Strict mode
bg: &Строг режим

en: In strict mode, undo, editing, and switching holes is not allowed. This is generally for competition. Only in strict mode are highscores kept.
bg: В строг режим отмяната, редактирането и прехвърлянето към друга дупка не са разрешени. Той се използва главно за състезания. Само в този режим може да се записват резултати.

en: Par %1
bg: Средно %1

en: %1 Holes
bg: %1 Дупки

en: Chosen course is already on course list.
bg: Избраното игрище вече е в списъка с игрища.

en: Player %1
bg: Играч %1

en: Exiting ball angle:
bg: Ъгъл на излитане на топката:

en: Minimum exit speed:
bg: Минимална скорост на излитане:

en: &Top
bg: О&тгоре

en: &Left
bg: &Ляво

en: &Right
bg: &Дясно

en: Walls on:
bg: Стени:

en: Sign HTML:
bg: Подпис HTML:

en: Moving speed
bg: Скорост на движение

en: New Text
bg: Нов текст

en: Total
bg: Общо
