kolf - en to he translation catalogue (108 entries)

en: No configuration options
he: אין אפשרויות להגדרה

en: Add object:
he: הוסף פריט:

en: Course name:
he: שם המסלול:

en: Course author:
he: יוצר המסלול:

en: Par:
he: תקן:

en: Maximum:
he: מהירות יציאה מרבית:

en: Maximum number of strokes player can take on this hole.
he: המספר המרבי של חבטות ששחקן יכול לחבוט בגומה זו.

en: Maximum number of strokes
he: מספר מרבי של חבטות

en: Unlimited
he: בלתי מוגבל

en: Show border walls
he: הצג קירות מסגרת

en: Course Author
he: יוצר המסלול

en: Course Name
he: שם המסלול

en: Drop Outside of Hazard
he: הוצא מהמלכודת

en: Rehit From Last Location
he: חבוט שוב מהמיקום האחרון

en: What would you like to do for your next shot?
he: מה ברצונך לעשות עם החבטה הבאה שלך?

en: %1 is in a Hazard
he: %1 נמצא במלכודת

en: %1 will start off.
he: %1 יתחיל.

en: New Hole
he: גומה חדשה

en: Course name: %1
he: שם המסלול: %1

en: Created by %1
he: נוצר על ידי %1

en: This hole uses the following plugins, which you do not have installed:
he: גומה זו עושה שימוש בתוספים הבאים, שאינם מותקנים אצלך:

en: There are unsaved changes to current hole. Save them?
he: הגומה הנוכחית מכילה שינויים שלא נשמרו. האם לשמור אותם?

en: Unsaved Changes
he: שינויים שלא נשמרו

en: Save &Later
he: &שמור אחר כך

en: &Do not ask again
he: אל &תשאל שוב

en: Puddle
he: שלולית

en: Wall
he: קיר

en: Cup
he: גומה

en: Sand
he: חול

en: Windmill
he: טחנת רוח

en: Black Hole
he: חור שחור

en: Bridge
he: גשר

en: Sign
he: שלט

en: Bumper
he: פגוש

en: Save &Course
he: שמור &מסלול

en: Save &Course As...
he: שמירת מסלול &בשם...

en: &Save Game
he: &שמור משחק

en: &Save Game As...
he: שמי&רת משחק בשם...

en: &New
he: &חדש

en: &Reset
he: &אפס

en: &Undo Shot
he: &בטל חבטה

note: i18n("&Replay Shot"), 0, this, SLOT(emptySlot()), actionCollection(), "replay"); Go
en: Switch to Hole
he: עבור לגומה

en: &Next Hole
he: הגומה ה&באה

en: &Previous Hole
he: הגומה ה&קודמת

en: &First Hole
he: הגומה ה&ראשונה

en: &Last Hole
he: הגומה ה&אחרונה

en: &Random Hole
he: גו&מה אקראית

en: Enable &Mouse for Moving Putter
he: &אפשר שימוש בעכבר להזזת המחבט

en: Enable &Advanced Putting
he: אפשר &חבטות מתקדמות

en: Show &Info
he: הצג &מידע

en: Show Putter &Guideline
he: הצג קו &עזר לחבטה

en: Enable All Dialog Boxes
he: אפשר את כל תיבות הדו־שיח

en: Play &Sounds
he: &נגן צלילים

en: &Tutorial
he: &לימוד

en: Par
he: תקן

en:  and
he:  ו־

en: %1 tied
he: %1 סיימו בתיקו

en: %1 won!
he: %1 ניצח!

en: High Scores for %1
he: תוצאות שיא במסלול %1

en: %1's turn
he: התור של %1

en: %1's score has reached the maximum for this hole.
he: הניקוד של %1 הגיע למקסימום האפשרי בגומה זו.

note: i18n: ectx: Menu (hole)
en: Ho&le
he: &גומה

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
he: מ&עבר

en: Enable show/hide
he: אפשר הופעה\היעלמות

en: Slow
he: איטי

en: Fast
he: מהיר

en: Diagonal
he: אלכסוני

en: Opposite Diagonal
he: אלכסוני הפוך

en: Reverse direction
he: כיוון הפוך

en: Unmovable
he: בלתי ניתן להזזה

en: Whether or not this slope can be moved by other objects, like floaters.
he: האם מדרון זה ניתן להזזה על ידי עצמים אחרים, כמו משטחים צפים.

en: Grade:
he: שיפוע:

en: KDE Minigolf Game
he: משחק מיני־גולף עבור KDE

en: Advanced putting mode
he: מצב חבטות מתקדמות

en: Border around course
he: מסגרת מסביב למסלול

en: Some good sound effects
he: אפקטי צליל טובים

en: Wall-bouncing help
he: עזרה עם קפיצה מקירות

en: Suggestions, bug reports
he: הצעות, דיווחים על באגים

en: Print course information and exit
he: הצג מידע לגבי מסלול וצא

en: By %1
he: מאת %1

en: %1 holes
he: %1 גומות

en: par %1
he: תקן %1

en: Course %1 does not exist.
he: המסלול %1 לא קיים.

en: Players
he: שחקנים

en: &New Player
he: &שחקן חדש

en: Course
he: מסלול

en: Choose Course to Play
he: בחירת מסלול למשחק

en: Create New
he: צור מסלול חדש

en: You
he: אתה

en: Highscores
he: תוצאות שיא

en: Add...
he: הוספה...

en: Game Options
he: אפשרויות משחק

en: &Strict mode
he: &מצב מחמיר

en: In strict mode, undo, editing, and switching holes is not allowed. This is generally for competition. Only in strict mode are highscores kept.
he: במצב מחמיר חל איסור על ביטולים, עריכה, ומעבר בין גומות. מצב זה מיועד בעיקר לתחרויות. רק במצב זה נשמרות תוצאות השיא.

en: Par %1
he: תקן %1

en: %1 Holes
he: %1 גומות

en: Chosen course is already on course list.
he: המסלול הנבחר כבר נמצא ברשימת המסלולים.

en: Player %1
he: שחקן %1

en: Exiting ball angle:
he: זווית יציאת הכדור:

en: Minimum exit speed:
he: מהירות יציאה מינימלית:

en: &Top
he: &למעלה

en: &Left
he: מ&שמאל

en: &Right
he: מ&ימין

en: Walls on:
he: קירות:

en: Sign HTML:
he: טקסט HTML של השלט:

en: Moving speed
he: מהירות תנועה

en: New Text
he: טקסט חדש

en: Total
he: סך הכל
