kolourpaint - en to ne translation catalogue (270 entries)

en: Balance
ne: सन्तुलन

en: Soften
ne: नरम

en: Sharpen
ne: तिखो

en: Selection: %1
ne: चयन: %1

en: Emboss
ne: इम्बोस

en: Flatten
ne: चाक्लो पारिएको

en: Reduce to Grayscale
ne: ग्रेस्केलमा घटाउनुहोस्

en: Invert Colors
ne: रङहरू उल्टाउनुहोस्

en: Invert
ne: उल्टो पार्नुहोस्

en: Reduce to Monochrome (Dithered)
ne: (हल्लिएको) मोनोक्रममा घटाउनुहोस्

en: Reduce to Monochrome
ne: मोनोक्रममा घटाउनुहोस्

en: Reduce to 256 Color (Dithered)
ne: (हल्लिएको) २५६ रङमा घटाउनुहोस्

en: Reduce to 256 Color
ne: २५६ रङमा घटाउनुहोस्

en: Flip
ne: फ्लिप गर्नुहोस्

en: Flip horizontally and vertically
ne: तेर्सो र ठाडो रूपमा फ्लिप गर्नुहोस्

en: Flip horizontally
ne: तेर्सो गरी फ्लिप गर्नुहोस्

en: Flip vertically
ne: ठाडो गरी फ्लिप गर्नुहोस्

en: Text: Resize Box
ne: पाठ: बाकस रिसाइज गर्नुहोस्

en: Selection: Scale
ne: चयन: मापन

en: Selection: Smooth Scale
ne: चयन: महीन स्केल

en: Resize
ne: रिसाइज गर्नुहोस्

en: Scale
ne: मापन गर्नुहोस्

en: Smooth Scale
ne: महीन मापन

en: Rotate
ne: घुमाउनुहोस्

en: Skew
ne: बाङ्गो

en: &Undo: %1
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुहोस्: %1

en: &Redo: %1
ne: रिडू गर्नुहोस्: %1

en: %1 more item | %1 more items
ne[0]: %1 धेरै वस्तु
ne[1]: %1 धेरै वस्तु

en: Color Picker
ne: रङ पिकर

en: Flood Fill
ne: जलमग्न भराइ

en: &Effect:
ne: प्रभाव:

en: Reduce Colors
ne: रङ घटाउनुहोस्

en: Soften & Sharpen
ne: नरमपन र तिखोपन

en: &Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Dimensions
ne: आयाम

en: Original:
ne: मौलिक:

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Ac&t on:
ne: कार्य:

en: Entire Image
ne: पूरै छवि

en: Selection
ne: चयन

en: Text Box
ne: पाठ बाकस

en: Operation
ne: सञ्चालन

en: <qt><ul><li><b>Resize</b>: The size of the picture will be increased by creating new areas to the right and/or bottom (filled in with the background color) or decreased by cutting it at the right and/or bottom.</li><li><b>Scale</b>: The picture will be expanded by duplicating pixels or squashed by dropping pixels.</li><li><b>Smooth Scale</b>: This is the same as <i>Scale</i> except that it blends neighboring pixels to produce a smoother looking picture.</li></ul></qt>
ne: <qt><ul><li><b>रिसाइज</b>: तस्वीरको साइज दायाँ र/वा तल (पृष्ठभूमि रङ सँग भरिएको) मा नयाँ क्षेत्र सिर्जना गरेर बढाउन सकिन्छ वा यसलाई दायाँ र/वा तल काटेर घटाउन सकिन्छ ।</li><li><b>मापन</b>: तस्वीरलाई पिक्सेल नक्कल गरेर विस्तार गर्न सकिन्छ वा पिक्सेल छोडेर धमाका गर्न सकिन्छ ।</li><li><b>महीन मापन</b>: यो <i>मापन</i> जस्तै हो यो बाहेक यसले महीन देखिने तस्वीर उत्पादन गर्न छिमेकी पिक्सेललाई समिश्रण गर्दछ ।</li></ul></qt>

en: &Resize
ne: रिसाइज गर्नुहोस्

en: &Scale
ne: मापन गर्नुहोस्

en: S&mooth Scale
ne: महीन मापन

en: Width:
ne: चौडाइ:

en: Height:
ne: उचाइ:

en: &New:
ne: नयाँ:

en: &Percent:
ne: प्रतिशत:

en: Keep &aspect ratio
ne: आकार अनुपात राख्नुहोस्

en: <qt><p>Resizing the text box to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to resize the text box?</p></qt>
ne: <qt><p>%1x%2 मा पाठ बाकस रिसाइज गर्नाले स्मृतिको धेरैजसो मात्रा लिन्छ । यसले प्रणाली उत्तरदायित्व घटाउँछ र यसले गर्दा अन्य अनुप्रयोग संसाधानमा समस्या हुन्छ ।</p><p>के तपाईँ पाठ बाकस रिसाइज गर्ने चाहानामा निश्चित हुनुहुन्छ?</p></qt>

en: R&esize Text Box
ne: पाठ बाकस रिसाइज गर्नुहोस्

en: <qt><p>Resizing the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to resize the image?</p></qt>
ne: <qt><p>%1x%2 मा छवि रिसाइज गर्नाले स्मृतिको धेरैजसो मात्रा लिन्छ । यसले प्रणाली उत्तरदायित्व घटाउन सक्छ र यसले गर्दा अन्य अनुप्रयोग संसाधानमा समस्या हुन्छ ।</p><p>तपाईँ छवि रिसाइज गर्ने चहानामा निश्चित हुनुहुन्छ?</p></qt>

en: R&esize Image
ne: छवि रिसाइज गर्नुहोस्

en: <qt><p>Scaling the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to scale the image?</p></qt>
ne: <qt><p>%1x%2 मा छवि मापन गर्नाले स्मृतिको धेरैजसो मात्रा लिन सक्छ । यसले प्रणाली उत्तरदायित्व घटाउन सक्छ र यसले गर्दा अन्य अनुप्रयोग संसाधानमा समस्या हुन्छ ।</p><p>तपाईँ छवि मापन गर्ने चाहानामा निश्चित हुनुहुन्छ?</p></qt>

en: Scal&e Image
ne: छवि मापन गर्नुहोस्

en: <qt><p>Scaling the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to scale the selection?</p></qt>
ne: <qt><p>चयन %1x%2 मा मापन गर्दा स्मृतिको धेरैजसो मात्र लिन सक्छ । यसले प्रणाली उत्तरदायित्व घटाउन सक्छ र यसले गर्दा अन्य अनुप्रयोगमा समस्या हुन्छ ।</p><p>तपाईँ चयन मापन गर्न चाहानामा निश्चित हुनुहुन्छ?</p></qt>

en: Scal&e Selection
ne: चयन मापन गर्नुहोस्

en: <qt><p>Smooth Scaling the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to smooth scale the image?</p></qt>
ne: <qt><p>%1x%2 मा छवि महीन मापन गर्नाले स्मृतिको धेरैजसो मात्र लिन सक्छ । यसले प्रणाली उत्तरदायित्व घटाउन सक्छ र यसले गर्दा अन्य अनुप्रयोग संसाधानमा समस्या हुन्छ ।</p><p>के तपाईँ छवि महीन मापन गर्ने चाहानामा निश्चित हुनुहुन्छ?</p></qt>

en: Smooth Scal&e Image
ne: मापन छवि महीन गर्नुहोस्

en: <qt><p>Smooth Scaling the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to smooth scale the selection?</p></qt>
ne: <qt><p>%1x%2 मा चयन महीन मापन गर्नाले स्मृतिको धेरैजसो मात्रा लिन सक्छ । यसले प्रणाली उत्तरदायित्व घटाउन सक्छ र यसले गर्दा अन्य अनुप्रयोमा संसाधान समस्या हुन्छ ।</p><p>के तपाईँ चयन महीन मापन गर्ने चाहानाम निश्चित हुनुहुन्छ?</p></qt>

en: Smooth Scal&e Selection
ne: मापन चयन महीन गर्नुहोस्

en: Direction
ne: दिशा

en: Cou&nterclockwise
ne: घडीको विपरित दिशामा

en: C&lockwise
ne: घडीको दिशामा

en: Angle
ne: कोण

en: 90 &degrees
ne: ९० डिग्री

en: 180 d&egrees
ne: १८० डिग्री

en: 270 de&grees
ne: २७० डिग्री

en: C&ustom:
ne: अनुकूल:

en: degrees
ne: डिग्री

en: Rotat&e Selection
ne: चयन घुमाउनुहोस्

en: Rotat&e Image
ne: छवि घुमाउनुहोस्

en: &Horizontal:
ne: तेर्सो:

en: &Vertical:
ne: ठाडो:

en: Sk&ew Selection
ne: चयन बाङ्गो गर्नुहोस्

en: Sk&ew Image
ne: छवि बाङ्गो गर्नुहोस्

en: Exact Match
ne: दुरुस्त मिल्ने

en: Could not open "%1".
ne: "%1" खोल्न सकेन ।

en: Could not open "%1" - unsupported image format.
    The file may be corrupt.
ne: "%1" मा खोल्न सकेन - असमर्थित छवि ढाँचा ।
    फाइल बिग्रेको हुन सक्छ ।

en: Could not save image - insufficient information.
ne: छवि बचत गर्न सकेन - अपर्याप्त सूचना ।

en: URL: %1
    Mimetype: %2
ne: यूआरएल: %1
    माइमप्रकार: %2

en: <qt><p>The <b>%1</b> format may not be able to preserve all of the image's color information.</p><p>Are you sure you want to save in this format?</p></qt>
ne: <qt><p><b>%1</b> ढाँचाले सबै छविको रङ जानकारी सुरक्षित राख्न नसक्न सक्छ ।</p><p>तपाईँ यो ढाँचामा बचत गर्ने चाहनामा निश्चित हुनुहुन्छ?</p></qt>

en: Could not save image - unable to create temporary file.
ne: छवि बचत गर्न सकेन - अस्थायी फाइल सिर्जना गर्न अक्षम ।

en: Could not save image - failed to upload.
ne: छवि बचत गर्न सकेन - अनलोड गर्न असफल भयो ।

en: Remove Internal B&order
ne: आन्तरिक किनारा हटाउनुहोस्

en: Remove Internal Border
ne: आन्तरिक किनारा हटाउनुहोस्

en: Autocr&op
ne: स्वत: काटछाँट गर्नुहोस्

en: Autocrop
ne: स्वत: काटछाँट गर्नुहोस्

en: KolourPaint cannot remove the selection's internal border as it could not be located.
ne: कलरपेन्टले चयनको आन्तरिक किनारालाई स्थापना गर्न नसके जस्तै यसलाई हटाउन सक्दैन ।।

en: KolourPaint cannot automatically crop the image as its border could not be located.
ne: कलरपेन्टले यसको किनारा राख्न नसके जस्तै स्वचालित रूपमा छवि काटछाँट गर्न सक्दैन ।

en: Set as Image
ne: छविको रूपमा सेट गर्नुहोस्

en: Selection: Create
ne: चयन: सिर्जना गर्नुहोस्

en: Chief Investigator
ne: मुख्य खोजकर्ता

en: Icons
ne: प्रतिमा

en: InputMethod Support
ne: आगतविधि समर्थन

note: i18n: ectx: Menu (image)
en: &Image
ne: छवि

note: i18n: ectx: ToolBar (textToolBar)
en: Text Toolbar
ne: पाठ उपकरणपट्टी

note: i18n: ectx: Menu (selectionToolRMBMenu)
en: Selection Tool RMB Menu
ne: चयन उपकरण आरएमबी मेनु

en: Left drag the handle to resize the image.
ne: छवि रिसाइज गर्न ह्यान्डल बायाँ तान्नुहोस् ।

en: Resize Image: Let go of all the mouse buttons.
ne: छवि रिसाइज गर्नुहोस्: सबै माउस बटनमा जानुहोस् ।

en: Resize Image: Right click to cancel.
ne: छवि रिसाइज गर्नुहोस्: 'रद्द गर्नुहोस्' मा दायाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Text
ne: पाठ

en: Color Box
ne: रङ बाकस

en: Paste in &New Window
ne: नयाँ सञ्झ्यालमा टाँस्नुहोस्

en: &Delete Selection
ne: चयन मेट्नुहोस्

en: C&opy to File...
ne: फाइलमा प्रतिलिपि गर्नुहोस्...

en: Paste &From File...
ne: फाइलबाट टाँस्नुहोस्...

en: Text: Create Box
ne: पाठ: बाकस सिर्जना गर्नुहोस्

en: Text: Paste
ne: पाठ: टाँस्नुहोस्

en: Cannot Paste
ne: टाँस्न सकिदैन

en: Text: Delete Box
ne: पाठ: बाकस मेट्नुहोस्

note: i18n ("Text: Delete")
en: Selection: Delete
ne: चयन: मेट्नुहोस्

en: Text: Finish
ne: पाठ: समाप्त गर्नुहोस्

en: Selection: Deselect
ne: चयन: चयनबाट हटाउनुहोस्

en: E&xport...
ne: निर्यात...

en: Scan...
ne: स्क्यान...

en: Reloa&d
ne: रिलोड गर्नुहोस्

en: The document "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes since you last saved it.
    Are you sure?
ne: कागजात "%1" परिमार्जन गरिएको छ ।
    तपाईँले यसलाई अन्त्यमा बचत गरे देखि रिलोडिङले सबै परिवर्तनहरू हराउनेछ ।
    तपाईँ निश्चित हुनुहुन्छ?

en: The document "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
ne: कागजात "%1" परिमार्जन गरिएको छ ।
    रिलोडिङले सबै परिवर्तनहरू हराउनेछ ।
    तपाईँ निश्चित हुनुहुन्छ?

en: You must save this image before sending it.
    Do you want to save it?
ne: तपाईँले छवि पठाउनु अघि यसलाई बचत गर्नुपर्नेछ ।
    तपाईँ यसलाई बचत गर्नुहुन्छ?

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save it?
ne: कागजात "%1" परिमार्जन गरिएको छ ।
    तपाईँ यसलाई बचत गर्न चाहनुहुन्छ?

en: R&esize / Scale...
ne: रिसाइज गर्नुहोस् / मापन गर्नुहोस्...

en: Se&t as Image (Crop)
ne: (क्रप) छविको रूपमा सेट गर्नुहोस्

en: &Rotate...
ne: परिक्रमण...

en: S&kew...
ne: बाङ्गो...

en: Reduce to Mo&nochrome (Dithered)
ne: (हल्लिएको) मोनोक्रममा घटाउनुहोस्

en: Reduce to &Grayscale
ne: ग्रेस्केलमा घटाउनुहोस्

en: &Invert Colors
ne: रङ रूपान्तरण गर्नुहोस्

en: C&lear
ne: खाली गर्नुहोस्

en: &More Effects...
ne: धेरै प्रभाव...

en: Show &Path
ne: बाटो देखाउनुहोस्

en: Font Family
ne: फन्ट समूह

en: Bold
ne: बाक्लो

en: Underline
ne: अधोरेखा

en: Strike Through
ne: स्ट्राइकथ्रु

en: Previous Tool Option (Group #1)
ne: अघिल्लो उपकरण विकल्प (समूह #१)

en: Next Tool Option (Group #1)
ne: पछिल्लो उपकरण विकल्प (समूह #१)

en: Previous Tool Option (Group #2)
ne: अघिल्लो उपकरण विकल्प (समूह #२)

en: Next Tool Option (Group #2)
ne: पछिल्लो उपकरण विकल्प (समूह #२)

en: Tool Box
ne: उपकरण बाकस

en: Show &Grid
ne: ग्रिड देखाउनुहोस्

en: Show T&humbnail
ne: थम्बनेल देखाउनुहोस्

en: Zoo&med Thumbnail Mode
ne: जुम गरिएको थम्बनेल मोड

en: Enable Thumbnail &Rectangle
ne: थम्बनेल आयात सक्षम पार्नुहोस्

en: Brush
ne: ब्रुस

en: Draw using brushes of different shapes and sizes
ne: विभिन्न आकार र साइजका ब्रुस प्रयोग गरेर रेखाचित्र कोर्नुहोस्

en: Click to draw dots or drag to draw strokes.
ne: थोप्ला कोर्न क्लिक गर्नुहोस् वा स्ट्रोक कोर्न तान्नुहोस् ।

en: Color Eraser
ne: रङ मेटाउने

en: Replaces pixels of the foreground color with the background color
ne: पृष्ठभूमि रङमा अग्रभूमि रङको पिक्सेल प्रतिस्थापन गर्दछ

en: Click or drag to erase pixels of the foreground color.
ne: अग्रभूमि रङको पिक्सेल मेट्न क्लिक गर्नुहोस् वा तान्नुहोस् ।

en: Eraser
ne: मेट्ने

en: Lets you rub out mistakes
ne: तपाईँलाई गल्तिहरू मेट्ने सूबिधा प्रदान गर्दछ

en: Click or drag to erase.
ne: मेटाउन क्लिक गर्नुहोस् वा तान्नुहोस् ।

en: Let go of all the mouse buttons.
ne: अब सबै माउस बटनहरूमा जानुहोस् ।

en: Pen
ne: कलम

en: Draws dots and freehand strokes
ne: थोप्ला र फ्रिह्यान्ड स्ट्रोक कोर्दछ

en: Spraycan
ne: स्प्रे क्यान

en: Sprays graffiti
ne: स्प्रे ग्राफिटि

en: Click or drag to spray graffiti.
ne: स्प्रे ग्राफिटिमा क्लिक गर्नुहोस् वा तान्नुहोस् ।

en: Right click to cancel.
ne: 'रद्द गर्नुहोस्' मा दायाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Left click to cancel.
ne: 'रद्द गर्नुहोस्' मा बायाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Lets you select a color from the image
ne: छविबाट रङ चयन गर्न तपाईँलाई अनुमति दिन्छ

en: Click to select a color.
ne: रङ चयन गर्न क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Fills regions in the image
ne: छविमा क्षेत्रहरू भर्दछ

en: Click to fill a region.
ne: क्षेत्र भर्न क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Curve
ne: वक्र

en: Draws curves
ne: वक्र कोर्दछ

en: Drag out the start and end points.
ne: सुरुआत र समाप्ति बिन्दु तान्नुहोस् ।

en: Left drag to set the first control point or right click to finish.
ne: पहिलो नियन्त्रण बिन्दु सेट गर्न बायाँ तान्नुहोस् वा समाप्त गर्न दायाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Right drag to set the first control point or left click to finish.
ne: पहिलो नियन्त्रण बिन्दु सेट गर्न दायाँ तान्नुहोस् वा समाप्त गर्न बायाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Left drag to set the last control point or right click to finish.
ne: अन्तिम नियन्त्रण बिन्दु सेट गर्न बायाँ तान्नुहोस् वा समाप्त गर्न दायाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Right drag to set the last control point or left click to finish.
ne: अन्तिम नियन्त्रण बिन्दु सेट गर्न दायाँ तान्नुहोस् वा समाप्त गर्न बायाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Line
ne: रेखा

en: Draws lines
ne: रेखा कोर्दछ

en: Drag to draw.
ne: रेखाचित्र कोर्न तान्नुहोस् ।

en: Polygon
ne: बहुभुज

en: Draws polygons
ne: बहुभुज कोर्दछ

en: Drag to draw the first line.
ne: पहिलो रेखा कोर्न तान्नुहोस् ।

en: Left drag another line or right click to finish.
ne: समाप्त गर्न अर्को रेखा बायाँ तान्नुहोस् वा दायाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Right drag another line or left click to finish.
ne: समाप्त गर्न अर्को रेखा दायाँ तान्नुहोस् वा बायाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Connected Lines
ne: जडित रेखा

en: Draws connected lines
ne: जडित रेखा कोर्दछ

en: Ellipse
ne: दीर्घवृत

en: Draws ellipses and circles
ne: दीर्घवृत र वृत कोर्दछ

en: Rectangle
ne: आयात

en: Draws rectangles and squares
ne: आयात र वर्ग कोर्दछ

en: Rounded Rectangle
ne: घेरिएको आयात

en: Draws rectangles and squares with rounded corners
ne: घुमाउरो किनारासँगै आयात र वर्ग कोर्दछ

en: Left drag to create selection.
ne: चयन सिर्जना गर्न बायाँ तान्नुहोस् ।

en: Left drag to move selection.
ne: चयन सार्न बायाँ तान्नुहोस् ।

en: Left drag to scale selection.
ne: चयन मापन गर्न बायाँ तान्नुहोस् ।

en: Selection: Opaque
ne: चयन: अपारदर्शी

en: Selection: Transparent
ne: चयन: पारदर्शी

en: Selection: Transparency Color
ne: चयन: पारदर्शी रङ

en: Selection: Transparency Color Similarity
ne: चयन: पारदर्शी रङ मिल्दो

en: Selection (Elliptical)
ne: चयन (दीर्घवृत्ताकार)

en: Makes an elliptical or circular selection
ne: एउटा दीर्घवृत्तकार वा वृत्तकार चयन बनाउँदछ

en: Selection (Free-Form)
ne: चयन (यसबाट स्वतन्त्र)

en: Makes a free-form selection
ne: चयनबाट स्वतन्त्र बनाउछ

en: Selection (Rectangular)
ne: चयन (आयात)

en: Makes a rectangular selection
ne: आयात चयन बनाउँदछ

en: Selection: Move
ne: चयन: सार्नुहोस्

en: %1: Smear
ne: %1: पोत्नु

en: Writes text
ne: पाठ लेख्दछ

en: Text: Backspace
ne: पाठ: ब्याकस्पेस

en: Text: Delete
ne: पाठ: मेट्नुहोस्

en: Text: New Line
ne: पाठ: नयाँ रेखा

en: Text: Write
ne: पाठ: लेख्नुहोस्

en: Left drag to create text box.
ne: पाठ बाकस सिर्जना गर्न बायाँ तान्नुहोस् ।

en: Left drag to move text box.
ne: पाठ बाकस सार्न बायाँ तान्नुहोस् ।

en: Text: Move Box
ne: पाठ: बाकस सार्नुहोस्

en: Left drag to resize text box.
ne: पाठ बाकस रिसाइज गर्न बायाँ तान्नुहोस् ।

en: Left click to change cursor position.
ne: कर्सर स्थिति परिवर्तन गर्न बायाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Text: Opaque Background
ne: पाठ: अपारदर्शी पृष्ठभूमि

en: Text: Transparent Background
ne: पाठ: पारदर्शी पृष्ठभूमि

en: Text: Swap Colors
ne: पाठ: रङ साटासाट गर्नुहोस्

en: Text: Foreground Color
ne: पाठ: अग्रभूमि रङ

en: Text: Background Color
ne: पाठ: पृष्ठभूमि रङ

en: Text: Font
ne: पाठ: फन्ट

en: Text: Font Size
ne: पाठ: फन्ट साइज

en: Text: Bold
ne: पाठ: बाक्लो

en: Text: Italic
ne: पाठ: छड्के

en: Text: Underline
ne: पाठ: अधोरेखा

en: Text: Strike Through
ne: पाठ: स्ट्राइकथ्रु

en: &Brightness:
ne: चम्किलोपन:

en: Re&set
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Co&ntrast:
ne: व्यतिरेक:

en: &Gamma:
ne: गामा:

en: Rese&t
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: C&hannels:
ne: च्यानल:

en: All
ne: सबै

en: Red
ne: रातो

en: Green
ne: हरियो

en: Blue
ne: नीलो

en: Reset &All Values
ne: सबै मान रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङ

en: &Amount:
ne: मात्रा:

en: E&nable
ne: सक्षम पार्नुहोस्

en: Colors
ne: रङहरू

en: &Red
ne: रातो

en: &Green
ne: हरियो

en: &Blue
ne: नीलो

en: &All
ne: सबै

en: Channels
ne: च्यानलहरू

en: &Monochrome
ne: मोनोक्रोम

en: Mo&nochrome (dithered)
ne: मोनोक्रोम (हल्लिएको)

en: 256 co&lor
ne: २५६ रङ

en: 256 colo&r (dithered)
ne: २५६ रङ (हल्लिएको)

en: 24-&bit color
ne: २४-बिट रङ

en: Reduce To
ne: यसमा घटाउनुहोस्

en: Convert &to:
ne: यसमा रूपान्तरण गर्नुहोस्:

en: Quali&ty:
ne: गुणस्तर:

en: &Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Monochrome
ne: मोनोक्रोम

en: Monochrome (Dithered)
ne: एकल रङ छायाँ (हल्लिएको)

en: 256 Color
ne: २५६ रङ

en: 256 Color (Dithered)
ne: २५६ रङ (हल्लिएको)

en: 24-bit Color
ne: २४-बिट रङ

en: Transparent
ne: पारदर्शी

en: 1x1
ne: १x१

en: Circle
ne: वृत्त

en: Square
ne: वर्ग

en: Slash
ne: स्ल्यास

en: Backslash
ne: ब्याकस्ल्यास

en: No Fill
ne: नभर्नुहोस्

en: Fill with Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङसँग भर्नुहोस्

en: Fill with Foreground Color
ne: अग्रभूमि रङसँग भर्नुहोस्

en: Opaque
ne: अपारदर्शी
