kollision - en to lt translation catalogue (18 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (EnableSounds), group (sounds)
en: Whether sound effects should be played.
lt: Ar turi būti grojami garso efektai.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
lt: Ž&aidimas

en: Original idea
lt: Pradinė idėja

en: Port to use KGameRenderer
lt: KGameRenderer naudojantis variantas

en: Welcome to Kollision
    Click to start a game
lt: Jus sveikina Kollision
    Spragtelėkite, kad pradėtumėte žaidimą

en: Game paused
    Click or press %1 to resume
lt: Žaidimas pristabdytas
    Spragtelėkite arba nuspauskite %1, kad pratęstumėte

en: %1 ball | %1 balls
lt[0]: %1 kamuolys
lt[1]: %1 kamuoliai
lt[2]: %1 kamuolių
lt[3]: %1 kamuolys

en: GAME OVER
    You survived for %1 second
    Click to restart | GAME OVER
    You survived for %1 seconds
    Click to restart
lt[0]: ŽAIDIMAS BAIGTAS
    Jūs išgyvenote %1 sekundę
    Spragtelėkite, kad pradėtumėte iš naujo
lt[1]: ŽAIDIMAS BAIGTAS
    Jūs išgyvenote %1 sekundes
    Spragtelėkite, kad pradėtumėte iš naujo
lt[2]: ŽAIDIMAS BAIGTAS
    Jūs išgyvenote %1 sekundžių
    Spragtelėkite, kad pradėtumėte iš naujo
lt[3]: ŽAIDIMAS BAIGTAS
    Jūs išgyvenote %1 sekundę
    Spragtelėkite, kad pradėtumėte iš naujo

en: End game
lt: Baigti žaidimą

en: &Play Sounds
lt: &Groti garsus

en: Balls: %1
lt: Kamuoliai: %1

en: Time: %1 second | Time: %1 seconds
lt[0]: Laikas: %1 sekundė
lt[1]: Laikas: %1 sekundės
lt[2]: Laikas: %1 sekundžių
lt[3]: Laikas: %1 sekundė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSounds)
en: Enable &sounds
lt: Įgalinti &garsus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Difficulty:
lt: &Sudėtingumas:

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Easy
lt: Lengvas

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Medium
lt: Vidutinis

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Hard
lt: Sunkus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Animation smoothness:
lt: &Animacijos tolygumas:
