kolourpaint4 - en to kk translation catalogue (399 entries)

en: Balance
kk: Баланс

en: Soften
kk: Тегістеу

en: Sharpen
kk: Айқындату

en: Clear
kk: Тазалау

en: Selection: %1
kk: Таңдалғаны: %1

en: Emboss
kk: Бедерлеу

en: Flatten
kk: Жазылу

en: Reduce to Grayscale
kk: Сұр реңктерімен шектелу

en: Hue, Saturation, Value
kk: Реңкі, Қанықтығы, Мәні

en: Invert Colors
kk: Түстерді терістеу

en: Invert
kk: Терістеу

en: Reduce to Monochrome (Dithered)
kk: Жалғыз түспен шектелу (нүктелеп)

en: Reduce to Monochrome
kk: Жалғыз түспен шектелу

en: Reduce to 256 Color (Dithered)
kk: 256 түспен шектелу (нүктелеп)

en: Reduce to 256 Color
kk: 256 түспен шектелу

en: Histogram Equalizer
kk: Гистограмма эквалайзері

en: Flip
kk: Аудару

en: Flip horizontally and vertically
kk: Аунатып төңкеру

en: Flip horizontally
kk: Аунатып аудару

en: Flip vertically
kk: Төңкеріп аудару

en: Text: Resize Box
kk: Мәтін: Өрісінің өлшемін өзгерту

en: Selection: Scale
kk: Таңдау: Масштабын өзгерту

en: Selection: Smooth Scale
kk: Таңдау: Тегіс масштабтау

en: Resize
kk: Өлшемін өзгерту

en: Scale
kk: Масштабтау

en: Smooth Scale
kk: Тегіс масштабтау

en: Rotate
kk: Бұру

en: Skew
kk: Қисайту

en: &Undo: %1
kk: '%1' амалынан қа&йту

en: &Undo
kk: Амалдан қа&йту

en: &Redo: %1
kk: '%1' амалын қ&айталау

en: &Redo
kk: Амалды қ&айталау

en: Undo: %1
kk: '%1' амалынан қайту

en: Undo
kk: Амалдан қайту

en: Redo: %1
kk: '%1' амалын қайталау

en: Redo
kk: Амалды қайталау

en: %1 more item | %1 more items
kk[0]: %1 дегеннен артық нысан

en: Color Picker
kk: Түсті шұқып алғыш

en: Flood Fill
kk: Құйып толтыру

[ctx: @title:window]
en: More Image Effects (Selection)
kk: Кескін эффектілері (таңдау)

[ctx: @title:window]
en: More Image Effects
kk: Кескін эффектілері

en: &Effect:
kk: Эфф&екті:

en: Reduce Colors
kk: Түстерді шектеу

en: Soften & Sharpen
kk: Тегістеу & Айқындату

[ctx: @title:window]
en: Document Properties
kk: Құжаттың қасиеттері

en: Dots &Per Inch (DPI)
kk: Дюймге &шаққан нүктелер (Н/Д)

en: Unspecified
kk: Келтірілмеген

en: Horizontal:
kk: Жатығынан:

en: Vertical:
kk: Тігінен:

en: <qt><p><b>Dots Per Inch</b> (DPI) specifies the number of pixels of the image that should be printed inside one inch (2.54cm).</p><p>The higher the image's DPI, the smaller the printed image. Note that your printer is unlikely to produce high quality prints if you increase this to more than 300 or 600 DPI, depending on the printer.</p><p>If you would like to print the image so that it is the same size as it is displayed on the screen, set the image's DPI values to be the same as the screen's.</p><p>If either DPI value is <b>Unspecified</b>, the image will also be printed to be the same size as on the screen.</p><p>Not all image formats support DPI values. If the format you save in does not support them, they will not be saved.</p></qt>
kk: <qt><p><b>Нүкте/Дюйм (Н/Д)</b>Кескінді басып шығарғанда бір дюймінде (2,54см) қанша пиксел орналасатынын анықтайтын параметр.</p> <p>Бұл параметр неғұрлым жоғары болса, соғұрлым кескін басып шығарылғанда шағын болады. Бірақ ескеріңіз: бұны 300 не 600 Н/Д дегеннен артық қойсаңыз принтеріңіз ондай жоғары сапаны қамтамасыз ете алмайтыны мүмкін.</p><p>Егер кескінді экрандағыдай өлшемімен басып шығарғыңыз келсе Н/Д парметрін экранның айырымдылық қабілетіне тең қылыңыз.</p> <p>Н/Д параметрін <b>Келтірілмеген</b> деп қойса, ол экрандағы өлшемімен басылады.</p><p>Н/Д параметрін барша кескін пішімідер міндетті түрде қолданады деп күтпеңіз.  Егер таңдалған пішім бұны қолданбайтын болса - параметр сақталмайды.</p></qt>

en: O&ffset
kk: &Шегіну

en: <qt><p>The <b>Offset</b> is the relative position where this image should be placed, compared to other images.</p><p>Not all image formats support the <b>Offset</b> feature. If the format you save in does not support it, the values specified here will not be saved.</p></qt>
kk: <qt><p><b>Шегіну</b> деген басқа кескіндерден салыстырмалы шегіну орыны.</p><p><b>Шегіну</b> параметрін барша кескін пішімідер міндетті түрде қолданады деп күтпеңіз. Егер таңдалған пішім бұны қолданбайтын болса - параметр сақталмайды.</p></qt>

en: &Text Fields
kk: &Мәтін өрістері

en: &Add Row
kk: Жолды қ&осу

en: &Delete Row
kk: &Жолды жою

en: &Reset
kk: Ысы&рып тастау

en: <qt><p><b>Text Fields</b> provide extra information about the image. This is probably a comment area that you can freely write any text in.</p><p>However, this is format-specific so the fields could theoretically be computer-interpreted data - that you should not modify - but this is unlikely.</p><p>Not all image formats support <b>Text Fields</b>. If the format you save in does not support them, they will not be saved.</p></qt>
kk: <qt><p><b>Мәтін өрістері</b> деген кескін туралы қосымша мәлімет. Бұны қалаған мәтінмен толтыруға болады.</p><p>Алайда, бұл пішімге тәуелді параметрі болғандықтан мұнда тиюге болмайтын компьютерге арналған мәлімет сақталуы мүмкін.</p><p><b>Мәтін өрістері</b> параметрін барша кескін пішімідер міндетті түрде қолданады деп күтпеңіз.  Егер таңдалған пішім бұны қолданбайтын болса - параметр сақталмайды.</p></qt>

en: Key
kk: Кілт

en: Value
kk: Мәні

en: The text value "%1" on line %2 requires a key.
kk: "%1" деген мәтін (%2 жолдағы) кілтті қажет етеді.

en: All text keys must be unique. The text key "%1" on lines %2 and %3 are identical.
kk: Бүкіл мәтін кілттері қайталанбайтын болу керек. "%1" деген кілт %2 және %3 жолдарында бірдей.

[ctx: @title:window]
en: Invalid Text Fields
kk: Мәтін өрістері қате

en: Dimensions
kk: Өлшемдері

en: Original:
kk: Бастапқысы:

en: Preview
kk: Нобайы

en: &Update
kk: &Жаңарту

[ctx: @title:window]
en: Resize / Scale
kk: Өлшемін / Масштабын өзгерту

en: Ac&t on:
kk: Н&ысаны:

en: Entire Image
kk: Бүкіл кескін

en: Selection
kk: Таңдалғаны

en: Text Box
kk: Мәтін өрісі

en: Operation
kk: Әрекеті

en: <qt><ul><li><b>Resize</b>: The size of the picture will be increased by creating new areas to the right and/or bottom (filled in with the background color) or decreased by cutting it at the right and/or bottom.</li><li><b>Scale</b>: The picture will be expanded by duplicating pixels or squashed by dropping pixels.</li><li><b>Smooth Scale</b>: This is the same as <i>Scale</i> except that it blends neighboring pixels to produce a smoother looking picture.</li></ul></qt>
kk: <qt><ul><li><b>Өлшемін өзгерту</b>: Суреттің өлшемі оң жақ және/не төменге қарай (қосылған аумақтар аясының түсімен боялып) ұлғаяды не аталған жақтарынан кесіліп қысқартылады.</li><li><b>Масштабын өзгерту</b>: Сурет пикселдері қосарланып/жоғалып ұлғаяды/кішірейеді.</li><li><b>Тегіс масштабтау</b>: Бұл <i>Масштабын өзгерту</i> дегенмен ұқсас, бірақ суретті тегістеу үшін қосарланған пикселдерінің түстері араластырылады.</li></ul></qt>

en: &Resize
kk: Ө&згерту

en: &Scale
kk: &Масштабтау

en: S&mooth Scale
kk: Т&егіс масштабтау

en: Width:
kk: Ені:

en: Height:
kk: Биіктігі:

en: &New:
kk: &Жаңасы:

en: &Percent:
kk: &Пайызы:

en: Keep &aspect ratio
kk: &Ара қатынасы сақталсын

en: <qt><p>Resizing the text box to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to resize the text box?</p></qt>
kk: <qt><p>Мәтін өрісінің өлшемін %1x%2 қылып өзгерту көп жадын талап етеді. Ол жүйеңіздің жауап беру қабілетін кемітіп, басқа қолданбаларды ресурстар тапшылығына ұшыратады.</p><p>Сонда да өлшемін өзгертпексіз бе?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Resize Text Box?
kk: Өріс өлшемін өзгерту?

en: R&esize Text Box
kk: Өзг&ерту

en: <qt><p>Resizing the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to resize the image?</p></qt>
kk: <qt><p>Кескіннің өлшемін %1x%2 қылып өзгерту көп жадын талап етеді.Ол жүйеңіздің жауап беру қаблетін кемітіп, басқа қолданбаларды ресурстар тапшылығына ұшыратады.</p><p>Сонда да өлшемін өзгертпексіз бе?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Resize Image?
kk: Өлшемін өзгерту керек пе?

en: R&esize Image
kk: Ө&згерту

en: <qt><p>Scaling the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to scale the image?</p></qt>
kk: <qt><p>Кескіннің масштабын %1x%2 қылып өзгерту көп жадын талап етеді. Ол жүйеңіздің жауап беру қабілетін кемітіп, басқа қолданбаларды ресурстар тапшылығына ұшыратады.</p><p>Сонда да масштабын өзгертпексіз бе?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Scale Image?
kk: Кескінді масштабтау керек пе?

en: Scal&e Image
kk: Масшта&бтау

en: <qt><p>Scaling the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to scale the selection?</p></qt>
kk: <qt><p>Таңдағанның масштабын %1x%2 қылып өзгерту көп жадын талап етеді. Ол жүйеңіздің жауап беру қабілетін кемітіп, басқа қолданбаларды ресурстар тапшылығына ұшыратады.</p><p>Сонда да таңдағанның масштабын өзгертпексіз бе?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Scale Selection?
kk: Таңдағанды масштабтау керек пе?

en: Scal&e Selection
kk: &Масштабтау

en: <qt><p>Smooth Scaling the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to smooth scale the image?</p></qt>
kk: <qt><p>Кескіннің масштабын %1x%2 қылып тегіс өзгерту көп жадын талап етеді. Ол жүйеңіздің жауап беру қабілетін кемітіп, басқа қолданбаларды ресурстар тапшылығына ұшыратады.</p><p>Сонда да кескіннің масштабын тегістеп өзгертпексіз бе?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Smooth Scale Image?
kk: Таңдағанды тегістеп масштабтау керек пе?

en: Smooth Scal&e Image
kk: Тегістеп мас&штабтау

en: <qt><p>Smooth Scaling the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to smooth scale the selection?</p></qt>
kk: <qt><p>Таңдағанның масштабын %1x%2 қылып тегіс өзгерту көп жадын талап етеді. Ол жүйеңіздің жауап беру қабілетін кемітіп, басқа қолданбаларды ресурстар тапшылығына ұшыратады.</p><p>Сонда да таңдағанның масштабын тегістеп өзгертпексіз бе?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Smooth Scale Selection?
kk: Таңдағанды тегістеп масштабтау керек пе?

en: Smooth Scal&e Selection
kk: &Тегістеп масштабтау

[ctx: @title:window]
en: Rotate Selection
kk: Таңдағанды бұру

[ctx: @title:window]
en: Rotate Image
kk: Кескінді бұру

en: After rotate:
kk: Бұрылған:

en: Direction
kk: Қалай

en: Cou&nterclockwise
kk: Сағат тіліне қ&арсы

en: C&lockwise
kk: Сағат &жүрісімен

en: Angle
kk: Қаншаға

en: 90 &degrees
kk: 90 &градусқа

en: 180 d&egrees
kk: 180 г&радусқа

en: 270 de&grees
kk: 270 гр&адусқа

en: C&ustom:
kk: Нақт&ы:

en: degrees
kk: градусқа

[ctx: @title:window]
en: Rotate Selection?
kk: Таңдалғанды бұру керек пе?

en: Rotat&e Selection
kk: &Бұру

[ctx: @title:window]
en: Rotate Image?
kk: Кескінді бұру керек пе?

en: Rotat&e Image
kk: &Бұру

[ctx: @title:window]
en: Skew Selection
kk: Таңдауды қисайту

[ctx: @title:window]
en: Skew Image
kk: Кескінді қисайту

en: After skew:
kk: Қисайтқан:

en: &Horizontal:
kk: &Жатығынан:

en: &Vertical:
kk: &Тігінен:

[ctx: @title:window]
en: Skew Selection?
kk: Таңдағанды қисайту керек пе?

en: Sk&ew Selection
kk: Қ&исайту

[ctx: @title:window]
en: Skew Image?
kk: Кескінді қисайту керек пе?

en: Sk&ew Image
kk: Қ&исайту

[ctx: @title:window]
en: Color Similarity
kk: Түстің ұқсастығы

en: &RGB Color Cube Distance
kk: &RGB түстер текшедегі аралығы

en: <a href="dummy_to_make_link_clickable">What is Color Similarity?</a>
kk: <a href="dummy_to_make_link_clickable">Түстің ұқсастығы деген не?</a>

[ctx: @title:window]
en: Save Preview
kk: Нобайын сақтау

en: 1 byte (approx. %2%) | %1 bytes (approx. %2%)
kk[0]: %1 байт (%2% маңайында)

en: Could not open "%1".
kk: "%1" ашылмады.

en: Could not open "%1" - unsupported image format.
    The file may be corrupt.
kk: "%1" ашылмады - танымайтын кескін пішімі.
    Мүмкін бүлінген файл шығар.

en: Could not save image - insufficient information.
kk: Кескін сақталмады - мәліметтері жеткіліксіз.

en: URL: %1
    Mimetype: %2
kk: URL-і: %1
    MIME түрі: %2

en: <empty>
kk: <жоқ>

[ctx: @title:window]
en: Internal Error
kk: Ішкі қатесі

en: <qt><p>The <b>%1</b> format may not be able to preserve all of the image's color information.</p><p>Are you sure you want to save in this format?</p></qt>
kk: <qt><p><b>%1</b> пішімі кескіннің барлық түстерін сақтай алмайды.</p><p>Сонда да осы пішімінде сақтала берсін бе?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Lossy File Format
kk: Шығынды файл пішімі

en: <qt><p>Saving the image at the low color depth of %1-bit may result in the loss of color information. Any transparency might also be removed.</p><p>Are you sure you want to save at this color depth?</p></qt>
kk: <qt><p>Кескінді түстер байлығын %1-бит дейін төмендетіп сақтауы түстер мәліметінің жоғалуына апарып соғуы мүмкін. Оның үстіне мөлдірлігі де жоғалуы мүмкін.</p><p>Осы түстер байлығымен сақтала берсін бе?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Low Color Depth
kk: Төмен түстер байлығы

en: Could not save image - unable to create temporary file.
kk: Кескін сақталмады - уақытша файл құрылмады.

en: Could not save image - failed to upload.
kk: Кескін сақталмады - жүктеп беру жаңылысы.

en: Remove Internal B&order
kk: І&шкі шегін өшіру

en: Remove Internal Border
kk: Ішкі шегін өшіру

en: Autocr&op
kk: Авто &ойып алу

en: Autocrop
kk: Авто ойып алу

en: KolourPaint cannot remove the selection's internal border as it could not be located.
kk: KolourPaint таңдалғанның ішкі шегін анықтай алмай оны өшірмеді.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Remove Internal Border
kk: Ішкі шегі өшірілмеді

en: KolourPaint cannot automatically crop the image as its border could not be located.
kk: KolourPaint кескіннің шегін анықтай алмай оны автоматты түрде ойып ала алмады.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Autocrop
kk: Авто ойып алу болмады

en: Set as Image
kk: Кескін қылу

en: Selection: Create
kk: Таңдау: Құру

en: Project Founder
kk: Жоба негізін қалаушысы

en: Chief Investigator
kk: Бас зерттеушісі

en: Scanning Support, Alpha Support, Current Maintainer
kk: Сканерді қолдау, Alpha-ні қолдау, қазіргі жетілдірушісі

en: Icons
kk: Таңбашалары

en: InputMethod Support
kk: Енгізу тәсілін қолдау

en: Image Effects
kk: Кескін эффектері

en: KDE 4 Porting
kk: KDE 4 -ке бейімдеу

en: Thanks to the many others who have helped to make this program possible.
kk: Көп басқаларға көмек үшін алғысымызды білдіреміз.

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
kk: &Көрініс

note: i18n: ectx: Menu (image)
en: &Image
kk: &Кескін

note: i18n: ectx: Menu (colors)
en: &Colors
kk: &Түстері

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдар

note: i18n: ectx: ToolBar (textToolBar)
en: Text Toolbar
kk: Мәтін құралы

note: i18n: ectx: Menu (selectionToolRMBMenu)
en: Selection Tool RMB Menu
kk: Таңдау құралының контекстік мәзірі

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
kk: Өң&деу

[ctx: @title:window]
en: Thumbnail
kk: Нобай

en: Left drag the handle to resize the image.
kk: Кескіннің өлшемін өзгерту үшін сол батырманы басып тартыңыз.

en: Resize Image: Let go of all the mouse buttons.
kk: Өлшемін өзгерту: Тышқанның барлық батырмаларымен.

en: Resize Image: Right click to cancel.
kk: Өлшемін өзгерту: Қайту үшін оң жағын түртіңіз.

en: Text
kk: Мәтін

en: Could not open color palette "%1".
kk: "%1" түстер палитрасы ашылмады.

en: Could not open color palette "%1" - unsupported format.
    The file may be corrupt.
kk: "%1" түстер палитрасы ашылмады - танымайтын пішім.
    Файл бүлінген болу мүмкін.

en: Could not open KDE color palette "%1".
kk: "%1" KDE түстер палитрасы ашылмады.

en: Could not save color palette as "%1".
kk: Түстер палитрасы "%1" деп сақталмады.

en: Untitled
kk: Аталмаған

en: Use KolourPaint Defaults
kk: KolourPaint-тің әдеттегісін қолдану

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Use KDE's
kk: KDE-нікін қолдану

[ctx: @item:inmenu colors]
en: &Open...
kk: &Ашу...

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Reloa&d
kk: Қайта жүкт&еу

[ctx: @item:inmenu colors]
en: &Save
kk: &Сақтау

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Save &As...
kk: &Былай сақтау...

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Add Row
kk: Жолды қосу

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Delete Last Row
kk: Соңғы жолды жою

en: Color Box
kk: Түстер

en: The color palette "%1" has been modified.
    Do you want to save it?
kk: "%1" түстер палитрасы өзгертілген.
    Сақтауды қалайсыз ба?

en: The KDE color palette "%1" has been modified.
    Do you want to save it to a file?
kk: KDE-нің "%1" түстер палитрасы өзгертілген.
    Сақтауды қалайсыз ба?

en: The default color palette has been modified.
    Do you want to save it to a file?
kk: Әдеттегі түстер палитрасы өзгертілген.
    Сақтауды қалайсыз ба?

[ctx: @title:window]
en: Open Color Palette
kk: Түс палитраны ашу

en: The color palette "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes since you last saved it.
    Are you sure?
kk: "%1" түстер палитрасы өзгертілген.
    Қайта жүктеу соңғы сақталғаннан кейінгі өзгерістерді жоғалтады.
    Қайта жүктейік пе?

en: &Reload
kk: Қ&айта жүктеу

en: The KDE color palette "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
kk: KDE-нің "%1" түстер палитрасы өзгертілген.
    Қайта жүктеу өзгерістерді жоғалтады.
    Қайта жүктейік пе?

en: The default color palette has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
kk: Әдеттегі түстер палитрасы өзгертілген.
    Қайта жүктеу өзгерістерді жоғалтады.
    Қайта жүктейік пе?

en: Save Color Palette As
kk: Түс палитрасын былай сақтау

en: Paste in &New Window
kk: &Жаңа терезеге

en: &Delete Selection
kk: Таңдағанды ө&шіру

en: C&opy to File...
kk: Файлға &көшірмелеу...

en: Paste &From File...
kk: &Файлдан алу...

en: Text: Create Box
kk: Мәтін: Өрісін құру

en: Text: Paste
kk: Мәтін: Орналастыру

en: <qt>KolourPaint cannot paste the contents of the clipboard as it has an unknown format.</qt>
kk: <qt>KolourPaint алмасу буферінің мазмұнын орналастыра алмайды, өйткені ол беймәлім пішімінде.</qt>

en: Cannot Paste
kk: Орналастыру болмады

en: Text: Delete Box
kk: Мәтін: Өрісін өшіру

note: i18n ("Text: Delete")
en: Selection: Delete
kk: Таңдау: Өшіру

en: Text: Finish
kk: Мәтін: Аяқтау

en: Selection: Deselect
kk: Таңдау: Айну

[ctx: @title:window]
en: Copy to File
kk: Файлға көшірмелеу

[ctx: @title:window]
en: Paste From File
kk: Файлдан алып орналастыру

en: E&xport...
kk: Эк&спорт ету...

en: Scan...
kk: Сканерлеу...

en: Acquire Screenshot
kk: Экраннан түсіру

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: Reloa&d
kk: Қайта жүкт&еу

[ctx: @title:window]
en: Open Image
kk: Кескінді ашу

en: Snapshot Delay
kk: Түсірудің кідіртуі

en: No delay
kk: Кідірусіз

en: Hide Main Window
kk: Негізгі терезені жасыру

en: Document Properties
kk: Құжаттың қасиеттері

[ctx: @title:window]
en: Save Image As
kk: Кескінді былай сақтау

[ctx: @title:window]
en: Export
kk: Экспорт

en: The document "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes since you last saved it.
    Are you sure?
kk: "%1" құжаты өзгертілген.
    Қайта жүктеу соңғы сақталғаннан кейінгі өзгерістерді жоғалтады.
    Қайта жүктейік пе?

en: The document "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
kk: "%1" құжаты өзгертілген.
    Қайта жүктеу барлық өзгерістерді жоғалтады.
    Қайта жүктейік пе?

[ctx: @title:window]
en: Print Image
kk: Кескінді басып шығару

en: You must save this image before sending it.
    Do you want to save it?
kk: Кескінді жіберу алдында сақтау керек.
    Сақтауды қалайсыз ба?

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save it?
kk: "%1" құжаты өзгерген.
    Сақталсын ба?

en: R&esize / Scale...
kk: Өл&шемін / масштабын өзгерту...

en: Se&t as Image (Crop)
kk: &Ойып алу

en: &Flip (upside down)
kk: &Төңкеру (үстін-төмен)

en: Mirror (horizontally)
kk: Аунатып аудару

en: &Rotate...
kk: &Бұру...

en: Rotate &Left
kk: &Солға бұру

en: Rotate Righ&t
kk: &Оңға бұру

en: S&kew...
kk: Қ&исайту...

en: Reduce to Mo&nochrome (Dithered)
kk: &Жалғыз түспен шектелу (нүктелеп)

en: Reduce to &Grayscale
kk: &Сұр реңктерімен шектелу

en: &Invert Colors
kk: &Түстерді терістеу

en: C&lear
kk: Та&залау

en: &More Effects...
kk: Қ&осымша эффектері...

[ctx: Image/Selection Menu caption - make sure the translation has the same accel as the Select&ion translation]
en: &Image
kk: Кескін&ді

[ctx: Image/Selection Menu caption - make sure that translation has the same accel as the &Image translation]
en: Select&ion
kk: Таң&дауды

en: Show &Path
kk: &Жолын көрсету

en: %1bpp
kk: %1б/н

en: Font Family
kk: Қаріп шоғыры

en: Font Size
kk: Қаріптің өлшемі

en: Bold
kk: Қалың

en: Italic
kk: Көлбеу

en: Underline
kk: Асты сызылған

en: Strike Through
kk: Сызып тастаған

en: Previous Tool Option (Group #1)
kk: Алдыңғы құрал параметрі (#1 топ)

en: Next Tool Option (Group #1)
kk: Келесі құрал параметрі (#1 топ)

en: Previous Tool Option (Group #2)
kk: Алдыңғы құрал параметрі (#2 топ)

en: Next Tool Option (Group #2)
kk: Келесі құрал параметрі (#2 топ)

en: &Draw Opaque
kk: &Мөлдірсіздігін салу

en: Draw With Color Similarity...
kk: Ұқсас түспен салу...

en: Tool Box
kk: Құралдар

en: Show &Grid
kk: &Тор сызықтарын көрсету

en: Show T&humbnail
kk: &Нобайын көрсету

en: Zoo&med Thumbnail Mode
kk: Нобайын ұлғайту/&кішірейту режімі

en: Enable Thumbnail &Rectangle
kk: Нобайдың қо&ршауы болсын

en: &Zoom
kk: Ұлғайт&у/кішірейту

en: Brush
kk: Қылқалам

en: Draw using brushes of different shapes and sizes
kk: Алуан түрлі мен өлшемді қылқаламдармен сурет салу

en: Click to draw dots or drag to draw strokes.
kk: Нүктені түртіп қойыңыз, сызу үшін басып жүргізіңіз.

en: Color Eraser
kk: Түс өшіргіші

en: Replaces pixels of the foreground color with the background color
kk: Нысан пикселдерінің түсін өшіріп аясының түсімен ауыстырады

en: Click or drag to erase pixels of the foreground color.
kk: Өшіру үшін түртіңіз не басып жүргізіңіз.

en: Eraser
kk: Өшіргіш

en: Lets you rub out mistakes
kk: Қателерді өшіру

en: Click or drag to erase.
kk: Өшіру үшін түртіңіз не басып жүргізіңіз.

en: Let go of all the mouse buttons.
kk: Тышқанның барлық батырмаларымен.

en: Pen
kk: Қалам

en: Draws dots and freehand strokes
kk: Нүктелерді қою не қолжазба сызықтарды салу

en: Spraycan
kk: Бүріккіш

en: Sprays graffiti
kk: Бүрікпе дақ салу

en: Click or drag to spray graffiti.
kk: Бүрікпе дақ салу үшін түртіңіз не басып жүргізіңіз.

en: Right click to cancel.
kk: Қайту үшін оң батырманы түртіңіз.

en: Left click to cancel.
kk: Қайту үшін сол батырманы түртіңіз.

en: Lets you select a color from the image
kk: Кескіннен керек түсті шұқып алу құралы

en: Click to select a color.
kk: Түсті таңдап алу үшін түртіңіз.

en: Fills regions in the image
kk: Кескіннің аумақтарын бояумен толтыру

en: Click to fill a region.
kk: Толтыру үшін аумаққа меңзеп түртіңіз.

en: Zoom
kk: Ұлғайту/Кішірейту

en: Zooms in and out of the image
kk: Кескінді ұлғайту/кішірейту

en: Curve
kk: Қисық сызық

en: Draws curves
kk: Қисық сызықтарды салу

en: Drag out the start and end points.
kk: Бастапқы және соңғы нүктелерін салу үшін басып жүргізіңіз.

en: Left drag to set the first control point or right click to finish.
kk: Сол жаққа басып бірінші басқару нүктені салып, оң жағын түртіп аяқтаңыз.

en: Right drag to set the first control point or left click to finish.
kk: Оң жаққа басып бірінші басқару нүктені салып, сол жағын түртіп аяқтаңыз.

en: Left drag to set the last control point or right click to finish.
kk: Сол жаққа басып соңғы басқару нүктені салып, оң жағын түртіп аяқтаңыз.

en: Right drag to set the last control point or left click to finish.
kk: Оң жаққа басып соңғы басқару нүктені салып, сол жағын түртіп аяқтаңыз.

en: Line
kk: Түзу сызық

en: Draws lines
kk: Түзу сызықтарды салу

en: Drag to draw.
kk: Салу үшін басып жүргізіңіз.

en: Polygon
kk: Көпбұрыш

en: Draws polygons
kk: Көпбұрышты салу

en: Drag to draw the first line.
kk: Бірінші сызығын салу үшін басып жүргізіңіз.

en: Left drag another line or right click to finish.
kk: Сол жаққа басып сызықтарын салып, оң жағын түртіп аяқтаңыз.

en: Right drag another line or left click to finish.
kk: Оң жаққа басып сызықтарын салып, сол жағын түртіп аяқтаңыз.

en: Connected Lines
kk: Ілескен сызықтар

en: Draws connected lines
kk: Ілескен сызықтарды салу

en: Ellipse
kk: Эллипс

en: Draws ellipses and circles
kk: Эллипстер мен шеңберлерді салу

en: Rectangle
kk: Төртбұрыш

en: Draws rectangles and squares
kk: Төртбұрыштар мен шаршыларды салу

en: Rounded Rectangle
kk: Дөңгеленген төртбұрыш

en: Draws rectangles and squares with rounded corners
kk: Дөңгеленген бұрышты төртбұрыштар мен шаршыларды салу

en: Left drag to create selection.
kk: Таңдауды құру үшін сол батырманы басып тартыңыз.

en: Left drag to move selection.
kk: Таңдағанды жылжыту үшін сол батырманы басып тартыңыз.

en: Left drag to scale selection.
kk: Таңдағанның масштабын өзгерту үшін сол батырманы басып тартыңыз.

en: Selection: Opaque
kk: Таңдау: Мөлдірсіз

en: Selection: Transparent
kk: Таңдау: Мөлдір

en: Selection: Transparency Color
kk: Таңдау: Мөлдірлік түсі

en: Selection: Transparency Color Similarity
kk: Таңдау: Мөлдірлік түсінің ұқсастығы

en: Selection (Elliptical)
kk: Таңдау (эллипстік)

en: Makes an elliptical or circular selection
kk: Дөңгеленген аумақты таңдау

en: Selection (Free-Form)
kk: Таңдау (кез келген аумақты)

en: Makes a free-form selection
kk: Кез келген қалыпты аумақты таңдау

en: Selection (Rectangular)
kk: Таңдау (төртбұрыш)

en: Makes a rectangular selection
kk: Төртбұрыш аумақты таңдау

en: Selection: Move
kk: Таңдау: жылжыту

en: %1: Smear
kk: %1: Дақ

en: Writes text
kk: Мәтінді жазу

en: Text: Backspace
kk: Мәтін: Шегініп өшіру

en: Text: Delete
kk: Мәтін: Өшіру

en: Text: New Line
kk: Мәтін: Жаңа жол

en: Text: Write
kk: Мәтін: Жазу

en: Left drag to create text box.
kk: Мәтін өрісін құру үшін сол батырманы басып тартыңыз.

en: Left drag to move text box.
kk: Мәтін өрісін жылжыту үшін сол батырманы басып тартыңыз.

en: Text: Move Box
kk: Мәтін: Өрісін жылжыту

en: Left drag to resize text box.
kk: Мәтін өрісін өзгерту үшін сол батырманы басып тартыңыз.

en: Left click to change cursor position.
kk: Меңзер орнын өзгерту үшін сол батырманы түртіңіз.

en: Text: Opaque Background
kk: Мәтін: Аясы мөлдірсіз

en: Text: Transparent Background
kk: Мәтін: Аясы мөлдір

en: Text: Swap Colors
kk: Мәтін: Түстерін алмастыру

en: Text: Foreground Color
kk: Мәтін: Жазудың түсі

en: Text: Background Color
kk: Мәтін: Аясының түсі

en: Text: Font
kk: Мәтін: Қаріпі

en: Text: Font Size
kk: Мәтін: Қаріптің өлшемі

en: Text: Bold
kk: Мәтін: Қалың

en: Text: Italic
kk: Мәтін: Көлбеу

en: Text: Underline
kk: Мәтін: Асты сызылған

en: Text: Strike Through
kk: Мәтін: Сызып тасталған

en: Unzoomed Mode - Thumbnail
kk: Ұлғайту/Кішірейтусіз - Нобайы

en: <qt><p><b>Color Similarity</b> is how <i>similar</i> the colors of different pixels must be, for operations to consider them to be the same.</p><p>If you set it to something other than <b>Exact Match</b>, you can work more effectively with dithered images and photos, in a comparable manner to the "Magic Wand" feature of other paint programs.</p><p>This feature applies to:</p><ul><li><b>Selections</b>: In <b>Transparent</b> mode, any color in the selection that is <i>similar</i> to the background color will be made transparent.</li><li><b>Flood Fill</b>: For regions with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is likely to fill more pixels.</li><li><b>Color Eraser</b>: Any pixel whose color is <i>similar</i> to the foreground color will be replaced with the background color.</li><li><b>Autocrop</b> and <b>Remove Internal Border</b>: For borders with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is more likely to crop the whole border.</li></ul><p>Higher settings mean that operations consider an increased range of colors to be sufficiently <i>similar</i> so as to be the same. Therefore, you should increase the setting if the above operations are not affecting pixels whose colors you consider to be similar enough.</p><p>However, if they are having too much of an effect and are changing pixels whose colors you do not consider to be similar (e.g. if <b>Flood Fill</b> is changing too many pixels), you should decrease this setting.</p><p>To configure it, click on the cube.</p></qt>
kk: <qt><p><b>Түстің ұқсастығы</b> дегені қандай түсті <i>ұқсас</i> деп табылатынының анықтамасы.</p><p>Егер бұны <b>Нақты тең</b> дегеннен басқа қылсаңыз, дизеринг (нүктелеу) тәсілімен боялған кескіндер мен фотолармен ыңғайлы түрде айналыса аласыз. Бұл басқа сурет салу бағдарламалардағы "Сиқырлы таяқша" ("Magic Wand") деген мүмкіндігі тәрізді.</p><p>Бұл мүмкіндік </p><ul><li><b>Таңдаулар</b> дегеннің <b>Мөлдір</b> режімінде қолданылады, таңдаудағы ая түсіне <i>ұқсас</i> түстер мөлдір қылынады.</li><li><b>Құйып толтыру</b> дегенде: тең емес бірақ <i>ұқсас</i> түсті пикселдерді бояуға қолданылады.</li><li><b>Түс өшіргіші</b> дегенде: түсі <i>ұқсас</i> кез келген нысан пикселдер ая түсіне боялады.</li><li><b>Авто ойып алу</b> және <b>Ішкі шегін өшіру</b> дегендерде: тең емес бірақ <i>ұқсастығы</i> түсті шектерді ойып алады.</li></ul><p>Параметр пикселдің түсінің <i>ұқсастығы</i> оны бірдей деп санау үшін жеткілікті деген түстер аумағын кеңейтуге мүмкіндік береді.</p><p>Сонымен аталған аумақ қисынды шектерден шығып кетсе (мысалы, <b>Құйып толтыру</b> деген тым көп ауданды бояп кететіндей) - оны тарлытуға дәл келеді.</p><p>Баптау үшін текшені түртіңіз.</p></qt>

en: <qt><p><b>Color Similarity</b> is how <i>similar</i> the colors of different pixels must be, for operations to consider them to be the same.</p><p>If you set it to something other than <b>Exact Match</b>, you can work more effectively with dithered images and photos, in a comparable manner to the "Magic Wand" feature of other paint programs.</p><p>This feature applies to:</p><ul><li><b>Selections</b>: In <b>Transparent</b> mode, any color in the selection that is <i>similar</i> to the background color will be made transparent.</li><li><b>Flood Fill</b>: For regions with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is likely to fill more pixels.</li><li><b>Color Eraser</b>: Any pixel whose color is <i>similar</i> to the foreground color will be replaced with the background color.</li><li><b>Autocrop</b> and <b>Remove Internal Border</b>: For borders with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is more likely to crop the whole border.</li></ul><p>Higher settings mean that operations consider an increased range of colors to be sufficiently <i>similar</i> so as to be the same. Therefore, you should increase the setting if the above operations are not affecting pixels whose colors you consider to be similar enough.</p><p>However, if they are having too much of an effect and are changing pixels whose colors you do not consider to be similar (e.g. if <b>Flood Fill</b> is changing too many pixels), you should decrease this setting.</p></qt>
kk: <qt><p><b>Түстің ұқсастығы</b> дегені қандай түсті <i>ұқсас</i> деп табылатының анықтамасы.</p><p>Егер бұны <b>Нақты тең</b> дегеннен басқа қылсаңыз, дизеринг (нүктелеу) тәсілімен боялған кескіндер мен фотолармен ыңғайлы түрде айналыса аласыз. Бұл басқа сурет салу бағдарламалардағы "Сиқырлы таяқша" ("Magic Wand") деген мүмкіндігі тәрізді.</p><p>Бұл мүмкіндік </p><ul><li><b>Таңдаулар</b> дегеннің <b>Мөлдір</b> режімінде қолданылады, таңдаудағы ая түсіне <i>ұқсас</i> түстер мөлдір қылынады.</li><li><b>Құйып толтыру</b> дегенде: тең емес бірақ <i>ұқсас</i> түсті пикселдерді бояуға қоданылады.</li><li><b>Түс өшіргіші</b> дегенде: түсі <i>ұқсас</i> кез келген нысан пикселдер ая түсіне боялады.</li><li><b>Авто ойып алу</b> және <b>Ішкі шегін өшіру</b> дегендерде: тең емес бірақ <i>ұқсастығы</i> түсті шектерді ойып алады.</li></ul><p>Параметр пикселдің түсінің <i>ұқсастығы</i> оны бірдей деп санау үшін жеткілікті деген түстер аумағын кеңейтуге мүмкіндік береді.</p><p>Сонымен аталған аумақ қисынды шектерден шығып кетсе (мысалы, <b>Құйып толтыру</b> деген тым көп ауданды бояп кететіндей) - оны тарлытуға дәл келеді.</p></qt>

en: &Brightness:
kk: &Жарықтық:

en: Re&set
kk: &Ысырып тастау

en: Co&ntrast:
kk: Ко&нтрастық:

en: &Gamma:
kk: &Гамма:

en: Rese&t
kk: Ысыры&п тастау

en: C&hannels:
kk: &Арналары:

en: All
kk: Барлығы

en: Red
kk: Қызыл

en: Green
kk: Жасыл

en: Blue
kk: Көк

en: Reset &All Values
kk: Б&арлығын ысыру

en: Settings
kk: Баптаулары

en: &Amount:
kk: М&өлшері:

en: E&nable
kk: Б&олсын

en: Colors
kk: Түстер

en: &Hue:
kk: &Реңкі:

en: &Saturation:
kk: Қ&анықтығы:

[ctx: The V of HSV]
en: &Value:
kk: &Мәні:

en: &Red
kk: Қ&ызыл

en: &Green
kk: &Жасыл

en: &Blue
kk: &Көк

en: &All
kk: &Бәрін

en: Channels
kk: Арналары

en: &Monochrome
kk: &Ақ-қара

en: Mo&nochrome (dithered)
kk: Жалғ&ыз түсті (нүктелеп)

en: 256 co&lor
kk: 256 т&үс

en: 256 colo&r (dithered)
kk: 256 тү&с (нүктелеп)

en: 24-&bit color
kk: 24 &биттік түс

en: Reduce To
kk: Келесімен шектелу

en: &Granularity:
kk: &Түйіршіктілігі:

en: <qt><p>To select the foreground color that tools use to draw, left-click on a filled-in color cell. To select the background color, right-click instead.</p><p>To change the color of a color cell itself, double-click on it.</p><p>You can also swap the color of a filled-in cell with any other cell using drag and drop. Also, if you hold down the <b>Ctrl</b> key, the destination cell's color will be overwritten, instead of being swapped with the color of the source cell.</p></qt>
kk: <qt><p>Құрал суретті салуға қолданатын бояуды таңдау үшін керек түсті торды тышқанның сол жақ батырмасын түртіп қалыңыз. Аясын бояуға қолданатын түсті таңдау үшін оны тышқанның оң жақ батырмасын түртіп қалыңыз.</p><p>Тордағы түсті өзгерту үшін оның үстінде қос түртім жасаңыз.</p><p>Тордағы түсті басқа тордан сүреп әкеліп ауыстыруға да болады. Сонда <b>Control</b> пернені басып тұрсаңыз, қалаған түс торға көшірмеленеді, әйтпесе екі тордың түстері алмастырылады.</p></qt>

en: Convert &to:
kk: Келесіге &аудару:

en: Quali&ty:
kk: &Сапасы:

en: &Preview
kk: &Нобайы

en: Monochrome
kk: Жалғыз түсті

en: Monochrome (Dithered)
kk: Жалғыз түсті (нүктелеп)

en: 256 Color
kk: 256 түс

en: 256 Color (Dithered)
kk: 256 түс (нүктелеп)

en: 24-bit Color
kk: 24-биттік түс

[ctx: @title:tab]
en: I&mage Position
kk: &Кескінің орналасуы

en: &Center of the page
kk: Беттің &ортасында

en: Top-&left of the page
kk: Беттің &сол жақ жоғарында

en: Transparent
kk: Мөлдір

en: KolourPaint Defaults
kk: KolourPaint әдеттегілері

[ctx: Colors: name_or_url_of_color_palette]
en: Colors: %1
kk: Палитра: %1

[ctx: Colors: name_or_url_of_color_palette [modified]]
en: Colors: %1 [modified]
kk: Палитра: %1 [өзгертілген]

en: Circle
kk: Шеңбер

en: Square
kk: Шаршы

en: Slash
kk: Көлбеу сызық

en: Backslash
kk: Кері көлбеу сызық

en: No Fill
kk: Толтырусыз

en: Fill with Background Color
kk: Ая түсімен толтыру

en: Fill with Foreground Color
kk: Нысан түсімен толтыру

en: Opaque
kk: Мөлдірсіз
