kolf - en to ms translation catalogue (86 entries)

en: No configuration options
ms: Tiada pilihan tetapan

en: Add object:
ms: Tambah objek:

en: Course name:
ms: Nama padang:

en: Course author:
ms: Pencipta padang:

en: Maximum:
ms: Maksimum:

en: Maximum number of strokes player can take on this hole.
ms: Bilangan maksimum pukulan pemain boleh ambil pada lubang ini.

en: Maximum number of strokes
ms: Bilangan maksimum pukulan

en: Unlimited
ms: Tanpa had

en: Show border walls
ms: Papar sempadan tembok

en: Course Author
ms: Pencipta Padang

en: Course Name
ms: Nama Padang

en: Drop Outside of Hazard
ms: Jatuh Diluar Halangan

en: Rehit From Last Location
ms: Pukul Daripada Lokasi Terakhir

en: What would you like to do for your next shot?
ms: Apa yang anda ingin lakukan bagi pukulan berikutnya?

en: %1 is in a Hazard
ms: %1 berada dalam Halangan

en: %1 will start off.
ms: %1 akan bermula.

en: New Hole
ms: Lubang Baru

en: Course name: %1
ms: Nama padang: %1

en: Created by %1
ms: Dicipta oleh %1

en: This hole uses the following plugins, which you do not have installed:
ms: Lubang ini menggunakan plugin berikut, dimana anda tak memasangnya:

en: There are unsaved changes to current hole. Save them?
ms: Ada perubahan tak simpan pada lubang semasa.Simpan perubahan ?

en: Unsaved Changes
ms: Perubahan belum Disimpan

en: Save &Later
ms: Simpan &Kemudian

en: &Do not ask again
ms: &Jangan tanya saya lagi

en: Cup
ms: Piala

en: Sand
ms: Pasir

en: Black Hole
ms: Lubang Hitam

en: Bridge
ms: Jambatan

en: Save &Course
ms: Simpan &Padang

en: Save &Course As...
ms: Simpan Padang Sebagai...

en: &Save Game
ms: &Simpan Permainan

en: &Save Game As...
ms: _Simpan Permainan Sebagai...

en: &New
ms: Ba&ru

en: &Reset
ms: &Ulangtetap

en: &Undo Shot
ms: &Nyah acara Pukulan

note: i18n("&Replay Shot"), 0, this, SLOT(emptySlot()), actionCollection(), "replay"); Go
en: Switch to Hole
ms: Bertukar Lubang

en: &Next Hole
ms: Lubang &Berikutnya

en: &Previous Hole
ms: Lubang &Terdahulu

en: &First Hole
ms: Lubang &Pertama

en: &Last Hole
ms: Lubang &Akhir

en: &Random Hole
ms: Lubang &Rawak

en: Show &Info
ms: Papar &Maklumat

en: Show Putter &Guideline
ms: Papar putert

en: Enable All Dialog Boxes
ms: Hidupkan Semua Kotak Dialog

en: Play &Sounds
ms: Main &Bunyi

en:  and
ms:  dan

en: %1 won!
ms: %1 menang!

en: High Scores for %1
ms: Mata tertinggi bagi %1

en: %1's score has reached the maximum for this hole.
ms: Mata %1 telah menjangkau maksimum bagi lubang ini.

note: i18n: ectx: Menu (hole)
en: Ho&le
ms: &Lubang

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
ms: &Pergi

en: Enable show/hide
ms: Hidupkan papar/sembunyi

en: Slow
ms: Perlahan

en: Fast
ms: Pantas

en: Opposite Diagonal
ms: Diagonal Bertentangan

en: Reverse direction
ms: Hala songsang

en: Grade:
ms: Gred:

en: KDE Minigolf Game
ms: Permainan golf mini KDE

en: Advanced putting mode
ms: Mod pengeputan lanjutan

en: Border around course
ms: Sempadan sekeliling padang

en: Some good sound effects
ms: Beberapa kesan bunyi yang baik

en: Suggestions, bug reports
ms: Cadangan, laporan pepijat

en: %1 holes
ms: %1 lubang

en: Course %1 does not exist.
ms: Padang %1 tidak wujud.

en: Players
ms: Pemain

en: &New Player
ms: Pemain Ba&ru

en: Course
ms: Padang

en: Choose Course to Play
ms: Pilih Padang untuk Bermain

en: Create New
ms: Cipta Baru

en: You
ms: Anda

en: Highscores
ms: Mata tertinggi

en: Add...
ms: Tambah...

en: Game Options
ms: Opsyen Permainan

en: &Strict mode
ms: Mod &Tegas

en: In strict mode, undo, editing, and switching holes is not allowed. This is generally for competition. Only in strict mode are highscores kept.
ms: Dalam mod tegas, nyah acara, pengeditan, dan pertukaran lubang tak dibenarkan. Ini biasanya untuk pertandingan. Hanya pada mod tegas mata tertinggi disimpan.

en: %1 Holes
ms: %1 Lubang

en: Chosen course is already on course list.
ms: Padang dipilih sudah ada pada senarai padang.

en: Player %1
ms: Pemain %1

en: Exiting ball angle:
ms: Keluar sudut bola:

en: Minimum exit speed:
ms: Kelajuan keluar minimum:

en: &Top
ms: &Atas

en: &Left
ms: Ki&ri

en: &Right
ms: Ka&nan

en: Moving speed
ms: Kelajuan pergerakan

en: New Text
ms: Teks Baru

en: Total
ms: Jumlah
