kollision - en to sk translation catalogue (22 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (IncreaseBallSize), group (game_options)
en: Whether automatically increasing ball size should be applied.
sk: Či sa má použiť automatické zväčšovanie lopty.

note: i18n: ectx: label, entry (EnableSounds), group (sounds)
en: Whether sound effects should be played.
sk: Či majú byť prehrávané zvukové efekty.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sk: &Hra

en: Casual ball game
sk: Ležérna loptová hra

en: Original idea
sk: Originálny nápad

en: Port to use KGameRenderer
sk: Portovanie na KGameRenderer

en: Welcome to Kollision
    Click to start a game
sk: Vítajte v Kollision
    Kliknutím spustíte hru

en: Game paused
    Click or press %1 to resume
sk: Hra je pozastavená
    Kliknite alebo stlačte %1 na pokračovanie

en: %1 ball | %1 balls
sk[0]: %1 loptička
sk[1]: %1 loptičky
sk[2]: %1 loptičiek

en: GAME OVER
    You survived for %1 second
    Click to restart | GAME OVER
    You survived for %1 seconds
    Click to restart
sk[0]: KONIEC HRY! Prežili ste %1 sekundu
    Kliknite pre reštart hry
sk[1]: KONIEC HRY! Prežili ste %1 sekundy
    Kliknite pre reštart hry
sk[2]: KONIEC HRY! Prežili ste %1 sekúnd
    Kliknite pre reštart hry

en: End game
sk: Ukončiť hru

en: &Increase Ball Size
sk: Zväčšiť veľkosť lopty

en: &Play Sounds
sk: Pre&hrávať zvuky

en: Balls: %1
sk: Loptičiek: %1

en: Time: %1 second | Time: %1 seconds
sk[0]: Čas: %1 sekunda
sk[1]: Čas: %1 sekundy
sk[2]: Čas: %1 sekúnd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSounds)
en: Enable &sounds
sk: &Povoliť zvuky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IncreaseBallSize)
en: Enable automatically &increasing ball size
sk: Povoliť automaticky zväčšovanie veľkosť lopty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Difficulty:
sk: O&btiažnosť:

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Easy
sk: Jednoduchá

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Medium
sk: Stredná

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Hard
sk: Ťažká

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Animation smoothness:
sk: Plynulosť &animácie:
