kollision - en to et translation catalogue (20 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (IncreaseBallSize), group (game_options)
en: Whether automatically increasing ball size should be applied.
et: Kas rakendada palli suuruse automaatset suurendamist.

note: i18n: ectx: label, entry (EnableSounds), group (sounds)
en: Whether sound effects should be played.
et: Kas esitada heliefekte.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
et: &Mäng

en: Casual ball game
et: Ajaviite-pallimäng

en: (c) 2007 Paolo Capriotti
et: (c) 2007: Paolo Capriotti

en: Original idea
et: Algidee

en: Port to use KGameRenderer
et: Portimine KGameRendereri peale

en: Welcome to Kollision
    Click to start a game
et: Tere tulemast mängima Kollisioni
    Klõpsa mängu alustamiseks

en: Game paused
    Click or press %1 to resume
et: Mäng on peatatud
    Jätkamiseks klõpsa või vajuta %1

en: %1 ball | %1 balls
et[0]: %1 pall
et[1]: %1 palli

en: GAME OVER
    You survived for %1 second
    Click to restart | GAME OVER
    You survived for %1 seconds
    Click to restart
et[0]: MÄNG ON LÄBI
    Suutsid elus püsida %1 sekundi
    Klõpsa taaskäivitamiseks
et[1]: MÄNG ON LÄBI
    Suutsid elus püsida %1 sekundit
    Klõpsa taaskäivitamiseks

en: Balls: %1
et: Palle: %1

en: Time: %1 second | Time: %1 seconds
et[0]: Aeg: %1 sekund
et[1]: Aeg: %1 sekundit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSounds)
en: Enable &sounds
et: &Helide lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IncreaseBallSize)
en: Enable automatically &increasing ball size
et: &Palli suuruse automaatse suurendamise lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Difficulty:
et: &Raskusaste:

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Easy
et: Kerge

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Medium
et: Keskmine

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Hard
et: Raske

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Animation smoothness:
et: &Animatsiooni mahedus:
