kollision - en to nl translation catalogue (22 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (IncreaseBallSize), group (game_options)
en: Whether automatically increasing ball size should be applied.
nl: Of automatisch de grootte van de bal moet worden toegepast.

note: i18n: ectx: label, entry (EnableSounds), group (sounds)
en: Whether sound effects should be played.
nl: Moeten er geluidseffecten worden afgespeeld?

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
nl: &Spel

en: Casual ball game
nl: Balspel ter verstrooiing

en: Original idea
nl: Oorspronkelijk idee

en: Port to use KGameRenderer
nl: Code geport om KGameRenderer te gebruiken

en: Welcome to Kollision
    Click to start a game
nl: Welkom bij Kollision
    Klik om een spel te starten

en: Game paused
    Click or press %1 to resume
nl: Spel gepauzeerd
    Klik of druk op %1 om verder te gaan

en: %1 ball | %1 balls
nl[0]: %1 bal
nl[1]: %1 bal

en: GAME OVER
    You survived for %1 second
    Click to restart | GAME OVER
    You survived for %1 seconds
    Click to restart
nl[0]: Spel afgelopen
    U hebt het %1 seconde volgehouden
    Klik om opnieuw te beginnen
nl[1]: Spel afgelopen
    U hebt het %1 seconden volgehouden
    Klik om opnieuw te beginnen

en: End game
nl: Einde van spel

en: &Increase Ball Size
nl: Afmeting van de bal ver&groten

en: &Play Sounds
nl: Geluiden afs&pelen

en: Balls: %1
nl: Ballen: %1

en: Time: %1 second | Time: %1 seconds
nl[0]: Tijd: %1 seconde
nl[1]: Tijd: %1 seconden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSounds)
en: Enable &sounds
nl: Geluid a&ctiveren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IncreaseBallSize)
en: Enable automatically &increasing ball size
nl: Automatisch de afmeting van de bal ver&groten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Difficulty:
nl: Moeilijkhei&d:

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Easy
nl: Eenvoudig

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Medium
nl: Gemiddeld

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Hard
nl: Moeilijk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Animation smoothness:
nl: Vloeiendheid van &animaties:
