kdegames - en to sq translation catalogue (35 entries)

en: Maximum:
sq: Maksimumi:

en: Unlimited
sq: Pa Kufi

en: Unsaved Changes
sq: Ndryshimet e Pa Ruajtura

en: &Do not ask again
sq: &Mos pyet përsëri

en: Sand
sq: Rërë

en: Bridge
sq: Urë Rrjeti

en: Sign
sq: Sinj

en: &Edit
sq: &Modifiko

en: &New
sq: &I Ri

en: &Reset
sq: &Rivendos

en:  and
sq:  dhe

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
sq: &Shko

en: Slow
sq: E Ngadaltë

en: Fast
sq: E Shpejtë

en: Vertical
sq: Vertikal

en: Diagonal
sq: Diagonale

en: File
sq: Skedari

en: By %1
sq: Nga %1

en: Players
sq: Lojtarët

en: &New Player
sq: &Lojtar i Ri

en: Create New
sq: Krijo të ri

en: You
sq: Ti

en: Highscores
sq: Pikët më të larta

en: Add...
sq: Shto...

en: Remove
sq: Hiqe

en: Options
sq: Opsionet

en: Game Options
sq: Opsionet e Lojës

en: Player %1
sq: Lojtari %1

en: &Top
sq: &Krye

en: &Left
sq: &Majtas

en: &Right
sq: &Djathtas

en: &Bottom
sq: &Poshtë

en: Sign HTML:
sq: Shëno HTML:

en: New Text
sq: Tekst i Ri

en: Total
sq: Gjithsej
