kolf - en to lv translation catalogue (127 entries)

en: No configuration options
lv: Nav konfigurējamu iespēju

en: Add object:
lv: Pievienot objektu

en: Course name:
lv: Kursa nosaukums:

en: Course author:
lv: Kursa autors:

en: Par:
lv: Partija:

en: Maximum:
lv: Maksimālais:

en: Maximum number of strokes player can take on this hole.
lv: Maksimālais sitienu skaits, ko drīkst izdarīt šajā bedrītē.

en: Maximum number of strokes
lv: Maksimālais sitienu skaits

en: Unlimited
lv: Neierobežots

en: Show border walls
lv: Rādīt robežu sienas

en: Course Author
lv: Kursa autors

en: Course Name
lv: Kursa nosaukums

en: Drop Outside of Hazard
lv: Izmest ārpus bīstamās zonas

en: Rehit From Last Location
lv: Sist vēlreiz no iepriekšējās vietas

en: What would you like to do for your next shot?
lv: Ko darīsi tālāk?

en: %1 is in a Hazard
lv: %1 atrodas briesmās

en: %1 will start off.
lv: %1 sāks spēli.

en: New Hole
lv: Jauna bedrīte

en: Course name: %1
lv: Kursa nosaukums: %1

en: Created by %1
lv: Izveidojis %1

en: This hole uses the following plugins, which you do not have installed:
lv: Šī bedrīte izmanto šādus spraudņus, kuri nav instalēti tavā datorā:

en: There are unsaved changes to current hole. Save them?
lv: Aktīvajā bedrītē ir nesaglabātas izmaiņas. Saglabāt?

en: Unsaved Changes
lv: Nesaglabātas izmaiņas

en: Save &Later
lv: Saglabāt &vēlāk

en: &Do not ask again
lv: Vairs &neprasīt

en: Slope
lv: Nogāze

en: Puddle
lv: Ūdens

en: Wall
lv: Siena

en: Cup
lv: Kauss

en: Sand
lv: Smiltis

en: Windmill
lv: Vējdzirnavas

en: Black Hole
lv: Melnais caurums

en: Floater
lv: Platforma

en: Bridge
lv: Tilts

en: Sign
lv: Zīme

en: Bumper
lv: Buferis

en: Save &Course
lv: Saglabāt &kursu

en: Save &Course As...
lv: Saglabāt &kursu kā...

en: &Save Game
lv: &Saglabāt spēli

en: &Save Game As...
lv: &Saglabāt spēli kā...

en: &Edit
lv: R&ediģēt

en: &New
lv: Jau&ns

en: &Reset
lv: Sākt &vēlreiz

en: &Undo Shot
lv: &Atsaukt sitienu

note: i18n("&Replay Shot"), 0, this, SLOT(emptySlot()), actionCollection(), "replay"); Go
en: Switch to Hole
lv: Pārslēgties uz bedrīti

en: &Next Hole
lv: &Nākamā bedrīte

en: &Previous Hole
lv: &Iepriekšējā bedrīte

en: &First Hole
lv: &Pirmā bedrīte

en: &Last Hole
lv: Pē&dējā bedrīte

en: &Random Hole
lv: Ne&jauša bedrīte

en: Enable &Mouse for Moving Putter
lv: Atļaut pārvietot nūju ar &peli

en: Enable &Advanced Putting
lv: Ieslēgt &paplašināto sišanu

en: Show &Info
lv: Rādīt &informāciju

en: Show Putter &Guideline
lv: Rādīt nūjas &virziena vadlīniju

en: Enable All Dialog Boxes
lv: Ieslēgt visus paziņojumu logus

en: Play &Sounds
lv: Atskaņot &skaņas

en: &Tutorial
lv: Pa&mācība

en: Par
lv: Partija

en:  and
lv:  un

en: %1 tied
lv: %1 neizšķirts

en: %1 won!
lv: %1 uzvarēja!

en: High Scores for %1
lv: %1 labākie rezultāti

en: %1's turn
lv: %1 gājiens

en: %1's score has reached the maximum for this hole.
lv: %1 punktu skaits ir sasniedzis šīs bedrītes maksimumu.

note: i18n: ectx: Menu (hole)
en: Ho&le
lv: Bedrī&te

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
lv: &Gājiens

en: Enable show/hide
lv: Ieslēgt paslēpšanu/atklāšanu

en: Slow
lv: Lēns

en: Fast
lv: Ātrs

en: Vertical
lv: Vertikāla

en: Horizontal
lv: Horizontāla

en: Diagonal
lv: Diagonāla

en: Opposite Diagonal
lv: Pretēji diagonāla

en: Elliptic
lv: Eliptisks

en: Reverse direction
lv: Pretējā virzienā

en: Unmovable
lv: Nekustināma

en: Whether or not this slope can be moved by other objects, like floaters.
lv: Vai šī nogāze kustās kopā ar citiem objektiem, piemēram, platformām.

en: Grade:
lv: Slīpums:

en: KDE Minigolf Game
lv: KDE minigolfa spēle

en: (c) 2002-2010, Kolf developers
lv: (c) 2002-2010, Kolf izstrādātāji

en: Current maintainer
lv: Pašreizējais uzturētājs

en: Former main author
lv: Agrākais galvenais autors

en: Advanced putting mode
lv: Paplašinātais sišanas režīms

en: Border around course
lv: Robeža apkārt laukumam

en: Some good sound effects
lv: Daži labi skaņu efekti

en: Wall-bouncing help
lv: Palīdzība ar atsišanos

en: Suggestions, bug reports
lv: Ieteikumi, kļūdu ziņojumi

en: Developer of Box2D physics engine
lv: Box2D fizikas dzinēja izstrādātājs

en: Vector class (Kolf 1)
lv: Vektoru klase (Kolf 1)

en: Working wall-bouncing algorithm (Kolf 1)
lv: Strādājošs no sienām atsišanās algoritms (Kolf 1)

en: File
lv: Fails

en: Print course information and exit
lv: Izdrukāt informāciju par kursu un iziet

en: By %1
lv: Veidojis %1

en: %1 holes
lv: %1 bedrītes

en: par %1
lv: partija %1

en: Course %1 does not exist.
lv: Kurss %1 nepastāv

en: Players
lv: Spēlētāji

en: &New Player
lv: &Jauns spēlētājs

en: Course
lv: Kurss

en: Choose Course to Play
lv: Izvēlieties kuru kursu spēlēt

en: Create New
lv: Veidot jaunu

en: You
lv: Jūs

en: Highscores
lv: Labākie rezultāti

en: Add...
lv: Pievienot...

en: Remove
lv: Izņemt

en: Options
lv: Iestatījumi

en: Game Options
lv: Spēles iestatījumi

en: &Strict mode
lv: &Strikts režīms

en: In strict mode, undo, editing, and switching holes is not allowed. This is generally for competition. Only in strict mode are highscores kept.
lv: Striktajā režīmā nav atļauta atsaukšana, rediģēšana un bedrīšu maiņa. Tās primārais mērķis ir sacenšanās. Tikai striktajā režīmā tiek saglabāti labākie rezultāti.

en: Par %1
lv: Partija %1

en: %1 Holes
lv: %1 bedrītes

en: Chosen course is already on course list.
lv: Izvēlētais kurss jau atrodas kursu sarakstā.

en: Player %1
lv: %1. spēlētājs

en:  degree |  degrees
lv[0]:  grāds
lv[1]:  grādi
lv[2]:  grādu

en: Exiting ball angle:
lv: Izlidojošās bumbas leņķis:

en: Minimum exit speed:
lv: Minimālais izlidošanas ātrums:

en: Maximum exit speed:
lv: Maksimālais izlidošanas ātrums:

en: &Top
lv: &Augšā

en: &Left
lv: &Kreisajā pusē

en: &Right
lv: &Labajā pusē

en: &Bottom
lv: A&pakšā

en: Walls on:
lv: Sienas:

en: Sign HTML:
lv: Zīmes HTML:

en: Windmill on top
lv: Dzirnavas augšā

en: Moving speed
lv: Pārvietošanās ātrums

en: New Text
lv: Jauns teksts

en: Total
lv: Kopā
