kollision - en to sl translation catalogue (23 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (IncreaseBallSize), group (game_options)
en: Whether automatically increasing ball size should be applied.
sl: Ali naj se velikost žogic samodejno povečuje.

note: i18n: ectx: label, entry (EnableSounds), group (sounds)
en: Whether sound effects should be played.
sl: Ali naj se predvajajo zvočni učinki.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sl: Igra

en: Casual ball game
sl: Ležerna igra z žogo

en: (c) 2007 Paolo Capriotti
sl: (c) 2007, Paolo Capriotti

en: Original idea
sl: Izvirna ideja

en: Port to use KGameRenderer
sl: Predelava za uporabo izrisovalnika KGameRenderer

en: Welcome to Kollision
    Click to start a game
sl: Dobrodošli v igri Kollision.
    Kliknite za začetek

en: Game paused
    Click or press %1 to resume
sl: Premor
    Kliknite ali pritisnite %1 za nadaljevanje

en: %1 ball | %1 balls
sl[0]: %1 žogica
sl[1]: %1 žogici
sl[2]: %1 žogice
sl[3]: %1 žogic

en: GAME OVER
    You survived for %1 second
    Click to restart | GAME OVER
    You survived for %1 seconds
    Click to restart
sl[0]: KONEC IGRE
    Preživeli ste %1 sekund.
    Kliknite za novo igro
sl[1]: KONEC IGRE
    Preživeli ste %1 sekundo.
    Kliknite za novo igro.
sl[2]: KONEC IGRE
    Preživeli ste %1 sekundi.
    Kliknite za novo igro.
sl[3]: KONEC IGRE
    Preživeli ste %1 sekunde.
    Kliknite za novo igro.

[ctx: @action]
en: End Game
sl: Konec igre

[ctx: @option:check]
en: &Increase Ball Size
sl: Povečaj vel&ikost žogice

[ctx: @option:check]
en: Play Sounds
sl: Predvajaj zvoke

en: Balls: %1
sl: Žogice: %1

en: Time: %1 second | Time: %1 seconds
sl[0]: Čas: %1 sekunda
sl[1]: Čas: %1 sekundi
sl[2]: Čas: %1 sekunde
sl[3]: Čas: %1 sekund

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSounds)
en: Enable &sounds
sl: Omogoči zvoke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IncreaseBallSize)
en: Enable automatically &increasing ball size
sl: Omogoči samodejno povečevanje vel&ikosti žogic

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Difficulty:
sl: Težavnost:

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Easy
sl: Lahko

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Medium
sl: Srednje

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Hard
sl: Težko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Animation smoothness:
sl: Gladkost &animacij:
