kolourpaint - en to fa translation catalogue (342 entries)

en: Balance
fa: توازن

en: Soften
fa: نرم کردن

en: Sharpen
fa: تیز کردن

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Selection: %1
fa: گزینش: %1

en: Emboss
fa: برجسته کردن

en: Flatten
fa: مسطح کردن

en: Reduce to Grayscale
fa: کاهش دادن به مقیاس خاکستری

en: Hue, Saturation, Value
fa: رنگ، اشباع، مقدار

en: Invert Colors
fa: وارونه کردن رنگها

en: Invert
fa: وارونه کردن

en: Reduce to Monochrome (Dithered)
fa: کاهش دادن به تک‌رنگ )مات(

en: Reduce to Monochrome
fa: کاهش دادن به تک‌رنگ

en: Reduce to 256 Color (Dithered)
fa: کاهش دادن به رنگ ۲۵۶ )مات(

en: Reduce to 256 Color
fa: کاهش دادن به رنگ ۲۵۶

en: Flip
fa: قرینه‌سازی

en: Flip horizontally and vertically
fa: قرینه‌سازی افقی و عمودی

en: Flip horizontally
fa: قرینه‌سازی افقی

en: Flip vertically
fa: قرینه‌سازی عمودی

en: Text: Resize Box
fa: متن: تغییر اندازه جعبه

en: Selection: Scale
fa: گزینش: مقیاس

en: Selection: Smooth Scale
fa: گزینش: مقیاس هموار

en: Resize
fa: تغییر اندازه

en: Scale
fa: مقیاس

en: Smooth Scale
fa: مقیاس هموار

en: Rotate
fa: چرخش

en: Skew
fa: اریب

en: &Undo: %1
fa: &واگرد: %1‌

en: &Undo
fa: &واگرد‌

en: &Redo: %1
fa: &از نو: %1‌

en: &Redo
fa: &ازنو‌

en: Undo: %1
fa: واگرد: %1‌

en: Undo
fa: واگرد

en: Redo: %1
fa: از نو: %1‌

en: Redo
fa: ازنو

en: %1 more item | %1 more items
fa[0]: %1 فقره بیشتر

en: Color Picker
fa: برگزیننده رنگ

en: Flood Fill
fa: پر کردن کامل

en: &Effect:
fa: &اثر:‌

en: Reduce Colors
fa: کاهش دادن رنگها

en: Soften & Sharpen
fa: نرم کردن و تیز کردن

en: Dots &Per Inch (DPI)
fa: نقطه &در اینچ )DPI(‌

en: Unspecified
fa: نامشخص

en: Horizontal:
fa: افقی‌:

en: Vertical:
fa: عمودی‌:

en: O&ffset
fa: &انحراف‌

en: &Text Fields
fa: حوزه‌های &متن‌

en: &Add Row
fa: &افزودن سطر‌

en: &Delete Row
fa: &حذف سطر‌

en: &Reset
fa: &بازنشانی‌

en: Key
fa: کلید

en: Value
fa: مقدار

en: The text value "%1" on line %2 requires a key.
fa: مقدار متن »%1« در خط %2 به کلید نیاز دارد.

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Original:
fa: اصلی:

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: &Update
fa: &به‌روزرسانی‌

en: Ac&t on:
fa: &کنش:‌

en: Entire Image
fa: تصویر کامل

en: Selection
fa: گزینش

en: Text Box
fa: جعبه متن

en: Operation
fa: عمل

en: <qt><ul><li><b>Resize</b>: The size of the picture will be increased by creating new areas to the right and/or bottom (filled in with the background color) or decreased by cutting it at the right and/or bottom.</li><li><b>Scale</b>: The picture will be expanded by duplicating pixels or squashed by dropping pixels.</li><li><b>Smooth Scale</b>: This is the same as <i>Scale</i> except that it blends neighboring pixels to produce a smoother looking picture.</li></ul></qt>
fa: <qt><ul><li><b>تغییر اندازه</b>: اندازه عکس با ایجاد نواحی جدید در راست و/یا پایین )که با رنگ زمینه پر می‌شود( افزایش می‌یابد یا با برش آن در راست و/یا پایین، کاهش می‌یابد.</li><li><b>مقیاس</b>: عکس با تکرار تصویردانه‌ها بسط می‌یابد، یا با افت تصویردانه‌ها به هم می‌چسبد.</li><li><b>مقیاس هموار</b>:نظیر<i>مقیاس</i>است، به جز این که برای تولید یک عکس هموارتر با تصویردانه‌های مجاور ترکیب می‌شود.</li></ul></qt>

en: &Resize
fa: &تغییر اندازه‌

en: &Scale
fa: &مقیاس‌

en: S&mooth Scale
fa: مقیاس &هموار‌

en: Width:
fa: عرض:

en: Height:
fa: ارتفاع:

en: &New:
fa: &جدید:‌

en: &Percent:
fa: &درصد‌:‌

en: %
fa: ٪

en: Keep &aspect ratio
fa: نگهداری &ضریب نسبت‌

en: <qt><p>Resizing the text box to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to resize the text box?</p></qt>
fa: <qt><p>ممکن است تغییر اندازه جعبه متن تا %1x%2 مقدار قابل توجهی از حافظه را اشغال کند. این مسئله می‌تواند حساسیت متقابل سیستم را کاهش داده و منجر به مسائل متنهای کاربردی دیگر شود.</p><p>مطمئن هستید که می‌‌خواهید اندازه جعبه متن را تغییر دهید؟</p></qt>

en: R&esize Text Box
fa: &تغییر اندازه جعبه متن‌

en: <qt><p>Resizing the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to resize the image?</p></qt>
fa: <qt><p>ممکن است تغییر اندازه تصویر تا %1x%2 مقدار قابل توجهی از حافظه را اشغال کند. این مسئله می‌تواند حساسیت متقابل سیستم را کاهش داده و منجر به مسائل متنهای کاربردی دیگر شود.</p><p>مطمئن هستید که می‌‌خواهید اندازه تصویر را تغییر دهید؟</p></qt>

en: R&esize Image
fa: &تغییر اندازه تصویر‌

en: <qt><p>Scaling the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to scale the image?</p></qt>
fa: <qt><p>ممکن است مقیاس‌بندی تصویر تا %1x%2 مقدار قابل توجهی از حافظه را اشغال کند. این مسئله می‌تواند حساسیت متقابل سیستم را کاهش داده و منجر به مسائل متنهای کاربردی دیگر شود.</p><p>مطمئن هستید که می‌‌خواهید تصویر را مقیاس‌بندی کنید؟</p></qt>

en: Scal&e Image
fa: &مقیاس‌بندی تصویر‌

en: <qt><p>Scaling the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to scale the selection?</p></qt>
fa: <qt><p>ممکن است مقیاس‌بندی گزینش تا %1x%2 مقدار قابل توجهی از حافظه را اشغال کند. این مسئله می‌تواند حساسیت متقابل سیستم را کاهش داده و منجر به مسائل متنهای کاربردی دیگر شود.</p><p>مطمئن هستید که می‌‌خواهید گزینش را مقیاس‌بندی کنید؟</p></qt>

en: Scal&e Selection
fa: &مقیاس‌بندی گزینش‌

en: <qt><p>Smooth Scaling the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to smooth scale the image?</p></qt>
fa: <qt><p>ممکن است مقیاس‌بندی هموار تصویر تا %1x%2 مقدار قابل توجهی از حافظه را اشغال کند. این مسئله می‌تواند حساسیت متقابل سیستم را کاهش داده و منجر به مسائل متنهای کاربردی دیگر شود.</p><p>مطمئن هستید که می‌‌خواهید تصویر را مقیاس‌بندی هموار کنید؟</p></qt>

en: Smooth Scal&e Image
fa: &مقیاس‌بندی هموار‌ تصویر‌

en: <qt><p>Smooth Scaling the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to smooth scale the selection?</p></qt>
fa: <qt><p>ممکن است مقیاس‌بندی هموار گزینش تا %1x%2 مقدار قابل توجهی از حافظه را اشغال کند. این مسئله می‌تواند حساسیت متقابل سیستم را کاهش داده و منجر به مسائل متنهای کاربردی دیگر شود.</p><p>مطمئن هستید که می‌‌خواهید گزینش را مقیاس‌بندی هموار کنید؟</p></qt>

en: Smooth Scal&e Selection
fa: &مقیاس‌بندی هموار گزینش‌

en: Direction
fa: جهت

en: Cou&nterclockwise
fa: &پادساعت‌ گرد‌

en: C&lockwise
fa: &ساعت‌ گرد‌

en: Angle
fa: زاویه

en: 90 &degrees
fa: ۹۰ &درجه‌

en: 180 d&egrees
fa: ۱۸۰ &درجه‌

en: 270 de&grees
fa: ۲۷۰ &درجه‌

en: C&ustom:
fa: &سفارشی‌:‌

en: degrees
fa: درجه

en: Rotat&e Selection
fa: &چرخش گزینش‌

en: Rotat&e Image
fa: &چرخش تصویر‌

en: &Horizontal:
fa: &افقی‌:‌

en: &Vertical:
fa: &عمودی‌:‌

en: Sk&ew Selection
fa: &اریب کردن گزینش‌

en: Sk&ew Image
fa: &اریب کردن تصویر‌

en: &RGB Color Cube Distance
fa: فاصله مکعب رنگ &RGB

en: Exact Match
fa: تطبیق دقیق

en: <a href="dummy_to_make_link_clickable">What is Color Similarity?</a>
fa: <a href="dummy_to_make_link_clickable">تشابه رنگ چیست؟</a>

en: 1 byte (approx. %2%) | %1 bytes (approx. %2%)
fa[0]: %1 بایت )تقریباً %2٪(

en: Could not open "%1".
fa: نتوانست »%1« را باز کند.

en: Could not open "%1" - unsupported image format.
    The file may be corrupt.
fa: نتوانست »%1« را باز کند - قالب تصویر پشتیبانی نشده است.
    ممکن است پرونده خراب باشد.

en: Could not save image - insufficient information.
fa: نتوانست تصویر را ذخیره کند - اطلاعات ناکافی.

en: URL: %1
    Mimetype: %2
fa: نشانی وب: %1
    نوع مایم: %2

en: <qt><p>The <b>%1</b> format may not be able to preserve all of the image's color information.</p><p>Are you sure you want to save in this format?</p></qt>
fa: <qt><p>ممکن است قالب <b>%1</b> قادر به نگهداری تمام اطلاعات رنگ تصویر نباشد.</p><p>مطمئن هستید می‌خواهید این قالب را ذخیره کنید؟</p></qt>

en: Could not save image - unable to create temporary file.
fa: نتوانست تصویر را ذخیره کند- قادر به ایجاد یک پرونده موقت نیست.

en: Could not save image - failed to upload.
fa: نتوانست تصویر را ذخیره کند - خرابی در بارگذاری.

en: Remove Internal B&order
fa: حذف &لبه درونی‌

en: Remove Internal Border
fa: حذف لبه درونی

en: Autocr&op
fa: &برش خودکار‌

en: Autocrop
fa: برش خودکار

en: KolourPaint cannot remove the selection's internal border as it could not be located.
fa: KolourPaint نمی‌تواند لبه درونی گزینش را حذف کند، چون محل‌‌‌‌یابی نمی‌شود.

en: KolourPaint cannot automatically crop the image as its border could not be located.
fa: KolourPaint نمی‌تواند به طور خودکار تصویر را برش دهد، چون لبه‌‌‌اش را نمی‌توان محل‌یابی کرد.

en: Set as Image
fa: تنظیم به عنوان تصویر

en: Selection: Create
fa: گزینش: ایجاد

en: Project Founder
fa: بنیان‌گذار پروژه

en: Chief Investigator
fa: مأمور ارشد بررسی

en: Icons
fa: شمایلها

en: InputMethod Support
fa: پشتیبانی InputMethod

en: Image Effects
fa: جلوه‌های تصویر

en: KDE 4 Porting
fa: انتقال به KDE 4

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fa: &نما‌

note: i18n: ectx: Menu (image)
en: &Image
fa: &تصویر‌

note: i18n: ectx: Menu (colors)
en: &Colors
fa: &رنگها‌

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
fa: میله ابزار اصلی

note: i18n: ectx: ToolBar (textToolBar)
en: Text Toolbar
fa: میله ابزار متن

note: i18n: ectx: Menu (selectionToolRMBMenu)
en: Selection Tool RMB Menu
fa: گزینش گزینگان ابزار RMB

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fa: &ویرایش‌

en: Left drag the handle to resize the image.
fa: برای تغییر اندازه تصویر، دسته را به چپ بکشید.

en: Resize Image: Let go of all the mouse buttons.
fa: تغییر اندازه تصویر: تمام دکمه‌های موشی را رها کنید.

en: Resize Image: Right click to cancel.
fa: تغییر اندازه تصویر: فشار راست برای لغو.

en: Text
fa: متن

en: Could not open color palette "%1".
fa: نتوانست پالت رنگ »%1« را باز کند.

en: Could not open color palette "%1" - unsupported format.
    The file may be corrupt.
fa: نتوانست پالت رنگ »%1« را باز کند - قالب پشتیبانی‌نشده
    ممکن است پرونده خراب باشد.

en: Could not save color palette as "%1".
fa: نتوانست پالت رنگ را به عنوان »%1« ذخیره کند.

en: Untitled
fa: بدون عنوان

en: Use KolourPaint Defaults
fa: استفاده از پیش‌فرضهای KolourPaint

[ctx: @item:inmenu colors]
en: &Open...
fa: &باز کردن...‌

[ctx: @item:inmenu colors]
en: &Save
fa: &ذخیره‌

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Save &As...
fa: ذخیره &به عنوان...‌

en: Color Box
fa: جعبه رنگ

en: The color palette "%1" has been modified.
    Do you want to save it?
fa: پالت رنگ »%1« تغییر کرده است.
    می‌خواهید آن را ذخیره کنید؟

en: The color palette "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes since you last saved it.
    Are you sure?
fa: پالت رنگ »%1« تغییر کرده است.
    بارگذاری مجدد باعث از دست رفتن تمام تغییراتی می‌شود که آخرین بار‌ ذخیره کرده‌اید.
    مطمئن هستید؟

en: &Reload
fa: &بارگذاری مجدد‌

en: Save Color Palette As
fa: ذخیره پالت رنگ به عنوان

en: Paste in &New Window
fa: چسباندن در پنجره &جدید‌

en: &Delete Selection
fa: &حذف گزینش‌

en: C&opy to File...
fa: &رونوشت در پرونده...‌

en: Paste &From File...
fa: چسباندن &به واسطه پرونده...‌

en: Text: Create Box
fa: متن: ایجاد جعبه

en: Text: Paste
fa: متن: چسباندن

en: Cannot Paste
fa: نمی‌توان چسباند

en: Text: Delete Box
fa: متن: حذف جعبه

note: i18n ("Text: Delete")
en: Selection: Delete
fa: گزینش: حذف

en: Text: Finish
fa: متن: پایان

en: Selection: Deselect
fa: گزینش: از گزینش خارج کردن

en: E&xport...
fa: &صادرات‌...‌

en: Scan...
fa: پوییدن...

en: Properties
fa: ویژگیها

en: Reloa&d
fa: &بارگذاری مجدد‌

en: Document Properties
fa: ویژگیهای سند

[ctx: @title:window]
en: Save Image As
fa: ذخیره تصویر به عنوان

en: The document "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes since you last saved it.
    Are you sure?
fa: سند »%1« تغییر کرده است.
    بارگذاری مجدد باعث از دست رفتن تمام تغییراتی می‌شود که آخرین بار‌ ذخیره کرده‌اید.
    مطمئن هستید؟

en: The document "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
fa: سند »%1« تغییر کرده است.
    بارگذاری مجدد باعث از دست رفتن تمام تغییرات می‌شود.
    مطمئن هستید؟

en: You must save this image before sending it.
    Do you want to save it?
fa: باید قبل از ارسال این تصویر آن را ذخیره کنید.
    می‌خواهید آن را ذخیره کنید؟

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save it?
fa: سند »%1« تغییر کرده است.
    می‌خواهید آن را ذخیره کنید؟

en: R&esize / Scale...
fa: &تغییر اندازه/مقیاس...‌

en: Se&t as Image (Crop)
fa: &تنظیم به عنوان تصویر )خط برش(‌

en: &Rotate...
fa: &چرخش...‌

en: Rotate &Left
fa: چرخش &چپ‌

en: Rotate Righ&t
fa: چرخش &راست‌

en: S&kew...
fa: &اریب...‌

en: Reduce to Mo&nochrome (Dithered)
fa: کاهش دادن به &تک‌رنگ )مات(‌

en: Reduce to &Grayscale
fa: کاهش دادن به &مقیاس خاکستری‌

en: &Invert Colors
fa: &وارونه کردن رنگها‌

en: C&lear
fa: &پاک کردن‌

en: &More Effects...
fa: جلوه‌های &بیشتر...‌

[ctx: Image/Selection Menu caption - make sure the translation has the same accel as the Select&ion translation]
en: &Image
fa: &تصویر‌

[ctx: Image/Selection Menu caption - make sure that translation has the same accel as the &Image translation]
en: Select&ion
fa: &گزینش‌

en: Show &Path
fa: نمایش &مسیر‌

en: %1,%2
fa: %1،%2

en: %1,%2 - %3,%4
fa: %1،%2 - %3،%4

en: %1bpp
fa: %1 بیت در تصویردانه

en: %1%
fa: %1٪

en: Font Family
fa: خانواده قلم

en: Font Size
fa: اندازه قلم

en: Bold
fa: تو‌پر

en: Italic
fa: کج

en: Underline
fa: خط زیر

en: Strike Through
fa: ضربه زدن از طریق

en: Previous Tool Option (Group #1)
fa: گزینه ابزار قبلی )گروه  #۱(

en: Next Tool Option (Group #1)
fa: گزینه ابزار بعدی )گروه  #۲(

en: Previous Tool Option (Group #2)
fa: گزینه ابزار قبلی )گروه  #۲(

en: Next Tool Option (Group #2)
fa: گزینه ابزار بعدی )گروه  #۲(

en: &Draw Opaque
fa: &ترسیم غیر شفاف‌

en: Draw With Color Similarity...
fa: ترسیم با شباهت رنگ...

en: Tool Box
fa: جعبه ابزار

en: Show &Grid
fa: نمایش &توری‌

en: Show T&humbnail
fa: نمایش &ریزنقش‌

en: Zoo&med Thumbnail Mode
fa: حالت &بزرگ‌نمایی‌شده ریزنقش‌

en: Enable Thumbnail &Rectangle
fa: فعال‌سازی &مستطیل ریزنقش‌

en: &Zoom
fa: &بزرگ‌نمایی‌

en: Brush
fa: قلم‌مو

en: Draw using brushes of different shapes and sizes
fa: ترسیم با استفاده از قلم‌موهای دارای شکلها و اندازه‌های متفاوت

en: Click to draw dots or drag to draw strokes.
fa: فشار دهید تا نقطه‌ها ترسیم شوند، یا بکشید تا خطوط ترسیم شوند.

en: Color Eraser
fa: رنگ پاک‌کن

en: Replaces pixels of the foreground color with the background color
fa: تصویردانه‌ها، رنگ پیش‌زمینه را جایگزین رنگ زمینه می‌کنند

en: Click or drag to erase pixels of the foreground color.
fa:  برای حذف تصویردانه‌های رنگ پیش‌‌‌‌زمینه، فشار دهید یا بکشید.

en: Eraser
fa: پاک‌کن

en: Lets you rub out mistakes
fa: اجازه می‌دهد اشتباهها را پاک کنید

en: Click or drag to erase.
fa: فشار دهید یا بکشید تا حذف شود.

en: Let go of all the mouse buttons.
fa: رها کردن تمام دکمه‌های موشی.

en: Pen
fa: قلم

en: Draws dots and freehand strokes
fa: نقطه‌ها و خطوط بدون ابزار را ترسیم می‌کند

en: Spraycan
fa: قوطیِ اسپری

en: Sprays graffiti
fa: عکس روی دیوار را می‌افشاند

en: Click or drag to spray graffiti.
fa: فشار یا کشیدن برای پاشیدن عکس روی دیوار.

en: Right click to cancel.
fa: فشار راست برای لغو.

en: Left click to cancel.
fa: فشار چپ برای لغو.

en: Lets you select a color from the image
fa: اجازه می‌دهد از تصویر، یک رنگ برگزینید

en: Click to select a color.
fa: برای برگزیدن یک رنگ فشار دهید.

en: Fills regions in the image
fa:  مناطق را در تصویر پر می‌کند

en: Click to fill a region.
fa: فشار دهید تا یک منطقه پر شود.

en: Zoom
fa: بزرگ‌نمایی

en: Zooms in and out of the image
fa: بزرگ‌نمایی و کوچک‌نمایی تصویر

en: Click to zoom in/out or left drag to zoom into a specific area.
fa: فشار برای بزرگ‌نمایی/کوچک‌نمایی یا کشیدن چپ برای بزرگ‌نمایی به ناحیه مشخص‌شده.

en: Curve
fa: منحنی

en: Draws curves
fa: منحنیها را ترسیم می‌کند

en: Drag out the start and end points.
fa: بیرون کشیدن نقطه‌های آغاز و پایان.

en: Left drag to set the first control point or right click to finish.
fa: برای تنظیم اولین نقطه کنترل، به چپ بکشید، یا فشار راست کنید تا پایان یابد.

en: Right drag to set the first control point or left click to finish.
fa: برای تنظیم اولین نقطه کنترل، به راست بکشید، یا فشار چپ کنید تا پایان یابد.

en: Left drag to set the last control point or right click to finish.
fa: برای تنظیم آخرین نقطه کنترل، به چپ بکشید، یا فشار راست کنید تا پایان یابد.

en: Right drag to set the last control point or left click to finish.
fa: برای تنظیم آخرین نقطه کنترل، به راست بکشید، یا فشار چپ کنید تا پایان یابد.

en: Line
fa: خط

en: Draws lines
fa: خطوط را می‌کشد

en: Drag to draw.
fa: بکشید تا ترسیم شود.

en: Polygon
fa: چند ضلعی

en: Draws polygons
fa: چند ضلعیها را ترسیم می‌کند

en: Drag to draw the first line.
fa: بکشید تا اولین خط ترسیم شود.

en: Left drag another line or right click to finish.
fa: خط دیگر را به چپ بکشید، یا فشار راست کنید تا پایان یابد.

en: Right drag another line or left click to finish.
fa: خط دیگر را به راست بکشید، یا فشار راست کنید تا پایان یابد.

en: Connected Lines
fa: خطوط متصل

en: Draws connected lines
fa: خطوط متصل را ترسیم می‌کند

en: Ellipse
fa: بیضی

en: Draws ellipses and circles
fa: بیضیها و دایره‌ها را ترسیم می‌کند

en: Rectangle
fa: مستطیل

en: Draws rectangles and squares
fa:  مستطیلها و مربعها را ترسیم می‌کند

en: Rounded Rectangle
fa: مستطیل گرد‌شده

en: Draws rectangles and squares with rounded corners
fa: مستطیلها و مربعهایی با گوشه‌های گرد‌شده ترسیم می‌کند

en: Left drag to create selection.
fa: برای ایجاد گزینش، به چپ بکشید.

en: Left drag to move selection.
fa: برای حرکت گزینش، به چپ بکشید.

en: Left drag to scale selection.
fa: برای مقیاس‌بندی گزینش، به چپ بکشید.

en: Selection: Opaque
fa: گزینش: غیرشفاف

en: Selection: Transparent
fa: گزینش: شفاف

en: Selection: Transparency Color
fa: گزینش: شفافیت رنگ

en: Selection: Transparency Color Similarity
fa: گزینش: شباهت شفافیت رنگ

en: Selection (Elliptical)
fa: گزینش )بیضی شکل(

en: Makes an elliptical or circular selection
fa:  یک گزینش مدور یا بیضی شکل می‌سازد

en: Selection (Free-Form)
fa: گزینش )شکل آزاد(

en: Makes a free-form selection
fa: یک گزینش شکل آزاد می‌سازد

en: Selection (Rectangular)
fa: گزینش ) مستطیل شکل(

en: Makes a rectangular selection
fa: گزینشی مستطیلی می‌سازد

en: Selection: Move
fa: گزینش: حرکت

en: %1: Smear
fa: %1: لکه

en: Writes text
fa: متن را می‌نویسد

en: Text: Backspace
fa: متن: پس‌بر

en: Text: Delete
fa: متن: حذف

en: Text: New Line
fa: متن: خط جدید

en: Text: Write
fa: متن: نوشتن

en: Left drag to create text box.
fa: برای ایجاد جعبه متن، به چپ بکشید.

en: Left drag to move text box.
fa: برای حرکت جعبه متن، به چپ بکشید.

en: Text: Move Box
fa: متن: حرکت جعبه

en: Left drag to resize text box.
fa: برای تغییر اندازه جعبه متن، به چپ بکشید.

en: Left click to change cursor position.
fa: برای تغییر موقعیت مکان‌نما، فشار چپ کنید.

en: Text: Opaque Background
fa: متن: زمینه غیر شفاف

en: Text: Transparent Background
fa: متن: زمینه شفاف

en: Text: Swap Colors
fa: متن: مبادله رنگها

en: Text: Foreground Color
fa: متن: رنگ پیش‌زمینه

en: Text: Background Color
fa: متن: رنگ زمینه

en: Text: Font
fa: متن: قلم

en: Text: Font Size
fa: متن: اندازه قلم

en: Text: Bold
fa: متن: توپر

en: Text: Italic
fa: متن: کج

en: Text: Underline
fa: متن: خط زیر

en: Text: Strike Through
fa: متن: ضربه زدن از طریق

en: Unzoomed Mode - Thumbnail
fa: حالت بزرگ‌نمایی‌نشده - ریزنقش‌

en: %1% - Thumbnail
fa: %1٪ - ریزنقش

en: <p>Color Similarity: %1%</p><p align="center">Click to configure.</p>
fa: <p>شباهت رنگ: %1٪</p><p align="center">فشار برای پیکربندی.</p>

en: <p>Color Similarity: Exact Match</p><p align="center">Click to configure.</p>
fa: <p>شباهت رنگ:تطبیق دقیق</p><p align="center">فشار برای پیکربندی</p>

en: &Brightness:
fa: &روشنی‌‌:‌

en: Re&set
fa: &بازنشانی‌

en: Co&ntrast:
fa: &سایه روشن:‌

en: &Gamma:
fa: &گاما:‌

en: Rese&t
fa: &بازنشانی‌

en: C&hannels:
fa: &مجراها:‌

en: All
fa: همه

en: Red
fa: قرمز

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: Reset &All Values
fa: بازنشانی &همه مقادیر‌

en: Settings
fa: تنظیمات

en: &Amount:
fa: &مقدار:‌

en: E&nable
fa: &فعال‌سازی‌

en: Colors
fa: رنگها

en: &Hue:
fa: &رنگ‌:

en: &Saturation:
fa: &اشباع‌:

en: &Red
fa: &قرمز‌

en: &Green
fa: &سبز‌

en: &Blue
fa: &آبی‌

en: &All
fa: &همه‌

en: Channels
fa: مجراها

en: &Monochrome
fa: &تک‌رنگ‌

en: Mo&nochrome (dithered)
fa: &تک‌رنگ )مات‌(‌

en: 256 co&lor
fa: &رنگ‌ ۲۵۶‌

en: 256 colo&r (dithered)
fa: &رنگ ۲۵۶ )مات(‌

en: 24-&bit color
fa: رنگ ۲۴ &بیتی‌

en: Reduce To
fa: کاهش به

en: &Granularity:
fa: &دانه‌دانه‌:

en: Convert &to:
fa: تبدیل کردن &به:‌

en: Quali&ty:
fa: &کیفیت‌:‌

en: &Preview
fa: &پیش‌نمایش‌

en: Monochrome
fa: تک‌رنگ

en: Monochrome (Dithered)
fa: تک‌رنگ )مات(

en: 256 Color
fa: رنگ ۲۵۶

en: 256 Color (Dithered)
fa: رنگ ۲۵۶ )مات(

en: 24-bit Color
fa: رنگ ۲۴ بیتی

en: &Center of the page
fa: &مرکز صفحه‌

en: Top-&left of the page
fa: &چپ بالای صفحه‌

en: Transparent
fa: شفاف

[ctx: Colors: name_or_url_of_color_palette]
en: Colors: %1
fa: رنگها: %1

en: 1x1
fa: ۱×۱

en: Circle
fa: دایره

en: Square
fa: مربع

en: Slash
fa: ممیز

en: Backslash
fa: ممیز وارونه

en: No Fill
fa: پر نشود

en: Fill with Background Color
fa: پر کردن با رنگ زمینه

en: Fill with Foreground Color
fa: پر کردن با رنگ پیش‌زمینه

en: Opaque
fa: غیر شفاف
