kolf 0 - en to hr translation catalogue (104 entries)

en: No configuration options
hr: Nema opcija za konfiguriranje

en: Add object:
hr: Dodaj objekt:

en: Course name:
hr: Naziv terena:

en: Course author:
hr: Autor terena:

en: Maximum:
hr: Najviše:

en: Maximum number of strokes player can take on this hole.
hr: Najveći broj udaraca koje igrač može izvesti na ovoj rupi.

en: Maximum number of strokes
hr: Najveći broj udaraca

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Show border walls
hr: Prikaži granične zidove

en: Course Author
hr: Autor terena

en: Course Name
hr: Naziv terena

en: Drop Outside of Hazard
hr: Ispusti izvan hazarda

en: Rehit From Last Location
hr: Ponovo udari s posljednje lokacije

en: What would you like to do for your next shot?
hr: Što biste željeli uradite za vaš sljedeći udarac?

en: %1 is in a Hazard
hr: %1 je u hazardu

en: %1 will start off.
hr: %1 će započeti.

en: New Hole
hr: Nova rupa

en: Course name: %1
hr: Naziv terena: %1

en: Created by %1
hr: Izradio: %1

en: This hole uses the following plugins, which you do not have installed:
hr: Ova rupa upotrebljava sljedeće dodatke koje vi nemate instalirane:

en: There are unsaved changes to current hole. Save them?
hr: Na trenutnoj rupi postoje nespremljene izmjene. Želite li ih spremiti?

en: Unsaved Changes
hr: Nespremljene izmjene

en: Save &Later
hr: Spremi &kasnije

en: &Do not ask again
hr: &Ne pitaj ponovno

en: Puddle
hr: Lokva

en: Wall
hr: Zid

en: Cup
hr: Pehar

en: Sand
hr: Pijesak

en: Windmill
hr: Vjetrenjača

en: Black Hole
hr: Crna rupa

en: Bridge
hr: Most

en: Sign
hr: Znak

en: Bumper
hr: Odbojnik

en: Save &Course
hr: Spremi &teren

en: Save &Course As...
hr: Spremi teren &kao …

en: &Save Game
hr: &Spremi igru

en: &Save Game As...
hr: Spremi &igru kao …

en: &New
hr: &Nov

en: &Reset
hr: &Poništi

en: &Undo Shot
hr: &Poništi udarac

note: i18n("&Replay Shot"), 0, this, SLOT(emptySlot()), actionCollection(), "replay"); Go
en: Switch to Hole
hr: Prebaci na rupu

en: &Next Hole
hr: &Sljedeća rupa

en: &Previous Hole
hr: P&rethodna rupa

en: &First Hole
hr: Pr&va rupa

en: &Last Hole
hr: P&osljednja rupa

en: &Random Hole
hr: &Nasumična rupa

en: Enable &Mouse for Moving Putter
hr: Omogući pomicanje štapa pomoću &miša

en: Enable &Advanced Putting
hr: Omogući &napredno udaranje

en: Show &Info
hr: Prikaži p&odatke

en: Show Putter &Guideline
hr: Prikaži &vodilicu štapa

en: Enable All Dialog Boxes
hr: Omogući sve dijaloške okvire

en: Play &Sounds
hr: Omogući &zvukove

en: &Tutorial
hr: &Vodič

en:  and
hr:  i

en: %1 tied
hr: %1 vezan

en: %1 won!
hr: %1 je pobijedio!

en: High Scores for %1
hr: Najbolji rezultati za %1

en: %1's turn
hr: %1 je na redu

en: %1's score has reached the maximum for this hole.
hr: %1 je ostvario najviši rezultat za ovu rupu.

note: i18n: ectx: Menu (hole)
en: Ho&le
hr: Ru&pa

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
hr: &Kreni

en: Enable show/hide
hr: Omogući prikaz/skrivanje

en: Slow
hr: Sporo

en: Fast
hr: Brzo

en: Diagonal
hr: Dijagonalno

en: Opposite Diagonal
hr: Suprotno dijagonalno

en: Reverse direction
hr: Obrni smjer

en: Unmovable
hr: Nepokretno

en: Whether or not this slope can be moved by other objects, like floaters.
hr: Može li ova kosina može biti pomaknuta drugim objektima, poput plutajućih objekata.

en: Grade:
hr: Stupanj:

en: KDE Minigolf Game
hr: KDE igra minigolfa

en: Advanced putting mode
hr: Napredi način lakog udaranja

en: Border around course
hr: Okvir oko terena

en: Some good sound effects
hr: Neki dobri zvučni efekti

en: Wall-bouncing help
hr: Pomoć za odbijanje o zid

en: Suggestions, bug reports
hr: Prijedlozi, izvještaji o nedostacima

en: Print course information and exit
hr: Ispiši podatke o terenu i izađi

en: By %1
hr: S %1

en: %1 holes
hr: %1 rupa

en: Course %1 does not exist.
hr: Teren %1 ne postoji.

en: Players
hr: Igrači

en: &New Player
hr: &Novi igrač

en: Course
hr: Teren

en: Choose Course to Play
hr: Odaberite teren za igru

en: Create New
hr: Izradi novi teren

en: You
hr: Vi

en: Highscores
hr: Najbolji rezultati

en: Add...
hr: Dodaj …

en: Game Options
hr: Opcije igre

en: &Strict mode
hr: &Strogi način igre

en: In strict mode, undo, editing, and switching holes is not allowed. This is generally for competition. Only in strict mode are highscores kept.
hr: U strogom načinu nije dopušteno poništavanje, uređivanje i promjena rupa. Ovo je općenit način za natjecanje. Najbolji rezultati bilježe se samo u strogom načinu.

en: %1 Holes
hr: %1 rupa

en: Chosen course is already on course list.
hr: Odabrani teren već je na popisu terena.

en: Player %1
hr: Igrač %1

en: Exiting ball angle:
hr: Izlazni kut loptice:

en: Minimum exit speed:
hr: Najmanja izlazna brzina:

en: &Top
hr: Pri &vrhu

en: &Left
hr: &Lijevo

en: &Right
hr: &Desno

en: Walls on:
hr: Zidovi na:

en: Sign HTML:
hr: Potpiši HTML:

en: Moving speed
hr: Brzina kretanja

en: New Text
hr: Novi tekst

en: Total
hr: Ukupno
