kolourpaint - en to lv translation catalogue (434 entries)

en: Balance
lv: Līdzsvars

en: Soften
lv: Izpludināt

en: Sharpen
lv: Asināt

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Selection: %1
lv: Iezīmētais: %1

en: Emboss
lv: Izkalt

en: Flatten
lv: Placināt

en: Reduce to Grayscale
lv: Pārveidot uz pelēktoņu

en: Hue, Saturation, Value
lv: Tonis, piesātinājums, vērtība

en: Invert Colors
lv: Invertēt krāsas

en: Invert
lv: Invertēt

en: Reduce to Monochrome (Dithered)
lv: Pārveidot uz melnbaltu (tonēts)

en: Reduce to Monochrome
lv: Pārveidot uz melnbaltu

en: Reduce to 256 Color (Dithered)
lv: Pārveidot uz 256 krāsām (tonēts)

en: Reduce to 256 Color
lv: Pārveidot uz 256 krāsām

en: Histogram Equalizer
lv: Histogrammas ekvalaizers

en: Flip
lv: Apmest

en: Flip horizontally and vertically
lv: Apmest horizontāli un vertikāli

en: Flip horizontally
lv: Apmest horizontāli

en: Flip vertically
lv: Apmest vertikāli

en: Text: Resize Box
lv: Teksts: mainīt tekstlodziņa izmēru

en: Selection: Scale
lv: Iezīmētais: mērogot

en: Selection: Smooth Scale
lv: Iezīmētais: gluda mērogošana

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Scale
lv: Mērogot

en: Smooth Scale
lv: Gludi mērogot

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: Skew
lv: Sašķiebt

en: &Undo: %1
lv: &Atsaukt: %1

en: &Undo
lv: &Atsaukt

en: &Redo: %1
lv: A&tatsaukt: %1

en: &Redo
lv: &Atatsaukt

en: Undo: %1
lv: Atsaukt: %1

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Redo: %1
lv: Atatsaukt: %1

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: %1 more item | %1 more items
lv[0]: Vēl %1 vienums
lv[1]: Vēl %1 vienumi
lv[2]: Vēl %1 vienumu

en: Color Picker
lv: Krāsas atlasītājs

en: Flood Fill
lv: Aizkrāsot

[ctx: @title:window]
en: More Image Effects (Selection)
lv: Vairāk attēla efektu (iezīmētais)

[ctx: @title:window]
en: More Image Effects
lv: Vairāk attēla efektu

en: &Effect:
lv: &Efekts:

en: Reduce Colors
lv: Samazināt krāsas

en: Soften & Sharpen
lv: Izpludināt un asināt

[ctx: @title:window]
en: Document Properties
lv: Dokumenta īpašības

en: Dots &Per Inch (DPI)
lv: &Punkti uz collu (DPI)

en: Unspecified
lv: Nenorādīts

en: Horizontal:
lv: Horizontāli:

en: Vertical:
lv: Vertikāli:

en: <qt><p><b>Dots Per Inch</b> (DPI) specifies the number of pixels of the image that should be printed inside one inch (2.54cm).</p><p>The higher the image's DPI, the smaller the printed image. Note that your printer is unlikely to produce high quality prints if you increase this to more than 300 or 600 DPI, depending on the printer.</p><p>If you would like to print the image so that it is the same size as it is displayed on the screen, set the image's DPI values to be the same as the screen's.</p><p>If either DPI value is <b>Unspecified</b>, the image will also be printed to be the same size as on the screen.</p><p>Not all image formats support DPI values. If the format you save in does not support them, they will not be saved.</p></qt>
lv: <qt><p><b>Punkti uz collu</b> (DPI) norāda pikseļu skaitu, ko izdrukāt, vienā collā (2,54 cm).</p><p>Jo augstāks ir attēla DPI, jo mazāks būs izdrukātais attēls. Ņemiet vērā ka jūsu drukas ierīce var nespēt nodrošināt augstas kvalitātes druku, ja palielināsiet šo vērtību uz vairāk par 300 vai 600 DPI, atkarībā no drukas ierīces.</p><p>Ja vēlaties izdrukāt attēlu tādā izmērā, kādā tas ir redzams ekrānā, attēla DPI norādiet tādu pašu, kāds ir ekrānam.</p><p>Ja kāda no DPI vērtībām ir <b>Nenorādīts</b>, attēls arī tiks izdrukāts tādā pašā izmērā, kāds tas ir ekrānā.</p><p>Ne visi attēlu formāti atbalsta DPI vērtības. Ja jūsu lietotais formāts tās neatbalsta, šeit norādītā vērtība netiks saglabāta.</p></qt>

en: O&ffset
lv: &Nobīde

en: <qt><p>The <b>Offset</b> is the relative position where this image should be placed, compared to other images.</p><p>Not all image formats support the <b>Offset</b> feature. If the format you save in does not support it, the values specified here will not be saved.</p></qt>
lv: <qt><p><b>Nobīde</b> ir relatīvā pozīcija, kas norāda kā attēls būtu jānovieto attiecībā pret citiem attēliem.</p><p>Ne visi attēlu formāti atbalsta <b>nobīdes</b> vērtību. Ja jūsu lietotais formāts to neatbalsta, šeit norādītā vērtība netiks saglabāta.</p></qt>

en: &Text Fields
lv: &Teksta lauki

en: &Add Row
lv: &Pievienot rindu

en: &Delete Row
lv: &Dzēst rindu

en: &Reset
lv: A&tiestatīt

en: <qt><p><b>Text Fields</b> provide extra information about the image. This is probably a comment area that you can freely write any text in.</p><p>However, this is format-specific so the fields could theoretically be computer-interpreted data - that you should not modify - but this is unlikely.</p><p>Not all image formats support <b>Text Fields</b>. If the format you save in does not support them, they will not be saved.</p></qt>
lv: <qt><p><b>Teksta lauki</b> glabā papildu informāciju par attēlu. Visticamāk, ka tā ir vieta komentāriem, kur varat rakstīt jebkādu tekstu.</p><p>Tomēr šis lauks var atšķirties katram formātam, tāpēc teorētiski šis lauks var saglabāt datora apstrādātu informāciju, ko jums nevajadzētu mainīt, bet tie ir reti gadījumi.</p><p>Ne visi attēlu formāti atbalsta <b>teksta laukus</b>. Ja jūsu lietotais formāts tos neatbalsta, šeit norādītās vērtības netiks saglabātas.</p></qt>

en: Key
lv: Atslēga

en: Value
lv: Vērtība

en: The text value "%1" on line %2 requires a key.
lv: Teksta vērtībai „%1“, %2. rindā nepieciešama atslēga.

en: All text keys must be unique. The text key "%1" on lines %2 and %3 are identical.
lv: Visām atslēgām jābūt unikālām. Teksta atslēga „%1“ atkārtojas %2. un %3. rindā.

[ctx: @title:window]
en: Invalid Text Fields
lv: Nederīgi teksta lauki

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Original:
lv: Sākotnējais:

en: %1 x %2
lv: %1 × %2

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: &Update
lv: &Atjaunināt

[ctx: @title:window]
en: Resize / Scale
lv: Mainīt izmēru / mērogot

en: Ac&t on:
lv: &Strādāt ar:

en: Entire Image
lv: Visu attēlu

en: Selection
lv: Iezīmēto lauku

en: Text Box
lv: Teksta lauku

en: Operation
lv: Darbība

en: <qt><ul><li><b>Resize</b>: The size of the picture will be increased by creating new areas to the right and/or bottom (filled in with the background color) or decreased by cutting it at the right and/or bottom.</li><li><b>Scale</b>: The picture will be expanded by duplicating pixels or squashed by dropping pixels.</li><li><b>Smooth Scale</b>: This is the same as <i>Scale</i> except that it blends neighboring pixels to produce a smoother looking picture.</li></ul></qt>
lv: <qt><ul><li><b>Izmēra mainīšana</b>: attēla izmēru programma palielinās, izveidojot tukšu zonu attēla labajā pusē un/vai apakšā (aizpildot to ar fona krāsu), vai samazināts, nogriežot nost no labās puses un/vai apakšas.</li><li><b>Mērogošana</b>: attēlu programma palielinās, dublējot pikseļus, vai saspiests, pikseļus izmetot.</li><li><b>Gluda mērogošana</b>: notiek tas pats, kas <i>mērogošanas</i> gadījumā, bet sapludina kaimiņu pikseļus un izveido gludāku attēlu.</li></ul></qt>

en: &Resize
lv: &Mainīt izmēru

en: &Scale
lv: &Mērogot

en: S&mooth Scale
lv: &Gludi mērogot

en: Width:
lv: Platums:

en: Height:
lv: Augstums:

en: &New:
lv: &Jauns:

en: &Percent:
lv: &Procenti:

[ctx: @label:spinbox]
en: %v%
lv: %v %

en: Keep &aspect ratio
lv: Saglabāt &attiecību

en: <qt><p>Resizing the text box to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to resize the text box?</p></qt>
lv: <qt><p>Teksta laukuma izmēra mainīšana uz %1×%2 var aizņemt daudz atmiņas. Tas var padarīt sistēmu lēnu un radīt resursu problēmas citām programmām.</p><p>Vai tiešām vēlaties turpināt?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Resize Text Box?
lv: Vai mainīt teksta lauka izmēru?

en: R&esize Text Box
lv: &Mainīt teksta lauka izmēru

en: <qt><p>Resizing the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to resize the image?</p></qt>
lv: <qt><p>Attēla izmēra mainīšana uz %1×%2 var aizņemt daudz atmiņas. Tas var padarīt sistēmu lēnu un radīt resursu problēmas citām programmām.</p><p>Vai tiešām vēlaties turpināt?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Resize Image?
lv: Vai mainīt attēla izmēru?

en: R&esize Image
lv: &Mainīt attēla izmēru

en: <qt><p>Scaling the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to scale the image?</p></qt>
lv: <qt><p>Attēla mērogošana uz %1×%2 var aizņemt daudz atmiņas. Tas var padarīt sistēmu lēnu un radīt resursu problēmas citām programmām.</p><p>Vai tiešām vēlaties turpināt?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Scale Image?
lv: Vai mērogot attēlu?

en: Scal&e Image
lv: &Mērogot attēlu

en: <qt><p>Scaling the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to scale the selection?</p></qt>
lv: <qt><p>Iezīmētā laika mērogošana uz %1×%2 var aizņemt daudz atmiņas. Tas var padarīt sistēmu lēnu un radīt resursu problēmas citām programmām.</p><p>Vai tiešām vēlaties turpināt?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Scale Selection?
lv: Vai mērogot iezīmēto?

en: Scal&e Selection
lv: &Mērogot iezīmēto

en: <qt><p>Smooth Scaling the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to smooth scale the image?</p></qt>
lv: <qt><p>Attēla gludā mērogošana uz %1×%2 var aizņemt daudz atmiņas. Tas var padarīt sistēmu lēnu un radīt resursu problēmas citām programmām.</p><p>Vai tiešām vēlaties turpināt?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Smooth Scale Image?
lv: Vai gludi mērogot attēlu?

en: Smooth Scal&e Image
lv: Gludi &mērogot attēlu

en: <qt><p>Smooth Scaling the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to smooth scale the selection?</p></qt>
lv: <qt><p>Iezīmētā lauka gludā mērogošana uz %1×%2 var aizņemt daudz atmiņas. Tas var padarīt sistēmu lēnu un radīt resursu problēmas citām programmām.</p><p>Vai tiešām vēlaties turpināt?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Smooth Scale Selection?
lv: Vai gludi mērogot iezīmēto?

en: Smooth Scal&e Selection
lv: Gludi &mērogot iezīmēto

[ctx: @title:window]
en: Rotate Selection
lv: Pagriezt iezīmēto

[ctx: @title:window]
en: Rotate Image
lv: Pagriezt attēlu

en: After rotate:
lv: Pēc pagriešanas:

en: Direction
lv: Virziens

en: Cou&nterclockwise
lv: P&retēji pulksteņrādītāja virzienam

en: C&lockwise
lv: Pu&lksteņrādītāja virzienā

en: Angle
lv: Leņķis

en: 90 &degrees
lv: 90 grā&du

en: 180 d&egrees
lv: 180 g&rādu

en: 270 de&grees
lv: 270 &grādu

en: C&ustom:
lv: &Pielāgots:

en: degrees
lv: grādi

en: <qt><p>Rotating the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to rotate the selection?</p></qt>
lv: <qt><p>Iezīmētā lauka pagriešana uz %1×%2 var aizņemt daudz atmiņas. Tas var padarīt sistēmu lēnu un radīt resursu problēmas citām programmām.</p><p>Vai tiešām vēlaties turpināt?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Rotate Selection?
lv: Vai pagriezt iezīmēto?

en: Rotat&e Selection
lv: Pagri&ezt iezīmēto

en: <qt><p>Rotating the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to rotate the image?</p></qt>
lv: <qt><p>Attēla pagriešana uz %1×%2 var aizņemt daudz atmiņas. Tas var padarīt sistēmu lēnu un radīt resursu problēmas citām programmām.</p><p>Vai tiešām vēlaties turpināt?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Rotate Image?
lv: Vai pagriezt attēlu?

en: Rotat&e Image
lv: Pagri&ezt attēlu

[ctx: @title:window]
en: Skew Selection
lv: Sašķiebt iezīmēto

[ctx: @title:window]
en: Skew Image
lv: Sašķiebt attēlu

en: After skew:
lv: Pēc sašķiebšanas:

en: &Horizontal:
lv: &Horizontāli:

en: &Vertical:
lv: &Vertikāli:

en: <qt><p>Skewing the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to skew the selection?</p></qt>
lv: <qt><p>Iezīmētā lauka sašķiebšana uz %1×%2 var aizņemt daudz atmiņas. Tas var padarīt sistēmu lēnu un radīt resursu problēmas citām programmām.</p><p>Vai tiešām vēlaties turpināt?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Skew Selection?
lv: Vai sašķiebt iezīmēto?

en: Sk&ew Selection
lv: Sašķi&ebt iezīmēto

en: <qt><p>Skewing the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to skew the image?</p></qt>
lv: <qt><p>Attēla sašķiebšana uz %1×%2 var aizņemt daudz atmiņas. Tas var padarīt sistēmu lēnu un radīt resursu problēmas citām programmām.</p><p>Vai tiešām vēlaties turpināt?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Skew Image?
lv: Vai sašķiebt attēlu?

en: Sk&ew Image
lv: Sašķi&ebt attēlu

[ctx: @title:window]
en: Color Similarity
lv: Krāsu līdzība

en: &RGB Color Cube Distance
lv: &RGB krāsu kuba attālums

[ctx: @label:spinbox]
en: Exact match
lv: Precīzi sakrīt

en: <a href="dummy_to_make_link_clickable">What is Color Similarity?</a>
lv: <a href="dummy_to_make_link_clickable">Kas ir krāsu līdzība?</a>

[ctx: @title:window]
en: Save Preview
lv: Saglabāt priekšskatījumu

en: 1 byte (approx. %2%) | %1 bytes (approx. %2%)
lv[0]: %1 baits (apm. %2 %)
lv[1]: %1 baiti (apm. %2 %)
lv[2]: %1 baitu (apm. %2 %)

en: Could not open "%1".
lv: Neizdevās atvērt „%1“.

en: Could not open "%1" - unsupported image format.
    The file may be corrupt.
lv: Neizdevās atvērt „%1“ — neatbalstīts attēla formāts.
    Datne varētu būt bojāta.

en: Could not save image - insufficient information.
lv: Neizdevās saglabāt attēlu — nepietiek informācijas.

en: URL: %1
    Mimetype: %2
lv: URL: %1
    MIME tips: %2

en: <empty>
lv: <tukšs>

[ctx: @title:window]
en: Internal Error
lv: Iekšējā kļūda

en: <qt><p>The <b>%1</b> format may not be able to preserve all of the image's color information.</p><p>Are you sure you want to save in this format?</p></qt>
lv: <qt><p><b>%1</b> formāts var nespēt saglabāt visas attēla krāsas.</p><p>Vai tiešām vēlaties saglabāt šajā formātā?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Lossy File Format
lv: Datnes formāts ar zudumiem

en: <qt><p>Saving the image at the low color depth of %1-bit may result in the loss of color information. Any transparency might also be removed.</p><p>Are you sure you want to save at this color depth?</p></qt>
lv: <qt><p>Attēla saglabāšana zemā krāsu dziļumā — %1 biti — var izraisīt krāsu informācijas zudumus. Tāpat var pazust visa caurspīdīguma informācija.</p><p>Vai tiešām vēlaties saglabāt šajā krāsu dziļumā?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Low Color Depth
lv: Zems krāsu dziļums

en: Could not save image - unable to create temporary file.
lv: Neizdevās saglabāt attēlu — neizdevās izveidot pagaidu datni.

en: Could not save as "%1": %2
lv: Neizdevās saglabāt kā „%1“: %2

en: Error saving image
lv: Kļūda, saglabājot attēlu

en: Could not save image - failed to upload.
lv: Neizdevās saglabāt attēlu — neizdevās augšupielādēt.

en: Remove Internal B&order
lv: Noņemt iekšējo r&obežu

en: Remove Internal Border
lv: Noņemt iekšējo robežu

en: Autocr&op
lv: Aut&omātiski kadrēt

en: Autocrop
lv: Automātiski kadrēt

en: KolourPaint cannot remove the selection's internal border as it could not be located.
lv: „KolourPaint“ nevar noņemt iezīmētā iekšējo robežo, jo to neizdevās atrast.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Remove Internal Border
lv: Nevar noņemt iekšējo robežu

en: KolourPaint cannot automatically crop the image as its border could not be located.
lv: „KolourPaint“ nevar automātiski kadrēt attēlu, jo neizdodas atrast tā robežu.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Autocrop
lv: Neizdevās automātiski kadret

en: Set as Image
lv: Uzlikt kā attēlu

en: Selection: Create
lv: Iezīmēšana: izveidot

en: Paint Program by KDE
lv: KDE zīmēšanas programma

en: Project Founder
lv: Projekta uzsācējs

en: Chief Investigator
lv: Galvenais izmeklētājs

en: Scanning Support, Alpha Support, Current Maintainer
lv: Skenēšanas atbalsts, alfa atbalsts, pašreizējais uzturētājs

en: Icons
lv: Ikonas

en: InputMethod Support
lv: „InputMethod“ atbalsts

en: Image Effects
lv: Attēlu efekti

en: KDE 4 Porting
lv: KDE 4 portēšana

en: KF 5 Porting
lv: KDE 5 portēšana

en: Thanks to the many others who have helped to make this program possible.
lv: Paldies daudziem citiem, kas palīdzēja tapt šai programmai.

en: Image files to open, optionally
lv: Atveramā attēla datne (nav obligāti)

en: List all readable image MIME types
lv: Uzskaitīt visus lasāmos MIMTE tipus

en: Start with new image using given size
lv: Sākt ar attēlu, izmantojot doto izmēru

en: [width]x[height]
lv: [platums]×[augstums]

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: Menu (image)
en: &Image
lv: &Attēls

note: i18n: ectx: Menu (colors)
en: &Colors
lv: K&rāsas

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

note: i18n: ectx: ToolBar (textToolBar)
en: Text Toolbar
lv: Teksta rīkjosla

note: i18n: ectx: Menu (selectionToolRMBMenu)
en: Selection Tool RMB Menu
lv: Iezīmēšanas rīka labās pogas izvēlne

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: R&ediģēt

[ctx: @title:window]
en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Left drag the handle to resize the image.
lv: Velciet rokturi ar kreiso peles pogu, lai mainītu attēla izmēru.

en: Resize Image: Let go of all the mouse buttons.
lv: Izmēra mainīšana: atlaidiet visas peles pogas.

en: Resize Image: Right click to cancel.
lv: Izmēra mainīšana: labais klikšķis, lai atceltu.

en: Text
lv: Teksts

en: Could not open color palette "%1".
lv: Neizdevās atvērt krāsu paleti „%1“.

en: Could not open color palette "%1" - unsupported format.
    The file may be corrupt.
lv: Neizdevās atvērt krāsu paleti „%1“ — neatbalstīts formāts.
    Datne varētu būt bojāta.

en: Could not open KDE color palette "%1".
lv: Neizdevās atvērt KDE krāsu paleti „%1“.

en: Could not save color palette as "%1".
lv: Neizdevās saglabāt krāsu paleti kā „%1“.

en: Untitled
lv: Nenosaukts

en: Use KolourPaint Defaults
lv: Lietot „KolourPaint“ noklusējumus

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Use KDE's
lv: Lietot KDE

[ctx: @item:inmenu colors]
en: &Open...
lv: &Atvērt...

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Reloa&d
lv: Pārlā&dēt

[ctx: @item:inmenu colors]
en: &Save
lv: &Saglabāt

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Save &As...
lv: Saglabāt &kā...

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Add Row
lv: Pievienot rindu

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Delete Last Row
lv: Dzēst pēdējo rindu

en: Color Box
lv: Krāsas lauks

en: The color palette "%1" has been modified.
    Do you want to save it?
lv: Krāsu palete „%1“ ir mainīta.
    Vai vēlaties to saglabāt?

en: The KDE color palette "%1" has been modified.
    Do you want to save it to a file?
lv: KDE krāsu palete „%1“ ir mainīta.
    Vai vēlaties to saglabāt datnē?

en: The default color palette has been modified.
    Do you want to save it to a file?
lv: Noklusētā krāsu palete ir mainīta.
    Vai vēlaties to saglabāt datnē?

[ctx: @title:window]
en: Open Color Palette
lv: Atvērt krāsu paleti

en: The color palette "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes since you last saved it.
    Are you sure?
lv: Krāsu palete „%1“ ir mainīta.
    Pārlādēšana atcels visas izmaiņas kopš pēdējās saglabāšanas.
    Vai vēlaties turpināt?

en: &Reload
lv: &Pārlādēt

en: The KDE color palette "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
lv: KDE krāsu palete „%1“ ir mainīta.
    Pārlādēšana atcels visas izmaiņas.
    Vai vēlaties turpināt?

en: The default color palette has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
lv: Noklusētā krāsu palete ir mainīta.
    Pārlādēšana atcels visas izmaiņas.
    Vai vēlaties turpināt?

en: Save Color Palette As
lv: Saglabāt krāsu paleti kā

en: Paste in &New Window
lv: Ielīmēt &jaunā logā

en: &Delete Selection
lv: &Izdzēst iezīmēto

en: C&opy to File...
lv: K&opēt uz datni...

en: Paste &From File...
lv: Ielīmēt no &datnes...

en: Text: Create Box
lv: Teksts: izveidot tekstlodziņu

en: Text: Paste
lv: Teksts: ielīmēt

en: <qt>KolourPaint cannot paste the contents of the clipboard as it has an unknown format.</qt>
lv: <qt>„KolourPaint“ nevar ielīmēt starpliktuves saturu, jo tas ir programmai nezināma formāta.</qt>

en: Cannot Paste
lv: Neizdodas ielīmēt

en: Text: Delete Box
lv: Teksts: dzēst tekstlodziņu

note: i18n ("Text: Delete")
en: Selection: Delete
lv: Iezīmētais: izdzēst

en: Text: Finish
lv: Teksts: pabeigt

en: Selection: Deselect
lv: Iezīmētais: Noņemt iezīmējumu

[ctx: @title:window]
en: Copy to File
lv: Kopēt datnē

[ctx: @title:window]
en: Paste From File
lv: Ielīmēt no datnes

en: E&xport...
lv: E&ksportēt...

[ctx: @info:tooltip]
en: Export to another file
lv: Eksportēt citā datnē

[ctx: @info:whatsthis]
en: This saves the document with a different name, similar to <interface>Save As</interface>, but the current document is not changed.<nl/>This way you can keep the last-used save folder independent from the folder of the current document.
lv: Šī darbība saglabā dokumentu ar citu nosaukumu, līdzīgi kā <interface>Saglabāt kā</interface>, bet pašreizējais dokuments paliek bez izmaiņām.<nl/>Šādi varat paturēt pēdējo izmantoto saglabāšanas mapi neatkarīgu no pašreizējā dokumenta mapes.

en: Scan...
lv: Skenēt...

en: Acquire Screenshot
lv: Ekrānattēlu iegūšana

en: Properties
lv: Īpašības

en: Reloa&d
lv: Pārlā&dēt

en: All Supported Files (%1)
lv: Visas atbalstītās datne (%1)

[ctx: @title:window]
en: Open Image
lv: Atvērt attēlu

en: Failed to open scanning dialog.
lv: Neizdevās atvērt skenēšanas lodziņu.

[ctx: @title:window]
en: Scanning Failed
lv: Skenēšana nav izdevusies

en: Snapshot Delay
lv: Momentuzņēmuma aizture

en: %v second | %v seconds
lv[0]: %v sekunde
lv[1]: %v sekundes
lv[2]: %v sekunžu

en: No delay
lv: Bez aiztures

en: Hide Main Window
lv: Slēpt galveno logu

en: Document Properties
lv: Dokumenta īpašības

[ctx: @title:window]
en: Save Image As
lv: Saglabāt attēlu kā

[ctx: @title:window]
en: Export
lv: Eksportēt

en: The document "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes since you last saved it.
    Are you sure?
lv: Dokuments „%1“ ir mainīts.
    Pārlādēšana atcels visas izmaiņas kopš pēdējās saglabāšanas reizes.
    Vai vēlaties turpināt?

en: The document "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
lv: Dokuments „%1“ ir mainīts.
    Pārlādēšana atcels visas izmaiņas.
    Vai vēlaties turpināt?

[ctx: @title:window]
en: Print Image
lv: Drukāt attēlu

en: You must save this image before sending it.
    Do you want to save it?
lv: Lai attēlu nosūtītu, tas vispirms jāsaglabā.
    Vai vēlaties saglabāt?

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save it?
lv: Dokuments „%1“ ir mainīts.
    Vai vēlaties to saglabāt?

en: R&esize / Scale...
lv: &Mainīt izmēru / mērogot...

en: Se&t as Image (Crop)
lv: Uzlik&t par attēlu (kadrēt)

en: &Flip (upside down)
lv: &Apmest (augšu uz leju)

en: Mirror (horizontally)
lv: Spoguļattēls (horizontāli)

en: &Rotate...
lv: Pag&riezt...

en: Rotate &Left
lv: Griezt pa &kreisi

en: Rotate Righ&t
lv: Griezt pa &labi

en: S&kew...
lv: Sašķie&bt...

en: Reduce to Mo&nochrome (Dithered)
lv: Pārveidot uz mel&nbaltu (tonēts)

en: Reduce to &Grayscale
lv: Pārveidot uz &pelēktoņu

en: &Invert Colors
lv: &Invertēt krāsas

en: C&lear
lv: N&otīrīt

en: Make Confidential
lv: Padarīt konfidenciālu

en: &More Effects...
lv: &Vairāk efektu...

[ctx: Image/Selection Menu caption - make sure the translation has the same accel as the Select&ion translation]
en: &Image
lv: &Attēls

[ctx: Image/Selection Menu caption - make sure that translation has the same accel as the &Image translation]
en: Select&ion
lv: Iezīmēt&ais

en: Show &Path
lv: &Rādīt ceļu

en: Draw Anti-Aliased
lv: Zīmēt ar kropļojumnovērsi

en: %1bpp
lv: %1 bpp

en: %1%
lv: %1 %

en: Font Family
lv: Fonta saime

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Italic
lv: Slīpraksts

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Strike Through
lv: Pārsvītrots

en: Previous Tool Option (Group #1)
lv: Iepriekšējā rīka iespēja (1. grupa)

en: Next Tool Option (Group #1)
lv: Nākamā rīka iespēja (1. grupa)

en: Previous Tool Option (Group #2)
lv: Iepriekšējā rīka iespēja (2. grupa)

en: Next Tool Option (Group #2)
lv: Nākamā rīka iespēja (2. grupa)

en: &Draw Opaque
lv: &Zīmēt necaurspīdīgu

en: Draw With Color Similarity...
lv: Zīmēt ar krāsu līdzību...

en: Tool Box
lv: Rīku kaste

en: Show &Grid
lv: Rādīt &režģi

en: Show T&humbnail
lv: Rādīt &sīktēlu

en: Zoo&med Thumbnail Mode
lv: &Mērogots sīktēla režīms

en: Enable Thumbnail &Rectangle
lv: &Rādīt sīktēla taisnstūri

en: &Zoom
lv: &Mērogs

[ctx: @title:window]
en: Acquire Image
lv: Iegūt attēlu

en: Opening the selected scanner failed.
lv: Neizdevās atvērt atlasīto skeneri.

en: Brush
lv: Ota

en: Draw using brushes of different shapes and sizes
lv: Zīmē ar dažādas formas un izmēra otām

en: Click to draw dots or drag to draw strokes.
lv: Klikšķiniet, lai zīmētu punktus, vai velciet, lai zīmētu līnijas.

en: Color Eraser
lv: Krāsas dzēšgumija

en: Replaces pixels of the foreground color with the background color
lv: Aizstāj priekšplāna krāsas pikseļus ar fona krāsu

en: Click or drag to erase pixels of the foreground color.
lv: Nospiediet un velciet, lai dzēstu priekšplāna krāsas pikseļus.

en: Eraser
lv: Dzēšgumija

en: Lets you rub out mistakes
lv: Ļauj izdzēst kļūdas

en: Click or drag to erase.
lv: Nospiediet un velciet, lai dzēstu.

en: Let go of all the mouse buttons.
lv: Atlaidiet visas peles pogas.

en: Pen
lv: Pildspalva

en: Draws dots and freehand strokes
lv: Zīmē punktus un brīvrokas līnijas

en: Spraycan
lv: Krāsas baloniņš

en: Sprays graffiti
lv: Pūš grafiti

en: Click or drag to spray graffiti.
lv: Nospiediet un velciet, lai pūstu grafiti.

en: Right click to cancel.
lv: Atceliet ar labo klikšķi

en: Left click to cancel.
lv: Atceliet ar kreiso klikšķi

en: Lets you select a color from the image
lv: Ļauj atlasītu krāsu no attēla

en: Click to select a color.
lv: Spiediet, lai atlasītu krāsu.

en: Fills regions in the image
lv: Aizkrāso attēla reģionus

en: Click to fill a region.
lv: Spiediet, lai aizkrāsotu reģionu.

en: Zoom
lv: Tuvinājums

en: Zooms in and out of the image
lv: Tuvina un tālina attēlu

[ctx: @info]
en: Click to zoom in. Right-click to zoom out. Drag to zoom into a specific area.
lv: Klikšķiniet, lai tuvinātu. Veiciet labo klikšķi, lai tālinātu. Velciet, lai mērogotu noteiktā reģionā.

en: Curve
lv: Līkne

en: Draws curves
lv: Zīmē līkas līnijas

en: Drag out the start and end points.
lv: Novelciet līniju no sākuma līdz beigu punktam.

en: Left drag to set the first control point or right click to finish.
lv: Velciet ar kreiso peles pogu, lai uzliktu pirmo kontroles punktu, vai spiediet peles labo pogu, lai pabeigtu.

en: Right drag to set the first control point or left click to finish.
lv: Velciet ar peles labo pogu, lai uzliktu pirmo kontroles punktu, vai spiediet peles kreiso pogu, lai pabeigtu.

en: Left drag to set the last control point or right click to finish.
lv: Velciet ar peles kreiso pogu, lai uzliktu pēdējo kontroles punktu, vai spiediet peles labo pogu, lai pabeigtu.

en: Right drag to set the last control point or left click to finish.
lv: Velciet ar peles labo pogu, lai uzliktu pēdējo kontroles punktu, vai spiediet peles kreiso pogu, lai pabeigtu.

en: Line
lv: Līnija

en: Draws lines
lv: Zīmē līnijas

en: Drag to draw.
lv: Velciet lai zīmētu.

en: Polygon
lv: Daudzstūris

en: Draws polygons
lv: Zīmē daudzstūrus

en: Drag to draw the first line.
lv: Velciet, lai uzzīmētu pirmo līniju.

en: Left drag another line or right click to finish.
lv: Velciet ar peles kreiso pogu, lai zīmētu vēl vienu līniju,vai spiediet peles labo pogu, lai pabeigtu.

en: Right drag another line or left click to finish.
lv: Velciet ar peles labo pogu, lai zīmētu vēl vienu līniju, vai spiediet peles kreiso pogu, lai pabeigtu.

en: Connected Lines
lv: Savienotas līnijas

en: Draws connected lines
lv: Zīmē savienotas līnijas

en: Ellipse
lv: Elipse

en: Draws ellipses and circles
lv: Zīmē elipses un riņķus

en: Rectangle
lv: Taisnstūris

en: Draws rectangles and squares
lv: Zīmē taisnstūrus un kvadrātus

en: Rounded Rectangle
lv: Noapaļots taisnstūris

en: Draws rectangles and squares with rounded corners
lv: Zīmē taisnstūrus un kvadrātus ar apaļiem stūriem

en: Left drag to create selection.
lv: Velciet ar peles kreiso pogu, lai iezīmētu

en: Left drag to move selection.
lv: Velciet ar peles kreiso pogu, lai pārvietotu iezīmēto.

en: Left drag to scale selection.
lv: Velciet ar peles kreiso pogu, lai mērogotu iezīmēto

en: Selection: Opaque
lv: Iezīmētais: necaurspīdīgs

en: Selection: Transparent
lv: Iezīmētais: caurspīdīgs

en: Selection: Transparency Color
lv: Iezīmētais: caurspīdīgā krāsa

en: Selection: Transparency Color Similarity
lv: Iezīmētais: caurspīdīguma krāsu līdzība

en: Selection (Elliptical)
lv: Iezīmēšana (elipse)

en: Makes an elliptical or circular selection
lv: Ļauj iezīmēt eliptisku vai apaļu laukumu

en: Selection (Free-Form)
lv: Iezīmēšana (brīvrokas)

en: Makes a free-form selection
lv: Ļauj iezīmēt jebkādas formas laukumu

en: Selection (Rectangular)
lv: Iezīmēšana (taisnstūris)

en: Makes a rectangular selection
lv: Ļauj iezīmēt taisnstūraina formas laukumu

en: Selection: Move
lv: Iezīmētais: pārvietot

en: %1: Smear
lv: %1: Smērējums

en: Writes text
lv: Raksta tekstu

en: Text: Backspace
lv: Teksts: dzēst pēdējo

en: Text: Delete
lv: Teksts: dzēst

en: Text: New Line
lv: Teksts: jauna rinda

en: Text: Write
lv: Teksts: rakstīt

en: Left drag to create text box.
lv: Velciet ar peles kreiso pogu, lai izveidotu tekstlodziņu.

en: Left drag to move text box.
lv: Velciet ar peles kreiso pogu, lai pārvietotu tekstlodziņu

en: Text: Move Box
lv: Teksts: pārvietot tekstlodziņu

en: Left drag to resize text box.
lv: Velciet ar peles kreiso pogu, lai mainītu tekstlodziņa izmēru.

en: Left click to change cursor position.
lv: Spiediet peles kreiso pogu, lai mainītu kursora pozīciju.

en: Text: Opaque Background
lv: Teksts: necaurspīdīgs fons

en: Text: Transparent Background
lv: Teksts: caurspīdīgs fons

en: Text: Swap Colors
lv: Teksts: samainīt krāsas

en: Text: Foreground Color
lv: Teksts: teksta krāsa

en: Text: Background Color
lv: Teksts: fona krāsa

en: Text: Font
lv: Teksts: fonts

en: Text: Font Size
lv: Teksts: fonta izmērs

en: Text: Bold
lv: Teksts: treknraksts

en: Text: Italic
lv: Teksts: slīpraksts

en: Text: Underline
lv: Teksts: pasvītrots

en: Text: Strike Through
lv: Teksts: pārsvītrots

en: Unzoomed Mode - Thumbnail
lv: Nemērogots režīms — sīktēls

en: %1% — Thumbnail
lv: %1 % — sīktēls

en: <qt><p><b>Color Similarity</b> is how <i>similar</i> the colors of different pixels must be, for operations to consider them to be the same.</p><p>If you set it to something other than <b>Exact Match</b>, you can work more effectively with dithered images and photos, in a comparable manner to the "Magic Wand" feature of other paint programs.</p><p>This feature applies to:</p><ul><li><b>Selections</b>: In <b>Transparent</b> mode, any color in the selection that is <i>similar</i> to the background color will be made transparent.</li><li><b>Flood Fill</b>: For regions with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is likely to fill more pixels.</li><li><b>Color Eraser</b>: Any pixel whose color is <i>similar</i> to the foreground color will be replaced with the background color.</li><li><b>Autocrop</b> and <b>Remove Internal Border</b>: For borders with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is more likely to crop the whole border.</li></ul><p>Higher settings mean that operations consider an increased range of colors to be sufficiently <i>similar</i> so as to be the same. Therefore, you should increase the setting if the above operations are not affecting pixels whose colors you consider to be similar enough.</p><p>However, if they are having too much of an effect and are changing pixels whose colors you do not consider to be similar (e.g. if <b>Flood Fill</b> is changing too many pixels), you should decrease this setting.</p><p>To configure it, click on the cube.</p></qt>
lv: <qt><p><b>Krāsu līdzība</b> nosaka, cik <i>līdzīgām</i> ir jābūt dažādu pikseļu krāsām, lai darbības tās uzskatītu par vienādām.</p><p>Ja jūs to noteiksiet kā kaut ko atšķirīgu no <b>precīzas sakritības</b>, jums būs vieglāk strādāt ar tonētiem attēliem un fotogrāfijām, līdzīgi kā izmantojot „Burvju nūjiņas“ iespēju citās zīmēšanas programmās.</p><p>Šī iespēja darbojas ar:</p><ul><li><b>Iezīmēšanu</b>: <b>caurspīdīgajā</b> režīmā visas krāsas iezīmētajā apgabalā, kas ir <i>līdzīgas</i> fona krāsai, tiks padarītas caurspīdīgas.</li><li><b>Aizkrāsošanu</b>: rajoni, kas ir <i>līdzīgā</i>, bet ne vienādā krāsā — augstāka vērtība aizpildīs vairāk pikseļu nekā zemāka.</li><li><b>Krāsu dzēšgumija</b>: visas krāsas, kas ir <i>līdzīgas</i> priekšplāna krāsai, tiks aizstātas ar fona krāsu.</li><li><b>Automātiskā kadrēšana</b> un <b>iekšējās robežas noņemšana</b>: robežām ar <i>līdzīgas</i>, bet ne vienādas krāsas pikseļiem — augstāka vērtība palielina iespēju ka tiks kadrēta visa robeža.</li></ul><p>Augstākas vērtības atzīs vairāk krāsu par pietiekami <i>līdzīgām</i> lai tās uzskatītu par vienādām. Līdz ar to būtu vēlams palielināt vērtību, ja minētās darbības neņem vērā pikseļus, kuri jūsuprāt ir gana līdzīgi.</p><p>Bet, ja tas izraisa pārāk lielu efektu un sāk mainīt pikseļus, kuri, jūsuprāt, nav līdzīgi (piemēram, ja <b>aizkrāsošana</b> maina pārāk daudz pikseļu), jums vajadzētu samazināt šo vērtību.</p><p>Lai konfigurētu, nospiediet uz kuba.</p></qt>

en: <qt><p><b>Color Similarity</b> is how <i>similar</i> the colors of different pixels must be, for operations to consider them to be the same.</p><p>If you set it to something other than <b>Exact Match</b>, you can work more effectively with dithered images and photos, in a comparable manner to the "Magic Wand" feature of other paint programs.</p><p>This feature applies to:</p><ul><li><b>Selections</b>: In <b>Transparent</b> mode, any color in the selection that is <i>similar</i> to the background color will be made transparent.</li><li><b>Flood Fill</b>: For regions with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is likely to fill more pixels.</li><li><b>Color Eraser</b>: Any pixel whose color is <i>similar</i> to the foreground color will be replaced with the background color.</li><li><b>Autocrop</b> and <b>Remove Internal Border</b>: For borders with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is more likely to crop the whole border.</li></ul><p>Higher settings mean that operations consider an increased range of colors to be sufficiently <i>similar</i> so as to be the same. Therefore, you should increase the setting if the above operations are not affecting pixels whose colors you consider to be similar enough.</p><p>However, if they are having too much of an effect and are changing pixels whose colors you do not consider to be similar (e.g. if <b>Flood Fill</b> is changing too many pixels), you should decrease this setting.</p></qt>
lv: <qt><p><b>Krāsu līdzība</b> nosaka, cik <i>līdzīgām</i> ir jābūt dažādu pikseļu krāsām, lai darbības tās uzskatītu par vienādām.</p><p>Ja jūs to noteiksiet kā kaut ko atšķirīgu no <b>precīzas sakritības</b>, jums būs vieglāk strādāt ar tonētiem attēliem un fotogrāfijām, līdzīgi kā izmantojot „Burvju nūjiņas“ iespēju citās zīmēšanas programmās.</p><p>Šī iespēja darbojas ar:</p><ul><li><b>Iezīmēšanu</b>: <b>caurspīdīgajā</b> režīmā visas krāsas iezīmētajā apgabalā, kas ir <i>līdzīgas</i> fona krāsai, tiks padarītas caurspīdīgas.</li><li><b>Aizkrāsošanu</b>: rajoni, kas ir <i>līdzīgā</i>, bet ne vienādā krāsā — augstāka vērtība aizpildīs vairāk pikseļu nekā zemāka.</li><li><b>Krāsu dzēšgumija</b>: visas krāsas, kas ir <i>līdzīgas</i> priekšplāna krāsai, tiks aizstātas ar fona krāsu.</li><li><b>Automātiskā kadrēšana</b> un <b>iekšējās robežas noņemšana</b>: robežām ar <i>līdzīgas</i>, bet ne vienādas krāsas pikseļiem — augstāka vērtība palielina iespēju ka tiks kadrēta visa robeža.</li></ul><p>Augstākas vērtības atzīs vairāk krāsu par pietiekami <i>līdzīgām</i> lai tās uzskatītu par vienādām. Līdz ar to būtu vēlams palielināt vērtību, ja minētās darbības neņem vērā pikseļus, kuri jūsuprāt ir gana līdzīgi.</p><p>Bet, ja tas izraisa pārāk lielu efektu un sāk mainīt pikseļus, kuri, jūsuprāt, nav līdzīgi (piemēram, ja <b>aizkrāsošana</b> maina pārāk daudz pikseļu), jums vajadzētu samazināt šo vērtību.</p></qt>

en: <p>Color similarity: %1%</p><p align="center">Click to configure.</p>
lv: <p>Krāsu līdzība: %1 %</p><p align="center">Nospiediet, lai konfigurētu.</p>

en: <p>Color similarity: Exact match</p><p align="center">Click to configure.</p>
lv: <p>Krāsu līdzība: precīza sakritība</p><p align="center">Nospiediet, lai konfigurētu.</p>

en: &Brightness:
lv: &Gaišums:

en: Re&set
lv: A&tiestatīt

en: Co&ntrast:
lv: Ko&ntrasts:

en: Rese&t
lv: A&tiestatīt

en: C&hannels:
lv: &Kanāli:

en: All
lv: Visi

en: Red
lv: Sarkans

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Reset &All Values
lv: Atiestatīt &visas vērtības

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: &Amount:
lv: D&audzums:

en: E&nable
lv: &Ieslēgt

en: Colors
lv: Krāsas

en: &Hue:
lv: &Tonis:

en: &Saturation:
lv: &Piesātinājums:

[ctx: The V of HSV]
en: &Value:
lv: &Vērtība:

en: &Red
lv: Sa&rkans:

en: &Green
lv: Z&aļš:

en: &Blue
lv: Z&ils:

en: &All
lv: &Visi

en: Channels
lv: Kanāli

en: &Monochrome
lv: &Melnbalts

en: Mo&nochrome (dithered)
lv: M&elnbalts (tonēts)

en: 256 co&lor
lv: 256 &krāsas

en: 256 colo&r (dithered)
lv: 256 k&rāsas (tonēts)

en: 24-&bit color
lv: 24-&bitu krāsas

en: Reduce To
lv: Samazināt uz

en: &Granularity:
lv: &Granularitāte:

en: <qt><p>To select the foreground color that tools use to draw, left-click on a filled-in color cell. To select the background color, right-click instead.</p><p>To change the color of a color cell itself, double-click on it.</p><p>You can also swap the color of a filled-in cell with any other cell using drag and drop. Also, if you hold down the <b>Ctrl</b> key, the destination cell's color will be overwritten, instead of being swapped with the color of the source cell.</p></qt>
lv: <qt><p>Lai izvēlētos rīkos lietoto priekšplāna krāsu, nospiediet ar kreiso peles pogu uz aizpildītas krāsas šūnas. Lai izvēlētos fona krāsu, nospiediet ar labo peles pogu.</p><p>Lai nomainītu krāsu šūnas krāsu, veiciet dubultklikšķi uz tās.</p><p>Jūs varat arī samainīt šūnu krāsas vietām, velkot un nometot aizpildītu šūnu uz jebkuras citas šūnas. Ja pieturēsiet <b>„Ctrl“</b> taustiņu, krāsa tiks tikai iekopēta mērķa šūnā, bet ne tās samainītas vietām.</p></qt>

en: Convert &to:
lv: Pārveidot &uz:

en: Quali&ty:
lv: &Kvalitāte:

en: &Preview
lv: &Priekšskatījums

en: Monochrome
lv: Melnbalts

en: Monochrome (Dithered)
lv: Melnbalts (tonēts)

en: 256 Color
lv: 256 krāsas

en: 256 Color (Dithered)
lv: 256 krāsas (tonēts)

en: 24-bit Color
lv: 24-bitu krāsas

[ctx: @title:tab]
en: I&mage Position
lv: &Attēla novietojums

en: &Center of the page
lv: Lapas &centrā

en: Top-&left of the page
lv: Lapas augšējā &kreisajā stūrī

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

[ctx: @action:inmenu Panels]
en: Unlock Panels
lv: Atslēgt paneļus

[ctx: @action:inmenu Panels]
en: Lock Panels
lv: Slēgt paneļus

[ctx: @info:whatsthis]
en: This switches between having panels <emphasis>locked</emphasis> or <emphasis>unlocked</emphasis>.<nl/>Unlocked panels can be dragged to the other side of the window and have a close button.<nl/>Locked panels are embedded more cleanly.
lv: Pārslēdzas starp paneļu<emphasis>slēgšanu</emphasis> un <emphasis>atslēgšanu</emphasis>.<nl/>Atslēgt paneli varat vilkt uz loga otru pusi un arī aizvērt.<nl/>Slēgti paneļi programmā ir iegulti daudz nemanāmāk.

en: KolourPaint Defaults
lv: „KolourPaint“ noklusējumi

[ctx: Colors: name_or_url_of_color_palette]
en: Colors: %1
lv: Krāsas: %1

[ctx: Colors: name_or_url_of_color_palette [modified]]
en: Colors: %1 [modified]
lv: Krāsas: %1 [mainītas]

en: 1x1
lv: 1×1

en: Circle
lv: Aplis

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Slash
lv: Slīpsvītra

en: Backslash
lv: Apgriezta slīpsvītra

en: %1x%2 %3
lv: %1×%2 %3

en: %1x%2
lv: %1×%2

en: No Fill
lv: Bez aizpildījuma

en: Fill with Background Color
lv: Aizpildīt ar fona krāsu

en: Fill with Foreground Color
lv: Aizpildīt ar priekšplāna krāsu

en: Opaque
lv: Necaurspīdīgs
