kollision - en to uk translation catalogue (23 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (IncreaseBallSize), group (game_options)
en: Whether automatically increasing ball size should be applied.
uk: Визначає, чи має бути застосовано автоматичне збільшення розміру кульки.

note: i18n: ectx: label, entry (EnableSounds), group (sounds)
en: Whether sound effects should be played.
uk: Чи будуть відтворюватися звуки.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
uk: &Гра

en: Casual ball game
uk: Казуальна гра з кульками

en: (c) 2007 Paolo Capriotti
uk: © Paolo Capriotti, 2007

en: Original idea
uk: Початкова ідея

en: Port to use KGameRenderer
uk: Портування на KGameRenderer

en: Welcome to Kollision
    Click to start a game
uk: Ласкаво просимо до Kollision
    Клацніть, щоб почати гру

en: Game paused
    Click or press %1 to resume
uk: Гру призупинено.
    Клацніть або натисніть %1, щоб поновити

en: %1 ball | %1 balls
uk[0]: %1 кулька
uk[1]: %1 кульки
uk[2]: %1 кульок
uk[3]: %1 кулька

en: GAME OVER
    You survived for %1 second
    Click to restart | GAME OVER
    You survived for %1 seconds
    Click to restart
uk[0]: ГРУ ЗАВЕРШЕНО
    Вам вдалося вижити %1 секунду
    Клацніть, щоб почати знову
uk[1]: ГРУ ЗАВЕРШЕНО
    Вам вдалося вижити %1 секунди
    Клацніть, щоб почати знову
uk[2]: ГРУ ЗАВЕРШЕНО
    Вам вдалося вижити %1 секунд
    Клацніть, щоб почати знову
uk[3]: ГРУ ЗАВЕРШЕНО
    Вам вдалося вижити %1 секунду
    Клацніть, щоб почати знову

[ctx: @action]
en: End Game
uk: Завершити гру

[ctx: @option:check]
en: &Increase Ball Size
uk: З&більшувати розмір кульки

[ctx: @option:check]
en: Play Sounds
uk: Відтворювати звуки

en: Balls: %1
uk: Кульок: %1

en: Time: %1 second | Time: %1 seconds
uk[0]: Час: %1 секунда
uk[1]: Час: %1 секунди
uk[2]: Час: %1 секунд
uk[3]: Час: %1 секунда

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSounds)
en: Enable &sounds
uk: Увімкнути &звуки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IncreaseBallSize)
en: Enable automatically &increasing ball size
uk: Увімкнути автоматичне з&більшення розміру кульки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Difficulty:
uk: &Складність:

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Easy
uk: Проста

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Medium
uk: Середня

[ctx: Difficulty level]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_GameDifficulty)
en: Hard
uk: Складна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Animation smoothness:
uk: Згладженість &анімації:
