kolf - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Maximum:
oc: Maximum :

en: &Do not ask again
oc: Demandar &pas mai

en: Sand
oc: Sable

en: &Edit
oc: &Edicion

en: &New
oc: &Novèl

en: &Reset
oc: &Reïnicializar

en:  and
oc:  e

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
oc: &Anar

en: Slow
oc: Lent

en: Fast
oc: Rapid

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Diagonal
oc: Diagonala

en: File
oc: Fichièr

en: By %1
oc: Per %1

en: Players
oc: Jogaires

en: Highscores
oc: Melhoras marcas

en: Add...
oc: Apondre...

en: Remove
oc: Suprimir

en: Options
oc: Opcions

en: &Bottom
oc: En &bas
