kolourpaint - en to uk translation catalogue (421 entries)

en: Balance
uk: Баланс

en: Soften
uk: Пом'якшити

en: Sharpen
uk: Збільшити різкість

en: Clear
uk: Очистити

en: Selection: %1
uk: Вибрано: %1

en: Emboss
uk: Барельєф

en: Flatten
uk: Вирівняти

en: Reduce to Grayscale
uk: Перетворити до відтінків сірого

en: Hue, Saturation, Value
uk: Відтінок, Насиченість, Значення

en: Invert Colors
uk: Інвертувати кольори

en: Invert
uk: Інвертувати

en: Reduce to Monochrome (Dithered)
uk: Перетворити на чорно-біле (із змішуванням)

en: Reduce to Monochrome
uk: Перетворити в чорно-біле

en: Reduce to 256 Color (Dithered)
uk: Перетворити у 256 кольорів (із змішуванням)

en: Reduce to 256 Color
uk: Перетворити у 256 кольорів

en: Histogram Equalizer
uk: Вирівнювання гістограми

en: Flip
uk: Перевернути

en: Flip horizontally and vertically
uk: Перевертати горизонтально і вертикально

en: Flip horizontally
uk: Перевернути горизонтально

en: Flip vertically
uk: Перевернути вертикально

en: Text: Resize Box
uk: Текст: змінити розмір

en: Selection: Scale
uk: Вибір: масштаб

en: Selection: Smooth Scale
uk: Вибір: плавна зміна масштабу

en: Resize
uk: Змінити розмір

en: Scale
uk: Змінити масштаб

en: Smooth Scale
uk: Плавна зміна масштабу

en: Rotate
uk: Обернути

en: Skew
uk: Перекосити

en: &Undo: %1
uk: &Вернути %1

en: &Undo
uk: &Вернути

en: &Redo: %1
uk: &Повторити %1

en: &Redo
uk: &Повторити

en: Undo: %1
uk: Вернути: %1

en: Undo
uk: Вернути

en: Redo: %1
uk: Повторити: %1

en: Redo
uk: Повторити

en: %1 more item | %1 more items
uk[0]: ще %1 елемент
uk[1]: ще %1 елементи
uk[2]: ще %1 елементів
uk[3]: ще %1 елемент

en: Color Picker
uk: Піпетка

en: Flood Fill
uk: Заповнення повінню

[ctx: @title:window]
en: More Image Effects (Selection)
uk: Додаткові ефекти зображення (позначене)

[ctx: @title:window]
en: More Image Effects
uk: Додаткові ефекти зображення

en: &Effect:
uk: &Ефект:

en: Reduce Colors
uk: Зменшити кількість кольорів

en: Soften & Sharpen
uk: Пом'якшити або збільшити різкість

[ctx: @title:window]
en: Document Properties
uk: Властивості документа

en: Dots &Per Inch (DPI)
uk: Крапок &на дюйм (DPI)

en: Unspecified
uk: Не вказано

en: Horizontal:
uk: Горизонтальна:

en: Vertical:
uk: Вертикальна:

en: <qt><p><b>Dots Per Inch</b> (DPI) specifies the number of pixels of the image that should be printed inside one inch (2.54cm).</p><p>The higher the image's DPI, the smaller the printed image. Note that your printer is unlikely to produce high quality prints if you increase this to more than 300 or 600 DPI, depending on the printer.</p><p>If you would like to print the image so that it is the same size as it is displayed on the screen, set the image's DPI values to be the same as the screen's.</p><p>If either DPI value is <b>Unspecified</b>, the image will also be printed to be the same size as on the screen.</p><p>Not all image formats support DPI values. If the format you save in does not support them, they will not be saved.</p></qt>
uk: <qt><p><b>Точок на дюйм (Dots Per Inch)</b> (DPI) визначає кількість точок зображення, які слід вмістити вздовж одного дюйма (2,54 см).</p><p>Чим більшим є значення DPI для зображення, ти меншим буде надруковане зображення. Зауважте, що навряд чи надруковані вами знімки будуть кращої якості, якщо ви збільшите це значення до величини, що перевищує 300 або 600 DPI, все залежить від друкарки.</p><p>Якщо ви бажаєте надрукувати зображення у тому вигляді, як ви його бачите на екрані, встановіть величини DPI зображення у ті ж значення, що і для екрана.</p><p>Якщо якусь з величин DPI <b>Не визначено</b>, зображення буде надруковано з розміром, що відповідає зображенню на екрані.</p><p>Не всі формати зображень підтримують величини DPI. Якщо формат, у якому ви зберігаєте зображення не підтримує ці величини, їх не буде збережено.</p></qt>

en: O&ffset
uk: Відс&туп

en: <qt><p>The <b>Offset</b> is the relative position where this image should be placed, compared to other images.</p><p>Not all image formats support the <b>Offset</b> feature. If the format you save in does not support it, the values specified here will not be saved.</p></qt>
uk: <qt><p><b>Відступ</b> визначає розташування цього зображення відносно інших зображень.</p><p>Не всі формати зображень підтримують параметр <b>Відступ</b>. Якщо формат, у якому ви зберігаєте зображення не підтримує його, величини, які ви тут зазначили, не буде збережено.</p></qt>

en: &Text Fields
uk: &Текстові поля

en: &Add Row
uk: &Додати ряд

en: &Delete Row
uk: &Вилучити рядок

en: &Reset
uk: &Скинути

en: <qt><p><b>Text Fields</b> provide extra information about the image. This is probably a comment area that you can freely write any text in.</p><p>However, this is format-specific so the fields could theoretically be computer-interpreted data - that you should not modify - but this is unlikely.</p><p>Not all image formats support <b>Text Fields</b>. If the format you save in does not support them, they will not be saved.</p></qt>
uk: <qt><p><b>Текстові поля</b> надають додаткову інформацію про зображення. Це може бути поле коментарів, у якому ви можете написати будь-який текст.</p><p>Але, залежно від формату, ці поля можуть бути використані для машинної інформації, яку не слід змінювати, втім, це малоймовірно.</p><p>Не всі формати зображень підтримують <b>Текстові поля</b>. Якщо формат, у якому ви зберігаєте зображення не підтримує їх, ці поля не буде збережено.</p></qt>

en: Key
uk: Ключ

en: Value
uk: Значення

en: The text value "%1" on line %2 requires a key.
uk: Текстове значення «%1» в рядку %2 потребує ключа.

en: All text keys must be unique. The text key "%1" on lines %2 and %3 are identical.
uk: Всі текстові ключі мусять бути унікальними. Текстовий ключ «%1» в рядках %2 і %3 — однакові.

[ctx: @title:window]
en: Invalid Text Fields
uk: Некоректні текстові поля

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Original:
uk: Оригінал:

en: Preview
uk: Перегляд

en: &Update
uk: &Оновити

[ctx: @title:window]
en: Resize / Scale
uk: Змінити розмір / масштаб

en: Ac&t on:
uk: &Обробити:

en: Entire Image
uk: Ціле зображення

en: Selection
uk: Вибір

en: Text Box
uk: Текстовий блок

en: Operation
uk: Дія

en: <qt><ul><li><b>Resize</b>: The size of the picture will be increased by creating new areas to the right and/or bottom (filled in with the background color) or decreased by cutting it at the right and/or bottom.</li><li><b>Scale</b>: The picture will be expanded by duplicating pixels or squashed by dropping pixels.</li><li><b>Smooth Scale</b>: This is the same as <i>Scale</i> except that it blends neighboring pixels to produce a smoother looking picture.</li></ul></qt>
uk: <qt><ul><li><b>Зміна розміру</b>: Розмір малюнка буде збільшено через створення нових ділянок праворуч і/або знизу (заповнених кольором тла) або зменшено через урізання його з правого боку і/або знизу.</li> <li><b>Зміна масштабу</b>: Малюнок буде розширено способом дублювання пікселів або стиснуто опусканням пікселів.</li> <li><b>Плавна зміна масштабу</b>: Це те саме, що й <i>Зміна масштабу</i>, однак виходить гладкіший малюнок, бо застосовується змішування кольорів сусідніх пікселів.</li></ul></qt>

en: &Resize
uk: &Змінити розмір

en: &Scale
uk: &Змінити масштаб

en: S&mooth Scale
uk: П&лавна зміна масштабу

en: Width:
uk: Ширина:

en: Height:
uk: Висота:

en: &New:
uk: &Результат:

en: &Percent:
uk: &Відсотки:

en: Keep &aspect ratio
uk: Зберігати &співвідношення розмірів

en: <qt><p>Resizing the text box to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to resize the text box?</p></qt>
uk: <qt><p>Зміна розміру текстової рамки до %1x%2 може зайняти значно багато пам'яті. Це може спричинити погіршення швидкодії системи і проблеми з програмними ресурсами.</p><p>Ви впевнені, що хочете змінити розмір текстової рамки?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Resize Text Box?
uk: Змінити розміри текстової рамки?

en: R&esize Text Box
uk: З&мінити розміри текстової рамки

en: <qt><p>Resizing the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to resize the image?</p></qt>
uk: <qt><p>Зміна розміру зображення до %1x%2 може зайняти значно багато пам'яті. Це може спричинити погіршення швидкодії системи і проблеми з програмними ресурсами.</p><p>Ви впевнені, що хочете змінити розмір зображення?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Resize Image?
uk: Змінити розмір зображення?

en: R&esize Image
uk: З&мінити розмір зображення

en: <qt><p>Scaling the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to scale the image?</p></qt>
uk: <qt><p>Зміна масштабу зображення до %1x%2 може зайняти значно багато пам'яті. Це може спричинити погіршення швидкодії системи і проблеми з програмними ресурсами.</p><p>Ви впевнені, що хочете змінити масштаб зображення?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Scale Image?
uk: Змінити масштаб зображення?

en: Scal&e Image
uk: Змінити мас&штаб зображення

en: <qt><p>Scaling the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to scale the selection?</p></qt>
uk: <qt><p>Зміна масштабу вибраного до %1x%2 може зайняти значно багато пам'яті. Це може спричинити погіршення швидкодії системи і проблеми з програмними ресурсами.</p><p>Ви впевнені, що хочете змінити масштаб вибраного?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Scale Selection?
uk: Вибір масштабу

en: Scal&e Selection
uk: Вибір мас&штабу

en: <qt><p>Smooth Scaling the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to smooth scale the image?</p></qt>
uk: <qt><p>Плавна зміна масштабу зображення до %1x%2 може зайняти дуже багато пам'яті. Це може спричинити погіршення швидкодії системи і проблеми з програмними ресурсами.</p><p>Ви впевнені, що хочете плавно змінювати масштаб зображення?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Smooth Scale Image?
uk: Плавна зміна масштабу

en: Smooth Scal&e Image
uk: Плавна зміна мас&штабу зображення

en: <qt><p>Smooth Scaling the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to smooth scale the selection?</p></qt>
uk: <qt><p>Плавна зміна масштабу вибраного до %1x%2 може зайняти багато пам'яті. Це може спричинити погіршення швидкодії системи і проблеми з програмними ресурсами.</p><p>Ви впевнені, що хочете плавно змінювати масштаб вибраного?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Smooth Scale Selection?
uk: Плавна зміна масштабу позначеного

en: Smooth Scal&e Selection
uk: Плавна зміна масштаб&у вибраного

[ctx: @title:window]
en: Rotate Selection
uk: Обертання позначеного

[ctx: @title:window]
en: Rotate Image
uk: Обертання зображення

en: After rotate:
uk: Після обертання:

en: Direction
uk: Напрямок

en: Cou&nterclockwise
uk: &Проти годинникової стрілки

en: C&lockwise
uk: &За годинниковою стрілкою

en: Angle
uk: Кут

en: 90 &degrees
uk: 90 &градусів

en: 180 d&egrees
uk: 180 г&радусів

en: 270 de&grees
uk: 270 гр&адусів

en: C&ustom:
uk: Н&етиповий:

en: degrees
uk: градусів

en: <qt><p>Rotating the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to rotate the selection?</p></qt>
uk: <qt><p>Обертання вибраного до %1x%2 може зайняти значно багато пам'яті. Це може спричинити погіршення швидкодії системи і проблеми з програмними ресурсами.</p><p>Ви впевнені, що хочете зробити обертання вибраного?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Rotate Selection?
uk: Обертання позначеного

en: Rotat&e Selection
uk: Оберта&ти вибране

en: <qt><p>Rotating the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to rotate the image?</p></qt>
uk: <qt><p>Обертання зображення до %1x%2 може зайняти значно багато пам'яті. Це може спричинити погіршення швидкодії системи і проблеми з програмними ресурсами.</p><p>Ви впевнені, що хочете зробити обертання зображення?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Rotate Image?
uk: Обертання зображення

en: Rotat&e Image
uk: О&бертати зображення

[ctx: @title:window]
en: Skew Selection
uk: Перекошування позначеного

[ctx: @title:window]
en: Skew Image
uk: Перекошування зображення

en: After skew:
uk: Після перекошення:

en: &Horizontal:
uk: &Горизонтальний:

en: &Vertical:
uk: &Вертикальний:

en: <qt><p>Skewing the selection to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to skew the selection?</p></qt>
uk: <qt><p>Перекошення вибраного до %1x%2 може зайняти дуже багато пам'яті. Це може спричинити погіршення швидкодії системи і проблеми з програмними ресурсами.</p><p>Ви впевнені, що хочете перекосити вибране?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Skew Selection?
uk: Перекошування позначеного

en: Sk&ew Selection
uk: Пе&рекосити вибране

en: <qt><p>Skewing the image to %1x%2 may take a substantial amount of memory. This can reduce system responsiveness and cause other application resource problems.</p><p>Are you sure you want to skew the image?</p></qt>
uk: <qt><p>Перекошення зображення до %1x%2 може зайняти дуже багато пам'яті. Це може спричинити погіршення швидкодії системи і проблеми з програмними ресурсами.</p><p>Ви впевнені, що хочете перекосити зображення?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Skew Image?
uk: Перекосити зображення?

en: Sk&ew Image
uk: Пере&косити зображення

[ctx: @title:window]
en: Color Similarity
uk: Подібність кольорів

en: &RGB Color Cube Distance
uk: Відстань в кубі кольорів &RGB

en: Exact Match
uk: Точний збіг

en: <a href="dummy_to_make_link_clickable">What is Color Similarity?</a>
uk: <a href="dummy_to_make_link_clickable">Що таке подібність кольорів?</a>

[ctx: @title:window]
en: Save Preview
uk: Збереження перегляду

en: 1 byte (approx. %2%) | %1 bytes (approx. %2%)
uk[0]: %1 байт (прибл. %2%)
uk[1]: %1 байти (прибл. %2%)
uk[2]: %1 байтів (прибл. %2%)
uk[3]: 1 байт (прибл. %2%)

en: Could not open "%1".
uk: Не вдалося відкрити «%1».

en: Could not open "%1" - unsupported image format.
    The file may be corrupt.
uk: Не вдалося відкрити «%1» - формат зображення не підтримується.
    Можливо, пошкоджений файл.

en: Could not save image - insufficient information.
uk: Не вдалося зберегти зображення - недостатньо інформації.

en: URL: %1
    Mimetype: %2
uk: URL: %1
    Тип MIME: %2

[ctx: @title:window]
en: Internal Error
uk: Внутрішня помилка

en: <qt><p>The <b>%1</b> format may not be able to preserve all of the image's color information.</p><p>Are you sure you want to save in this format?</p></qt>
uk: <qt><p>Формат <b>%1</b> може не зберегти всю інформацію про кольори зображення.</p><p>Ви впевнені, що хочете зберегти в цьому форматі?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Lossy File Format
uk: Формат з втратою якості

en: <qt><p>Saving the image at the low color depth of %1-bit may result in the loss of color information. Any transparency might also be removed.</p><p>Are you sure you want to save at this color depth?</p></qt>
uk: <qt><p>Збереження зображення з низькою глибиною кольору %1 біт(ів) може спричинити втрату інформації кольору. Також буде вилучено прозорість.</p><p>Ви впевнені, що хочете зберегти з цією глибиною кольору?</p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Low Color Depth
uk: Низька глибина кольору

en: Could not save image - unable to create temporary file.
uk: Не вдалося зберегти зображення - неможливо створити тимчасовий файл.

en: Could not save as "%1": %2
uk: Не вдалося зберегти як «%1»: %2

en: Error saving image
uk: Помилка під час збереження зображення

en: Could not save image - failed to upload.
uk: Не вдалося зберегти зображення - помилка вивантаження.

en: Remove Internal B&order
uk: Вилучити внутрішню г&раницю

en: Remove Internal Border
uk: Вилучити внутрішню границю

en: Autocr&op
uk: Авто&обрізання

en: Autocrop
uk: Автообрізання

en: KolourPaint cannot remove the selection's internal border as it could not be located.
uk: KolourPaint не може вилучити внутрішню границю позначення, бо її не вдалось знайти.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Remove Internal Border
uk: Неможливо вилучити внутрішню границю

en: KolourPaint cannot automatically crop the image as its border could not be located.
uk: KolourPaint не може автоматично обрізати зображення, тому що не вдалось знайти його границю.

[ctx: @title:window]
en: Cannot Autocrop
uk: Неможливо обрізати автоматично

en: Set as Image
uk: Зробити зображенням

en: Selection: Create
uk: Вибране: створити

en: Paint Program by KDE
uk: Програма малювання від KDE

en: Project Founder
uk: Засновник проєкту

en: Chief Investigator
uk: Головний дослідник

en: Scanning Support, Alpha Support, Current Maintainer
uk: Підтримка сканування, підтримка каналу прозорості, поточний супровід

en: Icons
uk: Піктограми

en: InputMethod Support
uk: Підтримка InputMethod

en: Image Effects
uk: Ефекти зображень

en: KDE 4 Porting
uk: Портування до KDE 4

en: KF 5 Porting
uk: Портування на KF 5

en: Thanks to the many others who have helped to make this program possible.
uk: Подяка багатьом іншим, які допомогли зробити цю програму.

en: Image files to open, optionally
uk: Файли зображень, які слід відкрити, вказувати не обов’язково

en: List all readable image MIME types
uk: Вивести список усіх типів MIME зображень, які може читати програма

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: П&ерегляд

note: i18n: ectx: Menu (image)
en: &Image
uk: &Зображення

note: i18n: ectx: Menu (colors)
en: &Colors
uk: &Кольори

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

note: i18n: ectx: ToolBar (textToolBar)
en: Text Toolbar
uk: Пенал тексту

note: i18n: ectx: Menu (selectionToolRMBMenu)
en: Selection Tool RMB Menu
uk: Контекстне меню інструмента вибору

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uk: З&міни

[ctx: @title:window]
en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Left drag the handle to resize the image.
uk: Потягніть за держак для зміни розміру.

en: Resize Image: Let go of all the mouse buttons.
uk: Зміна розміру: відпустіть всі кнопки мишки.

en: Resize Image: Right click to cancel.
uk: Зміна розміру: щоб скасувати, натисніть праву кнопку мишки.

en: Text
uk: Текст

en: Could not open color palette "%1".
uk: Не вдалося відкрити палітру кольорів «%1».

en: Could not open color palette "%1" - unsupported format.
    The file may be corrupt.
uk: Не вдалося відкрити палітру «%1» — формат не підтримується.
    Можливо, пошкоджений файл.

en: Could not open KDE color palette "%1".
uk: Не вдалося відкрити палітру кольорів KDE «%1».

en: Could not save color palette as "%1".
uk: Не вдалося зберегти палітру кольорів як «%1».

en: Untitled
uk: Без назви

en: Use KolourPaint Defaults
uk: Використовувати типові параметри KolourPaint

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Use KDE's
uk: Використовувати кольори KDE

[ctx: @item:inmenu colors]
en: &Open...
uk: &Відкрити...

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Reloa&d
uk: Перезаванта&жити

[ctx: @item:inmenu colors]
en: &Save
uk: &Зберегти

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Save &As...
uk: Зберегти &як...

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Add Row
uk: Додати ряд

[ctx: @item:inmenu colors]
en: Delete Last Row
uk: Вилучити останній ряд

en: Color Box
uk: Пенал кольорів

en: The color palette "%1" has been modified.
    Do you want to save it?
uk: Палітру кольорів «%1» було змінено.
    Хочете її зберегти?

en: The KDE color palette "%1" has been modified.
    Do you want to save it to a file?
uk: Палітру кольорів KDE «%1» було змінено.
    Хочете її зберегти?

en: The default color palette has been modified.
    Do you want to save it to a file?
uk: Типову палітру кольорів було змінено.
    Хочете її зберегти?

[ctx: @title:window]
en: Open Color Palette
uk: Відкрити палітру кольорів

en: The color palette "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes since you last saved it.
    Are you sure?
uk: Палітру кольорів «%1» було змінено.
    Перезавантаження призведе до втрати всіх змін від часу останнього збереження.
    Ви впевнені?

en: &Reload
uk: &Перезавантажити

en: The KDE color palette "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
uk: Палітру кольорів KDE «%1» було змінено.
    Перезавантаження призведе до втрати всіх змін.
    Ви впевнені?

en: The default color palette has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
uk: Типову палітру кольорів було змінено.
    Перезавантаження призведе до втрати всіх змін.
    Ви впевнені?

en: Save Color Palette As
uk: Зберегти палітру кольорів як

en: Paste in &New Window
uk: Вставити в &новому вікні

en: &Delete Selection
uk: &Вилучити вибране

en: C&opy to File...
uk: С&копіювати у файл...

en: Paste &From File...
uk: Вставити &із файла...

en: Text: Create Box
uk: Текст: створити рамку

en: Text: Paste
uk: Текст: вставити

en: <qt>KolourPaint cannot paste the contents of the clipboard as it has an unknown format.</qt>
uk: <qt>KolourPaint не вдалося вставити дані з буфера обміну даними, оскільки ці дані подано у невідомому форматі.</qt>

en: Cannot Paste
uk: Не вдається вставити

en: Text: Delete Box
uk: Текст: вилучити рамку

note: i18n ("Text: Delete")
en: Selection: Delete
uk: Позначене: вилучити

en: Text: Finish
uk: Текст: завершити

en: Selection: Deselect
uk: Позначене: скасувати позначення

[ctx: @title:window]
en: Copy to File
uk: Копіювання до файла

[ctx: @title:window]
en: Paste From File
uk: Вставлення з файла

en: E&xport...
uk: Е&кспортувати...

en: Scan...
uk: Сканувати...

en: Acquire Screenshot
uk: Отримати знімок вікна

en: Properties
uk: Властивості

en: Reloa&d
uk: Перезаванта&жити

en: All Supported Files (%1)
uk: Усі підтримувані файли (%1)

[ctx: @title:window]
en: Open Image
uk: Відкриття зображення

en: Failed to open scanning dialog.
uk: Не вдалося відкрити діалогове вікно сканування.

[ctx: @title:window]
en: Scanning Failed
uk: Помилка під час сканування

en: Snapshot Delay
uk: Затримка знімка

en:  second |  seconds
uk[0]:  секунда
uk[1]:  секунди
uk[2]:  секунд
uk[3]:  секунда

en: No delay
uk: Без затримки

en: Hide Main Window
uk: Сховати головне вікно

en: Document Properties
uk: Властивості документа

[ctx: @title:window]
en: Save Image As
uk: Збереження зображення з новою назвою

[ctx: @title:window]
en: Export
uk: Експорт

en: The document "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes since you last saved it.
    Are you sure?
uk: Документ «%1» був змінений.
    Перезавантаження призведе до втрати всіх змін від часу останнього збереження.
    Ви впевнені?

en: The document "%1" has been modified.
    Reloading will lose all changes.
    Are you sure?
uk: Документ «%1» був змінений.
    Перезавантаження призведе до втрати всіх змін.
    Ви впевнені?

[ctx: @title:window]
en: Print Image
uk: Друк зображення

en: You must save this image before sending it.
    Do you want to save it?
uk: Перед відсиланням ви мусите зберегти зображення.
    Хочете його зберегти?

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save it?
uk: Документ «%1» було змінено.
    Хочете його зберегти?

en: R&esize / Scale...
uk: З&мінити розмір / масштаб...

en: Se&t as Image (Crop)
uk: З&робити зображенням (обрізати)

en: &Flip (upside down)
uk: Пе&ревернути (догори низом)

en: Mirror (horizontally)
uk: Віддзеркалити (горизонтально)

en: &Rotate...
uk: &Обернути...

en: Rotate &Left
uk: Обернути &ліворуч

en: Rotate Righ&t
uk: Обернути &праворуч

en: S&kew...
uk: Пере&косити...

en: Reduce to Mo&nochrome (Dithered)
uk: Перетворити в &чорно-біле (із змішуванням)

en: Reduce to &Grayscale
uk: Перетворити до відтінків &сірого

en: &Invert Colors
uk: &Інвертувати кольори

en: C&lear
uk: &Очистити

en: Make Confidential
uk: Зробити конфіденційним

en: &More Effects...
uk: &Додаткові ефекти...

[ctx: Image/Selection Menu caption - make sure the translation has the same accel as the Select&ion translation]
en: &Image
uk: &Зображення

[ctx: Image/Selection Menu caption - make sure that translation has the same accel as the &Image translation]
en: Select&ion
uk: Ви&бір

en: Show &Path
uk: Показати &шлях

en: Draw Anti-Aliased
uk: Малювати зі згладжуванням

en: %1bpp
uk: %1 б/п

en: Font Family
uk: Гарнітура шрифту

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: Bold
uk: Жирний

en: Italic
uk: Курсив

en: Underline
uk: Підкреслений

en: Strike Through
uk: Перекреслений

en: Previous Tool Option (Group #1)
uk: Попередній параметр інструмента (група 1)

en: Next Tool Option (Group #1)
uk: Наступний параметр інструмента (група 1)

en: Previous Tool Option (Group #2)
uk: Попередній параметр інструмента (група 2)

en: Next Tool Option (Group #2)
uk: Наступний параметр інструмента (група 2)

en: &Draw Opaque
uk: &Малювати непрозоре

en: Draw With Color Similarity...
uk: Малювати з подібністю кольорів...

en: Tool Box
uk: Пенал інструментів

en: Show &Grid
uk: Показувати &ґратку

en: Show T&humbnail
uk: Показувати м&ініатюру

en: Zoo&med Thumbnail Mode
uk: Режим з&меншеної мініатюри

en: Enable Thumbnail &Rectangle
uk: Увімкнути &рамку мініатюри

en: &Zoom
uk: &Масштабування

[ctx: @title:window]
en: Acquire Image
uk: Отримати зображення

en: Opening the selected scanner failed.
uk: Спроба відкрити вказаний сканер зазнала невдачі.

en: Brush
uk: Пензель

en: Draw using brushes of different shapes and sizes
uk: Малювання за допомогою пензлів різної форми та розміру

en: Click to draw dots or drag to draw strokes.
uk: Клацніть, щоб малювати крапки або потягніть, щоб малювати довільні штрихи.

en: Color Eraser
uk: Гумка для кольору

en: Replaces pixels of the foreground color with the background color
uk: Замальовує пікселі вибраного кольору кольором тла

en: Click or drag to erase pixels of the foreground color.
uk: Клацніть або потягніть, щоб витерти пікселі переднього плану.

en: Eraser
uk: Гумка

en: Lets you rub out mistakes
uk: Надає можливість витерти помилки

en: Click or drag to erase.
uk: Клацніть або потягніть, щоб витерти.

en: Let go of all the mouse buttons.
uk: Відпустіть всі кнопки мишки.

en: Pen
uk: Перо

en: Draws dots and freehand strokes
uk: Малює крапки та довільні штрихи

en: Spraycan
uk: Пульверизатор

en: Sprays graffiti
uk: Розпилює графіті

en: Click or drag to spray graffiti.
uk: Щоб розпилювати графіті, клацніть або потягніть.

en: Right click to cancel.
uk: Щоб скасувати, натисніть праву кнопку мишки.

en: Left click to cancel.
uk: Щоб скасувати, натисніть ліву кнопку мишки.

en: Lets you select a color from the image
uk: Надає можливість вибрати колір із зображення

en: Click to select a color.
uk: Клацніть, щоб вибрати колір.

en: Fills regions in the image
uk: Заповнює ділянки в зображенні

en: Click to fill a region.
uk: Клацніть, щоб заповнити ділянку.

en: Zoom
uk: Масштабування

en: Zooms in and out of the image
uk: Збільшення і зменшення зображення

en: Click to zoom in/out or left drag to zoom into a specific area.
uk: Клацніть, щоб збільшити / зменшити або потягніть лівою кнопкою мишки, щоб збільшити певну ділянку.

en: Curve
uk: Крива

en: Draws curves
uk: Малює криві

en: Drag out the start and end points.
uk: Розтягніть, точки початку і кінця.

en: Left drag to set the first control point or right click to finish.
uk: Потягніть при натиснутій лівій кнопці мишки, щоб встановити першу контрольну точку або натисніть праву кнопку, щоб закінчити.

en: Right drag to set the first control point or left click to finish.
uk: Потягніть при натиснутій правій кнопці мишки, щоб встановити першу контрольну точку або натисніть ліву кнопку, щоб закінчити.

en: Left drag to set the last control point or right click to finish.
uk: Потягніть при натиснутій лівій кнопці мишки, щоб встановити останню контрольну точку або натисніть праву кнопку, щоб закінчити.

en: Right drag to set the last control point or left click to finish.
uk: Потягніть при натиснутій правій кнопці мишки, щоб встановити останню контрольну точку або натисніть ліву кнопку, щоб закінчити.

en: Line
uk: Пряма

en: Draws lines
uk: Малює лінії

en: Drag to draw.
uk: Потягніть, щоб малювати.

en: Polygon
uk: Багатокутник

en: Draws polygons
uk: Малює багатокутники

en: Drag to draw the first line.
uk: Потягніть, щоб намалювати першу лінію.

en: Left drag another line or right click to finish.
uk: Потягніть при натиснутій лівій кнопці мишки, щоб намалювати ще одну лінію або натисніть праву кнопку, щоб закінчити.

en: Right drag another line or left click to finish.
uk: Потягніть при натиснутій правій кнопці мишки, щоб намалювати ще одну лінію або натисніть ліву кнопку, щоб закінчити.

en: Connected Lines
uk: З'єднані лінії

en: Draws connected lines
uk: Малює з'єднані лінії

en: Ellipse
uk: Еліпс

en: Draws ellipses and circles
uk: Малює овали та кола

en: Rectangle
uk: Прямокутник

en: Draws rectangles and squares
uk: Малює прямокутники та квадрати

en: Rounded Rectangle
uk: Округлений прямокутник

en: Draws rectangles and squares with rounded corners
uk: Малює прямокутники та квадрати з закругленими кутами

en: Left drag to create selection.
uk: Щоб вибрати, потягніть при натиснутій лівій кнопці.

en: Left drag to move selection.
uk: Щоб пересунути вибране, потягніть при натиснутій лівій кнопці.

en: Left drag to scale selection.
uk: Щоб змінити масштаб вибраного, потягніть при натиснутій лівій кнопці.

en: Selection: Opaque
uk: Вибране: непрозорість

en: Selection: Transparent
uk: Вибір: прозорий

en: Selection: Transparency Color
uk: Вибір: колір прозорості

en: Selection: Transparency Color Similarity
uk: Вибір: Подібність кольору прозорості

en: Selection (Elliptical)
uk: Вибір (еліптичний)

en: Makes an elliptical or circular selection
uk: Робить еліптичний або круговий вибір

en: Selection (Free-Form)
uk: Вибір (довільна форма)

en: Makes a free-form selection
uk: Робить вибір довільної форми

en: Selection (Rectangular)
uk: Вибір (прямокутний)

en: Makes a rectangular selection
uk: Робить прямокутний вибір

en: Selection: Move
uk: Вибір: пересунути

en: %1: Smear
uk: %1: розмастити

en: Writes text
uk: Пише текст

en: Text: Backspace
uk: Текст: вилучити символ зліва

en: Text: Delete
uk: Текст: вилучити

en: Text: New Line
uk: Текст: новий рядок

en: Text: Write
uk: Текст: написати

en: Left drag to create text box.
uk: Щоб створити текстову рамку, потягніть при натиснутій лівій кнопці.

en: Left drag to move text box.
uk: Щоб пересунути текстову рамку, потягніть при натиснутій лівій кнопці.

en: Text: Move Box
uk: Текст: пересунути рамку

en: Left drag to resize text box.
uk: Щоб змінити розмір текстової рамки, потягніть при натиснутій лівій кнопці.

en: Left click to change cursor position.
uk: Щоб змінити позицію курсора, натисніть ліву кнопку.

en: Text: Opaque Background
uk: Текст: непрозоре тло

en: Text: Transparent Background
uk: Текст: прозоре тло

en: Text: Swap Colors
uk: Текст: поміняти кольори

en: Text: Foreground Color
uk: Текст: колір

en: Text: Background Color
uk: Текст: колір тла

en: Text: Font
uk: Текст: шрифт

en: Text: Font Size
uk: Текст: розмір шрифту

en: Text: Bold
uk: Текст: жирний

en: Text: Italic
uk: Текст: курсив

en: Text: Underline
uk: Текст: підкреслений

en: Text: Strike Through
uk: Текст: перекреслений

en: Unzoomed Mode - Thumbnail
uk: Режим без масштабування — мініатюри

en: %1% - Thumbnail
uk: %1% — Мініатюра

en: <qt><p><b>Color Similarity</b> is how <i>similar</i> the colors of different pixels must be, for operations to consider them to be the same.</p><p>If you set it to something other than <b>Exact Match</b>, you can work more effectively with dithered images and photos, in a comparable manner to the "Magic Wand" feature of other paint programs.</p><p>This feature applies to:</p><ul><li><b>Selections</b>: In <b>Transparent</b> mode, any color in the selection that is <i>similar</i> to the background color will be made transparent.</li><li><b>Flood Fill</b>: For regions with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is likely to fill more pixels.</li><li><b>Color Eraser</b>: Any pixel whose color is <i>similar</i> to the foreground color will be replaced with the background color.</li><li><b>Autocrop</b> and <b>Remove Internal Border</b>: For borders with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is more likely to crop the whole border.</li></ul><p>Higher settings mean that operations consider an increased range of colors to be sufficiently <i>similar</i> so as to be the same. Therefore, you should increase the setting if the above operations are not affecting pixels whose colors you consider to be similar enough.</p><p>However, if they are having too much of an effect and are changing pixels whose colors you do not consider to be similar (e.g. if <b>Flood Fill</b> is changing too many pixels), you should decrease this setting.</p><p>To configure it, click on the cube.</p></qt>
uk: <qt><p><b>Схожість кольорів</b> визначає те, наскільки <i>схожими</i> мають бути кольори різних пікселів, щоб функції програми вважали їх однаковими.</p><p>Якщо ви встановите цей параметр у значення відмінне від <b>Повна відповідність</b>, вам легше буде обробляти не різкі зображення і фотографії, все буде схоже на режим «Чарівної палички» програм для малювання.</p><p>Цей параметр може бути застосований до:</p><ul><li><b>Вибраного</b>: У режимі <b>прозорості</b>, будь-який колір у вибраному, що <i>схожий</i> на колір тла, стане прозорим.</li><li><b>Заповнення</b>: для областей зі <i>схожими</i> - але не тотожними - кольорами пікселів, вище значення призведе до заповнення більшої кількості пікселів.</li><li><b>Гумка для кольору</b>: будь-який колір, що <i>схожий</i> на колір переднього плану буде замінено на колір тла.</li><li><b>Автообрізання</b> і <b>Вилучення внутрішньої границі</b>: для границь зі <i>схожими</i> - але не тотожними - кольоровими пікселями, вище значення параметра краще обріже границю.</li></ul><p>Вищі значення означають, що інструменти програми розглядатимуть ширший діапазон значень кольорів як так, що достатньо <i>схожі</i>, щоб бути однаковими. Отже, вам слід збільшити цей параметр, якщо ви вважаєте, що інструменти програми не діють на пікселі з однаковим кольором достатньою мірою.</p><p>Але, якщо інструменти зачіпають пікселі, чиї кольори не є на ваш погляд тотожними (наприклад, якщо <b>Заповнення</b> змінює забагато пікселів), вам слід зменшити це значення.</p><p>Щоб налаштувати його, клацніть на піктограмі куба.</p></qt>

en: <qt><p><b>Color Similarity</b> is how <i>similar</i> the colors of different pixels must be, for operations to consider them to be the same.</p><p>If you set it to something other than <b>Exact Match</b>, you can work more effectively with dithered images and photos, in a comparable manner to the "Magic Wand" feature of other paint programs.</p><p>This feature applies to:</p><ul><li><b>Selections</b>: In <b>Transparent</b> mode, any color in the selection that is <i>similar</i> to the background color will be made transparent.</li><li><b>Flood Fill</b>: For regions with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is likely to fill more pixels.</li><li><b>Color Eraser</b>: Any pixel whose color is <i>similar</i> to the foreground color will be replaced with the background color.</li><li><b>Autocrop</b> and <b>Remove Internal Border</b>: For borders with <i>similar</i> - but not identical - colored pixels, a higher setting is more likely to crop the whole border.</li></ul><p>Higher settings mean that operations consider an increased range of colors to be sufficiently <i>similar</i> so as to be the same. Therefore, you should increase the setting if the above operations are not affecting pixels whose colors you consider to be similar enough.</p><p>However, if they are having too much of an effect and are changing pixels whose colors you do not consider to be similar (e.g. if <b>Flood Fill</b> is changing too many pixels), you should decrease this setting.</p></qt>
uk: <qt><p><b>Схожість кольорів</b> визначає те, наскільки <i>схожими</i> мають бути кольори різних пікселів, щоб функції програми вважали їх однаковими.</p><p>Якщо ви встановите цей параметр у значення відмінне від <b>Повна відповідність</b>, вам легше буде обробляти не різкі зображення і фотографії, все буде схоже на режим «Чарівної палички» програм для малювання.</p><p>Цей параметр може бути застосований до:</p><ul><li><b>Вибраного</b>: У режимі <b>прозорості</b>, будь-який колір у вибраному, що <i>схожий</i> на колір тла, стане прозорим.</li><li><b>Заповнення</b>: для областей зі <i>схожими</i> - але не тотожними - кольорами пікселів, вище значення призведе до заповнення більшої кількості пікселів.</li><li><b>Гумка для кольору</b>: будь-який колір, що <i>схожий</i> на колір переднього плану буде замінено на колір тла.</li><li><b>Автообрізання</b> і <b>Вилучення внутрішньої границі</b>: для границь зі <i>схожими</i> - але не тотожними - кольоровими пікселями, вище значення параметра краще обріже границю.</li></ul><p>Вищі значення означають, що інструменти програми розглядатимуть ширший діапазон значень кольорів як так, що достатньо <i>схожі</i>, щоб бути однаковими. Отже, вам слід збільшити цей параметр, якщо ви вважаєте, що інструменти програми не діють на пікселі з однаковим кольором достатньою мірою.</p><p>Але, якщо інструменти зачіпають пікселі, чиї кольори не є на ваш погляд тотожними (наприклад, якщо <b>Заповнення</b> змінює забагато пікселів), вам слід зменшити це значення.</p></qt>

en: <p>Color Similarity: %1%</p><p align="center">Click to configure.</p>
uk: <p>Подібність кольорів: %1%</p><p align="center">Натисніть, щоб налаштувати.</p>

en: <p>Color Similarity: Exact Match</p><p align="center">Click to configure.</p>
uk: <p>Подібність кольорів: точний збіг</p><p align="center">Натисніть, щоб налаштувати.</p>

en: &Brightness:
uk: &Яскравість:

en: Re&set
uk: Скин&ути

en: Co&ntrast:
uk: Ко&нтрастність:

en: &Gamma:
uk: &Гама:

en: Rese&t
uk: Скину&ти

en: C&hannels:
uk: Кана&ли:

en: All
uk: Всі

en: Red
uk: Червоний

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Блакитний

en: Reset &All Values
uk: Скинути &всі значення

en: Settings
uk: Параметри

en: &Amount:
uk: &Величина:

en: E&nable
uk: &Ввімкнути

en: Colors
uk: Кольори

en: &Hue:
uk: &Відтінок:

en: &Saturation:
uk: &Насиченість:

[ctx: The V of HSV]
en: &Value:
uk: &Значення:

en: &Red
uk: &Червоний

en: &Green
uk: &Зелений

en: &Blue
uk: &Блакитний

en: &All
uk: &Всі

en: Channels
uk: Канали

en: &Monochrome
uk: &Чорно-біле

en: Mo&nochrome (dithered)
uk: Ч&орно-біле (із змішуванням)

en: 256 co&lor
uk: 256 ко&льорів

en: 256 colo&r (dithered)
uk: 256 кольо&рів (зі змішуванням)

en: 24-&bit color
uk: 24-&бітовий колір

en: Reduce To
uk: Зменшити до

en: &Granularity:
uk: &Зернистість:

en: <qt><p>To select the foreground color that tools use to draw, left-click on a filled-in color cell. To select the background color, right-click instead.</p><p>To change the color of a color cell itself, double-click on it.</p><p>You can also swap the color of a filled-in cell with any other cell using drag and drop. Also, if you hold down the <b>Ctrl</b> key, the destination cell's color will be overwritten, instead of being swapped with the color of the source cell.</p></qt>
uk: <qt><p>Щоб обрати колір переднього плану, яким малюватиме цей інструмент, клацніть лівою кнопкою миші на заповненій кольором клітинці. Щоб обрати колір тла, клацніть замість цього правою кнопкою.</p><p>Щоб змінити колір у самій клітинці, двічі клацніть на ній.</p><p>Ви також можете поміняти кольори заповненої кольором клітинки і будь-якої іншої клітинки перетягуванням. А якщо ви при цьому утримуватимете клавішу <b>Ctrl</b>, колір клітинки призначення буде перезаписано, замість простого обміну кольорами з клітинкою джерелом.</p></qt>

en: Convert &to:
uk: Перетворити &у:

en: Quali&ty:
uk: Якіс&ть:

en: &Preview
uk: &Перегляд

en: Monochrome
uk: Чорно-біле

en: Monochrome (Dithered)
uk: Чорно-біле (із змішуванням)

en: 256 Color
uk: 256 кольорів

en: 256 Color (Dithered)
uk: 256 кольорів (із змішуванням)

en: 24-bit Color
uk: 24-біт колір

[ctx: @title:tab]
en: I&mage Position
uk: Позиція зо&браження

en: &Center of the page
uk: &Центр сторінки

en: Top-&left of the page
uk: Вгорі &ліворуч сторінки

en: Transparent
uk: Прозорий

en: KolourPaint Defaults
uk: Типові параметри KolourPaint

[ctx: Colors: name_or_url_of_color_palette]
en: Colors: %1
uk: Кольори: %1

[ctx: Colors: name_or_url_of_color_palette [modified]]
en: Colors: %1 [modified]
uk: Кольори: %1 [змінено]

en: Circle
uk: Коло

en: Square
uk: Квадрат

en: Slash
uk: Похила риска

en: Backslash
uk: Зворотна риска

en: No Fill
uk: Не заповнювати

en: Fill with Background Color
uk: Заповнити кольором тла

en: Fill with Foreground Color
uk: Заповнити кольором переднього плану

en: Opaque
uk: Непрозорість
