kolf - en to ka translation catalogue (71 entries)

en: Add object:
ka: ობიექტის დამატება:

en: Course name:
ka: კურსის სახელი:

en: Course author:
ka: კურსის ავტორი:

en: Maximum:
ka: მაქსიმუმი:

en: Unlimited
ka: შეუზღუდავი

en: Course Author
ka: კურსის ავტორი

en: Course Name
ka: კურსის სახელი

en: %1 is in a Hazard
ka: %1 საფრთხეშია

en: New Hole
ka: ახალი ნახვრეტი

en: Course name: %1
ka: კურსის სახელი: %1

en: Created by %1
ka: შექმნილია %1-ის მიერ

en: %1 hole | %1 holes
ka[0]: %1 ნახვრეტი
ka[1]: %1 ნახვრეტი

en: Unsaved Changes
ka: შეუნახავი ცვლილებები

en: Slope
ka: დახრა

en: Wall
ka: კედელი

en: Cup
ka: ჭიქა

en: Sand
ka: ქვიშა

en: Bridge
ka: ხიდი

en: Sign
ka: ხელმოწერა

en: &Edit
ka: &ჩასწორება

en: &New
ka: &ახალი

en: &Reset
ka: &საწყისი მნიშვნელობებზე დაბრუნება

en: &Undo Shot
ka: &სროლის გაუქმება

note: i18n("&Replay Shot"), 0, this, SLOT(emptySlot()), actionCollection(), "replay"); Go
en: Switch to Hole
ka: ნახვრეტზე გადართვა

en: &Next Hole
ka: &შემდეგი ნახვრეტი

en: &Previous Hole
ka: &წინა ნახვრეტი

en: &First Hole
ka: &პირველი ნახვრეტი

en: &Last Hole
ka: &ბოლო ნახვრეტი

en: &Random Hole
ka: &შემთხვევითი ნახვრეტი

en: Show &Info
ka: ინფორმაციის &ჩვენება

en: Play &Sounds
ka: &ხმის დაკვრა

en:  and
ka:  და

en: %1 won!
ka: %1-მა მოიგო!

en: High Scores for %1
ka: %1-ის უმაღლესი ქულები

en: %1's turn
ka: %1-ის სვლაა

note: i18n: ectx: Menu (hole)
en: Ho&le
ka: &ნახვრეტი

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
ka: &წავიდა

en: Enable show/hide
ka: ჩვენება / დამალვის ჩართვა

en: Slow
ka: ნელი

en: Fast
ka: სწრაფი

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Diagonal
ka: დიაგონალური

en: Elliptic
ka: ოვალური

en: Reverse direction
ka: მიმართულების შებრუნება

en: Unmovable
ka: გაუნძრეველი

en: Grade:
ka: დონე:

en: Current maintainer
ka: პროექტის მიმდინარე ხელმძღვანელი

en: Aaron Seigo
ka: აარონ სეიგო

en: File
ka: ფაილი

en: By %1
ka: %1-სგან

en: %1 holes
ka: %1 ნახვრეტი

[ctx: @title:window]
en: New Game
ka: დაიწყეთ ახალი თამაში

en: Players
ka: მოთამაშეები

en: &New Player
ka: ახალი &მოთამაშე

en: Course
ka: კურსი

en: Create New
ka: ახლის შექმნა

en: You
ka: თქვენ

en: Highscores
ka: უმაღლეს ქულები

en: Add...
ka: დამატება...

en: Remove
ka: წაშლა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Game Options
ka: თამაშის მორგება

en: Player %1
ka: მოთამაშე %1

en:  degree |  degrees
ka[0]:  გრადუსი
ka[1]:  გრადუსი

en: &Top
ka: &ზედა

en: &Left
ka: მარ&ცხნივ

en: &Right
ka: მარჯვენა

en: &Bottom
ka: ქ&ვედა

en: New Text
ka: ახალი ტექსტი

en: Total
ka: ჯამში
