kolourpaint - en to he translation catalogue (226 entries)

en: Balance
he: איזון

en: Selection: %1
he: בחירה: %1

en: Reduce to Grayscale
he: המרת הצבעים לגווניי אפור

en: Invert Colors
he: הפוך צבעים

en: Invert
he: הפוך

en: Flip
he: הפוך

en: Flip horizontally and vertically
he: הפוך אופקי ואנכי

en: Flip horizontally
he: הפוך אופקי

en: Flip vertically
he: הפוך אנכי

en: Text: Resize Box
he: טקסט: שינוי גודל קופסה

en: Selection: Scale
he: בחירה: שינוי גודל

en: Selection: Smooth Scale
he: בחירה: הגדלה עדינה

en: Resize
he: שנה גודל

en: Scale
he: הגדלה

en: Smooth Scale
he: הגדלה עדינה

en: Rotate
he: סובב

en: Skew
he: נטוי

en: &Undo: %1
he: &בטל: %1

en: &Redo: %1
he: &בצע שוב: %1

en: %1 more item | %1 more items
he[0]: %1 עוד עצמים
he[1]: עוד %1 עצמים

en: Color Picker
he: בחירת צבע

en: Flood Fill
he: מילוי

en: &Effect:
he: &אפקט:

en: Reduce Colors
he: הקטן צבעים

en: &Reset
he: &אפס

en: Dimensions
he: ממדים

en: Original:
he: מקורי:

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Entire Image
he: כל התמונה

en: Selection
he: בחירה

en: Text Box
he: קופסת טקסט

en: Operation
he: פעולה

en: &Resize
he: &שנה גודל

en: &Scale
he: &הגדל

en: S&mooth Scale
he: &הגדלה עדינה

en: Width:
he: רוחב:

en: Height:
he: גובה:

en: &New:
he: &חדש

en: &Percent:
he: &אחוז:

en: Keep &aspect ratio
he: שמור על &יחס נוכחי

en: R&esize Text Box
he: &שינוי הגודל של קופסת הטקסט

en: R&esize Image
he: &שנה גודל תמונה

en: Smooth Scal&e Image
he: הגדלה &עדינה של התמונה

en: Smooth Scal&e Selection
he: &הגדלה עדינה של בחירה

en: Direction
he: כיוון

en: Cou&nterclockwise
he: &נגד כיוון השעון

en: C&lockwise
he: &בכיוון השעון

en: Angle
he: הטיה

en: 90 &degrees
he: 90 &מעלות

en: 180 d&egrees
he: 1&80 מעלות

en: 270 de&grees
he: 2&70 מעלות

en: C&ustom:
he: &מותאם אישית:

en: degrees
he: מעלות

en: Rotat&e Selection
he: סיבוב &בחירה

en: Rotat&e Image
he: &סובב תמונה

en: &Horizontal:
he: &אופקי:

en: &Vertical:
he: &אנכי:

en: Sk&ew Selection
he: הגדל &בחירה

en: Sk&ew Image
he: &הגדל תמונה

en: Exact Match
he: התאמה מדויקת

en: Could not open "%1".
he: אין אפשרות לפתוח את "%1".

en: Could not open "%1" - unsupported image format.
    The file may be corrupt.
he: אין אפשרות לפתוח את "%1" - פורמט התמונה לא נתמך.
    הקובץ כנראה פגום.

en: Could not save image - insufficient information.
he: אין אפשרות לשמור את התמונה - אין מספיק מידע.

en: URL: %1
    Mimetype: %2
he: כתובת: %1
    סוג: %2

en: <empty>
he: <ריק>

en: <qt><p>The <b>%1</b> format may not be able to preserve all of the image's color information.</p><p>Are you sure you want to save in this format?</p></qt>
he: <qt> <p>הפורמט <b>%1</b> עלול לא להכיל את כל המידע אודות צבעי התמונה. </p> <p>האם ברצונך לשמור בפורמט הזה?</p></qt>

en: Could not save image - unable to create temporary file.
he: אין אפשרות לשמור את התמונה - אין אפשרות ליצור קובץ זמני.

en: Could not save image - failed to upload.
he: אין אפשרות לשמור את התמונה - השליחה נכשלה.

en: Remove Internal B&order
he: הסר גבול פ&נימי

en: Remove Internal Border
he: הסר מסגרת פנימית

en: Autocr&op
he: &חיתוך אוטומטי

en: Autocrop
he: חיתוך אוטומטי

en: Set as Image
he: קבע בתור תמונה

en: Selection: Create
he: בחירה: צור

en: Chief Investigator
he: בודק ראשי

en: Icons
he: סמלים

en: InputMethod Support
he: תמיכה בשיטת קלט

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: &תצוגה

note: i18n: ectx: Menu (image)
en: &Image
he: &תמונה

note: i18n: ectx: Menu (colors)
en: &Colors
he: &צבעים

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

note: i18n: ectx: ToolBar (textToolBar)
en: Text Toolbar
he: סרגל כלים עבור טקסט

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
he: &עריכה

en: Left drag the handle to resize the image.
he: גרור את הידית לשינוי גודל התמונה.

en: Resize Image: Let go of all the mouse buttons.
he: שינוי גודל: נא לשחרר את כל לחצני העכבר.

en: Text
he: טקסט

en: Color Box
he: תיבת צבעים

en: Paste in &New Window
he: הדבק בחלון &חדש

en: &Delete Selection
he: &מחק בחירה

en: C&opy to File...
he: ה&דבק לקובץ...

en: Paste &From File...
he: הדבק &מקובץ...

en: Text: Create Box
he: טקסט: צור קופסה

en: Text: Paste
he: טקסט: הדבק

en: Cannot Paste
he: אין אפשרות להדביק

en: Text: Delete Box
he: טקסט: מחק קופסה

note: i18n ("Text: Delete")
en: Selection: Delete
he: בחירה: מחק

en: Text: Finish
he: טקסט: סיום

en: Selection: Deselect
he: בחירה: בטל בחירה

en: E&xport...
he: יי&צא...

en: Scan...
he: סרוק...

en: Reloa&d
he: &טען מחדש

en: The document "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes since you last saved it.
    Are you sure?
he: המסמך "%1" שונה.
    טעינה מחדש תגרום לאיבוד כל השינויים שנעשו עד השמירה האחרונה שלך.
    האם אתה בטוח?

en: The document "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
he: המסמך "%1" שונה.
    טעינה מחדש תגרום לאיבוד כל השינויים.
    האם אתה בטוח?

en: You must save this image before sending it.
    Do you want to save it?
he: אתה חייב לשמור את התמונה לפני השליחה.
    האם ברצונך לשמור אותה?

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save it?
he: המסמך "%1" נערך.
    האם ברצונך לשמור את השינוי?

en: R&esize / Scale...
he: &שנה גודל/הגדל...

en: &Rotate...
he: &סובב...

en: S&kew...
he: &הנטה...

en: Reduce to &Grayscale
he: המרה ל&גווניי אפור

en: &Invert Colors
he: &הפוך צבעים (נגטיב)

en: C&lear
he: &נקה

en: &More Effects...
he: &עוד אפקטים...

en: Show &Path
he: &הצג נתיב

en: Font Family
he: סוג כתב

en: Bold
he: מודגש

en: Underline
he: קו תחתון

en: Strike Through
he: קו חותך

en: Tool Box
he: ארגז כלים

en: Show &Grid
he: הצג קווי &מתאר

en: Show T&humbnail
he: הצג &תצוגות מקדימות

en: Brush
he: מברשת

en: Draw using brushes of different shapes and sizes
he: ציור בעזרת מברשת של צורות שונות בגדלים שונים

en: Click to draw dots or drag to draw strokes.
he: לחץ כדי לצייר נקודות וקווים חופשיים.

en: Color Eraser
he: מחיקת צבעים

en: Replaces pixels of the foreground color with the background color
he: החלף פיקסלים של צבע החזית באלה של הרקע

en: Click or drag to erase pixels of the foreground color.
he: לחץ או גרור בשביל למחוק פיקסלים מתוך צבעי החזית

en: Eraser
he: מחק

en: Click or drag to erase.
he: לחץ או גרור למחיקה

en: Let go of all the mouse buttons.
he: נא לשחרר את כל לחצני העכבר.

en: Pen
he: עט

en: Draws dots and freehand strokes
he: צייר נקודות וקווים חופשיים

en: Spraycan
he: ספריי

en: Sprays graffiti
he: ציור קיר (גרפיטי)

en: Click or drag to spray graffiti.
he: לחץ או גרור לציור קיר.

en: Right click to cancel.
he: לחצן ימיני לביטול.

en: Left click to cancel.
he: לחצן שמאלי לביטול.

en: Lets you select a color from the image
he: מאפשר לבחור צבע מתוך התמונה

en: Click to select a color.
he: לחץ כדי לבחור צבע.

en: Fills regions in the image
he: מלא אזורים בתמונה

en: Click to fill a region.
he: לחץ ומלא אזורים.

en: Curve
he: עקומה

en: Draws curves
he: צייר עקומה

en: Drag out the start and end points.
he: גרור את נקודות ההתחלה והסיום

en: Left drag to set the last control point or right click to finish.
he: גרירה שמאלית נקודת השליטה האחרונה או לחציה ימנית לסיום

en: Right drag to set the last control point or left click to finish.
he: גרירה ימנית לנקודת השליטה האחרונה או לחציה שמאלית לסיום

en: Line
he: קו

en: Draws lines
he: צייר קווים

en: Drag to draw.
he: גרור כדי לצייר

en: Polygon
he: פוליגון

en: Draws polygons
he: צייר פוליגון

en: Drag to draw the first line.
he: גרור כדי לצייר את הקו הראשון

en: Connected Lines
he: קווים מחוברים

en: Draws connected lines
he: צייר קווים מחוברים

en: Ellipse
he: אליפסה

en: Draws ellipses and circles
he: צייר אליפסה ועיגול

en: Rectangle
he: מלבן

en: Draws rectangles and squares
he: צייר מלבנים וריבעים

en: Rounded Rectangle
he: מלבן מעוגל

en: Draws rectangles and squares with rounded corners
he: מצייר מלבנים וריבעים עם פינות מעוגלות

en: Left drag to create selection.
he: גרור כדי ליצור תחום בחירה

en: Left drag to move selection.
he: גרור להזזת תחום הבחירה

en: Left drag to scale selection.
he: גרורה שמאלית כדי לשנות גודל הבחירה.

en: Selection: Transparent
he: בחירה: שקוף

en: Selection: Transparency Color
he: בחירה: צבע שקיפות

en: Selection: Transparency Color Similarity
he: בחירה: שקיפות צבע דומה

en: Selection (Elliptical)
he: בחירה (אליפסה)

en: Selection (Free-Form)
he: בחירת (מצב חופשי)

en: Selection (Rectangular)
he: בחירה (מלבני)

en: Selection: Move
he: בחירה: הזזה

en: %1: Smear
he: %1: משטח

en: Text: Backspace
he: טקסט: מחיקה אות

en: Text: Delete
he: טקסט: מחק

en: Text: New Line
he: טקסט: קו חדש

en: Text: Write
he: טקסט: כתוב

en: Left drag to create text box.
he: גרור כדי ליצור קופסת טקסט.

en: Left drag to move text box.
he: גרור להזזת קופסת הטקסט.

en: Text: Move Box
he: טקסט: הזז קופסה

en: Left click to change cursor position.
he: לחצן שמאלי לשינוי מיקום הסמן

en: Text: Transparent Background
he: טקסט: צבע רקע שקוף

en: Text: Swap Colors
he: טקסט: החלף צבעים

en: Text: Foreground Color
he: טקסט: צבע חזית

en: Text: Background Color
he: טקסט: צבע רקע

en: Text: Font
he: טקסט: כתב

en: Text: Font Size
he: טקסט: גודל כתב

en: Text: Bold
he: טקסט: הדגשה

en: Text: Italic
he: טקסט: כתב נטוי

en: Text: Underline
he: טקסט: קו תחתון

en: Text: Strike Through
he: טקסט: קו חותך

en: &Brightness:
he: &בהירות:

en: Re&set
he: &אפס

en: &Gamma:
he: &גמא:

en: Rese&t
he: &אפס

en: C&hannels:
he: ע&רוצים:

en: All
he: הכל

en: Red
he: אדום

en: Green
he: ירוק

en: Blue
he: כחול

en: Reset &All Values
he: אפס &את כל הערכים

en: Settings
he: הגדרות

en: &Amount:
he: &כמות:

en: E&nable
he: &אפשר

en: Colors
he: צבעים

en: &Red
he: &אדום

en: &Green
he: &ירוק

en: &Blue
he: &כחול

en: &All
he: &הכל

en: Channels
he: ערוצים

en: &Monochrome
he: &מונוכרום

en: 256 co&lor
he: 256 צ&בעים

en: 24-&bit color
he: 24 &סיביות של צבע

en: Reduce To
he: הקטן אל

en: Convert &to:
he: המר &אל:

en: Quali&ty:
he: אי&כות:

en: &Preview
he: &תצוגה מקדימה

en: Monochrome
he: מונוכרום

en: 256 Color
he: 256 צבעים

en: 24-bit Color
he: 24 סיביות של צבע

en: Transparent
he: שקוף

en: Circle
he: עיגול

en: Square
he: מרובע

en: Slash
he: לוכסן

en: Backslash
he: לוכסן הפוך

en: No Fill
he: ללא מילוי

en: Fill with Background Color
he: מלא עם צבע רקע

en: Fill with Foreground Color
he: מלא עם צבע חזית

en: Opaque
he: מעורפל
