kollision - en to lv translation catalogue (22 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (IncreaseBallSize), group (game_options)
en: Whether automatically increasing ball size should be applied.
lv: Vai piemērot automātisku bumbas palielināšanu.

note: i18n: ectx: label, entry (EnableSounds), group (sounds)
en: Whether sound effects should be played.
lv: Vai atskaņot skaņas efektus.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
lv: &Spēle

en: Casual ball game
lv: Vienkārša bumbas spēle

en: Original idea
lv: Sākotnējā ideja

en: Port to use KGameRenderer
lv: Ports, lai izmantotu „KGameRenderer“

en: Welcome to Kollision
    Click to start a game
lv: Sveicināti „Kollision“!
    Klikšķini, lai sāktu spēli

en: Game paused
    Click or press %1 to resume
lv: Spēle ir pauzēta
    Lai turpinātu, klikšķini vai nospied „%1“

en: %1 ball | %1 balls
lv[0]: %1 bumba
lv[1]: %1 bumbas
lv[2]: %1 bumbu

en: GAME OVER
    You survived for %1 second
    Click to restart | GAME OVER
    You survived for %1 seconds
    Click to restart
lv[0]: SPĒLE GALĀ
    Tu izdzīvoji %1 sekundi
    Klikšķini, lai sāktu no jauna
lv[1]: SPĒLE GALĀ
    Tu izdzīvoji %1 sekundes
    Klikšķini, lai sāktu no jauna
lv[2]: SPĒLE GALĀ
    Tu izdzīvoji %1 sekunžu
    Klikšķini, lai sāktu no jauna

[ctx: @action]
en: End Game
lv: Beigt spēli

[ctx: @option:check]
en: &Increase Ball Size
lv: &Palielināt bumbas izmēru

[ctx: @option:check]
en: Play Sounds
lv: Atskaņot skaņas

en: Balls: %1
lv: Bumbas: %1

en: Time: %1 second | Time: %1 seconds
lv[0]: Laiks: %1 sekunde
lv[1]: Laiks: %1 sekundes
lv[2]: Laiks: %1 sekunžu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSounds)
en: Enable &sounds
lv: Ieslēgt &skaņas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IncreaseBallSize)
en: Enable automatically &increasing ball size
lv: Ieslēgt automātisku &bumbas palielināšanos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Difficulty:
lv: &Grūtība:

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Easy
lv: Viegla

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Medium
lv: Vidēja

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Hard
lv: Grūta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Animation smoothness:
lv: &Animāciju gludums:
