kolourpaint - en to he translation catalogue (445 entries)

en: Balance
he: איזון

en: Soften
he: ריכוך

en: Sharpen
he: חידוד

en: Clear
he: ניקוי

en: Selection: %1
he: בחירה: %1

en: Emboss
he: הבלטה

en: Flatten
he: שיטוח

en: Reduce to Grayscale
he: המרת הצבעים לגווני אפור

en: Hue, Saturation, Value
he: גוון, רוויה, ערך

en: Invert Colors
he: היפוך צבעים

en: Invert
he: היפוך צבע

en: Reduce to Monochrome (Dithered)
he: הפחתה למונוכרום (מגוונן)

en: Reduce to Monochrome
he: הפחתה למונוכרום

en: Reduce to 256 Color (Dithered)
he: הפחתה ל־256 צבעים (מגוונן)

en: Reduce to 256 Color
he: הפחתה ל־256 צבעים

en: Histogram Equalizer
he: מכוונן היסטוגרמה

en: Flip
he: היפוך מראה

en: Flip horizontally and vertically
he: היפוך אופקי ואנכי

en: Flip horizontally
he: היפוך אופקי

en: Flip vertically
he: היפוך אנכי

en: Text: Resize Box
he: טקסט: שינוי גודל תיבה

en: Selection: Scale
he: בחירה: שינוי גודל

en: Selection: Smooth Scale
he: בחירה: הגדלה עדינה

en: Resize
he: שינוי גודל

en: Scale
he: קנה מידה

en: Smooth Scale
he: קנה מידה חלק

en: Rotate
he: סיבוב

en: Skew
he: נטוי

en: &Undo: %1
he: ה&סגה: %1

en: &Undo
he: ה&סגה

en: &Redo: %1
he: &ביצוע שוב: %1

en: &Redo
he: &ביצוע מחדש

en: Undo: %1
he: הסגה: %1

en: Undo
he: הסגה

en: Redo: %1
he: ביצוע מחדש: %1

en: Redo
he: ביצוע מחדש

en: %1 more item | %1 more items
he[0]: פריט נוסף
he[1]: שני פריטים נוספים
he[2]: %1 פריטים נוספים
he[3]: %1 פריטים נוספים

en: Color Picker
he: בורר צבע

en: Flood Fill
he: מילוי

[ctx: @title:window]
en: More Image Effects (Selection)
he: אפקטים נוספים על תמונות (בחירה)

[ctx: @title:window]
en: More Image Effects
he: אפקטים נוספים על תמונות

en: &Effect:
he: &אפקט:

en: Reduce Colors
he: הפחתת צבעים

en: Soften & Sharpen
he: ריכוך וחידוד

[ctx: @title:window]
en: Document Properties
he: מאפייני מסמך

en: Dots &Per Inch (DPI)
he: נקודות ל&אינטש (DPI)

en: Unspecified
he: לא צוין

[ctx: Horizontal DPI 'x' Vertical DPI]
en:  x
he:  ×

en: Horizontal:
he: אופקי:

en: Vertical:
he: אנכי:

en: <qt><p><b>Dots Per Inch</b> (DPI) specifies the number of pixels of the image that should be printed inside one inch (2.54cm).</p><p>The higher the image's DPI, the smaller the printed image. Note that your printer is unlikely to produce high quality prints if you increase this to more than 300 or 600 DPI, depending on the printer.</p><p>If you would like to print the image so that it is the same size as it is displayed on the screen, set the image's DPI values to be the same as the screen's.</p><p>If either DPI value is <b>Unspecified</b>, the image will also be printed to be the same size as on the screen.</p><p>Not all image formats support DPI values. If the format you save in does not support them, they will not be saved.</p></qt>
he: <qt><p><b>נקודות לאינטש</b> (DPI) מציין את מספר הפיקסלים של התמונה שיודפסו בכל ריבוע בגודל אינטש (2.54 ס״מ).</p><p>ככל שערך ה־DPI של התמונה קטן יותר כך התמונה המודפסת תהיה קטנה יותר. רצוי לשים לב שכנראה שהמדפסת שלך לא יכול להדפיס באיכות גבוהה אם בחרת להעלות את הערך ל־300 או ל־600 DPI, כתלות במדפסת.</p><p>כדי להדפיס את התמונות כך שתודפסנה באותו הגודל כמו על המסך, יש להגדיר את ערכי ה־DPI של התמונה כך שיהיו כמו הערכים של המסך.</p><p>אם אף אחד מערכי ה־DPI <b>לא צוין</b>, התמונה גם כן תודפס לאותו הגודל כמו המסך. </p><p>לא כל סוגי התמונות תומכים בערכי DPI. אם הסוג שנשמר לא תומך בהם, הם לא יישמרו.</p></qt>

en: O&ffset
he: הי&סט

en: <qt><p>The <b>Offset</b> is the relative position where this image should be placed, compared to other images.</p><p>Not all image formats support the <b>Offset</b> feature. If the format you save in does not support it, the values specified here will not be saved.</p></qt>
he: <qt><p>ה<b>היסט</b> הוא המקום היחסי להצבת התמונה, ביחס לתמונות אחרות. </p><p>לא כל סוגי התמונות תומכים ביכולת ה <b>היסט</b>. אם הסוג בו בחרת לשמור לא תומך בזה, הערכים שצוינו כאן לא יישמרו.</p></qt>

en: &Text Fields
he: שדות &טקסט

en: &Add Row
he: הוספת &שורה

en: &Delete Row
he: מ&חיקת שורה

en: &Reset
he: &איפוס

en: <qt><p><b>Text Fields</b> provide extra information about the image. This is probably a comment area that you can freely write any text in.</p><p>However, this is format-specific so the fields could theoretically be computer-interpreted data - that you should not modify - but this is unlikely.</p><p>Not all image formats support <b>Text Fields</b>. If the format you save in does not support them, they will not be saved.</p></qt>
he: <qt><p><b>שדות טקסט</b> מספקים מידע נוסף על התמונה. סביר להניח שזה אזור להערות שאפשר לכתוב בו באופן חופשי.</p><p>עם זאת, השדה הזה הוא תלוי סוג קובץ כך שיכול להיות שנתוני השדות מפוענחים על ידי מחשב - ואסור לשנותם - אך הסבירות לכך היא מאוד נמוכה.</p><p>לא כל סוגי התמונות תומכים ב<b>שדות טקסט</b>. אם סוג הקובץ ששמרת בו לא תומך בהם הם לא יישמרו.</p></qt>

en: Key
he: מפתח

en: Value
he: ערך

en: The text value "%1" on line %2 requires a key.
he: ערך הטקסט „%1” בשורה %2 דורש מפתח.

en: All text keys must be unique. The text key "%1" on lines %2 and %3 are identical.
he: כל מפתחות הטקסט חייבים להיות ייחודיים. מפתח הטקסט „%1” בשורות %2 ו־%3 הוא זהה.

[ctx: @title:window]
en: Invalid Text Fields
he: שדות טקסט שגויים

en: Dimensions
he: ממדים

en: Original:
he: מקורי:

en: %1 x %2
he: %1 × %2

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: &Update
he: &עדכון

[ctx: @title:window]
en: Resize / Scale
he: שינוי גודל / קנה מידה

en: Ac&t on:
he: &פעולה על:

en: Entire Image
he: כל התמונה

en: Selection
he: בחירה

en: Text Box
he: תיבת טקסט

en: Operation
he: פעולה

en: <qt><ul><li><b>Resize</b>: The size of the picture will be increased by creating new areas to the right and/or bottom (filled in with the background color) or decreased by cutting it at the right and/or bottom.</li><li><b>Scale</b>: The picture will be expanded by duplicating pixels or squashed by dropping pixels.</li><li><b>Smooth Scale</b>: This is the same as <i>Scale</i> except that it blends neighboring pixels to produce a smoother looking picture.</li></ul></qt>
he: <qt><ul><li><b>שינוי גודל</b>: גודל התמונה יגדל על ידי יצירת אזורים חדשים מימין ו/או מלמטה (במילוי צבע הרקע) או יקטן על ידי חיתוך מימין ו/או למטה.</li><li><b>שינוי קנה מידה</b>: התמונה תתרחב על ידי הכפלת פיקסלים או תימעך על ידי השמטת פיקסלים.</li><li><b>שינוי קנה מידה חלק</b>: דומה ל<i>שינוי קנה מידה</i> למעט היטמעות עם הפיקסלים הסמוכים כדי לייצר תמונה שנראית חלקה יותר.</li></ul></qt>

en: &Resize
he: &שינוי גודל

en: &Scale
he: &קנה מידה

en: S&mooth Scale
he: קנה מידה &חלק

en: Width:
he: רוחב:

en: Height:
he: גובה:

en: x
he: ×

en: &New:
he: &חדש:

en: &Percent:
he: &אחוז:

en: Keep &aspect ratio
he: שמירה על ה&יחס הנוכחי

en: <qt><p>Resizing the text box to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to resize the text box?</p></qt>
he: <qt><p>שינוי גודל תיבת הטקסט לכדי %1×%2 יכולה לצרוך זיכרון רב. יכולה לצמצם את זמינות המערכת ולגרום לבעיות משאבים ביישומים אחרים.</p><p>לשנות את גודל תיבת הטקסט?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Resize Text Box?
he: לשנות את גודל תיבת הטקסט?

en: R&esize Text Box
he: שינוי גודל תיבת &טקסט

en: <qt><p>Resizing the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to resize the image?</p></qt>
he: <qt><p>שינוי גודל התמונה לכדי %1×%2 יכולה לצרוך זיכרון רב. יכולה לצמצם את זמינות המערכת ולגרום לבעיות משאבים ביישומים אחרים.</p><p>לשנות את גודל התמונה?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Resize Image?
he: לשנות את גודל התמונה?

en: R&esize Image
he: שינוי גודל &תמונה

en: <qt><p>Scaling the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to scale the image?</p></qt>
he: <qt><p>שינוי קנה מידה של התמונה לכדי %1×%2 יכולה לצרוך זיכרון רב. יכולה לצמצם את זמינות המערכת ולגרום לבעיות משאבים ביישומים אחרים.</p><p>לשנות את קנה המידה של התמונה?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Scale Image?
he: לשנות קנה מידה לתמונה?

en: Scal&e Image
he: שינוי קנה מידה ל&תמונה

en: <qt><p>Scaling the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to scale the selection?</p></qt>
he: <qt><p>שינוי קנה מידה של הבחירה לכדי %1×%2 יכולה לצרוך זיכרון רב. יכולה לצמצם את זמינות המערכת ולגרום לבעיות משאבים ביישומים אחרים.</p><p>לשנות את קנה המידה של הבחירה?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Scale Selection?
he: לשנות קנה מידה לבחירה?

en: Scal&e Selection
he: שינוי קנה המידה של ה&בחירה

en: <qt><p>Smooth Scaling the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to smooth scale the image?</p></qt>
he: <qt><p>שינוי קנה מידה של התמונה בצורה חלקה לכדי %1×%2 יכולה לצרוך זיכרון רב. יכולה לצמצם את זמינות המערכת ולגרום לבעיות משאבים ביישומים אחרים.</p><p>לשנות את קנה המידה של התמונה בצורה חלקה?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Smooth Scale Image?
he: לשנות קנה מידה בצורה חלקה לתמונה?

en: Smooth Scal&e Image
he: קנה מידה&חלק של התמונה

en: <qt><p>Smooth Scaling the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to smooth scale the selection?</p></qt>
he: <qt><p>שינוי קנה מידה של הבחירה בצורה חלקה לכדי %1×%2 יכולה לצרוך זיכרון רב. יכולה לצמצם את זמינות המערכת ולגרום לבעיות משאבים ביישומים אחרים.</p><p>לשנות את קנה המידה של הבחירה בצורה חלקה?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Smooth Scale Selection?
he: לשנות קנה מידה בצורה חלקה לבחירה?

en: Smooth Scal&e Selection
he: קנה מידה חלק של ה&בחירה

[ctx: @title:window]
en: Rotate Selection
he: סיבוב בחירה

[ctx: @title:window]
en: Rotate Image
he: סיבוב תמונה

en: After rotate:
he: לאחר הסיבוב:

en: Direction
he: כיוון

en: Cou&nterclockwise
he: &נגד כיוון השעון

en: C&lockwise
he: &עם כיוון השעון

en: Angle
he: זווית

en: 90 &degrees
he: &90 מעלות

en: 180 d&egrees
he: &180 מעלות

en: 270 de&grees
he: &270 מעלות

en: C&ustom:
he: &מותאם אישית:

en: degrees
he: מעלות

en: <qt><p>Rotating the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to rotate the selection?</p></qt>
he: <qt><p>סיבוב הבחירה לכדי %1×%2 יכול לצרוך זיכרון רב. יכול לצמצם את זמינות המערכת ולגרום לבעיות משאבים ביישומים אחרים.</p><p>לסובב את הבחירה?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Rotate Selection?
he: לסובב את הבחירה?

en: Rotat&e Selection
he: סיבוב &בחירה

en: <qt><p>Rotating the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to rotate the image?</p></qt>
he: <qt><p>סיבוב התמונה לכדי %1×%2 יכול לצרוך זיכרון רב. יכול לצמצם את זמינות המערכת ולגרום לבעיות משאבים ביישומים אחרים.</p><p>לסובב את התמונה?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Rotate Image?
he: לסובב את התמונה?

en: Rotat&e Image
he: &סיבוב תמונה

[ctx: @title:window]
en: Skew Selection
he: הטיית הבחירה

[ctx: @title:window]
en: Skew Image
he: הטיית תמונה

en: After skew:
he: אחרי הטיה:

en: &Horizontal:
he: או&פקי:

en: &Vertical:
he: א&נכי:

en: <qt><p>Skewing the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to skew the selection?</p></qt>
he: <qt><p>הטיית הבחירה לכדי %1×%2 יכולה לצרוך זיכרון רב. יכולה לצמצם את זמינות המערכת ולגרום לבעיות משאבים ביישומים אחרים.</p><p>להטות את הבחירה?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Skew Selection?
he: להטות את הבחירה?

en: Sk&ew Selection
he: הטיית &בחירה

en: <qt><p>Skewing the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to skew the image?</p></qt>
he: <qt><p>הטיית התמונה לכדי %1×%2 יכולה לצרוך זיכרון רב. יכולה לצמצם את זמינות המערכת ולגרום לבעיות משאבים ביישומים אחרים.</p><p>להטות את התמונה?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Skew Image?
he: להטות תמונה?

en: Sk&ew Image
he: ה&טיית תמונה

[ctx: @title:window]
en: Color Similarity
he: דמיון צבעים

en: &RGB Color Cube Distance
he: מ&רחק מקוביית צבעי RGB

en: Exact Match
he: התאמה מדויקת

en: <a href="dummy_to_make_link_clickable">What is Color Similarity?</a>
he: <a href="dummy_to_make_link_clickable">מה זה דמיון צבע?</a>

[ctx: @title:window]
en: Save Preview
he: שמירת תצוגה מקדימה

en: 1 byte (approx. %2%) | %1 bytes (approx. %2%)
he[0]: בית אחד (בערך %2%)
he[1]: שני בתים (בערך %2%)
he[2]: %1 בתים (בערך %2%)
he[3]: %1 בתים (בערך %2%)

en: Could not open "%1".
he: לא ניתן לפתוח את „%1”.

en: Could not open "%1" - unsupported image format.
    The file may be corrupt.
he: לא ניתן לפתוח את „%1” - תסדיר התמונה לא נתמך.
    הקובץ כנראה פגום.

en: Could not save image - insufficient information.
he: אין לא ניתן לשמור את התמונה - אין מספיק מידע.

en: URL: %1
    Mimetype: %2
he: כתובת: %1
    סוג תוכן: %2

en: <empty>
he: <ריק>

[ctx: @title:window]
en: Internal Error
he: שגיאה פנימית

en: <qt><p>The <b>%1</b> format may not be able to preserve all of the image's color information.</p><p>Are you sure you want to save in this format?</p></qt>
he: <qt> <p>התסדיר <b>%1</b> עלול שלא לשמר את כל פרטי הצבע של התמונה. </p> <p>לשמור בתסדיר הזה?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Lossy File Format
he: תסדיר קובץ שעלול לאבד מידע

en: <qt><p>Saving the image at the low color depth of %1-bit may result in the loss of color information. Any transparency might also be removed.</p><p>Are you sure you want to save at this color depth?</p></qt>
he: <qt><p>שמירת תמונה עם עומק צבעים שמתחת ל־%1 סיביות יכול לגרום לאובדן צבעים. גם שקיפות יכולה להימחק.</p><p>לשמור בעומק הצבעים האלה?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Low Color Depth
he: עומק הצבע רדוד

en: Could not save image - unable to create temporary file.
he: לא ניתן לשמור את התמונה - אי אפשר ליצור קובץ זמני.

en: Could not save as "%1": %2
he: לא ניתן לשמור בתור „%1”: %2

en: Error saving image
he: שגיאה בשמירת התמונה

en: Could not save image - failed to upload.
he: לא ניתן לשמור את התמונה - השליחה נכשלה.

en: Remove Internal B&order
he: הסרת מסגרת פ&נימית

en: Remove Internal Border
he: הסרת מסגרת פנימית

en: Autocr&op
he: &חיתוך אוטומטי

en: Autocrop
he: חיתוך אוטומטי

en: KolourPaint cannot remove the selection's internal border as it could not be located.
he: KolourPaint לא יכול להסיר את המסגרת הפנימית של הבחירה כיוון שלא ניתן לאתר אותה.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Remove Internal Border
he: לא ניתן להסיר את המסגרת הפנימית

en: KolourPaint cannot automatically crop the image as its border could not be located.
he: KolourPaint לא יכול לחתוך את התמונה אוטומטית כיוון שלא ניתן לאתר את המסגרת שלה.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Autocrop
he: לא ניתן לחתוך אוטומטית

en: Set as Image
he: הגדרה כתמונה

en: Selection: Create
he: בחירה: יצירה

en: Paint Program by KDE
he: תוכנית ציור מבית KDE

en: Clarence Dang
he: קלרנס דנג

en: Project Founder
he: מייסד המיזם

en: Thurston Dang
he: טורסטון דנג

en: Chief Investigator
he: חוקר ראשי

en: Martin Koller
he: מרטין קולר

en: Scanning Support, Alpha Support, Current Maintainer
he: תמיכה בסריקה, תמיכה בשקיפות, מתחזק נוכחי

en: Kristof Borrey
he: כריסטוף בורי

en: Icons
he: סמלים

en: Tasuku Suzuki
he: טסוקו סוזוקי

en: InputMethod Support
he: תמיכה בשיטת קלט

en: Kazuki Ohta
he: קזוקי אוטה

en: Nuno Pinheiro
he: נונו פיניירו

en: Danny Allen
he: דני אלן

en: Mike Gashler
he: מייק גשלר

en: Image Effects
he: אפקטים על תמונות

en: Laurent Montel
he: לורנט מונטל

en: KDE 4 Porting
he: הסבה ל־KDE 4

en: Christoph Feck
he: כריסטוף פק

en: KF 5 Porting
he: הסבה ל־KF 5

en: Thanks to the many others who have helped to make this program possible.
he: והמון תודה לעוד המון אנשים שסייעו לי להפוך את התוכנית הזאת למציאות.

en: Image files to open, optionally
he: קובצי תמונות לפתיחה, כרשות

en: List all readable image MIME types
he: הצגת כל סוגי תוכן (MIME) התמונות הקריאים

en: Start with new image using given size
he: התחלה עם תמונה חדשה בגודל הנתון

en: [width]x[height]
he: [רוחב]×[גובה]

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: ת&צוגה

note: i18n: ectx: Menu (image)
en: &Image
he: &תמונה

note: i18n: ectx: Menu (colors)
en: &Colors
he: צ&בעים

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

note: i18n: ectx: ToolBar (textToolBar)
en: Text Toolbar
he: סרגל כלי טקסט

note: i18n: ectx: Menu (selectionToolRMBMenu)
en: Selection Tool RMB Menu
he: תפריט כפתור ימני של כלי הבחירה

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
he: &עריכה

[ctx: @title:window]
en: Thumbnail
he: תמונה מוקטנת

en: Left drag the handle to resize the image.
he: גרירה של הידית עם השמאלי תשנה את גודל התמונה.

en: Resize Image: Let go of all the mouse buttons.
he: שינוי גודל: נא לשחרר את כל לחצני העכבר.

en: Resize Image: Right click to cancel.
he: שינוי גודל תמונה: לחיצה בימני לביטול.

en: Text
he: טקסט

en: Could not open color palette "%1".
he: לא ניתן לפתוח את לוח הצבעים „%1”.

en: Could not open color palette "%1" - unsupported format.
    The file may be corrupt.
he: לא ניתן לפתוח את לוח הצבעים „%1” - התסדיר לא נתמך.
    יכול להיות שהקובץ פגום.

en: Could not open KDE color palette "%1".
he: לא ניתן לפתור את לוח הצבעים של KDE‏ „%1”.

en: Could not save color palette as "%1".
he: לא ניתן לשמור את לוח הצבעים בתור „%1”.

en: Untitled
he: ללא כותרת

en: Use KolourPaint Defaults
he: להשתמש בברירות המחדל של KolourPaint

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Use KDE's
he: להשתמש באלו של KDE

[ctx: @item:inmenu colors]
en: &Open...
he: &פתיחה

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Reloa&d
he: &טעינה מחדש

[ctx: @item:inmenu colors]
en: &Save
he: &שמירה

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Save &As...
he: שמירה &בשם…

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Add Row
he: הוספת שורה

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Delete Last Row
he: מחיקת השורה האחרונה

en: Color Box
he: תיבת צבעים

en: The color palette "%1" has been modified.
    Do you want to save it?
he: לוח הצבעים „%1” נערך.
    לשמור אותו?

en: The KDE color palette "%1" has been modified.
    Do you want to save it to a file?
he: לוח הצבעים של KDE‏ „%1” נערך.
    לשמור אותו לקובץ?

en: The default color palette has been modified.
    Do you want to save it to a file?
he: לוח הצבעים כברירת מחדל נערך.
    לשמור אותו לקובץ?

[ctx: @title:window]
en: Open Color Palette
he: פתיחת לוח צבעים

en: The color palette "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes since you last saved it.
    Are you sure?
he: לוח הצבעים „%1” נערך.
    טעינה מחדש תגרום לאיבוד כל השינויים שנערכו עד השמירה האחרונה שלך.
    להמשיך?

en: &Reload
he: &טעינה מחדש

en: The KDE color palette "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
he: לוח הצבעים של KDE‏ „%1” נערך.
    טעינה מחדש תאבד את כל השינויים.
    להמשיך?

en: The default color palette has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
he: לוח הצבעים כברירת מחדל נערך.
    טעינה מחדש תוביל לאובדן כל השינויים.
    להמשיך?

en: Save Color Palette As
he: שמירת לוח הצבעים בתור

en: Paste in &New Window
he: הדבקה בחלון &חדש

en: &Delete Selection
he: &מחיקת הבחירה

en: C&opy to File...
he: ה&עתקה לקובץ…

en: Paste &From File...
he: הדבקה &מקובץ…

en: Text: Create Box
he: טקסט: יצירת תיבה

en: Text: Paste
he: טקסט: הדבקה

en: <qt>KolourPaint cannot paste the contents of the clipboard as it has an unknown format.</qt>
he: <qt>KolourPaint לא יכול להדביק את תוכן לוח הגזירים כיוון שהוא בתסדיר לא מוכר.</qt>

en: Cannot Paste
he: אי אפשר להדביק

en: Text: Delete Box
he: טקסט: מחיקת תיבה

note: i18n ("Text: Delete")
en: Selection: Delete
he: בחירה: מחיקה

en: Text: Finish
he: טקסט: סיום

en: Selection: Deselect
he: בחירה: ביטול בחירה

[ctx: @title:window]
en: Copy to File
he: העתקה לקובץ

[ctx: @title:window]
en: Paste From File
he: הדבקה מקובץ

en: E&xport...
he: יי&צוא…

[ctx: @info:tooltip]
en: Export to another file
he: ייצוא לקובץ אחר

[ctx: @info:whatsthis]
en: This saves the document with a different name, similar to <interface>Save As</interface>, but the current document is not changed.<nl/>This way you can keep the last-used save folder independent from the folder of the current document.
he: שומר את המסמך בשם אחר, כמו <interface>שמירה בשם</interface>, אבל בלי לשנות את המסמך הנוכחי.<nl/>כך אפשר לשמור על תיקיית השמירה האחרונה ללא תלות בתיקיית המסמך הנוכחי.

en: Scan...
he: סריקה…

en: Acquire Screenshot
he: משיכת צילום מסך

en: Properties
he: מאפיינים

en: Reloa&d
he: &טעינה מחדש

en: All Supported Files (%1)
he: כל הקבצים הנתמכים (%1)

[ctx: @title:window]
en: Open Image
he: פתיחת תמונה

en: Failed to open scanning dialog.
he: פתיחת חלונית הסריקה נכשלה.

[ctx: @title:window]
en: Scanning Failed
he: הסריקה נכשלה

en: Snapshot Delay
he: השהיית צילום מסך

en: %v second | %v seconds
he[0]: שנייה
he[1]: שתי שניות
he[2]: %v שניות
he[3]: %v שניות

en: No delay
he: אין השהיה

en: Hide Main Window
he: הסתרת החלון הראשי

en: Document Properties
he: מאפייני מסמך

[ctx: @title:window]
en: Save Image As
he: שמירת תמונה בשם

[ctx: @title:window]
en: Export
he: ייצוא

en: The document "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes since you last saved it.
    Are you sure?
he: המסמך „%1” נערך.
    טעינה מחדש תגרום לאיבוד כל השינויים שנערכו עד השמירה האחרונה שלך.
    להמשיך?

en: The document "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
he: המסמך „%1” נערך.
    טעינה מחדש תגרום לאיבוד כל השינויים.
    להמשיך?

[ctx: @title:window]
en: Print Image
he: הדפסת תמונה

en: You must save this image before sending it.
    Do you want to save it?
he: יש לשמור את התמונה לפני השליחה.
    לשמור אותה?

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save it?
he: המסמך „%1” נערך.
    לשמור אותו?

en: R&esize / Scale...
he: &שינוי גודל/קנה מידה…

en: Se&t as Image (Crop)
he: ה&גדרה כתמונה (חיתוך)

en: &Flip (upside down)
he: הי&פוך (אנכי)

en: Mirror (horizontally)
he: היפוך (אופקי)

en: &Rotate...
he: &סיבוב…

en: Rotate &Left
he: סיבוב &שמאלה

en: Rotate Righ&t
he: סיבוב &ימינה

en: S&kew...
he: ה&טייה…

en: Reduce to Mo&nochrome (Dithered)
he: הפחתה למו&נוכרום (מגוונן)

en: Reduce to &Grayscale
he: המרה ל&גווני אפור

en: &Invert Colors
he: הי&פוך צבעים (נגטיב)

en: C&lear
he: &ניקוי

en: Make Confidential
he: הפיכה לחסוי

en: &More Effects...
he: &אפקטים נוספים…

[ctx: Image/Selection Menu caption - make sure the translation has the same accel as the Select&ion translation]
en: &Image
he: &תמונה

[ctx: Image/Selection Menu caption - make sure that translation has the same accel as the &Image translation]
en: Select&ion
he: &בחירה

en: Show &Path
he: הצגת &נתיב

en: Draw Anti-Aliased
he: ציור עם קצוות מוחלקים

en: %1x%2
he: %1×%2

en: Font Family
he: סוג כתב

en: Font Size
he: גודל כתב

en: Bold
he: מודגש

en: Italic
he: כתב נטוי

en: Underline
he: קו תחתון

en: Strike Through
he: קו חוצה

en: Previous Tool Option (Group #1)
he: אפשרות הכלי הקודם (קבוצה מס׳ 1)

en: Next Tool Option (Group #1)
he: אפשרות הכלי הבא (קבוצה מס׳ 1)

en: Previous Tool Option (Group #2)
he: אפשרות הכלי הקודם (קבוצה מס׳ 2)

en: Next Tool Option (Group #2)
he: אפשרות הכלי הבא (קבוצה מס׳ 2)

en: &Draw Opaque
he: ציור &אטום

en: Draw With Color Similarity...
he: ציור עם דמיון בין הצבעים…

en: Tool Box
he: ארגז כלים

en: Show &Grid
he: הצגת קווי מ&תאר

en: Show T&humbnail
he: הצגת &תמונות מוקטנות

en: Zoo&med Thumbnail Mode
he: מצב תמונות ממוזערות מו&גדלות

en: Enable Thumbnail &Rectangle
he: הפעלת מ&רובע תמונה ממוזערת

en: &Zoom
he: &תקריב

[ctx: @title:window]
en: Acquire Image
he: משיכת תמונה

en: Opening the selected scanner failed.
he: פתיחת הסורק הנבחר נכשלה.

en: Brush
he: מברשת

en: Draw using brushes of different shapes and sizes
he: ציור בעזרת מברשת בצורות ובצבעים שונים

en: Click to draw dots or drag to draw strokes.
he: לחיצה תצייר נקודות וקווים.

en: Color Eraser
he: מחיקת צבעים

en: Replaces pixels of the foreground color with the background color
he: החלפת פיקסלים עם צבע החזית לצבע של הרקע

en: Click or drag to erase pixels of the foreground color.
he: לחיצה או גרירה תמחק פיקסלים עם צבע החזית.

en: Eraser
he: מוחק

en: Lets you rub out mistakes
he: מאפשר לך למחוק טעויות

en: Click or drag to erase.
he: לחיצה או גרירה למחיקה

en: Let go of all the mouse buttons.
he: נא לשחרר את כל לחצני העכבר.

en: Pen
he: עט

en: Draws dots and freehand strokes
he: ציור נקודות וקווים ביד חופשית

en: Spraycan
he: תרסיס

en: Sprays graffiti
he: מצייר ציורי קיר (גרפיטי)

en: Click or drag to spray graffiti.
he: לחיצה או גרירה תצייר ציור קיר.

en: Right click to cancel.
he: לחיצה ימנית לביטול.

en: Left click to cancel.
he: לחיצה שמאלית לביטול.

en: Lets you select a color from the image
he: מאפשר לבחור צבע מהתמונה

en: Click to select a color.
he: לחיצה לבחירת צבע.

en: Fills regions in the image
he: מילוי אזורים בתמונה

en: Click to fill a region.
he: לחיצה תמלא אזורים.

en: Zoom
he: תקריב

en: Zooms in and out of the image
he: מתקרב ומתרחק מהתמונה

[ctx: @info]
en: Click to zoom in. Right-click to zoom out. Drag to zoom into a specific area.
he: לחיצה להתקרבות. לחיצה ימנית להתרחקות. גרירה להתמקדות על אזור מסוים.

en: Curve
he: עקומה

en: Draws curves
he: ציור עקומה

en: Drag out the start and end points.
he: גרירת נקודות ההתחלה והסיום.

en: Left drag to set the first control point or right click to finish.
he: גרירה שמאלית להגדרת נקודת הבקרה הראשונה או לחיצה ימנית לסיום.

en: Right drag to set the first control point or left click to finish.
he: גרירה ימנית להגדרת לנקודת הבקרה הראשונה או לחיצה שמאלית לסיום

en: Left drag to set the last control point or right click to finish.
he: גרירה שמאלית להגדרת נקודת הבקרה האחרונה או לחיצה ימנית לסיום.

en: Right drag to set the last control point or left click to finish.
he: גרירה ימנית להגדרת לנקודת הבקרה האחרונה או לחיצה שמאלית לסיום

en: Line
he: קו

en: Draws lines
he: ציור קווים

en: Drag to draw.
he: גרירה תצייר.

en: Polygon
he: מצולע

en: Draws polygons
he: ציור מצולע

en: Drag to draw the first line.
he: גרירה תצייר את הקו הראשון.

en: Left drag another line or right click to finish.
he: גרירה בשמאלי של קו אחר או לחיצה ימנית לסיום.

en: Right drag another line or left click to finish.
he: גרירה בימני של קו אחר או לחיצה שמאלית לסיום.

en: Connected Lines
he: קווים מחוברים

en: Draws connected lines
he: ציור קווים מחוברים

en: Ellipse
he: אליפסה

en: Draws ellipses and circles
he: ציור אליפסות ועיגולים

en: Rectangle
he: מרובע

en: Draws rectangles and squares
he: ציור מרובעים וריבועים

en: Rounded Rectangle
he: מרובע מעוגל

en: Draws rectangles and squares with rounded corners
he: ציור מרובעים וריבועים עם פינות מעוגלות

en: Left drag to create selection.
he: גרירה בשמאלי תיצור תחום בחירה.

en: Left drag to move selection.
he: גרירה בשמאלי תזיז את תחום הבחירה.

en: Left drag to scale selection.
he: גרירה שמאלית תשנה את קנה המידה של הבחירה.

en: Selection: Opaque
he: בחירה: אטומה

en: Selection: Transparent
he: בחירה: שקוף

en: Selection: Transparency Color
he: בחירה: צבע שקיפות

en: Selection: Transparency Color Similarity
he: בחירה: שקיפות צבע דומה

en: Selection (Elliptical)
he: בחירה (אליפטית)

en: Makes an elliptical or circular selection
he: עורך בחירה אליפטית או עגולה

en: Selection (Free-Form)
he: בחירת (צורה חופשית)

en: Makes a free-form selection
he: עורך בחירה ביד חופשית

en: Selection (Rectangular)
he: בחירה (מרובעת)

en: Makes a rectangular selection
he: עורך בחירה מרובעת

en: Selection: Move
he: בחירה: הזזה

en: %1: Smear
he: %1: מריחה

en: Writes text
he: כותב טקסט

en: Text: Backspace
he: טקסט: מחיקת אות

en: Text: Delete
he: טקסט: מחיקה

en: Text: New Line
he: טקסט: שורה חדשה

en: Text: Write
he: טקסט: כתיבה

en: Left drag to create text box.
he: לחיצה בשמאלי תיצור תיבת טקסט.

en: Left drag to move text box.
he: גרירה בשמאלי תזיז את תיבת הטקסט.

en: Text: Move Box
he: טקסט: הזזת תיבה

en: Left drag to resize text box.
he: לחיצה בשמאלי לשינוי גודל תיבת טקסט.

en: Left click to change cursor position.
he: לחיצה בשמאלי תשנה את מקום הסמן.

en: Text: Opaque Background
he: טקסט: רקע אטום

en: Text: Transparent Background
he: טקסט: רקע שקוף

en: Text: Swap Colors
he: טקסט: החלפת צבעים

en: Text: Foreground Color
he: טקסט: צבע חזית

en: Text: Background Color
he: טקסט: צבע רקע

en: Text: Font
he: טקסט: סגנון כתב

en: Text: Font Size
he: טקסט: גודל כתב

en: Text: Bold
he: טקסט: הדגשה

en: Text: Italic
he: טקסט: כתב נטוי

en: Text: Underline
he: טקסט: קו תחתון

en: Text: Strike Through
he: טקסט: קו חוצה

en: Unzoomed Mode - Thumbnail
he: מצב ללא תקריב - תמונה מוקטנת

en: %1% - Thumbnail
he: %1% - תמונה מוקטנת

en: <qt><p><b>Color Similarity</b> is how <i>similar</i> the colors of different pixels must be, for operations to consider them to be the same.</p><p>If you set it to something other than <b>Exact Match</b>, you can work more effectively with dithered images and photos, in a comparable manner to the "Magic Wand" feature of other paint programs.</p><p>This feature applies to:</p><ul><li><b>Selections</b>: In <b>Transparent</b> mode, any color in the selection that is <i>similar</i> to the background color will be made transparent.</li><li><b>Flood Fill</b>: For regions with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is likely to fill more pixels.</li><li><b>Color Eraser</b>: Any pixel whose color is <i>similar</i> to the foreground color will be replaced with the background color.</li><li><b>Autocrop</b> and <b>Remove Internal Border</b>: For borders with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is more likely to crop the whole border.</li></ul><p>Higher settings mean that operations consider an increased range of colors to be sufficiently <i>similar</i> so as to be the same. Therefore, you should increase the setting if the above operations are not affecting pixels whose colors you consider to be similar enough.</p><p>However, if they are having too much of an effect and are changing pixels whose colors you do not consider to be similar (e.g. if <b>Flood Fill</b> is changing too many pixels), you should decrease this setting.</p><p>To configure it, click on the cube.</p></qt>
he: <qt><p><b>דמיון צבע</b> מייצג עד כמה <i>דומים</i> הצבעים של פיקסלים שונים צריכים להיות, עבור פעולות שצריכות להתחשב בדמיון הזה.</p><p>אם זה מוגדר לערך שאינו <b>התאמה מדויקת</b>, אפשר לעבוד בצורה יעילה יותר עם תמונות וצילומים, בדומה ליכולת „שרביט הקסם” בתוכניות ציור מקבילות.</p><p> היכולת הזאת חלה על:</p><ul><li><b>בחירות</b>: במצב <b>שקוף</b>, כל צבע בבחירה ש<i>דומה</i> לצבע הרקע יהפוך לשקוף. </li><li><b>מילוי בשטיפה</b>: לאזורים עם פיקסלים בצבעים <i>דומים</i> - אך לא זהים, ערך גבוה יותר כנראה יצבע יותר פיקסלים. </li><li><b>מוחק צבע</b>: כל פיקסל שהצבע שלו <i>דומה</i> לצבע החזית יוחלף לצבע הרקע.</li><li><b>חיתוך אוטומטי</b> ו<b>הסרת מסגרת פנימית</b>: למסגרות עם פיקסלים בצבעים <i>דומים</i> - אך לא זהים, סביר להניח שערך גבוה יותר יחתוך את כל המסגרת.</li></ul><p>המשמעות של ערכים גבוהים יותר שפעולות מתחשבות בטווח גדול יותר של צבעים בכך שיהיו <i>דומים</i> לעומת זהים. לכן, יש להגדיל את הערך שלהלן אם הפעולות שלעיל לא משפיעות על פיקסלים שהצבעים שלהם דומים מספיק להערכתך.</p><p>עם זאת, אם יש להם השפעה גדולה מדי והם משנים פיקסלים שהצבעים שלהם לא נחשבים מספיק דומים מבחינתך (למשל אם <b>מילוי בשטיפה</b> משנה יותר מדי פיקסלים), כדאי להקטין את הערך הזה.</p><p>כדי להגדיר אותו יש ללחוץ על הקובייה.</p></qt>

en: <qt><p><b>Color Similarity</b> is how <i>similar</i> the colors of different pixels must be, for operations to consider them to be the same.</p><p>If you set it to something other than <b>Exact Match</b>, you can work more effectively with dithered images and photos, in a comparable manner to the "Magic Wand" feature of other paint programs.</p><p>This feature applies to:</p><ul><li><b>Selections</b>: In <b>Transparent</b> mode, any color in the selection that is <i>similar</i> to the background color will be made transparent.</li><li><b>Flood Fill</b>: For regions with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is likely to fill more pixels.</li><li><b>Color Eraser</b>: Any pixel whose color is <i>similar</i> to the foreground color will be replaced with the background color.</li><li><b>Autocrop</b> and <b>Remove Internal Border</b>: For borders with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is more likely to crop the whole border.</li></ul><p>Higher settings mean that operations consider an increased range of colors to be sufficiently <i>similar</i> so as to be the same. Therefore, you should increase the setting if the above operations are not affecting pixels whose colors you consider to be similar enough.</p><p>However, if they are having too much of an effect and are changing pixels whose colors you do not consider to be similar (e.g. if <b>Flood Fill</b> is changing too many pixels), you should decrease this setting.</p></qt>
he: <qt><p><b>דמיון צבע</b> מייצג עד כמה <i>דומים</i> הצבעים של פיקסלים שונים צריכים להיות, עבור פעולות שצריכות להתחשב בדמיון הזה.</p><p>אם זה מוגדר לערך שאינו <b>התאמה מדויקת</b>, אפשר לעבוד בצורה יעילה יותר עם תמונות וצילומים, בדומה ליכולת „שרביט הקסם” בתוכניות ציור מקבילות.</p><p> היכולת הזאת חלה על:</p><ul><li><b>בחירות</b>: במצב <b>שקוף</b>, כל צבע בבחירה ש<i>דומה</i> לצבע הרקע יהפוך לשקוף. </li><li><b>מילוי בשטיפה</b>: לאזורים עם פיקסלים בצבעים <i>דומים</i> - אך לא זהים, ערך גבוה יותר כנראה יצבע יותר פיקסלים. </li><li><b>מוחק צבע</b>: כל פיקסל שהצבע שלו <i>דומה</i> לצבע החזית יוחלף לצבע הרקע.</li><li><b>חיתוך אוטומטי</b> ו<b>הסרת מסגרת פנימית</b>: למסגרות עם פיקסלים בצבעים <i>דומים</i> - אך לא זהים, סביר להניח שערך גבוה יותר יחתוך את כל המסגרת.</li></ul><p>המשמעות של ערכים גבוהים יותר שפעולות מתחשבות בטווח גדול יותר של צבעים בכך שיהיו <i>דומים</i> לעומת זהים. לכן, יש להגדיל את הערך שלהלן אם הפעולות שלעיל לא משפיעות על פיקסלים שהצבעים שלהם דומים מספיק להערכתך.</p><p>עם זאת, אם יש להם השפעה גדולה מדי והם משנים פיקסלים שהצבעים שלהם לא נחשבים מספיק דומים מבחינתך (למשל אם <b>מילוי בשטיפה</b> משנה יותר מדי פיקסלים), כדאי להקטין את הערך הזה.</p></qt>

en: <p>Color Similarity: %1%</p><p align="center">Click to configure.</p>
he: <p>דמיון צבע: %1%</p><p align="center">לחיצה להגדרה.</p>

en: <p>Color Similarity: Exact Match</p><p align="center">Click to configure.</p>
he: <p>דמיון צבע: אחד לאחד</p><p align="center">לחיצה להגדרה.</p>

en: &Brightness:
he: &בהירות:

en: Re&set
he: &איפוס

en: Co&ntrast:
he: &ניגודיות:

en: &Gamma:
he: &גמא:

en: Rese&t
he: &איפוס

en: C&hannels:
he: ע&רוצים:

en: All
he: הכול

en: Red
he: אדום

en: Green
he: ירוק

en: Blue
he: כחול

en: Reset &All Values
he: איפוס &כל הערכים

en: Settings
he: הגדרות

en: &Amount:
he: &כמות:

en: E&nable
he: ה&פעלה

en: Colors
he: צבעים

en: &Hue:
he: &גוון:

en: &Saturation:
he: &רוויה:

[ctx: The V of HSV]
en: &Value:
he: &ערך:

en: &Red
he: &אדום

en: &Green
he: י&רוק

en: &Blue
he: &כחול

en: &All
he: ה&כול

en: Channels
he: ערוצים

en: &Monochrome
he: &מונוכרום

en: Mo&nochrome (dithered)
he: מונו&כרום (מגוונן)

en: 256 co&lor
he: 256 צ&בעים

en: 256 colo&r (dithered)
he: &256 צבעים (מגוונן)

en: 24-&bit color
he: צבע 24 &סיביות

en: Reduce To
he: הקטנה לכדי

en: &Granularity:
he: &גרגריות:

en: <qt><p>To select the foreground color that tools use to draw, left-click on a filled-in color cell. To select the background color, right-click instead.</p><p>To change the color of a color cell itself, double-click on it.</p><p>You can also swap the color of a filled-in cell with any other cell using drag and drop. Also, if you hold down the <b>Ctrl</b> key, the destination cell's color will be overwritten, instead of being swapped with the color of the source cell.</p></qt>
he: <qt><p>כדי לבחור את צבע החזית בהם משתמשים כלים כדי לצייר, ללחוץ עם הכפתור השמאלי על תא צבע מלא. כדי לבחור את צבע הרקע, עם הכפתור הימני.</p><p>כדי לשנות את צבע תא הצבע בעצמו, יש ללחוץ עליו לחיצה כפולה.</p><p>אפשר להחליף את הצבע של תא צבוע בצבע של כל תא אחר באמצעות גרירה. בנוסף, החזקת מקש <b>Ctrl</b> תדרוס את צבע תא היעד, במקום להתחלף עם תא המקור.</p></qt>

en: Convert &to:
he: המרה &אל:

en: Quali&ty:
he: אי&כות:

en: &Preview
he: &תצוגה מקדימה

en: Monochrome
he: מונוכרום

en: Monochrome (Dithered)
he: מונוכרום (מגוונן)

en: 256 Color
he: 256 צבעים

en: 256 Color (Dithered)
he: 256 צבעים (מגוונן)

en: 24-bit Color
he: צבע 24 סיביות

[ctx: @title:tab]
en: I&mage Position
he: מקום &תמונה

en: &Center of the page
he: מ&רכז העמוד

en: Top-&left of the page
he: פינה שמאלית &עליונה של העמוד

en: Transparent
he: שקוף

[ctx: @action:inmenu Panels]
en: Unlock Panels
he: שחרור לוחות

[ctx: @action:inmenu Panels]
en: Lock Panels
he: נעילת לוחות

[ctx: @info:whatsthis]
en: This switches between having panels <emphasis>locked</emphasis> or <emphasis>unlocked</emphasis>.<nl/>Unlocked panels can be dragged to the other side of the window and have a close button.<nl/>Locked panels are embedded more cleanly.
he: מחליף בין מצבי <emphasis>נעילה</emphasis> או <emphasis>שחרור</emphasis> של לוחות.<nl/>אפשר לגרור לוחות משוחררים לצד השני של החלון ויש להם כפתור סגירה.<nl/>לוחות נעולים מוטמעים בצורה יותר נקייה.

en: KolourPaint Defaults
he: ברירות המחדל של KolourPaint

[ctx: Colors: name_or_url_of_color_palette]
en: Colors: %1
he: צבעים: %1

[ctx: Colors: name_or_url_of_color_palette [modified]]
en: Colors: %1 [modified]
he: צבעים: %1 [נערך]

en: 1x1
he: 1×1

en: Circle
he: עיגול

en: Square
he: ריבוע

en: Slash
he: לוכסן

en: Backslash
he: לוכסן הפוך

en: %1x%2 %3
he: %1×%2 %3

en: No Fill
he: ללא מילוי

en: Fill with Background Color
he: מילוי בצבע הרקע

en: Fill with Foreground Color
he: מילוי בצבע החזית

en: Opaque
he: אטום
