KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (19 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (EnableSounds), group (sounds)
en: Whether sound effects should be played.
hu: Ha be van jelölve, lesznek hanghatások.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
hu: &Játék

en: (c) 2007 Paolo Capriotti
hu: (c) Paolo Capriotti, 2007.

en: Original idea
hu: Alapötlet

en: Port to use KGameRenderer
hu: Átírva a KGameRenderer használatára

en: Welcome to Kollision
    Click to start a game
hu: Üdvözöljük a Kollision játékban!
    Új játék kezdéséhez kattintson egyet

en: Game paused
    Click or press %1 to resume
hu: A játék szünetel
    Folytatáshoz kattintson egyet vagy nyomja meg a(z) %1 billentyűt

en: %1 ball | %1 balls
hu[0]: %1 golyó
hu[1]: %1 golyó

en: GAME OVER
    You survived for %1 second
    Click to restart | GAME OVER
    You survived for %1 seconds
    Click to restart
hu[0]: Vége a játéknak!
    %1 másodpercig sikerült elkerülni az ütközést.
    Új játék kezdéséhez kattintson egyet
hu[1]: Vége a játéknak!
    %1 másodpercig sikerült elkerülni az ütközést.
    Új játék kezdéséhez kattintson egyet

en: End game
hu: Játék befejezése

en: &Play Sounds
hu: &Hanghatások

en: Balls: %1
hu: Golyó: %1

en: Time: %1 second | Time: %1 seconds
hu[0]: Idő: %1 másodperc
hu[1]: Idő: %1 másodperc

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSounds)
en: Enable &sounds
hu: &Hanghatások

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Difficulty:
hu: Nehé&zségi szint:

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Easy
hu: Könnyű

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Medium
hu: Közepes

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Hard
hu: Nehéz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Animation smoothness:
hu: Az &animáció simasága:
