kollision - en to ka translation catalogue (22 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (IncreaseBallSize), group (game_options)
en: Whether automatically increasing ball size should be applied.
ka: უნდა გაიზარდოს ბურთის ზომა ავტომატურად თუ არა.

note: i18n: ectx: label, entry (EnableSounds), group (sounds)
en: Whether sound effects should be played.
ka: დაიკვრება თუ არა ხმოვანი ეფექტები.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
ka: &თამაში

en: Casual ball game
ka: წრეში ბურთი

en: Original idea
ka: იდეა

en: Port to use KGameRenderer
ka: KGameRenderer-ის გამოყენება

en: Welcome to Kollision
    Click to start a game
ka: მოგესალმებათ Kollision
    სათამაშოდ დააწკაპუნეთ

en: Game paused
    Click or press %1 to resume
ka: თამაში შეჩერებულია
    გასაგრძელებლად დააჭირეთ %1 ან დააწკაპუნეთ

en: %1 ball | %1 balls
ka[0]: %1 ბურთი
ka[1]: %1 ბურთი

en: GAME OVER
    You survived for %1 second
    Click to restart | GAME OVER
    You survived for %1 seconds
    Click to restart
ka[0]: თამაში დასრულდა
    თქვენ %1 წამი გაძელით
ka[1]: თამაში დასრულდა
    თქვენ %1 წამი გაძელით

[ctx: @action]
en: End Game
ka: თამაშის დასრულება

[ctx: @option:check]
en: &Increase Ball Size
ka: &ბურთის ზომის გადიდება

[ctx: @option:check]
en: Play Sounds
ka: ხმების დაკვრა

en: Balls: %1
ka: ბურთები: %1

en: Time: %1 second | Time: %1 seconds
ka[0]: დრო: %1 წამი
ka[1]: დრო: %1 წამი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSounds)
en: Enable &sounds
ka: &ხმების ჩართვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IncreaseBallSize)
en: Enable automatically &increasing ball size
ka: ბურთის ზომის ავტომატური გაზრდის მხარდაჭერის ჩართვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Difficulty:
ka: &სირთულე:

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Easy
ka: ადვილი

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Medium
ka: საშუალო

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Hard
ka: მაგარი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Animation smoothness:
ka: &ანიმაციის სიგლუვე:
