kolourpaint - en to lt translation catalogue (403 entries)

en: Balance
lt: Balansas

en: Soften
lt: Suminkštinti

en: Sharpen
lt: Paaštrinti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Selection: %1
lt: Žymėjimas: %1

en: Emboss
lt: Iškalimas

en: Flatten
lt: Suploti

en: Reduce to Grayscale
lt: Padaryti nespalvotą

en: Hue, Saturation, Value
lt: Atspalvis, sodrumas, vertė

en: Invert Colors
lt: Invertuoti spalvas

en: Invert
lt: Invertuoti

en: Reduce to Monochrome (Dithered)
lt: Nuimti spalvas (pikseliuotai)

en: Reduce to Monochrome
lt: Nuimti spalvas

en: Reduce to 256 Color (Dithered)
lt: Sumažinti spalvas iki 256 (pikseliuotai)

en: Reduce to 256 Color
lt: Sumažinti spalvas iki 256

en: Histogram Equalizer
lt: Histograminis korektorius

en: Flip
lt: Apversti

en: Flip horizontally and vertically
lt: Paversti horizontaliai ir vertikaliai

en: Flip horizontally
lt: Pasukti horizontaliai

en: Flip vertically
lt: Pasukti vertikaliai

en: Text: Resize Box
lt: Tekstas: keisti laukelio dydį

en: Selection: Scale
lt: Žymėjimas: ištempimas

en: Selection: Smooth Scale
lt: Žymėjimas: glotnus ištempimas

en: Resize
lt: Keisti lapo dydį

en: Scale
lt: Ištempti

en: Smooth Scale
lt: Glotnus ištempimas

en: Rotate
lt: Sukti

en: Skew
lt: Iškreipti

en: &Undo: %1
lt: &Atšaukti: %1

en: &Undo
lt: &Atšaukti

en: &Redo: %1
lt: &Pakartoti: %1

en: &Redo
lt: &Pakartoti

en: Undo: %1
lt: Atšaukti: %1

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Redo: %1
lt: Pakartoti: %1

en: Redo
lt: Pakartoti

en: %1 more item | %1 more items
lt[0]: dar %1 objektas
lt[1]: dar %1 objektai
lt[2]: dar %1 objektų
lt[3]: dar %1 objektas

en: Color Picker
lt: Spalvų parinkiklis

en: Flood Fill
lt: Užpylimas

[ctx: @title:window]
en: More Image Effects (Selection)
lt: Daugiau paveikslėlių efektų (žymėjimas)

[ctx: @title:window]
en: More Image Effects
lt: Daugiau paveikslėlių efektų

en: &Effect:
lt: &Efektas:

en: Reduce Colors
lt: Susilpninti spalvas

en: Soften & Sharpen
lt: Išblukinti ir paryškinti

[ctx: @title:window]
en: Document Properties
lt: Dokumento savybės

en: Dots &Per Inch (DPI)
lt: Taškai &colyje (DPI)

en: Unspecified
lt: Nenurodyta

en: Horizontal:
lt: Horizontaliai:

en: Vertical:
lt: Vertikaliai:

en: <qt><p><b>Dots Per Inch</b> (DPI) specifies the number of pixels of the image that should be printed inside one inch (2.54cm).</p><p>The higher the image's DPI, the smaller the printed image. Note that your printer is unlikely to produce high quality prints if you increase this to more than 300 or 600 DPI, depending on the printer.</p><p>If you would like to print the image so that it is the same size as it is displayed on the screen, set the image's DPI values to be the same as the screen's.</p><p>If either DPI value is <b>Unspecified</b>, the image will also be printed to be the same size as on the screen.</p><p>Not all image formats support DPI values. If the format you save in does not support them, they will not be saved.</p></qt>
lt: <qt><p><b>Taškai colyje</b> (DPI) nusako spausdinamo paveikslėlio pikselių skaičių viename colyje (2,54cm).</p><p>Kuo didesnis paveikslėlio DPI, tuo mažesnis išspausdintas paveikslėlis. Atkreipkite dėmesį, kad Jūsų spausdintuvas gali neatspausdinti kokybiško vaizdo, jei DPI bus aukštesnis nei 300 ar 600 – tai priklauso nuo spausdintuvo.</p><p>Jei norite atspausdinti tokio pat dydžio paveikslėlį, kokį matote ekrane, turite nustatyti tokį pat DPI, koks yra nustatytas Jūsų ekranui.</p><p>Jei bet kuri DPI reikšmė bus <b>nenustatyta</b>, atspausdintas paveikslėlis bus tokio pat dydžio, kokį matote ekrane.</p><p>Ne visi paveikslėlio formatai palaiko DPI. Jei paveikslėlio formatas DPI nepalaiko, jis nebus išsaugotas.</p></qt>

en: O&ffset
lt: P&oslinkis

en: <qt><p>The <b>Offset</b> is the relative position where this image should be placed, compared to other images.</p><p>Not all image formats support the <b>Offset</b> feature. If the format you save in does not support it, the values specified here will not be saved.</p></qt>
lt: <qt><p><b>Poslinkis</b> nustato vietą, kurioje paveikslėlis turės atsirasti, lyginant su kitais paveikslėliais.</p><p>Ne visi paveikslėlio formatai palaiko <b>Poslinkio</b> funkciją. Jei formatas, kuriuo įrašote, jo nepalaiko, pasirinktos poslinkio reikšmės nebus išsaugotos.</p></qt>

en: &Text Fields
lt: &Teksto laukeliai

en: &Add Row
lt: &Pridėti eilutę

en: &Delete Row
lt: &Trinti eilutę

en: &Reset
lt: &Iš naujo

en: <qt><p><b>Text Fields</b> provide extra information about the image. This is probably a comment area that you can freely write any text in.</p><p>However, this is format-specific so the fields could theoretically be computer-interpreted data - that you should not modify - but this is unlikely.</p><p>Not all image formats support <b>Text Fields</b>. If the format you save in does not support them, they will not be saved.</p></qt>
lt: <qt><p><b>Teksto laukeliai</b> suteikia papildomą paveikslėlio informaciją. Tai gali būti vieta, kurioje laisvai galima rašyti bet kokį tekstą.</p><p>Tačiau tai priklauso nuo formato, todėl teksto laukeliai gali būti ir kompiuterio interpretuojami duomenys, kurių keisti nevalia – tačiau kad taip yra, nelabai tikėtina.</p><p>Ne visi paveikslėlio formatai palaiko <b>teksto laukelius</b>. Jei formatas jų nepalaiko, teksto laukeliai nebus išsaugoti.</p></qt>

en: Key
lt: Klavišas

en: Value
lt: Vertė

en: The text value "%1" on line %2 requires a key.
lt: Tekstui "%1" %2 eilutėje reikalingas raktas.

en: All text keys must be unique. The text key "%1" on lines %2 and %3 are identical.
lt: Visi teksto raktai turi būti unikalūs. Teksto raktai "%1" eilutėse %2 ir %3 yra identiški.

[ctx: @title:window]
en: Invalid Text Fields
lt: Klaidingi teksto laukeliai

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Original:
lt: Pradinis:

en: Preview
lt: Peržiūra

en: &Update
lt: &Atnaujinti

[ctx: @title:window]
en: Resize / Scale
lt: Keisti lapo dydį / Ištempti

en: Ac&t on:
lt: Operacijos &objektas:

en: Entire Image
lt: Visas paveikslėlis

en: Selection
lt: Žymėjimas

en: Text Box
lt: Teksto laukas

en: Operation
lt: Operacija

en: <qt><ul><li><b>Resize</b>: The size of the picture will be increased by creating new areas to the right and/or bottom (filled in with the background color) or decreased by cutting it at the right and/or bottom.</li><li><b>Scale</b>: The picture will be expanded by duplicating pixels or squashed by dropping pixels.</li><li><b>Smooth Scale</b>: This is the same as <i>Scale</i> except that it blends neighboring pixels to produce a smoother looking picture.</li></ul></qt>
lt: <qt><ul><li><b>Lapo dydžio keitimas</b>: Lapo dydis bus padidintas sukuriant naują plotą į dešinę ir/arba į apačią (kuris bus nuspalvintas fono spalva) arba sumažintas nukerpant nuo dešinės ir/arba apačios.</li><li><b>Ištempimas</b>: Paveikslėlis bus padidintas dvigubinant pikselius arba sumažintas prarandant pikselius.</li><li><b>Glotnus ištempimas</b>: Veikia taip pat kaip <i>Ištempimas</i>, tačiau jis sulieja šalia esančius pikselius, kad paveikslėlis atrodytų glotnesnis.</li></ul></qt>

en: &Resize
lt: &Keisti lapo dydį

en: &Scale
lt: &Ištempti

en: S&mooth Scale
lt: &Glotnus ištempimas

en: Width:
lt: Plotis:

en: Height:
lt: Aukštis:

en: &New:
lt: &Naujas:

en: &Percent:
lt: &Procentai:

en: Keep &aspect ratio
lt: Išlaikyti &santykį

en: <qt><p>Resizing the text box to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to resize the text box?</p></qt>
lt: <qt><p>Teksto lauko dydžio keitimas į%1x%2 gali naudoti daug kompiuterio atminties. Tai gali sulėtinti kompiuterio bei programų darbą.</p><p>Ar tikrai norite keisti teksto lauko dydį?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Resize Text Box?
lt: Keisti tekstinio lauko dydį?

en: R&esize Text Box
lt: K&eisti teksto laukelio dydį

en: <qt><p>Resizing the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to resize the image?</p></qt>
lt: <qt><p>Dydžio keitimas į%1x%2 gali naudoti daug kompiuterio atminties. Tai gali sulėtinti kompiuterio bei programų darbą.</p><p>Ar tikrai norite keisti paveikslėlio dydį?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Resize Image?
lt: Keisti paveikslėlio dydį?

en: R&esize Image
lt: Keisti paveikslėlio &dydį

en: <qt><p>Scaling the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to scale the image?</p></qt>
lt: <qt><p>Paveikslėlio ištempimas į%1x%2 gali naudoti daug kompiuterio atminties. Tai gali sulėtinti kompiuterio bei programų darbą.</p><p>Ar tikrai norite ištempti paveikslėlį?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Scale Image?
lt: Ištempti paveikslėlį?

en: Scal&e Image
lt: Ištempti paveikslėlį

en: <qt><p>Scaling the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to scale the selection?</p></qt>
lt: <qt><p>Pažymėtos srities ištempimas į%1x%2 gali naudoti daug kompiuterio atminties. Tai gali sulėtinti kompiuterio bei programų darbą.</p><p>Ar tikrai norite ištempti pažymėtą sritį?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Scale Selection?
lt: Ištempti žymėjimą?

en: Scal&e Selection
lt: Iš&tempti žymėjimą

en: <qt><p>Smooth Scaling the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to smooth scale the image?</p></qt>
lt: <qt><p>Paveikslėlio glotnus ištempimas į%1x%2 gali naudoti daug kompiuterio atminties. Tai gali sulėtinti kompiuterio bei programų darbą.</p><p>Ar tikrai norite glotniai ištempti paveikslėlį?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Smooth Scale Image?
lt: Glotniai ištempti paveikslėlį?

en: Smooth Scal&e Image
lt: Glotnus &paveikslėlio ištempimas

en: <qt><p>Smooth Scaling the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to smooth scale the selection?</p></qt>
lt: <qt><p>Pažymėtos srities glotnus ištempimas į%1x%2 gali naudoti daug kompiuterio atminties. Tai gali sulėtinti kompiuterio bei programų darbą.</p><p>Ar tikrai norite glotnai ištempti pažymėtą sritį?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Smooth Scale Selection?
lt: Glotniai ištempti žymėjimą?

en: Smooth Scal&e Selection
lt: Glotnus &žymėjimo ištempimas

[ctx: @title:window]
en: Rotate Selection
lt: Sukti žymėjimą

[ctx: @title:window]
en: Rotate Image
lt: Pasukti paveikslėlį

en: After rotate:
lt: Po sukimo:

en: Direction
lt: Kryptis

en: Cou&nterclockwise
lt: Prieš &laikrodžio rodyklę

en: C&lockwise
lt: &Pagal laikrodžio rodyklę

en: Angle
lt: Kampas

en: 90 &degrees
lt: 90 &laipsnių

en: 180 d&egrees
lt: 180 l&aipsnių

en: 270 de&grees
lt: 270 la&ipsnių

en: C&ustom:
lt: Į&rašyti:

en: degrees
lt: laipsnių

[ctx: @title:window]
en: Rotate Selection?
lt: Sukti žymėjimą?

en: Rotat&e Selection
lt: Suk&ti žymėjimą

[ctx: @title:window]
en: Rotate Image?
lt: Sukti paveikslėlį?

en: Rotat&e Image
lt: &Sukti paveikslėlį

[ctx: @title:window]
en: Skew Selection
lt: Iškreipti žymėjimą

[ctx: @title:window]
en: Skew Image
lt: Iškreipti paveikslėlį

en: After skew:
lt: Po iškreipimo:

en: &Horizontal:
lt: &Horizontaliai:

en: &Vertical:
lt: &Vertikaliai:

[ctx: @title:window]
en: Skew Selection?
lt: Iškreipti žymėjimą?

en: Sk&ew Selection
lt: Iš&kreipti žymėjimą

[ctx: @title:window]
en: Skew Image?
lt: Iškreipti paveikslėlį?

en: Sk&ew Image
lt: Iš&kreipti paveikslėlį

[ctx: @title:window]
en: Color Similarity
lt: Spalvų panašumas

en: &RGB Color Cube Distance
lt: &RGB spalvų kubo atstumas

en: Exact Match
lt: Tiksliai atitinka

en: <a href="dummy_to_make_link_clickable">What is Color Similarity?</a>
lt: <a href="dummy_to_make_link_clickable">Kas yra spalvų panašumas?</a>

[ctx: @title:window]
en: Save Preview
lt: Įrašyti peržiūrą

en: 1 byte (approx. %2%) | %1 bytes (approx. %2%)
lt[0]: %1 baitas (apie %2%)
lt[1]: %1 baitai (apie %2%)
lt[2]: %1 baitų (apie %2%)
lt[3]: %1 baitas (apie %2%)

en: Could not open "%1".
lt: Nepavyksta atverti "%1".

en: Could not open "%1" - unsupported image format.
    The file may be corrupt.
lt: Nepavyksta atverti "%1" – nepalaikomas paveikslėlio formatas.
    Failas gali būti sugadintas.

en: Could not save image - insufficient information.
lt: Nepavyko įrašyti paveikslėlio – nėra pakankamos informacijos.

en: URL: %1
    Mimetype: %2
lt: URL: %1
    Mimetipas: %2

en: <empty>
lt: <tuščia>

[ctx: @title:window]
en: Internal Error
lt: Vidinė klaida

en: <qt><p>The <b>%1</b> format may not be able to preserve all of the image's color information.</p><p>Are you sure you want to save in this format?</p></qt>
lt: <qt><p>Šis <b>%1</b> formatas gali neišsaugoti visų paveikslėlio spalvų.</p><p>Ar tikrai norite įrašyti šiuo formatu?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Lossy File Format
lt: Failo formatas su praradimais

en: <qt><p>Saving the image at the low color depth of %1-bit may result in the loss of color information. Any transparency might also be removed.</p><p>Are you sure you want to save at this color depth?</p></qt>
lt: <qt><p>Įrašant paveikslėlį su %1-bit mažu spalvų ryškumu gali būti prarastos spalvos. Permatomumas taip pat gali būti prarastas.</p><p>Ar tikrai norite įrašyti su tokiu spalvų ryškumu?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Low Color Depth
lt: Mažas spalvų ryškumas

en: Could not save image - unable to create temporary file.
lt: Nepavyko įrašyti paveikslėlio – nepavyksta sukurti laikinojo failo.

en: Could not save image - failed to upload.
lt: Nepavyksta įrašyti paveikslėlio – įkėlimas nepavyko.

en: Remove Internal B&order
lt: Pašalinti vidinę k&raštinę

en: Remove Internal Border
lt: Pašalinti vidinę kraštinę

en: Autocr&op
lt: Automatiškai a&pkirpti

en: Autocrop
lt: Automatiškai apkirpti

en: KolourPaint cannot remove the selection's internal border as it could not be located.
lt: KolourPaint negali pašalinti pažymėtos srities vidinės kraštinės, nes jos neranda.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Remove Internal Border
lt: Neįmanoma pašalinti vidinės kraštinės

en: KolourPaint cannot automatically crop the image as its border could not be located.
lt: KolourPaint negali automatiškai apkirpti paveikslėlio, nes neranda jo kraštinės.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Autocrop
lt: Negalima automatiškai apkirpti

en: Set as Image
lt: Nustatyti kaip paveikslėlį

en: Selection: Create
lt: Žymėjimas: Sukurti

en: Project Founder
lt: Projekto įkūrėjas

en: Chief Investigator
lt: Vyriausiasis tyrėjas

en: Scanning Support, Alpha Support, Current Maintainer
lt: Skaitytuvo palaikymas, alfa palaikymas, dabartinis prižiūrėtojas

en: Icons
lt: Ženkliukai

en: InputMethod Support
lt: Įvesties metorų palaikymas

en: Image Effects
lt: Paveikslėlių efektai

en: KDE 4 Porting
lt: KDE4 pritaikymas

en: Thanks to the many others who have helped to make this program possible.
lt: Dėkojame daugeliui kitų, kurie prisidėjo prie šios programos kūrimo.

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (image)
en: &Image
lt: P&iešinys

note: i18n: ectx: Menu (colors)
en: &Colors
lt: &Spalvos

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

note: i18n: ectx: ToolBar (textToolBar)
en: Text Toolbar
lt: Teksto įrankinė

note: i18n: ectx: Menu (selectionToolRMBMenu)
en: Selection Tool RMB Menu
lt: Žymėjimo įrankio dešiniojo klavišo meniu

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

[ctx: @title:window]
en: Thumbnail
lt: Miniatiūra

en: Left drag the handle to resize the image.
lt: Tempkite už rankenėlės laikydami kairįjį pelės klavišą.

en: Resize Image: Let go of all the mouse buttons.
lt: Keisti paveikslėlio dydį: atspauskite visus pelės klavišus.

en: Resize Image: Right click to cancel.
lt: Keisti paveikslėlio dydį: norėdami atšaukti, spustelėkite dešinįjį klavišą.

en: Text
lt: Tekstas

en: Could not open color palette "%1".
lt: Nepavyksta atverti spalvų paletės "%1".

en: Could not open color palette "%1" - unsupported format.
    The file may be corrupt.
lt: Nepavyksta atverti spalvų paletės "%1" – nepalaikomas formatas.
    Failas gali būti sugadintas.

en: Could not open KDE color palette "%1".
lt: Nepavyksta atverti KDE spalvų paletės "%1".

en: Could not save color palette as "%1".
lt: Nepavyko įrašyti spalvų paletės kaip "%1".

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: Use KolourPaint Defaults
lt: Naudoti KolourPaint numatytas

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Use KDE's
lt: Naudoti KDE

[ctx: @item:inmenu colors]
en: &Open...
lt: &Atverti...

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Reloa&d
lt: P&erkrauti

[ctx: @item:inmenu colors]
en: &Save
lt: &Įrašyti

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Save &As...
lt: Įrašyti &kaip...

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Add Row
lt: Pridėti eilutę

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Delete Last Row
lt: Trinti paskutinę eilutę

en: Color Box
lt: Spalvų įrankinė

en: The color palette "%1" has been modified.
    Do you want to save it?
lt: Spalvų paletė  "%1" buvo pakeista.
    Ar norite ją įrašyti?

en: The KDE color palette "%1" has been modified.
    Do you want to save it to a file?
lt: KDE spalvų paletė "%1" buvo pakeista.
    Ar norite ją įrašyti kaip failą?

en: The default color palette has been modified.
    Do you want to save it to a file?
lt: Numatytoji spalvų paletė buvo pakeista.
    Ar norite ją įrašyti kaip failą?

[ctx: @title:window]
en: Open Color Palette
lt: Atverti spalvų paletę

en: The color palette "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes since you last saved it.
    Are you sure?
lt: Spalvų paletė "%1" buvo pakeista.
    Perkraunant bus prarasti jos pakeitimai.
    Ar tęsti?

en: &Reload
lt: &Perkrauti

en: The KDE color palette "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
lt: KDE spalvų paletė "%1" buvo pakeista.
    Perkrovus bus prarasti jos pakeitimai.
    Ar tęsti?

en: The default color palette has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
lt: Numatytoji spalvų paletė buvo pakeista.
    Perkrovus bus prarasti jos pakeitimai.
    Ar norite tęsti?

en: Save Color Palette As
lt: Įrašyti spalvų paletę kaip

en: Paste in &New Window
lt: Įklijuoti į &naują langą

en: &Delete Selection
lt: &Ištrinti žymėjimą

en: C&opy to File...
lt: K&opijuoti į failą...

en: Paste &From File...
lt: Įklijuoti &iš failo...

en: Text: Create Box
lt: Tekstas: sukurti laukelį

en: Text: Paste
lt: Tekstas: įklijuoti

en: <qt>KolourPaint cannot paste the contents of the clipboard as it has an unknown format.</qt>
lt: <qt>Negalima įklijuoti į KolourPaint, nes iškarpinės formatas yra nežinomas.</qt>

en: Cannot Paste
lt: Negalima įklijuoti

en: Text: Delete Box
lt: Tekstas: ištrinti laukelį

note: i18n ("Text: Delete")
en: Selection: Delete
lt: Žymėjimas: ištrinti

en: Text: Finish
lt: Tekstas: užbaigti

en: Selection: Deselect
lt: Žymėjimas: nužymėti

[ctx: @title:window]
en: Copy to File
lt: Kopijuoti į failą

[ctx: @title:window]
en: Paste From File
lt: Įklijuoti iš failo

en: E&xport...
lt: &Eksportuoti...

en: Scan...
lt: Skenuoti...

en: Acquire Screenshot
lt: Fotografuoti ekraną

en: Properties
lt: Savybės

en: Reloa&d
lt: Perkraut&i

[ctx: @title:window]
en: Open Image
lt: Atverti paveikslėlį

en: Snapshot Delay
lt: Užlaikymas:

en: No delay
lt: Jokio

en: Hide Main Window
lt: Slėpti pagrindinį langą

en: Document Properties
lt: Dokumento savybės

[ctx: @title:window]
en: Save Image As
lt: Įrašyti paveikslėlį kaip

[ctx: @title:window]
en: Export
lt: Eksportuoti

en: The document "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes since you last saved it.
    Are you sure?
lt: Dokumentas "%1" buvo pakeistas. 
    Perkrovus bus prarasti visi pakeitimai.
    Ar tęsti?

en: The document "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
lt: Dokumentas "%1" buvo pakeistas.
    Perkrovus bus prarasti visi pakeitimai.
    Ar tęsti?

[ctx: @title:window]
en: Print Image
lt: Spausdinti paveikslėlį

en: You must save this image before sending it.
    Do you want to save it?
lt: Turite įrašyti paveikslėlį prieš išsiųsdami.
    Ar norite jį įrašyti?

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save it?
lt: Dokumentas „%1“ buvo pakeistas.
    Ar norite jį įrašyti?

en: R&esize / Scale...
lt: Keisti lapo &dydį / Ištempti...

en: Se&t as Image (Crop)
lt: Ap&kirpti pažymėtą vietą

en: &Flip (upside down)
lt: &Apversti (antreip)

en: Mirror (horizontally)
lt: Atspindėti (horizontaliai)

en: &Rotate...
lt: &Sukti...

en: Rotate &Left
lt: Sukti &kairėn

en: Rotate Righ&t
lt: Sukti dešinė&n

en: S&kew...
lt: I&škreipti...

en: Reduce to Mo&nochrome (Dithered)
lt: Sumažinti iki vien&spalvio (pikseliuoto)

en: Reduce to &Grayscale
lt: Padaryti &nespalvotą

en: &Invert Colors
lt: &Invertuoti spalvas

en: C&lear
lt: Iš&valyti

en: &More Effects...
lt: &Daugiau efektų...

[ctx: Image/Selection Menu caption - make sure the translation has the same accel as the Select&ion translation]
en: &Image
lt: &Paveikslėlis

[ctx: Image/Selection Menu caption - make sure that translation has the same accel as the &Image translation]
en: Select&ion
lt: Žy&mėjimas

en: Show &Path
lt: Rodyti kelią

en: %1,%2 - %3,%4
lt: %1,%2 – %3,%4

en: Font Family
lt: Šriftų šeima

en: Font Size
lt: Šrifto dydis

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Italic
lt: Kursyvas

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Strike Through
lt: Perbrauktas

en: Previous Tool Option (Group #1)
lt: Ankstesnė įrankio parinktis (1 grupė)

en: Next Tool Option (Group #1)
lt: Kita įrankio parinktis (1 grupė)

en: Previous Tool Option (Group #2)
lt: Ankstesnė įrankio parinktis (2 grupė)

en: Next Tool Option (Group #2)
lt: Kita įrankio parinktis (2 grupė)

en: &Draw Opaque
lt: &Neskaidrus piešimas

en: Draw With Color Similarity...
lt: Piešti naudojant spalvų panašumą...

en: Tool Box
lt: Piešimo įrankiai

en: Show &Grid
lt: Ro&dyti tinklelį

en: Show T&humbnail
lt: Rodyti &miniatiūrą

en: Zoo&med Thumbnail Mode
lt: Pilna miniatiūra

en: Enable Thumbnail &Rectangle
lt: Rodyti paveikslo dalį miniatiūroje

en: &Zoom
lt: &Mastelis

en: Brush
lt: Teptukas

en: Draw using brushes of different shapes and sizes
lt: Pieškite naudodami įvairių dydžių teptukus

en: Click to draw dots or drag to draw strokes.
lt: Spustelėkite kairiuoju klavišu arba tempkite jį laikydami.

en: Color Eraser
lt: Spalvų trintukas

en: Replaces pixels of the foreground color with the background color
lt: Sukeičia priekinio plano bei fono spalvas

en: Click or drag to erase pixels of the foreground color.
lt: Spustelėkite arba laikykite kairįjį klavišą ir bus trinama priekinio plano spalva.

en: Eraser
lt: Trintukas

en: Lets you rub out mistakes
lt: Leidžia jums ištrinti klaidas

en: Click or drag to erase.
lt: Spustelėkite arba laikykite kairįjį klavišą.

en: Let go of all the mouse buttons.
lt: Atspauskite visus pelės klavišus.

en: Pen
lt: Pieštukas

en: Draws dots and freehand strokes
lt: Piešia taškus ir linijas iš rankos

en: Spraycan
lt: Purkštukas

en: Sprays graffiti
lt: Purškia dažais

en: Click or drag to spray graffiti.
lt: Spustelėkite arba laikykite kairįjį klavišą.

en: Right click to cancel.
lt: Atšaukite spustelėdami dešiniuoju klavišu.

en: Left click to cancel.
lt: Atšaukite spustelėdami kairįjį pelės klavišą.

en: Lets you select a color from the image
lt: Leidžia pasirinkti spalvą iš paveikslėlio

en: Click to select a color.
lt: Ppasirinkite spalvą spustelėdami.

en: Fills regions in the image
lt: Užpildo piešinio vietas pasirinkta spalva

en: Click to fill a region.
lt: Spustelėkite, ir pasirinkta vieta nusidažys.

en: Zoom
lt: Mastelis

en: Zooms in and out of the image
lt: Keisti paveikslėlio mastelį

en: Curve
lt: Kreivė

en: Draws curves
lt: Brėžia kreives

en: Drag out the start and end points.
lt: Tempkite pradinį ir paskutinį taškus.

en: Left drag to set the first control point or right click to finish.
lt: Tempkite laikydami kairįjį pelės klavišą ir padėsite pirmąjį tašką arba spustelėkite dešinįjį, kad užbaigtumėte.

en: Right drag to set the first control point or left click to finish.
lt: Tempkite laikydami dešinįjį klavišą ir padėsite pirmąjį tašką arba spustelėkite kairįjį, kad užbaigtumėte.

en: Left drag to set the last control point or right click to finish.
lt: Tempkite laikydami kairįjį pelės klavišą ir padėsite paskutinį tašką arba spustelėkite dešinįjį, kad užbaigtumėte.

en: Right drag to set the last control point or left click to finish.
lt: Tempkite laikydami dešinįjį pelės klavišą ir padėsite paskutinį tašką arba spustelėkite kairįjį, kad užbaigtumėte.

en: Line
lt: Linija

en: Draws lines
lt: Brėžia linijas

en: Drag to draw.
lt: Tempkite laikydami kairįjį pelės klavišą.

en: Polygon
lt: Daugiakampis

en: Draws polygons
lt: Brėžia daugiakampius

en: Drag to draw the first line.
lt: Tempkite laikydami kairįjį pelės klavišą.

en: Left drag another line or right click to finish.
lt: Tempkite laikydami kairįjį pelės klavišą arba spustelėkite dešinįjį, kad užbaigtumėte.

en: Right drag another line or left click to finish.
lt: Tempkite laikydami dešinįjį pelės klavišą arba spustelėkite kairįjį, kad užbaigtumėte.

en: Connected Lines
lt: Sujungtos linijos

en: Draws connected lines
lt: Brėžia sujungtas linijas

en: Ellipse
lt: Elipsė

en: Draws ellipses and circles
lt: Piešia elipses ir apskritimus

en: Rectangle
lt: Stačiakampis

en: Draws rectangles and squares
lt: Piešia stačiakampius ir kvadratus

en: Rounded Rectangle
lt: Užapvalintas stačiakampis

en: Draws rectangles and squares with rounded corners
lt: Piešia kvadratus ir stačiakampius užapvalintais kampais

en: Left drag to create selection.
lt: Tempkite laikydami kairįjį pelės klavišą ir pažymėsite sritį.

en: Left drag to move selection.
lt: Tempkite laikydami kairįjį pelės klavišą ir pajudinsite pažymėtą sritį.

en: Left drag to scale selection.
lt: Tempkite nuspaudę kairįjį klavišą ir ištempsite pažymėtą sritį.

en: Selection: Opaque
lt: Žymėjimas: neskaidrus

en: Selection: Transparent
lt: Žymėjimas: permatomas

en: Selection: Transparency Color
lt: Žymėjimas: permatoma spalva

en: Selection: Transparency Color Similarity
lt: Žymėjimas: permatomų spalvų panašumas

en: Selection (Elliptical)
lt: Žymėjimas (elipsė)

en: Makes an elliptical or circular selection
lt: Sukuria elipsės ar apskritimo formos žymėjimą

en: Selection (Free-Form)
lt: Žymėjimas (laisva forma)

en: Makes a free-form selection
lt: Sukuria laisvos formos žymėjimą

en: Selection (Rectangular)
lt: Žymėjimas (stačiakampis)

en: Makes a rectangular selection
lt: Sukuria stačiakampį žymėjimą

en: Selection: Move
lt: Žymėjimas: judinti

en: %1: Smear
lt: %1: Ištepti

en: Writes text
lt: Rašo tekstą

en: Text: Backspace
lt: Tekstas: Backspace

en: Text: Delete
lt: Tekstas: ištrinti

en: Text: New Line
lt: Tekstas: nauja linija

en: Text: Write
lt: Tekstas: rašyti

en: Left drag to create text box.
lt: Tempkite laikydami kairįjį pelės klavišą ir sukursite teksto lauką.

en: Left drag to move text box.
lt: Tempkite laikydami kairįjį pelės klavišą ir pajudinsite teksto lauką.

en: Text: Move Box
lt: Tekstas: pajudinti laukelį

en: Left drag to resize text box.
lt: Tempkite nuspaudę kairįjį klavišą ir pakeisite teksto lauko dydį.

en: Left click to change cursor position.
lt: Spustelėkite kairiuoju klavišu, norėdami pakeisti žymeklio poziciją.

en: Text: Opaque Background
lt: Tekstas: neskaidrus fonas

en: Text: Transparent Background
lt: Tekstas: permatomas fonas

en: Text: Swap Colors
lt: Tekstas: sukeisti spalvas

en: Text: Foreground Color
lt: Tekstas: priekinio plano spalva

en: Text: Background Color
lt: Tekstas: fono spalva

en: Text: Font
lt: Tekstas: šriftas

en: Text: Font Size
lt: Tekstas: Šrifto dydis

en: Text: Bold
lt: Tekstas: Paryškintas

en: Text: Italic
lt: Tekstas: Kursyvas

en: Text: Underline
lt: Tekstas: Pabrauktas

en: Text: Strike Through
lt: Tekstas: Perbrauktas

en: Unzoomed Mode - Thumbnail
lt: Priartinta miniatiūra

en: %1% - Thumbnail
lt: %1% - Miniatiūra

en: <qt><p><b>Color Similarity</b> is how <i>similar</i> the colors of different pixels must be, for operations to consider them to be the same.</p><p>If you set it to something other than <b>Exact Match</b>, you can work more effectively with dithered images and photos, in a comparable manner to the "Magic Wand" feature of other paint programs.</p><p>This feature applies to:</p><ul><li><b>Selections</b>: In <b>Transparent</b> mode, any color in the selection that is <i>similar</i> to the background color will be made transparent.</li><li><b>Flood Fill</b>: For regions with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is likely to fill more pixels.</li><li><b>Color Eraser</b>: Any pixel whose color is <i>similar</i> to the foreground color will be replaced with the background color.</li><li><b>Autocrop</b> and <b>Remove Internal Border</b>: For borders with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is more likely to crop the whole border.</li></ul><p>Higher settings mean that operations consider an increased range of colors to be sufficiently <i>similar</i> so as to be the same. Therefore, you should increase the setting if the above operations are not affecting pixels whose colors you consider to be similar enough.</p><p>However, if they are having too much of an effect and are changing pixels whose colors you do not consider to be similar (e.g. if <b>Flood Fill</b> is changing too many pixels), you should decrease this setting.</p><p>To configure it, click on the cube.</p></qt>
lt: <qt><p><b>Spalvų panašumas</b> nustato, <i>kiek</i> panašios spalvos pikseliuose turi būti, kad operacija būtų atliekama su šiomis spalvomis.</p><p>Jeigu panašumą nustatysite kitokį nei <b>tiksliai atitinka</b>, galėsite daug efektyviau dirbti su susiliejusiais paveikslėliais ar nuotraukomis, lyginant su „Burtų lazdele“, kurią turi kitos grafikos rengyklės.</p><p>Ši funkcija veikia:</p><ul><li><b>Žymėjimams</b>: <b>permatomumo</b> režime bet kuri spalva pažymėtoje srityje, kuri bus <i>panaši</i> į fono spalvą, taps permatoma.</li><li><b>Užpildymui</b>: paveikslėlio vietoms su <i>panašiomis</i> (bet ne identiškomis) pikselių spalvomis – didesnis skaičius apims daugiau pikselių.</li><li><b>Spalvų trintukui</b>: bet kuris pikselis, kurio spalva yra <i>panaši</i> į pirmojo plano spalvą bus pakeista į fono spalvą.</li><li><b>Automatiniam apkirpimui</b> ir <b>Vidinės kraštinės pašalinimui</b>: kraštinėms su <i>panašiomis</i> (bet neidentiškomis) pikselių spalvomis – didesnis skaičius gali nukirpti netgi visą kraštinę.</li></ul><p>Didesnis skaičius reiškia, kad operacijos apima didesnį spalvų intervalą ir laiko tolimesnes spalvas<i>panašiomis</i>. Dėl to reikėtų padidinti skaičių, jeigu matote, kad operacija neapima pikselių, kuriuos laikėte, kad jie yra panašių spalvų.</p><p>Tačiau jei yra paimama daugiau pikselių negu tikėjotės, turėtumėte sumažinti skaičių.</p><p>Norėdami pakeisti skaičių, nuspauskite ant kubo.</p></qt>

en: <qt><p><b>Color Similarity</b> is how <i>similar</i> the colors of different pixels must be, for operations to consider them to be the same.</p><p>If you set it to something other than <b>Exact Match</b>, you can work more effectively with dithered images and photos, in a comparable manner to the "Magic Wand" feature of other paint programs.</p><p>This feature applies to:</p><ul><li><b>Selections</b>: In <b>Transparent</b> mode, any color in the selection that is <i>similar</i> to the background color will be made transparent.</li><li><b>Flood Fill</b>: For regions with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is likely to fill more pixels.</li><li><b>Color Eraser</b>: Any pixel whose color is <i>similar</i> to the foreground color will be replaced with the background color.</li><li><b>Autocrop</b> and <b>Remove Internal Border</b>: For borders with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is more likely to crop the whole border.</li></ul><p>Higher settings mean that operations consider an increased range of colors to be sufficiently <i>similar</i> so as to be the same. Therefore, you should increase the setting if the above operations are not affecting pixels whose colors you consider to be similar enough.</p><p>However, if they are having too much of an effect and are changing pixels whose colors you do not consider to be similar (e.g. if <b>Flood Fill</b> is changing too many pixels), you should decrease this setting.</p></qt>
lt: <qt><p><b>Spalvų panašumas</b> nustato, <i>kiek</i> panašios spalvos pikseliuose turi būti, kad operacija būtų atliekama su šiomis spalvomis.</p><p>Jeigu panašumą nustatysite kitokį nei <b>tiksliai atitinka</b>, galėsite daug efektyviau dirbti su susiliejusiais paveikslėliais ar nuotraukomis, lyginant su „Burtų lazdele“, kurią turi kitos grafikos rengyklės.</p><p>Ši funkcija veikia:</p><ul><li><b>Žymėjimams</b>: <b>permatomumo</b> režime bet kuri spalva pažymėtoje srityje, kuri bus <i>panaši</i> į fono spalvą, taps permatoma.</li><li><b>Užpildymui</b>: paveikslėlio vietoms su <i>panašiomis</i> (bet ne identiškomis) pikselių spalvomis – didesnis skaičius apims daugiau pikselių.</li><li><b>Spalvų trintukui</b>: bet kuris pikselis, kurio spalva yra <i>panaši</i> į pirmojo plano spalvą bus pakeista į fono spalvą.</li><li><b>Automatiniam apkirpimui</b> ir <b>Vidinės kraštinės pašalinimui</b>: kraštinėms su <i>panašiomis</i> (bet neidentiškomis) pikselių spalvomis – didesnis skaičius gali nukirpti netgi visą kraštinę.</li></ul><p>Didesnis skaičius reiškia, kad operacijos apima didesnį spalvų intervalą ir laiko tolimesnes spalvas<i>panašiomis</i>. Dėl to reikėtų padidinti skaičių, jeigu matote, kad operacija neapima pikselių, kuriuos laikėte, kad jie yra panašių spalvų.</p><p>Tačiau jei yra paimama daugiau pikselių negu tikėjotės, turėtumėte sumažinti skaičių.</p></qt>

en: <p>Color Similarity: %1%</p><p align="center">Click to configure.</p>
lt: <p>Spalvų panašumas: %1%</p><p align="center">Spustelėkite norėdami keisti.</p>

en: <p>Color Similarity: Exact Match</p><p align="center">Click to configure.</p>
lt: <p>Spalvų panašumas: tiksliai atitinka</p><p align="center">Spustelėkite norėdami keisti.</p>

en: &Brightness:
lt: &Šviesumas:

en: Re&set
lt: Pe&rkrauti

en: Co&ntrast:
lt: Ko&ntrastas

en: &Gamma:
lt: &Gama:

en: Rese&t
lt: Perk&auti

en: C&hannels:
lt: K&analai

en: All
lt: Visi

en: Red
lt: Raudona

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Reset &All Values
lt: Nustatyti iš naujo &visas reikšmes

en: Settings
lt: Nuostatos

en: &Amount:
lt: &Apimtis:

en: E&nable
lt: Į&galinti

en: Colors
lt: Spalvos

en: &Hue:
lt: &Atspalvis:

en: &Saturation:
lt: &Sodrumas

[ctx: The V of HSV]
en: &Value:
lt: &Vertė:

en: &Red
lt: &Raudona

en: &Green
lt: &Žalia

en: &Blue
lt: &Mėlyna

en: &All
lt: &Viską

en: Channels
lt: Kanalai

en: &Monochrome
lt: &Vienspalvis

en: Mo&nochrome (dithered)
lt: Vi&enspalvis (pikseliuotas)

en: 256 co&lor
lt: 256 &spalvos

en: 256 colo&r (dithered)
lt: 256 spalvo&s (pikseliuotos)

en: 24-&bit color
lt: 24-&bitų spalvos

en: Reduce To
lt: Sumažinti iki

en: &Granularity:
lt: &Detalumas:

en: <qt><p>To select the foreground color that tools use to draw, left-click on a filled-in color cell. To select the background color, right-click instead.</p><p>To change the color of a color cell itself, double-click on it.</p><p>You can also swap the color of a filled-in cell with any other cell using drag and drop. Also, if you hold down the <b>Ctrl</b> key, the destination cell's color will be overwritten, instead of being swapped with the color of the source cell.</p></qt>
lt: <qt><p>Norint pasirinkti priekinio plano spalvą, kurią naudoja įvairūs įrankiai piešimui, nuspauskite kairiuoju klavišu ant spalvos. Norint pasirinkti fono spalvą, nuspauskite dešiniuoju klavišu.</p><p>Norint visiškai pakeisti turimą spalvą paletėje, spustelėkite dukart ant spalvos.</p><p>Spalvas taip pat galima sukeisti laikant kairįjį pelės klavišą ir tempiant spalvą į kitą vietą. Taipogi, jei tai darysite laikydami klavišą<b>Vald</b>, buvusi spalva pasikeis naująja spalva.</p></qt>

en: Convert &to:
lt: &Konvertuoti į:

en: Quali&ty:
lt: &Kokybė:

en: &Preview
lt: &Peržiūra

en: Monochrome
lt: Vienspalvis

en: Monochrome (Dithered)
lt: Vienspalvis (pikseliuotas)

en: 256 Color
lt: 256 spalvų

en: 256 Color (Dithered)
lt: 256 spalvos (pikseliuotos)

en: 24-bit Color
lt: 24-bitų spalvos

[ctx: @title:tab]
en: I&mage Position
lt: P&aveikslėlio pozicija

en: &Center of the page
lt: &Lapo centras

en: Top-&left of the page
lt: Viršutinė-&kairioji lapo vieta

en: Transparent
lt: Skaidrus

en: KolourPaint Defaults
lt: KolourPaint numatytosios

[ctx: Colors: name_or_url_of_color_palette]
en: Colors: %1
lt: Spalvos: %1

[ctx: Colors: name_or_url_of_color_palette [modified]]
en: Colors: %1 [modified]
lt: Spalvos: %1 [pakeistos]

en: Circle
lt: Apskritimas

en: Square
lt: Kvadratas

en: Slash
lt: Pasvirasis brūkšnys

en: Backslash
lt: Kairinis brūkšnys

en: No Fill
lt: Permatomas

en: Fill with Background Color
lt: Užpildyti fono spalva

en: Fill with Foreground Color
lt: Užpildyti priekinio plano spalva

en: Opaque
lt: Neskaidrus
