kollision - en to sa translation catalogue (28 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (IncreaseBallSize), group (game_options)
en: Whether automatically increasing ball size should be applied.
sa: स्वयमेव कन्दुकस्य आकारं वर्धयन् प्रयोक्तव्यः वा।

note: i18n: ectx: label, entry (EnableSounds), group (sounds)
en: Whether sound effects should be played.
sa: ध्वनिप्रभावाः वादनीयाः वा।

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sa: &क्रीडा

en: Kollision
sa: टकरावः

en: Casual ball game
sa: आकस्मिक कन्दुकक्रीडा

en: (c) 2007 Paolo Capriotti
sa: (ग) २००७ पाओलो कैप्रियोट्टी

en: Paolo Capriotti
sa: पाओलो कैप्रियोट्टी

en: Dmitry Suzdalev
sa: दिमित्री सुजदालेव

en: Matteo Guarnieri
sa: मट्टियो गुआर्नियरी

en: Original idea
sa: मौलिक विचार

en: Brian Croom
sa: ब्रायन क्रूम

en: Port to use KGameRenderer
sa: KGameRenderer इत्यस्य उपयोगाय पोर्ट्

en: Welcome to Kollision
    Click to start a game
sa: कोलिसिओन् इत्यत्र स्वागतम्
    क्रीडां आरभ्यतुं क्लिक् कुर्वन्तु

en: Game paused
    Click or press %1 to resume
sa: क्रीडा विरमति स्म
    पुनः आरभ्य %1 नुदन्तु अथवा नुदन्तु

en: %1 ball | %1 balls
sa[0]: %1 कन्दुकम्
sa[1]: %1 कन्दुकम्

en: GAME OVER
    You survived for %1 second
    Click to restart | GAME OVER
    You survived for %1 seconds
    Click to restart
sa[0]: GAME OVER इति
    भवान् %1 सेकण्ड् यावत् जीवितः अभवत्
    पुनः आरभ्यतुं क्लिक् कुर्वन्तु
sa[1]: GAME OVER इति
    भवान् %1 सेकण्ड् यावत् जीवितः अभवत्
    पुनः आरभ्यतुं क्लिक् कुर्वन्तु

[ctx: @action]
en: End Game
sa: अन्त क्रीडा

[ctx: @option:check]
en: &Increase Ball Size
sa: &गोलस्य आकारं वर्धयन्तु

[ctx: @option:check]
en: Play Sounds
sa: ध्वनयः वादयन्तु

en: Balls: %1
sa: कन्दुकाः : %1

en: Time: %1 second | Time: %1 seconds
sa[0]: समयः %1 सेकण्डः
sa[1]: समयः %1 सेकण्ड्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSounds)
en: Enable &sounds
sa: &ध्वनिं सक्षमं कुर्वन्तु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IncreaseBallSize)
en: Enable automatically &increasing ball size
sa: स्वयमेव सक्षमं कुर्वन्तु &गोलकस्य आकारं वर्धयन्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Difficulty:
sa: &कठिनता :

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Easy
sa: सरलम्‌

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Medium
sa: मध्यम

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Hard
sa: रूक्षः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Animation smoothness:
sa: &एनिमेशन सुचारूता :
