kolourpaint4 - en to et translation catalogue (419 entries)

en: Balance
et: Balanss

en: Soften
et: Pehmendus

en: Sharpen
et: Teravdus

en: Clear
et: Puhasta

en: Selection: %1
et: Valik: %1

en: Emboss
et: Kohrutus

en: Flatten
et: Kihtide ühendamine

en: Reduce to Grayscale
et: Taanda halltooni

en: Hue, Saturation, Value
et: Toon, küllastus, väärtus

en: Invert Colors
et: Värvide inverteerimine

en: Invert
et: Inverteerimine

en: Reduce to Monochrome (Dithered)
et: Taandamine ühevärviliseks (pseudotoonitud)

en: Reduce to Monochrome
et: Taandamine ühevärviliseks

en: Reduce to 256 Color (Dithered)
et: Taandamine 256 värvile (pseudotoonitud)

en: Reduce to 256 Color
et: Taandamine 256 värvile

en: Histogram Equalizer
et: Histogrammi ekvalaiser

en: Flip
et: Peegelda

en: Flip horizontally and vertically
et: Peegelda horisontaalselt ja vertikaalselt

en: Flip horizontally
et: Peegelda horisontaalselt

en: Flip vertically
et: Peegelda vertikaalselt

en: Text: Resize Box
et: Tekst: Kasti suuruse muutmine

en: Selection: Scale
et: Valik: Skaleerimine

en: Selection: Smooth Scale
et: Valik: Sujuv skaleerimine

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Scale
et: Skaleeri

en: Smooth Scale
et: Skaleeri sujuvalt

en: Rotate
et: Pööra

en: Skew
et: Pööra nurgeti

en: &Undo: %1
et: &Võta tagasi: %1

en: &Undo
et: &Võta tagasi

en: &Redo: %1
et: &Tee uuesti: %1

en: &Redo
et: &Tee uuesti

en: Undo: %1
et: Võta tagasi: %1

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Redo: %1
et: Tee uuesti: %1

en: Redo
et: Tee uuesti

en: %1 more item | %1 more items
et[0]: veel %1 element
et[1]: veel %1 elementi

en: Color Picker
et: Värvivalija

en: Flood Fill
et: Ülekanduv täitmine

[ctx: @title:window]
en: More Image Effects (Selection)
et: Rohkem pildiefekte (valik)

[ctx: @title:window]
en: More Image Effects
et: Rohkem pildiefekte

en: &Effect:
et: &Efekt:

en: Reduce Colors
et: Värvide taandamine

en: Soften & Sharpen
et: Pehmendus ja teravdus

[ctx: @title:window]
en: Document Properties
et: Dokumendi omadused

en: Dots &Per Inch (DPI)
et: &Punkti tolli kohta (DPI)

en: Unspecified
et: Täpsustamata

en: Horizontal:
et: Horisontaalne:

en: Vertical:
et: Vertikaalne:

en: <qt><p><b>Dots Per Inch</b> (DPI) specifies the number of pixels of the image that should be printed inside one inch (2.54cm).</p><p>The higher the image's DPI, the smaller the printed image. Note that your printer is unlikely to produce high quality prints if you increase this to more than 300 or 600 DPI, depending on the printer.</p><p>If you would like to print the image so that it is the same size as it is displayed on the screen, set the image's DPI values to be the same as the screen's.</p><p>If either DPI value is <b>Unspecified</b>, the image will also be printed to be the same size as on the screen.</p><p>Not all image formats support DPI values. If the format you save in does not support them, they will not be saved.</p></qt>
et: <qt><p><b>Punkti tolli kohta</b> (DPI) määrab pikslite arvu pildil, mida trükkida ühes tollis (2,54 cm).</p><p>Mida suurem on pildi DPI, seda väiksem on trükitud pilt. Pane tähele, et sinu printer suudab vaevalt trükkida kõrge kvaliteediga pilte, kui suurendad väärtuse enam kui 300 või 600 DPI-le (see sõltub muidugi printerist).</p><p>Kui soovid trükkida pildi samas suuruses, nagu see on ekraanil, vali ka DPI väärtused ekraaniga samad.</p><p>Kui mõlemad DPI väärtused ons <b>Täpsustamata</b>, trükitakse pilt samuti ekraaniga samas suuruses.</p><p>Kõik pildivormingud ei toeta DPI väärtusi. Kui vorming, millesse pildi salvestad, DPI väärtusi ei toeta, siis neid ka ei salvestata.</p></qt>

en: O&ffset
et: &Nihe

en: <qt><p>The <b>Offset</b> is the relative position where this image should be placed, compared to other images.</p><p>Not all image formats support the <b>Offset</b> feature. If the format you save in does not support it, the values specified here will not be saved.</p></qt>
et: <qt><p><b>Nihe</b> on suhteline asukoht, kuhu pilt tuleb võrreldes teiste piltidega asetada.</p><p>Kõik pildivormingud ei toeta <b>nihet</b>. Kui vorming, millesse oma pildi salvestad, seda ei toeta, siis siin määratud väärtusi ei salvestata.</p></qt>

en: &Text Fields
et: &Tekstiväljad

en: &Add Row
et: Lis&a rida

en: &Delete Row
et: &Kustuta rida

en: &Reset
et: Lä&htesta

en: <qt><p><b>Text Fields</b> provide extra information about the image. This is probably a comment area that you can freely write any text in.</p><p>However, this is format-specific so the fields could theoretically be computer-interpreted data - that you should not modify - but this is unlikely.</p><p>Not all image formats support <b>Text Fields</b>. If the format you save in does not support them, they will not be saved.</p></qt>
et: <qt><p><b>Tekstiväljad</b> pakuvad pildi kohta lisainfot. See on põhimõtteliselt kommentaariala, kuhu võib kirjutada mida tahes.</p><p>Siiski on tegemist konkreetse vormindusega, mida teoreetiliselt võivad täita arvuti poolt tõlgendatavad andmed, mida sa ei peaks muutma, kuid see on üldiselt väheusutav.</p><p>Kõik pildivormingud ei toeta <b>tekstivälju</b>.  Kui vorming, millesse oma pildi salvestad, neid ei toeta, siis neid ka ei salvestata.</p></qt>

en: Key
et: Võti

en: Value
et: Väärtus

en: The text value "%1" on line %2 requires a key.
et: Teksti väärtus "%1" real %2 nõuab võtit.

en: All text keys must be unique. The text key "%1" on lines %2 and %3 are identical.
et: Kõik tekstivõtmed peavad olema unikaalsed. Tekstivõti "%1" real %2 ja %3 on ühesugune.

[ctx: @title:window]
en: Invalid Text Fields
et: Vigased tekstiväljad

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Original:
et: Originaal:

en: Preview
et: Eelvaatlus

en: &Update
et: &Uuenda

[ctx: @title:window]
en: Resize / Scale
et: Suuruse muutmine / skaleerimine

en: Ac&t on:
et: Rakenda&takse:

en: Entire Image
et: Kogu pilt

en: Selection
et: Valik

en: Text Box
et: Tekstikast

en: Operation
et: Tegevus

en: <qt><ul><li><b>Resize</b>: The size of the picture will be increased by creating new areas to the right and/or bottom (filled in with the background color) or decreased by cutting it at the right and/or bottom.</li><li><b>Scale</b>: The picture will be expanded by duplicating pixels or squashed by dropping pixels.</li><li><b>Smooth Scale</b>: This is the same as <i>Scale</i> except that it blends neighboring pixels to produce a smoother looking picture.</li></ul></qt>
et: <qt><ul><li><b>Suuruse muutmine</b>: pildi suurust suurendatakse uusi alasid paremale ja/või alla luues (mis täidetakse taustavärviga) või vähendatakse pilti paremalt ja/või alt kärpides.</li><li><b>Skaleerimine</b>: pilti suurendatakse piksleid paljundades või surutakse kokku piksleid ära visates.</li><li><b>Sujuv skaleerimine </b>: sama, mis <i>Skaleerimine</i>, ainult et naaberpikslid liidetakse, et tulemuspilt paistaks ühtlasem.</li></ul></qt>

en: &Resize
et: Suu&ruse muutmine

en: &Scale
et: &Skaleerimine

en: S&mooth Scale
et: Su&juv skaleerimine

en: Width:
et: Laius:

en: Height:
et: Kõrgus:

en: &New:
et: &Uus:

en: &Percent:
et: &Protsent:

en: Keep &aspect ratio
et: Säilit&atakse proportsioon

en: <qt><p>Resizing the text box to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to resize the text box?</p></qt>
et: <qt><p>Tekstikastile mõõtmete %1x%2 andmine võib võtta tublisti mälu. See kahandab süsteemi reageerimisvõimet ja võib tekitada ressursiprobleeme muudele töötavatele rakendustele.</p><p>Kas tõesti muuta tekstikasti suurust?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Resize Text Box?
et: Kas muuta tekstikasti suurust?

en: R&esize Text Box
et: Muuda t&ekstikasti suurust

en: <qt><p>Resizing the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to resize the image?</p></qt>
et: <qt><p>Pildile mõõtmete %1x%2 andmine võib võtta tublisti mälu. See kahandab süsteemi reageerimisvõimet ja võib tekitada ressursiprobleeme muudele töötavatele rakendustele.</p><p>Kas tõesti muuta pildi suurust?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Resize Image?
et: Kas muuta pildi suurust?

en: R&esize Image
et: M&uuda suurust

en: <qt><p>Scaling the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to scale the image?</p></qt>
et: <qt><p>Pildi skaleerimine mõõtmetele %1x%2 võib võtta tublisti mälu. See kahandab süsteemi reageerimisvõimet ja võib tekitada ressursiprobleeme muudele töötavatele rakendustele.</p><p>Kas tõesti skaleerida pilt?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Scale Image?
et: Kas skaleerida pilt?

en: Scal&e Image
et: Skal&eeri pilt

en: <qt><p>Scaling the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to scale the selection?</p></qt>
et: <qt><p>Valiku skaleerimine mõõtmetele %1x%2 võib võtta tublisti mälu. See võib kahandada süsteemi reageerimisvõimet ja tekitada ressursiprobleeme teistele töötavatele rakendustele.</p><p>Kas tõesti skaleerida valik?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Scale Selection?
et: Kas skaleerida valik?

en: Scal&e Selection
et: Skal&eeri valik

en: <qt><p>Smooth Scaling the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to smooth scale the image?</p></qt>
et: <qt><p>Pildi sujuv skaleerimine mõõtmetele %1x%2 võib võtta tublisti mälu. See kahandab süsteemi reageerimisvõimet ja võib tekitada ressursiprobleeme muudele töötavatele rakendustele.</p><p>Kas tõesti skaleerida pilt sujuvalt?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Smooth Scale Image?
et: Kas skaleerida pilt sujuvalt?

en: Smooth Scal&e Image
et: Skal&eeri pilt sujuvalt

en: <qt><p>Smooth Scaling the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to smooth scale the selection?</p></qt>
et: <qt><p>Valiku sujuv skaleerimine mõõtmetele %1x%2 võib võtta tublisti mälu. See võib kahandada süsteemi reageerimisvõimet ja tekitada ressursiprobleeme teistele töötavatele rakendustele.</p><p>Kas tõesti skaleerida valik sujuvalt?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Smooth Scale Selection?
et: Kas skaleerida valik sujuvalt?

en: Smooth Scal&e Selection
et: Skal&eeri valik sujuvalt

[ctx: @title:window]
en: Rotate Selection
et: Valiku pööramine

[ctx: @title:window]
en: Rotate Image
et: Pildi pööramine

en: After rotate:
et: Pärast pööramist:

en: Direction
et: Suund

en: Cou&nterclockwise
et: V&astupäeva

en: C&lockwise
et: Pä&ripäeva

en: Angle
et: Nurk

en: 90 &degrees
et: 90 kraa&di

en: 180 d&egrees
et: 180 kraad&i

en: 270 de&grees
et: 270 &kraadi

en: C&ustom:
et: Kohandat&ud:

en: degrees
et: kraadi

en: <qt><p>Rotating the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to rotate the selection?</p></qt>
et: <qt><p>Valiku pööramine mõõtmetele %1x%2 võib võtta tublisti mälu. See võib kahandada süsteemi reageerimisvõimet ja tekitada ressursiprobleeme teistele töötavatele rakendustele.</p><p>Kas tõesti pöörata valik?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Rotate Selection?
et: Kas pöörata valik?

en: Rotat&e Selection
et: &Pööra valik

en: <qt><p>Rotating the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to rotate the image?</p></qt>
et: <qt><p>Pildi pööramine mõõtmetele %1x%2 võib võtta tublisti mälu. See kahandab süsteemi reageerimisvõimet ja võib tekitada ressursiprobleeme muudele töötavatele rakendustele.</p><p>Kas tõesti pöörata pilt?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Rotate Image?
et: Kas pöörata pilt?

en: Rotat&e Image
et: &Pööra pilt

[ctx: @title:window]
en: Skew Selection
et: Valiku nurgeti pööramine

[ctx: @title:window]
en: Skew Image
et: Pildi nurgeti pööramine

en: After skew:
et: Pärast nurgeti pööramist:

en: &Horizontal:
et: &Horisontaalne:

en: &Vertical:
et: &Vertikaalne:

en: <qt><p>Skewing the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to skew the selection?</p></qt>
et: <qt><p>Valiku pööramine nurgeti mõõtmetele %1x%2 võib võtta tublisti mälu. See võib kahandada süsteemi reageerimisvõimet ja tekitada ressursiprobleeme teistele töötavatele rakendustele.</p><p>Kas tõesti pöörata valik nurgeti?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Skew Selection?
et: Kas pöörata valik nurgeti?

en: Sk&ew Selection
et: &Pööra valik nurgeti

en: <qt><p>Skewing the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to skew the image?</p></qt>
et: <qt><p>Pildi pööramine nurgeti mõõtmetele %1x%2 võib võtta tublisti mälu. See kahandab süsteemi reageerimisvõimet ja võib tekitada ressursiprobleeme muudele töötavatele rakendustele.</p><p>Kas tõesti pöörata pilt nurgeti?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Skew Image?
et: Kas pöörata pilt nurgeti?

en: Sk&ew Image
et: &Pööra pilt nurgeti

[ctx: @title:window]
en: Color Similarity
et: Värvisarnasus

en: &RGB Color Cube Distance
et: &RGB värvikuubi vahemaa

en: Exact Match
et: Täpne sobivus

en: <a href="dummy_to_make_link_clickable">What is Color Similarity?</a>
et: <a href="dummy_to_make_link_clickable">Mis on värvisarnasus?</a>

[ctx: @title:window]
en: Save Preview
et: Salvestamise eelvaatlus

en: 1 byte (approx. %2%) | %1 bytes (approx. %2%)
et[0]: 1 bait (umbes %2%)
et[1]: %1 baiti (umbes %2%)

en: Could not open "%1".
et: "%1" avamine nurjus.

en: Could not open "%1" - unsupported image format.
    The file may be corrupt.
et: "%1" avamine nurjus - tundmatu pildivorming.
    Võib-olla on fail vigane.

en: Could not save image - insufficient information.
et: Pildi salvestamine nurjus - infot napib.

en: URL: %1
    Mimetype: %2
et: URL: %1
    MIME tüüp: %2

en: <empty>
et: <tühi>

[ctx: @title:window]
en: Internal Error
et: Sisemine tõrge

en: <qt><p>The <b>%1</b> format may not be able to preserve all of the image's color information.</p><p>Are you sure you want to save in this format?</p></qt>
et: <qt><p>Vorming <b>%1</b> ei pruugi säilitada kogu pildi värviinfot.</p><p>Kas tõesti salvestada selles vormingus?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Lossy File Format
et: Kadudega failivorming

en: <qt><p>Saving the image at the low color depth of %1-bit may result in the loss of color information. Any transparency might also be removed.</p><p>Are you sure you want to save at this color depth?</p></qt>
et: <qt><p>Pildi salvestamine vähese %1-bitise värvisügavusega võib tuua kaasa värviinfo kao. Kaob ka kogu läbipaistvus.</p><p>Kas tõesti salvestada selle värvisügavusega?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Low Color Depth
et: Vähene värvisügavus

en: Could not save image - unable to create temporary file.
et: Pildi salvestamine nurjus - ajutise faili loomine nurjus.

en: Could not save as "%1": %2
et: Salvestamine kui "%1" nurjus: %2

en: Error saving image
et: Tõrge pildi salvestamisel

en: Could not save image - failed to upload.
et: Pildi salvestamine nurjus - üleslaadimine nurjus.

en: Remove Internal B&order
et: &Eemalda sisepiire

en: Remove Internal Border
et: Sisepiirde eemaldamine

en: Autocr&op
et: Aut&omaatne kärpimine

en: Autocrop
et: Automaatne kärpimine

en: KolourPaint cannot remove the selection's internal border as it could not be located.
et: KolourPaint ei suuda eemaldada valiku sisepiiret, sest seda pole võimalik tuvastada.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Remove Internal Border
et: Sisepiirde eemaldamine nurjus

en: KolourPaint cannot automatically crop the image as its border could not be located.
et: KolourPaint ei saa pilti automaatselt kärpida, sest selle piirde tuvastamine nurjus.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Autocrop
et: Automaatne kärpimine nurjus

en: Set as Image
et: Määra pildiks (kärbi)

en: Selection: Create
et: Valik: loo

en: Paint Program by KDE
et: KDE joonistamisrakendus

en: Project Founder
et: Projekti rajaja

en: Chief Investigator
et: Peauurija

en: Scanning Support, Alpha Support, Current Maintainer
et: Skannimise toetus, alfa toetus, praegune hooldaja

en: Icons
et: Ikoonid

en: InputMethod Support
et: Sisestusmeetodi toetus

en: Image Effects
et: Pildiefektid

en: KDE 4 Porting
et: KDE 4 port

en: KF 5 Porting
et: KF5 port

en: Thanks to the many others who have helped to make this program possible.
et: Tänusõnad ka paljudele teistele, kes on rakenduse juures kaasa aidanud.

en: Image files to open, optionally
et: Avatavad pildifailid (lisavõimalus)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (image)
en: &Image
et: P&ilt

note: i18n: ectx: Menu (colors)
en: &Colors
et: Vä&rvid

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: ToolBar (textToolBar)
en: Text Toolbar
et: Tekstiriba

note: i18n: ectx: Menu (selectionToolRMBMenu)
en: Selection Tool RMB Menu
et: Valikuvahendi kontekstimenüü

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

[ctx: @title:window]
en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Left drag the handle to resize the image.
et: Pildi suuruse muutmiseks lohista sanga.

en: Resize Image: Let go of all the mouse buttons.
et: Pildi suuruse muutmine: kasutame kõiki hiirenuppe.

en: Resize Image: Right click to cancel.
et: Pildi suuruse muutmine: paremklõps lõpetab.

en: Text
et: Tekst

en: Could not open color palette "%1".
et: Värvipaleti "%1" avamine nurjus.

en: Could not open color palette "%1" - unsupported format.
    The file may be corrupt.
et: Värvipaleti "%1" avamine nurjus - tundmatu vorming.
    Võib-olla on fail vigane.

en: Could not open KDE color palette "%1".
et: KDE värvipaleti "%1" avamine nurjus.

en: Could not save color palette as "%1".
et: Värvipaleti salvestamine kui "%1" nurjus.

en: Untitled
et: Nimetu

en: Use KolourPaint Defaults
et: KolourPainti vaikeväärtused

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Use KDE's
et: KDE vaikeväärtused

[ctx: @item:inmenu colors]
en: &Open...
et: &Ava...

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Reloa&d
et: Laa&di uuesti

[ctx: @item:inmenu colors]
en: &Save
et: &Salvesta

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Save &As...
et: Sa&lvesta kui...

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Add Row
et: Lisa rida

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Delete Last Row
et: Kustuta viimane rida

en: Color Box
et: Värvikast

en: The color palette "%1" has been modified.
    Do you want to save it?
et: Värvipaletti "%1" on muudetud.
    Kas salvestada see?

en: The KDE color palette "%1" has been modified.
    Do you want to save it to a file?
et: KDE värvipaletti "%1" on muudetud.
    Kas salvestada see failina?

en: The default color palette has been modified.
    Do you want to save it to a file?
et: Vaikimisi värvipaletti on muudetud.
    Kas salvestada see failina?

[ctx: @title:window]
en: Open Color Palette
et: Värvipaleti avamine

en: The color palette "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes since you last saved it.
    Are you sure?
et: Värvipaletti "%1" on muudetud.
    Taaslaadimisel kaotad kõik pärast viimast salvestamist tehtud muudatused.
    Kas tõesti tahad seda?

en: &Reload
et: Laa&di uuesti

en: The KDE color palette "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
et: KDE värvipaletti "%1" on muudetud.
    Taaslaadimisel kaotad kõik muudatused.
    Kas tõesti tahad seda?

en: The default color palette has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
et: Vaikimisi värvipaletti on muudetud.
    Taaslaadimisel kaotad kõik muudatused.
    Kas tõesti tahad seda?

en: Save Color Palette As
et: Värvipaleti salvestamine

en: Paste in &New Window
et: Aseta &uues aknas

en: &Delete Selection
et: &Kustuta valik

en: C&opy to File...
et: K&opeeri faili...

en: Paste &From File...
et: Aseta &failist...

en: Text: Create Box
et: Tekst: Loo kast

en: Text: Paste
et: Tekst: Aseta

en: <qt>KolourPaint cannot paste the contents of the clipboard as it has an unknown format.</qt>
et: <qt>KolourPaint ei saa asetada lõikepuhvri sisu, sest selle vorming on tundmatu.</qt>

en: Cannot Paste
et: Asetamine nurjus

en: Text: Delete Box
et: Tekst: Kustuta kast

note: i18n ("Text: Delete")
en: Selection: Delete
et: Valik: Kustuta

en: Text: Finish
et: Tekst: Lõpeta

en: Selection: Deselect
et: Valik: Tühista valik

[ctx: @title:window]
en: Copy to File
et: Kopeerimine faili

[ctx: @title:window]
en: Paste From File
et: Failist asetamine

en: E&xport...
et: &Eksport...

en: Scan...
et: Skaneeri...

en: Acquire Screenshot
et: Ekraanipildi võtmine

en: Properties
et: Omadused

en: Reloa&d
et: Laa&di uuesti

en: All Supported Files (%1)
et: Kõik toetatud failid (%1)

[ctx: @title:window]
en: Open Image
et: Pildi avamine

en: Failed to open scanning dialog.
et: Skannimisdialoogi avamine nurjus.

[ctx: @title:window]
en: Scanning Failed
et: Skannimine nurjus

en: Snapshot Delay
et: Pildistamise viivitus

en:  second |  seconds
et[0]:  sekund
et[1]:  sekundit

en: No delay
et: Puudub

en: Hide Main Window
et: Peaakna peitmine

en: Document Properties
et: Dokumendi omadused

[ctx: @title:window]
en: Save Image As
et: Pildi salvestamine

[ctx: @title:window]
en: Export
et: Eksport

en: The document "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes since you last saved it.
    Are you sure?
et: Dokumenti "%1" on muudetud.
    Taaslaadimisel kaotad kõik pärast viimast salvestamist tehtud muudatused.
    Kas tõesti tahad seda?

en: The document "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
et: Dokumenti "%1" on muudetud.
    Taaslaadimisel kaotad kõik muudatused.
    Kas tõesti tahad seda?

[ctx: @title:window]
en: Print Image
et: Pildi trükkimine

en: You must save this image before sending it.
    Do you want to save it?
et: See pilt tuleb enne saatmist salvestada.
    Kas salvestada pilt?

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save it?
et: Dokumenti "%1" on muudetud.
    Kas salvestada see?

en: R&esize / Scale...
et: Muuda suurust / skal&eeri...

en: Se&t as Image (Crop)
et: &Määra pildiks (kärbi)

en: &Flip (upside down)
et: &Pea peale (ülemine pool alla)

en: Mirror (horizontally)
et: Peegeldamine (horisontaalselt)

en: &Rotate...
et: Pöö&ra...

en: Rotate &Left
et: Pööra vasaku&le

en: Rotate Righ&t
et: Pööra &paremale

en: S&kew...
et: Pööra &nurgeti...

en: Reduce to Mo&nochrome (Dithered)
et: Taa&nda ühevärviliseks (pseudotoonitud)

en: Reduce to &Grayscale
et: Taanda &halltooni

en: &Invert Colors
et: &Inverteeri värvid

en: C&lear
et: &Puhasta

en: Make Confidential
et: Muuda konfidentsiaalseks

en: &More Effects...
et: Rohke&m efekte...

[ctx: Image/Selection Menu caption - make sure the translation has the same accel as the Select&ion translation]
en: &Image
et: P&ilt

[ctx: Image/Selection Menu caption - make sure that translation has the same accel as the &Image translation]
en: Select&ion
et: Val&ik

en: Show &Path
et: Asu&koha näitamine

en: Draw Anti-Aliased
et: Antialiasega näitamine

en: Font Family
et: Fondi perekond

en: Font Size
et: Fondi suurus

en: Bold
et: Rasvane

en: Italic
et: Kaldkiri

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Strike Through
et: Läbikriipsutatud

en: Previous Tool Option (Group #1)
et: Eelmine tööriista valik (grupp #1)

en: Next Tool Option (Group #1)
et: Järgmine tööriista valik (grupp #1)

en: Previous Tool Option (Group #2)
et: Eelmine tööriista valik (grupp #2)

en: Next Tool Option (Group #2)
et: Järgmine tööriista valik (grupp #2)

en: &Draw Opaque
et: &Joonista läbipaistmatult

en: Draw With Color Similarity...
et: Joonista värvisarnasusega...

en: Tool Box
et: Tööriistakast

en: Show &Grid
et: Alusvõr&gu näitamine

en: Show T&humbnail
et: P&isipildi näitamine

en: Zoo&med Thumbnail Mode
et: Pisipiltide suurendusrežii&m

en: Enable Thumbnail &Rectangle
et: Pisipiltide &ristküliku lubamine

en: &Zoom
et: &Suurendus

[ctx: @title:window]
en: Acquire Image
et: Pildihõive

en: Opening the selected scanner failed.
et: Valitud skanneri avamine nurjus.

en: Brush
et: Pintsel

en: Draw using brushes of different shapes and sizes
et: Joonistamine erineva kuju ja suurusega pintslitega

en: Click to draw dots or drag to draw strokes.
et: Klõpsa punkti joonistamiseks või lohista kriipsu tõmbamiseks.

en: Color Eraser
et: Värvikustutaja

en: Replaces pixels of the foreground color with the background color
et: Asendab esiplaani värvi pikslid taustavärviga

en: Click or drag to erase pixels of the foreground color.
et: Klõpsa või lohista esiplaani värvi pikslite kustutamiseks.

en: Eraser
et: Kustutaja

en: Lets you rub out mistakes
et: Võimaldab vead kõrvaldada

en: Click or drag to erase.
et: Klõpsa või lohista kustutamiseks.

en: Let go of all the mouse buttons.
et: Kasutame kõiki hiirenuppe.

en: Pen
et: Pliiats

en: Draws dots and freehand strokes
et: Joonistab punkte ja vabakäejooni

en: Spraycan
et: Pihusti

en: Sprays graffiti
et: Pihustab graffitit

en: Click or drag to spray graffiti.
et: Klõpsa või lohista pihustamiseks.

en: Right click to cancel.
et: Paremklõps lõpetab.

en: Left click to cancel.
et: Vasakklõps lõpetab.

en: Lets you select a color from the image
et: Võimaldab valida pildilt värvi

en: Click to select a color.
et: Klõpsa värvi valimiseks.

en: Fills regions in the image
et: Täidab pildi piirkondi

en: Click to fill a region.
et: Klõpsa piirkonna täitmiseks.

en: Zoom
et: Suurendus

en: Zooms in and out of the image
et: Pildi suurendamine ja vähendamine

en: Click to zoom in/out or left drag to zoom into a specific area.
et: Klõpsa pildi suurendamiseks/vähendamiseks või lohista vasaku nupuga konkreetse ala suurendamiseks.

en: Curve
et: Kõverjoon

en: Draws curves
et: Joonistab kõverjooni

en: Drag out the start and end points.
et: Lohista algus- ja lõpp-punkti märkimiseks.

en: Left drag to set the first control point or right click to finish.
et: Vasaku nupuga lohistamine esimese pöördepunkti määramiseks või parem klõps lõpetamiseks.

en: Right drag to set the first control point or left click to finish.
et: Parema nupuga lohistamine esimese pöördepunkti määramiseks või vasak klõps lõpetamiseks.

en: Left drag to set the last control point or right click to finish.
et: Vasaku nupuga lohistamine viimase pöördepunkti määramiseks või parem klõps lõpetamiseks.

en: Right drag to set the last control point or left click to finish.
et: Parem nupuga lohistamine viimase pöördepunkti määramiseks või vasak klõps lõpetamiseks.

en: Line
et: Sirge

en: Draws lines
et: Joonistab sirgeid

en: Drag to draw.
et: Lohista joonistamiseks.

en: Polygon
et: Hulknurk

en: Draws polygons
et: Joonistab hulknurki

en: Drag to draw the first line.
et: Lohista esimese sirge joonistamiseks.

en: Left drag another line or right click to finish.
et: Vasaku nupuga lohistamine teine sirge või parem klõps lõpetamiseks.

en: Right drag another line or left click to finish.
et: Parema nupuga lohistamine teine sirge või vasak klõps lõpetamiseks.

en: Connected Lines
et: Murdjoon

en: Draws connected lines
et: Joonistab ühendatud sirgeid

en: Ellipse
et: Ellips

en: Draws ellipses and circles
et: Joonistab ellipseid ja ringjooni

en: Rectangle
et: Ristkülik

en: Draws rectangles and squares
et: Joonistab ristkülikuid ja ruute

en: Rounded Rectangle
et: Ümardatud ristkülik

en: Draws rectangles and squares with rounded corners
et: Joonistab ristkülikuid ja ruute ümarate nurkadega

en: Left drag to create selection.
et: Vasakuga lohistamine valiku loomiseks.

en: Left drag to move selection.
et: Vasakuga lohistamine valiku liigutamiseks.

en: Left drag to scale selection.
et: Vasakuga lohistamine valiku skaleerimiseks.

en: Selection: Opaque
et: Valik: läbipaistmatu

en: Selection: Transparent
et: Valik: läbipaistev

en: Selection: Transparency Color
et: Valik: läbipaistvuse värv

en: Selection: Transparency Color Similarity
et: Valik: läbipaistvuse värvi sarnasus

en: Selection (Elliptical)
et: Valik (elliptiline)

en: Makes an elliptical or circular selection
et: Sooritab elliptilise või ringjoonelise valiku

en: Selection (Free-Form)
et: Valik (vabakäsi)

en: Makes a free-form selection
et: Võimaldab sooritada vabakäevaliku

en: Selection (Rectangular)
et: Valik (ristkülikuline)

en: Makes a rectangular selection
et: Võimaldab sooritada ristkülikulise valiku

en: Selection: Move
et: Valik: Liiguta

en: %1: Smear
et: %1: Määri laiali

en: Writes text
et: Kirjutab teksti

en: Text: Backspace
et: Tekst: Backspace

en: Text: Delete
et: Tekst: Kustuta

en: Text: New Line
et: Tekst: Uus rida

en: Text: Write
et: Tekst: Kirjuta

en: Left drag to create text box.
et: Vasakuga lohistamine tekstikasti lohistamiseks.

en: Left drag to move text box.
et: Vasakuga lohistamine tekstikasti liigutamiseks.

en: Text: Move Box
et: Tekst: Liiguta kasti

en: Left drag to resize text box.
et: Vasakuga lohistamine tekstikasti suuruse muutmiseks.

en: Left click to change cursor position.
et: Vasakklõps kursori asukoha muutmiseks.

en: Text: Opaque Background
et: Tekst: Läbipaistmatu taust

en: Text: Transparent Background
et: Tekst: Läbipaistev taust

en: Text: Swap Colors
et: Tekst: Vaheta värvid

en: Text: Foreground Color
et: Tekst: Esiplaani värv

en: Text: Background Color
et: Tekst: Taustavärv

en: Text: Font
et: Tekst: Font

en: Text: Font Size
et: Tekst: Fondi suurus

en: Text: Bold
et: Tekst: Rasvane

en: Text: Italic
et: Tekst: Kaldkiri

en: Text: Underline
et: Tekst: Allajoonitud

en: Text: Strike Through
et: Tekst: Läbikriipsutatud

en: Unzoomed Mode - Thumbnail
et: Suurenduseta režiim - Pisipilt

en: %1% - Thumbnail
et: %1% - Pisipilt

en: <qt><p><b>Color Similarity</b> is how <i>similar</i> the colors of different pixels must be, for operations to consider them to be the same.</p><p>If you set it to something other than <b>Exact Match</b>, you can work more effectively with dithered images and photos, in a comparable manner to the "Magic Wand" feature of other paint programs.</p><p>This feature applies to:</p><ul><li><b>Selections</b>: In <b>Transparent</b> mode, any color in the selection that is <i>similar</i> to the background color will be made transparent.</li><li><b>Flood Fill</b>: For regions with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is likely to fill more pixels.</li><li><b>Color Eraser</b>: Any pixel whose color is <i>similar</i> to the foreground color will be replaced with the background color.</li><li><b>Autocrop</b> and <b>Remove Internal Border</b>: For borders with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is more likely to crop the whole border.</li></ul><p>Higher settings mean that operations consider an increased range of colors to be sufficiently <i>similar</i> so as to be the same. Therefore, you should increase the setting if the above operations are not affecting pixels whose colors you consider to be similar enough.</p><p>However, if they are having too much of an effect and are changing pixels whose colors you do not consider to be similar (e.g. if <b>Flood Fill</b> is changing too many pixels), you should decrease this setting.</p><p>To configure it, click on the cube.</p></qt>
et: <qt><p><b>Värvisarnasus</b> näitab, kui <i>sarnased</i> peavad olema erinevate pikslite värvid, et toimingud peaksid neid üheks värviks.</p><p>Kui valid midagi muud kui <b>täpne sobivus</b>, saad tõhusamalt käsitleda pseudotoonitud pilte ja fotosid - umbes nii, nagu teistes joonistusrakendustes "võlukepiga".</p><p>Seda võimalust saab kasutada järgmistel juhtudel:</p><ul><li><b>Valikud</b>: <b>läbipaistvas</b> režiimis muudetakse läbipaistvaks iga valiku värv, mis on <i>sarnane</i> taustavärviga.</li><li><b>Ülekanduv täitmine</b>: <i>sarnaste</i>, aga mitte ühesugust värvi pikslitega piirkondade puhul täidab suurem väärtus arvatavasti rohkem piksleid.</li><li><b>Värvikustutaja</b>: kõik pikslid, mille värv on <i>sarnane</i> esiplaani värviga, asendatakse taustavärviga.</li><li><b>Automaatne kärpimine</b> ja <b>Sisepiiri eemaldamine</b>: <i>sarnaste</i>, aga mitte ühesugust värvi pikslitega piiri korral kärbib suurem väärtus arvatavasti kogu piiri.</li></ul><p>Suurem väärtuis tähendab seda, et toiming peab suuremat värvivahemikku piisavalt <i>sarnaseks</i> ehk sisuliselt üheks värviks. Seepärast tuleb suurendada väätust, kui mainitud toimingud ei mõjuta piksleid, mille värve sina pead piisavalt sarnaseks.</p><p>Kui aga toimingu mõju on liiga suur ja muutma hakatakse piksleid, mis sinu meelest ei ole sarnased (nt. kui <b>ülekanduv täitmine</b> muudab liiga palju piksleid),tuleks väärtust vähendada.</p><p>Seadistamiseks klõpsa kuubile.</p></qt>

en: <qt><p><b>Color Similarity</b> is how <i>similar</i> the colors of different pixels must be, for operations to consider them to be the same.</p><p>If you set it to something other than <b>Exact Match</b>, you can work more effectively with dithered images and photos, in a comparable manner to the "Magic Wand" feature of other paint programs.</p><p>This feature applies to:</p><ul><li><b>Selections</b>: In <b>Transparent</b> mode, any color in the selection that is <i>similar</i> to the background color will be made transparent.</li><li><b>Flood Fill</b>: For regions with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is likely to fill more pixels.</li><li><b>Color Eraser</b>: Any pixel whose color is <i>similar</i> to the foreground color will be replaced with the background color.</li><li><b>Autocrop</b> and <b>Remove Internal Border</b>: For borders with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is more likely to crop the whole border.</li></ul><p>Higher settings mean that operations consider an increased range of colors to be sufficiently <i>similar</i> so as to be the same. Therefore, you should increase the setting if the above operations are not affecting pixels whose colors you consider to be similar enough.</p><p>However, if they are having too much of an effect and are changing pixels whose colors you do not consider to be similar (e.g. if <b>Flood Fill</b> is changing too many pixels), you should decrease this setting.</p></qt>
et: <qt><p><b>Värvisarnasus</b> näitab, kui <i>sarnased</i> peavad olema erinevate pikslite värvid, et toimingud peaksid neid üheks värviks.</p><p>Kui valid midagi muud kui <b>täpne sobivus</b>, saad tõhusamalt käsitleda pseudotoonitud pilte ja fotosid - umbes nii, nagu teistes joonistusrakendustes "võlukepiga".</p><p>Seda võimalust saab kasutada järgmistel juhtudel:</p><ul><li><b>Valikud</b>: <b>läbipaistvas</b> režiimis muudetakse läbipaistvaks iga valiku värv, mis on <i>sarnane</i> taustavärviga.</li><li><b>Ülekanduv täitmine</b>: <i>sarnaste</i>, aga mitte ühesugust värvi pikslitega piirkondade puhul täidab suurem väärtus arvatavasti rohkem piksleid.</li><li><b>Värvikustutaja</b>: kõik pikslid, mille värv on <i>sarnane</i> esiplaani värviga, asendatakse taustavärviga.</li><li><b>Automaatne kärpimine</b> ja <b>Sisepiiri eemaldamine</b>: <i>sarnaste</i>, aga mitte ühesugust värvi pikslitega piiri korral kärbib suurem väärtus arvatavasti kogu piiri.</li></ul><p>Suurem väärtuis tähendab seda, et toiming peab suuremat värvivahemikku piisavalt <i>sarnaseks</i> ehk sisuliselt üheks värviks. Seepärast tuleb suurendada väätust, kui mainitud toimingud ei mõjuta piksleid, mille värve sina pead piisavalt sarnaseks.</p><p>Kui aga toimingu mõju on liiga suur ja muutma hakatakse piksleid, mis sinu meelest ei ole sarnased (nt. kui <b>ülekanduv täitmine</b> muudab liiga palju piksleid),tuleks väärtust vähendada.</p></qt>

en: <p>Color Similarity: %1%</p><p align="center">Click to configure.</p>
et: <p>Värvisarnasus: %1%</p><p align="center">Klõpsa seadistamiseks.</p>

en: <p>Color Similarity: Exact Match</p><p align="center">Click to configure.</p>
et: <p>Värvisarnasus: täpne sobivus</p><p align="center">Klõpsa seadistamiseks.</p>

en: &Brightness:
et: Ere&dus:

en: Re&set
et: Lähte&sta

en: Co&ntrast:
et: Ko&ntrast:

en: Rese&t
et: Läh&testa

en: C&hannels:
et: &Kanalid:

en: All
et: Kõik

en: Red
et: Punane

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Reset &All Values
et: Lähtest&a kõik väärtused

en: Settings
et: Seadistused

en: &Amount:
et: Ko&gus:

en: E&nable
et: Lu&batud

en: Colors
et: Värvid

en: &Hue:
et: &Toon:

en: &Saturation:
et: Värvikülla&stus:

[ctx: The V of HSV]
en: &Value:
et: &Väärtus:

en: &Red
et: &Punane

en: &Green
et: &Roheline

en: &Blue
et: &Sinine

en: &All
et: &Kõik

en: Channels
et: Kanalid

en: &Monochrome
et: Ü&hevärviline

en: Mo&nochrome (dithered)
et: Üh&evärviline (pseudotoonitud)

en: 256 co&lor
et: 256 vä&rvi

en: 256 colo&r (dithered)
et: 256 &värvi (pseudotoonitud)

en: 24-&bit color
et: 24-&bitine värv

en: Reduce To
et: Taandamise tulemus

en: &Granularity:
et: &Teralisus:

en: <qt><p>To select the foreground color that tools use to draw, left-click on a filled-in color cell. To select the background color, right-click instead.</p><p>To change the color of a color cell itself, double-click on it.</p><p>You can also swap the color of a filled-in cell with any other cell using drag and drop. Also, if you hold down the <b>Ctrl</b> key, the destination cell's color will be overwritten, instead of being swapped with the color of the source cell.</p></qt>
et: <qt><p>Esiplaani värvi valimiseks, millega tööriistad joonistavad, klõpsa hiire vasaku nupuga värvilahtril. Taustavärvi valimiseks klõpsa hiire parema nupuga.</p><p>Värvilahtri enda värvi muutmiseks tee sellel topeltklõps.</p><p>Lahtrite värve saab vahetada ka lohistades. Kui hoida all klahvi <b>Ctrl</b>, kirjutatakse sihtlahtri värv üle, mitte ei vahetata läthelahtri värviga.</p></qt>

en: Convert &to:
et: &Teisendatakse:

en: Quali&ty:
et: Kvalitee&t:

en: &Preview
et: &Eelvaatlus

en: Monochrome
et: Ühevärviline

en: Monochrome (Dithered)
et: Ühevärviline (pseudotoonitud)

en: 256 Color
et: 256 värvi

en: 256 Color (Dithered)
et: 256 värvi (pseudotoonitud)

en: 24-bit Color
et: 24-bitine värv

[ctx: @title:tab]
en: I&mage Position
et: &Pildi asukoht

en: &Center of the page
et: &Lehekülje keskel

en: Top-&left of the page
et: &Lehekülje ülemises vasakus nurgas

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: KolourPaint Defaults
et: KolourPainti vaikeväärtused

[ctx: Colors: name_or_url_of_color_palette]
en: Colors: %1
et: Värvid: %1

[ctx: Colors: name_or_url_of_color_palette [modified]]
en: Colors: %1 [modified]
et: Värvid: %1 [muudetud]

en: Circle
et: Ring

en: Square
et: Ruut

en: Slash
et: Kaldkriips

en: Backslash
et: Kurakaldkriips

en: No Fill
et: Täitmiseta

en: Fill with Background Color
et: Täida taustavärviga

en: Fill with Foreground Color
et: Täida esiplaani värviga

en: Opaque
et: Läbipaistmatu
