kolf - en to sr@ijekavian translation catalogue (141 entries)

en: No configuration options
sr@ijekavian: Нема опција за подешавање

en: Add object:
sr@ijekavian: Додај објекат:

en: Course name:
sr@ijekavian: Име терена:

en: Course author:
sr@ijekavian: Аутор терена:

en: Par:
sr@ijekavian: Пар:

en: Maximum:
sr@ijekavian: Највише:

en: Maximum number of strokes player can take on this hole.
sr@ijekavian: Највећи број удараца које играч може извести на овој рупи.

en: Maximum number of strokes
sr@ijekavian: Највећи број удараца

en: Unlimited
sr@ijekavian: неограничено

en: Show border walls
sr@ijekavian: Ивични зидови

en: Course Author
sr@ijekavian: Аутор терена

en: Course Name
sr@ijekavian: Име терена

en: Drop Outside of Hazard
sr@ijekavian: Спусти ван препреке

en: Rehit From Last Location
sr@ijekavian: Нови ударац с посљедње локације

en: What would you like to do for your next shot?
sr@ijekavian: Шта желите да вам буде сљедећи ударац?

en: %1 is in a Hazard
sr@ijekavian: %1 је у препреци

en: %1 will start off.
sr@ijekavian: %1 започиње.

en: New Hole
sr@ijekavian: Нова рупа

en: Course name: %1
sr@ijekavian: Име терена: %1

en: Created by %1
sr@ijekavian: Аутор: %1

en: %1 hole | %1 holes
sr@ijekavian[0]: %1 рупа
sr@ijekavian[1]: %1 рупе
sr@ijekavian[2]: %1 рупа
sr@ijekavian[3]: %1 рупа

en: Course Information
sr@ijekavian: Подаци о терену

en: This hole uses the following plugins, which you do not have installed:
sr@ijekavian: Ова рупа захтијева следеће прикључке који нису инсталирани:

en: There are unsaved changes to current hole. Save them?
sr@ijekavian: Несачуване измјене на текућој рупи. Сачувати их?

en: Unsaved Changes
sr@ijekavian: Несачуване измјене

en: Save &Later
sr@ijekavian: Сачувај &касније

en: &Do not ask again
sr@ijekavian: &Не питај више

en: Slope
sr@ijekavian: Падина

en: Puddle
sr@ijekavian: бара

en: Wall
sr@ijekavian: зид

en: Cup
sr@ijekavian: шоља

en: Sand
sr@ijekavian: песак

en: Windmill
sr@ijekavian: вјетрењача

en: Black Hole
sr@ijekavian: црна рупа

en: Floater
sr@ijekavian: плутач

en: Bridge
sr@ijekavian: мост

en: Sign
sr@ijekavian: знак

en: Bumper
sr@ijekavian: браник

en: Save &Course
sr@ijekavian: Сачувај &терен

en: Save &Course As...
sr@ijekavian: Сачувај терен &као...

en: &Save Game
sr@ijekavian: &Сачувај позицију

en: &Save Game As...
sr@ijekavian: Сачувај &позицију као...

en: &Edit
sr@ijekavian: &Уреди

en: &New
sr@ijekavian: &Ново

en: &Reset
sr@ijekavian: &Ресетуј

en: &Undo Shot
sr@ijekavian: &Опозови ударац

note: i18n("&Replay Shot"), 0, this, SLOT(emptySlot()), actionCollection(), "replay"); Go
en: Switch to Hole
sr@ijekavian: Пребаци на рупу

en: &Next Hole
sr@ijekavian: &Сљедећа рупа

en: &Previous Hole
sr@ijekavian: &Претходна рупа

en: &First Hole
sr@ijekavian: &Прва рупа

en: &Last Hole
sr@ijekavian: &Посљедња рупа

en: &Random Hole
sr@ijekavian: &Насумична рупа

en: Enable &Mouse for Moving Putter
sr@ijekavian: Помијерање котрљача &мишем

en: Enable &Advanced Putting
sr@ijekavian: &Напредно котрљање

en: Show &Info
sr@ijekavian: &Подаци

en: Show Putter &Guideline
sr@ijekavian: &Водиља котрљача

en: Enable All Dialog Boxes
sr@ijekavian: Укључи све опције у дијалогу

en: Play &Sounds
sr@ijekavian: Пуштај &звукове

en: &About Course
sr@ijekavian: &О терену

en: &Tutorial
sr@ijekavian: &Туторијал

en: Par
sr@ijekavian: пар

en:  and
sr@ijekavian:  и

en: %1 tied
sr@ijekavian: %1: неријешено

en: %1 won!
sr@ijekavian: %1: побједа!

en: High Scores for %1
sr@ijekavian: Најрезултати за %1

en: %1's turn
sr@ijekavian: %1 на потезу

en: %1's score has reached the maximum for this hole.
sr@ijekavian: %1 достиже максимални резултат за ову рупу.

note: i18n: ectx: Menu (hole)
en: Ho&le
sr@ijekavian: Ру&па

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
sr@ijekavian: &Кретање

en: Enable show/hide
sr@ijekavian: Приказивање/скривање

en: Slow
sr@ijekavian: споро

en: Fast
sr@ijekavian: брзо

en: Vertical
sr@ijekavian: усправна

en: Horizontal
sr@ijekavian: водоравна

en: Diagonal
sr@ijekavian: дијагонална

en: Opposite Diagonal
sr@ijekavian: супротно дијагонална

en: Elliptic
sr@ijekavian: елиптичка

en: Reverse direction
sr@ijekavian: Супротан смјер

en: Unmovable
sr@ijekavian: Непомична

en: Whether or not this slope can be moved by other objects, like floaters.
sr@ijekavian: Могу ли ову падину помијерати други објекти, попут плутача.

en: Grade:
sr@ijekavian: Стрмина:

en: KDE Minigolf Game
sr@ijekavian: Миниголф за КДЕ

en: Kolf
sr@ijekavian: Колф

en: (c) 2002-2010, Kolf developers
sr@ijekavian: © 2002—2010, програмери Колфа

en: Stefan Majewsky
sr@ijekavian: Штефан Мајевски

en: Current maintainer
sr@ijekavian: Тренутни одржавалац

en: Jason Katz-Brown
sr@ijekavian: Џејсон Кац‑Браун

en: Former main author
sr@ijekavian: Бивши главни аутор

en: Niklas Knutsson
sr@ijekavian: Никлас Кнутсон

en: Advanced putting mode
sr@ijekavian: Режим напредног котрљања

en: Rik Hemsley
sr@ijekavian: Рик Хемсли

en: Border around course
sr@ijekavian: Ивице терена

en: Timo A. Hummel
sr@ijekavian: Тимо А. Хумел

en: Some good sound effects
sr@ijekavian: Неки добри звучни ефекти

en: Rob Renaud
sr@ijekavian: Роб Ринод

en: Wall-bouncing help
sr@ijekavian: Помоћ за одбијање о зид

en: Aaron Seigo
sr@ijekavian: Арон Џ. Сајго

en: Suggestions, bug reports
sr@ijekavian: Приједлози, извјештаји о грешкама

en: Erin Catto
sr@ijekavian: Ерин Като

en: Developer of Box2D physics engine
sr@ijekavian: Програмер физичког мотора Бокс2Д

en: Ryan Cumming
sr@ijekavian: Рајан Каминг

en: Vector class (Kolf 1)
sr@ijekavian: Класа вектора (Колф 1)

en: Daniel Matza-Brown
sr@ijekavian: Данијел Маца‑Браун

en: Working wall-bouncing algorithm (Kolf 1)
sr@ijekavian: Радни алгоритам за одбијање о зид (Колф 1)

en: File
sr@ijekavian: Фајл

en: Print course information and exit
sr@ijekavian: Испиши податке о терену и изађи

en: By %1
sr@ijekavian: Аутор: %1

en: %1 holes
sr@ijekavian: %1 рупа

en: par %1
sr@ijekavian: пар %1

en: New Game
sr@ijekavian: Нова партија

en: Players
sr@ijekavian: Играчи

en: &New Player
sr@ijekavian: &Нови играч

en: Choose Course to Play
sr@ijekavian: Избор терена за играње

en: Course
sr@ijekavian: Терен

en: Create New
sr@ijekavian: Направи нови

en: You
sr@ijekavian: Ви

en: Highscores
sr@ijekavian: Најрезултати

en: Add...
sr@ijekavian: Додај...

en: Remove
sr@ijekavian: Уклони

en: Game Options
sr@ijekavian: Опције игре

en: Options
sr@ijekavian: Опције

en: &Strict mode
sr@ijekavian: &Строги режим

en: In strict mode, undo, editing, and switching holes is not allowed. This is generally for competition. Only in strict mode are highscores kept.
sr@ijekavian: У строгом режиму није дозвољено опозивање, уређивање и пребацивање рупа. Служи углавном за такмичење — најрезултати се биљеже само у строгом режиму.

en: Par %1
sr@ijekavian: пар %1

en: %1 Holes
sr@ijekavian: %1 рупа

en: Chosen course is already on course list.
sr@ijekavian: Изабрани терен је већ на списку терена.

en: Player %1
sr@ijekavian: Играч %1

en:  degree |  degrees
sr@ijekavian[0]:  степен
sr@ijekavian[1]:  степена
sr@ijekavian[2]:  степени
sr@ijekavian[3]:  степен

en: Exiting ball angle:
sr@ijekavian: Излазни угао лоптице:

en: Minimum exit speed:
sr@ijekavian: Најмања излазна брзина:

en: Maximum exit speed:
sr@ijekavian: Највећа излазна брзина:

en: &Top
sr@ijekavian: &врх

en: &Left
sr@ijekavian: &лијево

en: &Right
sr@ijekavian: &десно

en: &Bottom
sr@ijekavian: &дно

en: Walls on:
sr@ijekavian: Зидови:

en: Sign HTML:
sr@ijekavian: Потпиши ХТМЛ:

en: Windmill on top
sr@ijekavian: Вјетрењача на врху

en: Moving speed
sr@ijekavian: Брзина кретања

en: New Text
sr@ijekavian: Нови текст

en: Total
sr@ijekavian: укупно
