kolf - en to mai translation catalogue (30 entries)

en: Maximum:
mai: अधिकतम:

en: Unlimited
mai: असीमित

en: Unsaved Changes
mai: सहेजल नहि गेल परिवर्तन

en: Wall
mai: दीवाल

en: Sand
mai: रेत

en: Bridge
mai: ब्रिज

en: Sign
mai: हस्ताक्षर करू

en: &Edit
mai: सँपादित करू (&E)

en: &New
mai: नवीन (&N)

en: &Reset
mai: फिनु सेट करू (&R)

en: Par
mai: सममूल्य

en:  and
mai: आओर

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
mai: जाउ (&G)

en: Slow
mai: धीमा

en: Fast
mai: तेज

en: Vertical
mai: लम्बवत

en: Horizontal
mai: क्षैतिज

en: Diagonal
mai: तिर्यक

en: Rik Hemsley
mai: रिक हेम्सले

en: Aaron Seigo
mai: एरान सीगो

en: File
mai: फाइल

en: Players
mai: खेलाड़ी

en: Create New
mai: नवीन बनाबू

en: You
mai: अहाँ

en: Add...
mai: जोडू...

en: Remove
mai: हटाबू

en: Options
mai: विकल्प

en: &Left
mai: बम्माँ (&L)

en: &Right
mai: दहिन्ना (&R)

en: Total
mai: योग
