kolf - en to et translation catalogue (129 entries)

en: No configuration options
et: Seadistusi pole

en: Add object:
et: Lisatav objekt:

en: Course name:
et: Väljaku nimi:

en: Course author:
et: Väljaku autor:

en: Maximum:
et: Maksimaalne:

en: Maximum number of strokes player can take on this hole.
et: Maks. löökide arv, mida mängija sellel rajal teha saab.

en: Maximum number of strokes
et: Maks. löökide arv

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Show border walls
et: Piirete näitamine

en: Course Author
et: Väljaku autor

en: Course Name
et: Väljaku nimi

en: Drop Outside of Hazard
et: Pane maha väljaspool takistust

en: Rehit From Last Location
et: Uus löök viimasest löögikohast

en: What would you like to do for your next shot?
et: Millist lööki sa järgmisena teha tahad?

en: %1 is in a Hazard
et: %1 sattus takistuse otsa

en: %1 will start off.
et: %1 alustab.

en: New Hole
et: Uus rada

en: Course name: %1
et: Väljaku nimi: %1

en: Created by %1
et: Autor: %1

en: %1 hole | %1 holes
et[0]: %1 rada
et[1]: %1 rada

en: This hole uses the following plugins, which you do not have installed:
et: See rada kasutab pluginad, mida sul pole paigaldatud:

en: There are unsaved changes to current hole. Save them?
et: Sellel rajal on tehtud muudatus, mida pole veel salvestatud. Salvestada?

en: Unsaved Changes
et: Salvestamata muudatused

en: Save &Later
et: Salvesta &hiljem

[ctx: @title:window]
en: Pick Kolf Course to Save To
et: Kolfi väljaku salvestamine

en: &Do not ask again
et: &Rohkem ei küsita

en: Slope
et: Kallak

en: Puddle
et: Lomp

en: Wall
et: Sein

en: Cup
et: Auk

en: Sand
et: Liiv

en: Windmill
et: Tuuleveski

en: Black Hole
et: Must auk

en: Floater
et: Hõljuk

en: Bridge
et: Sild

en: Sign
et: Silt

en: Bumper
et: Põrgataja

en: Save &Course
et: S&alvesta väljak

en: Save &Course As...
et: Salvesta väljak &kui...

en: &Save Game
et: &Salvesta mäng

en: &Save Game As...
et: Salvesta &mäng kui...

en: &Edit
et: &Muuda

en: &New
et: &Uus

en: &Reset
et: Lä&htesta

en: &Undo Shot
et: &Võta löök tagasi

note: i18n("&Replay Shot"), 0, this, SLOT(emptySlot()), actionCollection(), "replay"); Go
en: Switch to Hole
et: Vaheta rada

en: &Next Hole
et: &Järgmine rada

en: &Previous Hole
et: &Eelmine rada

en: &First Hole
et: &Esimene rada

en: &Last Hole
et: &Viimane rada

en: &Random Hole
et: &Juhuslikult valitud rada

en: Enable &Mouse for Moving Putter
et: &Putteri liigutamine hiirega lubatud

en: Enable &Advanced Putting
et: &Täiustatud puttamine lubatud

en: Show &Info
et: Näita &infot

en: Show Putter &Guideline
et: Putteri sihiku &näitamine

en: Enable All Dialog Boxes
et: Kõigi dialoogide näitamine

en: Play &Sounds
et: Helide e&sitamine

en: &Tutorial
et: &Treening

en:  and
et:  ja

en: %1 tied
et: %1 mängis viiki

en: %1 won!
et: %1 võitis!

en: High Scores for %1
et: Rekordid: %1

[ctx: @title:window]
en: Pick Saved Game to Save To
et: Mängu salvestamine

[ctx: @title:window]
en: Pick Kolf Saved Game
et: Kolfi mängu salvestamine

en: %1's turn
et: %1 löök

en: %1's score has reached the maximum for this hole.
et: %1 saavutas selle raja maksimumskoori

note: i18n: ectx: Menu (hole)
en: Ho&le
et: &Rada

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
et: &Liikumine

en: Enable show/hide
et: Näitamise/peitmise lubamine

en: Slow
et: Aeglane

en: Fast
et: Kiire

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Diagonal
et: Diagonaal

en: Opposite Diagonal
et: Teisipidi diagonaal

en: Elliptic
et: Elliptiline

en: Reverse direction
et: Vastupidises suunas

en: Unmovable
et: Liikumatu

en: Whether or not this slope can be moved by other objects, like floaters.
et: Märgib, kas teised objektid (näiteks hõljukid) saavad seda kallakut liigutada.

en: Grade:
et: Kalle:

en: KDE Minigolf Game
et: KDE Minigolf

en: (c) 2002-2010, Kolf developers
et: (c) 2002-2010: Kolfi arendajad

en: Current maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Former main author
et: Endine põhiautor

en: Advanced putting mode
et: Täiustatud puttamise režiim

en: Border around course
et: Piirded väljaku ümber

en: Some good sound effects
et: Mõned eriti head heliefektid

en: Wall-bouncing help
et: Seinapõrgete abi

en: Suggestions, bug reports
et: Soovitused, vigadest teatamine

en: Developer of Box2D physics engine
et: Box2D füüsikamootori arendaja

en: Vector class (Kolf 1)
et: Vektorite klass (Kolf 1)

en: Working wall-bouncing algorithm (Kolf 1)
et: Töötav seinapõrke algoritm (Kolf 1)

en: File
et: Fail

en: Print course information and exit
et: Näitab väljaku infot ja väljub

en: By %1
et: Autor: %1

en: %1 holes
et: Radu: %1

en: Course %1 does not exist.
et: %1 väljakut pole olemas.

en: Players
et: Mängijad

en: &New Player
et: &Uus mängija

en: Course
et: Väljak

en: Choose Course to Play
et: Väljaku valimine

en: Create New
et: Loo uus

en: You
et: Mina

en: Highscores
et: Rekordid

en: Add...
et: Lisa...

en: Remove
et: Eemalda

en: Options
et: Valikud

en: Game Options
et: Mängu valikud

en: &Strict mode
et: &Range režiim

en: In strict mode, undo, editing, and switching holes is not allowed. This is generally for competition. Only in strict mode are highscores kept.
et: Range režiimi korral ei ole löökide tagasivõtmine ning radade muutmine ja vahetamine lubatud. See on üldiselt mõeldud võistlemiseks. Rekordeid arvestatakse ainult range režiimi korral.

en: Par %1
et: Par: %1

en: %1 Holes
et: Radu: %1

[ctx: @title:window]
en: Pick Kolf Course
et: Kolfi väljaku valik

en: Chosen course is already on course list.
et: Valitud väljak on juba nimekirjas.

en: Player %1
et: Mängija: %1

en:  degree |  degrees
et[0]:  kraad
et[1]:  kraadi

en: Exiting ball angle:
et: Palli väljumisnurk:

en: Minimum exit speed:
et: Minimaalne väljumiskiirus:

en: Maximum exit speed:
et: Maksimaalne väljumiskiirus:

en: &Top
et: &Üleval

en: &Left
et: &Vasakul

en: &Right
et: &Paremal

en: &Bottom
et: &All

en: Walls on:
et: Seinad:

en: Sign HTML:
et: Sildi HTML:

en: Windmill on top
et: Tiivik ülal

en: Moving speed
et: Liikumiskiirus

en: New Text
et: Uus tekst

en: Total
et: Kokku
