kolf - en to sk translation catalogue (129 entries)

en: No configuration options
sk: Žiadne možnosti nastavenia

en: Add object:
sk: Pridať objekt:

en: Course name:
sk: Meno ihriska:

en: Course author:
sk: Autor ihriska:

en: Maximum number of strokes player can take on this hole.
sk: Maximálny počet úderov, ktoré má hráč na túto jamku.

en: Maximum number of strokes
sk: Maximálny počet úderov

en: Unlimited
sk: Bez obmedzenia

en: Show border walls
sk: Zobraziť okrajové steny

en: Course Author
sk: Autor ihriska

en: Course Name
sk: Meno ihriska

en: Drop Outside of Hazard
sk: Presunúť sa z hazardu

en: Rehit From Last Location
sk: Znovu z posledného miesta

en: What would you like to do for your next shot?
sk: Čo chcete urobiť nasledujúcim úderom?

en: %1 is in a Hazard
sk: %1 je v nebezpečí

en: %1 will start off.
sk: %1 začne.

en: New Hole
sk: Nová jamka

en: Course name: %1
sk: Meno ihriska: %1

en: Created by %1
sk: Vytvoril %1

en: %1 hole | %1 holes
sk[0]: %1 jamka
sk[1]: %1 jamky
sk[2]: %1 jamiek

[ctx: @title:window]
en: Course Information
sk: Informácie o ihrisku

en: This hole uses the following plugins, which you do not have installed:
sk: Táto jamka používa tieto moduly, ktoré nemáte nainštalované:

en: There are unsaved changes to current hole. Save them?
sk: Pre aktuálnu jamku sú niektoré zmeny neuložené. Chcete ich uložiť?

en: Unsaved Changes
sk: Neuložené zmeny

en: Save &Later
sk: Uložiť &neskôr

[ctx: @title:window]
en: Pick Kolf Course to Save To
sk: Vyberte ihrisko Kolf, kam chcete ukladať

en: &Do not ask again
sk: Nabudúce sa už ne&pýtať

en: Slope
sk: Sklon

en: Wall
sk: Stena

en: Cup
sk: Pohár

en: Sand
sk: Piesok

en: Windmill
sk: Veterný mlyn

en: Black Hole
sk: Čierna diera

en: Floater
sk: Zakladateľ

en: Bridge
sk: Most

en: Sign
sk: Značka

en: Bumper
sk: Nerovnosť

en: Save &Course
sk: Uložiť &ihrisko

en: Save &Course As...
sk: Uložiť &ihrisko ako...

en: &Save Game
sk: &Uložiť hru

en: &Save Game As...
sk: Uložiť hru &ako...

en: &Edit
sk: &Upraviť

en: &New
sk: &Nový

en: &Reset
sk: Vrátiť &pôvodné

en: &Undo Shot
sk: &Vrátiť späť úder

note: i18n("&Replay Shot"), 0, this, SLOT(emptySlot()), actionCollection(), "replay"); Go
en: Switch to Hole
sk: Prejsť na jamku

en: &Next Hole
sk: &Nasledujúca jamka

en: &Previous Hole
sk: Pr&edchádzajúca jamka

en: &First Hole
sk: P&rvá jamka

en: &Last Hole
sk: &Posledná jamka

en: &Random Hole
sk: &Náhodná jamka

en: Enable &Mouse for Moving Putter
sk: Povoliť &myš pri presune putteru

en: Enable &Advanced Putting
sk: Povoliť &pokročilý putter

en: Show &Info
sk: Zobraziť &informácie

en: Show Putter &Guideline
sk: Zobraziť &radu pre putter

en: Enable All Dialog Boxes
sk: Povoliť všetky dialógy

en: Play &Sounds
sk: Zahrať &zvuky

en: &About Course...
sk: &O ihrisku...

en: &Tutorial
sk: &Návod

en:  and
sk:  a

en: %1 tied
sk: %1 remíza

en: %1 won!
sk: %1 vyhral!

en: High Scores for %1
sk: Najvyššie skóre pre %1

[ctx: @title:window]
en: Pick Saved Game to Save To
sk: Vyberte hru, do ktorej chcete uložiť

[ctx: @title:window]
en: Pick Kolf Saved Game
sk: Vyberte uloženú hru Kolf

en: %1's turn
sk: Ťah %1

en: %1's score has reached the maximum for this hole.
sk: %1 skóre dosiahlo maximum pre túto jamku.

note: i18n: ectx: Menu (hole)
en: Ho&le
sk: Diera

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
sk: Pre&jsť

en: Enable show/hide
sk: Povoliť skrývanie/zobrazenie

en: Slow
sk: Pomaly

en: Fast
sk: Rýchlo

en: Vertical
sk: Vertikálne

en: Horizontal
sk: Horizontálne

en: Diagonal
sk: Diagonálne

en: Opposite Diagonal
sk: Opačne diagonálne

en: Elliptic
sk: Elipsa

en: Reverse direction
sk: Opačný smer

en: Unmovable
sk: Nepresunuteľné

en: Whether or not this slope can be moved by other objects, like floaters.
sk: Či je možné tento svah presunúť inými objektami, napríklad pomocou floaters.

en: Grade:
sk: Úroveň:

en: KDE Minigolf Game
sk: KDE hra Minigolf

en: (c) 2002-2010, Kolf developers
sk: (c) 2002-2010, Vývojári Kolf

en: Current maintainer
sk: Aktuálny správca

en: Former main author
sk: Bývalý hlavný autor

en: Advanced putting mode
sk: Pokročilý režim pre putter

en: Border around course
sk: Okraje okolo ihriska

en: Some good sound effects
sk: Niektoré dobré zvukové efekty

en: Wall-bouncing help
sk: Pomoc s odrážaním od stien

en: Suggestions, bug reports
sk: Nápady, správy o chybách

en: Developer of Box2D physics engine
sk: Vývojár fyzickej scény Box2D

en: Vector class (Kolf 1)
sk: Vektorová trieda (Kolf 1)

en: Working wall-bouncing algorithm (Kolf 1)
sk: Práca na algoritme odrážania od stien (Kolf 1)

en: File
sk: Súbor

en: Print course information and exit
sk: Vytlačí informácie o ihrisku a skončí

en: By %1
sk: Od %1

en: %1 holes
sk: %1 jamiek

en: Course %1 does not exist.
sk: Ihrisko %1 neexistuje.

[ctx: @title:window]
en: New Game
sk: Nová hra

en: Players
sk: Hráči

en: &New Player
sk: &Nový hráč

en: Course
sk: Ihrisko

en: Choose Course to Play
sk: Vyberte ihrisko, ktoré chcete hrať

en: Create New
sk: Vytvoriť nový

en: You
sk: Vy

en: Highscores
sk: Najvyššie skóre

en: Add...
sk: Pridať...

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Options
sk: Možnosti

en: Game Options
sk: Možnosti hry

en: &Strict mode
sk: &Striktný režim

en: In strict mode, undo, editing, and switching holes is not allowed. This is generally for competition. Only in strict mode are highscores kept.
sk: V striktnom režime nie je povolené vracanie späť, úpravy a ani prechody medzi jamkami. Je určený hlavne pre súťaže. Iba v tomto režime sa uchovávajú najvyššie skóre.

en: %1 Holes
sk: %1 jamiek

[ctx: @title:window]
en: Pick Kolf Course
sk: Výber ihriska Kolf

en: Chosen course is already on course list.
sk: Vybrané ihrisko už je na zozname ihrísk.

en: Player %1
sk: Hráč %1

en:  degree |  degrees
sk[0]:  stupeň
sk[1]:  stupne
sk[2]:  stupňov

en: Exiting ball angle:
sk: Výstupný uhol loptičky:

en: Minimum exit speed:
sk: Minimálna rýchlosť na výstupe:

en: Maximum exit speed:
sk: Minimálna rýchlosť na výstupe:

en: &Top
sk: &hore

en: &Left
sk: &vľavo

en: &Right
sk: v&pravo

en: &Bottom
sk: Dole

en: Walls on:
sk: Steny:

en: Sign HTML:
sk: Podpísať HTML:

en: Windmill on top
sk: Veterný mlyn na vrchu

en: Moving speed
sk: Rýchlosť pohybu

en: New Text
sk: Nový text

en: Total
sk: Celkovo
