kollision - en to sr translation catalogue (28 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (IncreaseBallSize), group (game_options)
en: Whether automatically increasing ball size should be applied.
sr: Да ли примењивати аутоматско увећавање лопте.

note: i18n: ectx: label, entry (EnableSounds), group (sounds)
en: Whether sound effects should be played.
sr: Да ли пуштати звучне ефекте.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sr: &Игра

en: Kollision
sr: Колизија

en: KDE collision game
sr: Игра сударања за КДЕ

en: (c) 2007 Paolo Capriotti
sr: © 2007, Паоло Каприоти

en: Paolo Capriotti
sr: Паоло Каприоти

en: Dmitry Suzdalev
sr: Дмитриј Суздаљев

en: Matteo Guarnieri
sr: Матео Гварнијери

en: Original idea
sr: изворна идеја

en: Brian Croom
sr: Брајан Крум

en: Port to use KGameRenderer
sr: Пренос на KGameRenderer

en: Welcome to Kollision
    Click to start a game
sr: Добродошли у Колизију.
    Кликните за почетак игре.

en: Game paused
    Click or press %1 to resume
sr: Игра је паузирана.
    Кликните или притисните %1 за наставак.

en: %1 ball | %1 balls
sr[0]: %1 лоптица
sr[1]: %1 лоптице
sr[2]: %1 лоптица
sr[3]: 1 лоптица

en: GAME OVER
    You survived for %1 second
    Click to restart | GAME OVER
    You survived for %1 seconds
    Click to restart
sr[0]: КРАЈ ИГРЕ
    Преживели сте %1 секунду.
    Кликните за нову игру.
sr[1]: КРАЈ ИГРЕ
    Преживели сте %1 секунде.
    Кликните за нову игру.
sr[2]: КРАЈ ИГРЕ
    Преживели сте %1 секунди.
    Кликните за нову игру.
sr[3]: КРАЈ ИГРЕ
    Преживели сте једну секунду.
    Кликните за нову игру.

en: End game
sr: Заврши игру

en: &Increase Ball Size
sr: &Увећавај лопту

en: &Play Sounds
sr: &Пуштај звукове

en: Balls: %1
sr: лоптицâ: %1

en: Time: %1 second | Time: %1 seconds
sr[0]: време: %1 секунда
sr[1]: време: %1 секунде
sr[2]: време: %1 секунди
sr[3]: време: 1 секунда

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSounds)
en: Enable &sounds
sr: Пуштај &звукове

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IncreaseBallSize)
en: Enable automatically &increasing ball size
sr: Аутоматско &увећавање лопте

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Difficulty:
sr: &Тежина:

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Easy
sr: лако

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Medium
sr: средње

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Hard
sr: тешко

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Animation smoothness:
sr: Глаткоћа &анимације:
