kollision - en to ug translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (EnableSounds), group (sounds)
en: Whether sound effects should be played.
ug: ئاۋاز ئۈنۈمى قويۇلسۇنمۇ.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
ug: ئويۇن(&G)

en: &Play Sounds
ug: ئاۋاز قوي(&P)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Difficulty:
ug: قىيىنلىقى(&D):

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Easy
ug: دەسلەپكى

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Hard
ug: تەس
