kolourpaint - en to uz@cyrillic translation catalogue (149 entries)

en: Soften
uz@cyrillic: Юмшатиш

en: Sharpen
uz@cyrillic: Ўткирлаш

en: Selection: %1
uz@cyrillic: Танланган: %1

en: Emboss
uz@cyrillic: Қавариқ

en: Flatten
uz@cyrillic: Ясси

en: Invert Colors
uz@cyrillic: Тескари ранглар

en: Reduce to Monochrome
uz@cyrillic: Монохромга камайтириш

en: Reduce to 256 Color
uz@cyrillic: 256 рангга камайтириш

en: Resize
uz@cyrillic: Ўлчамини ўзгартириш

en: Rotate
uz@cyrillic: Буриш

en: Skew
uz@cyrillic: Эгиш

en: &Undo: %1
uz@cyrillic: &Бекор қилиш: %1

en: &Redo: %1
uz@cyrillic: Қай&тариш: %1

en: Color Picker
uz@cyrillic: Ранг танлагич

en: Flood Fill
uz@cyrillic: Тўлдириш

en: &Effect:
uz@cyrillic: &Эффект:

en: Reduce Colors
uz@cyrillic: Рангларни камайтириш

en: Soften & Sharpen
uz@cyrillic: Юмшатиш ва ўткирлаш

en: Dimensions
uz@cyrillic: Ўлчамлар

en: Original:
uz@cyrillic: Асл нусха:

en: Preview
uz@cyrillic: Кўриб чиқиш

en: Entire Image
uz@cyrillic: Бутун расм

en: Selection
uz@cyrillic: Танланган

en: &Resize
uz@cyrillic: Ўлчами&ни ўзгартириш

en: Width:
uz@cyrillic: Эни:

en: Height:
uz@cyrillic: Узунаси:

en: &New:
uz@cyrillic: &Янги:

en: &Percent:
uz@cyrillic: &Фоиз:

en: R&esize Image
uz@cyrillic: Ўлчами&ни ўзгартириш

en: Direction
uz@cyrillic: Йўналиш

en: Cou&nterclockwise
uz@cyrillic: Соат &кўрсатгичига қарши

en: C&lockwise
uz@cyrillic: &Соат кўрсатгичи бўйича

en: Angle
uz@cyrillic: Бурчак

en: 90 &degrees
uz@cyrillic: &90 даража

en: 180 d&egrees
uz@cyrillic: &180 даража

en: 270 de&grees
uz@cyrillic: &270 даража

en: C&ustom:
uz@cyrillic: &Бошқа:

en: degrees
uz@cyrillic: даража

en: Rotat&e Selection
uz@cyrillic: Танланганни &буриш

en: Rotat&e Image
uz@cyrillic: Расмни &буриш

en: &Horizontal:
uz@cyrillic: &Энига:

en: &Vertical:
uz@cyrillic: &Бўйига:

en: Sk&ew Selection
uz@cyrillic: Танланганни э&гиш

en: Sk&ew Image
uz@cyrillic: Расмни &эгиш

en: Could not open "%1".
uz@cyrillic: '%1' файлини очиб бўлмади.

en: URL: %1
    Mimetype: %2
uz@cyrillic: URL: %1
    MIME-тур: %2

en: <empty>
uz@cyrillic: <бўш>

en: Selection: Create
uz@cyrillic: Танланган: Яратиш

en: Icons
uz@cyrillic: Нишончалар

note: i18n: ectx: Menu (image)
en: &Image
uz@cyrillic: &Расм

note: i18n: ectx: ToolBar (textToolBar)
en: Text Toolbar
uz@cyrillic: Матн панели

en: Resize Image: Right click to cancel.
uz@cyrillic: Расмнинг ўлчамини ўзгартириш: Бекор қилиш учун ўнг сичқончани босинг.

en: Text
uz@cyrillic: Матн

en: Paste in &New Window
uz@cyrillic: Янги &ойнага қўйиш

en: &Delete Selection
uz@cyrillic: Танланганни ў&чириш

en: C&opy to File...
uz@cyrillic: &Файлга нусха олиш

en: Paste &From File...
uz@cyrillic: Фай&лдан қўйиш

en: Text: Paste
uz@cyrillic: Матн: Қўйиш

en: Cannot Paste
uz@cyrillic: Қўйиб бўлмайди

note: i18n ("Text: Delete")
en: Selection: Delete
uz@cyrillic: Танланган: Ўчириш

en: Text: Finish
uz@cyrillic: Матн: Тугатиш

en: E&xport...
uz@cyrillic: &Экспорт қилиш

en: Reloa&d
uz@cyrillic: &Қайтадан юклаш

en: You must save this image before sending it.
    Do you want to save it?
uz@cyrillic: Расмни жўнатишдан олдин уни сақлаш керак.
    Уни сақлашни истайсизми?

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save it?
uz@cyrillic: '%1' ҳужжатига ўзгаришлар киритилди.
    Уни сақлашни истайсизми?

en: &Rotate...
uz@cyrillic: &Буриш...

en: S&kew...
uz@cyrillic: &Эгиш

en: &Invert Colors
uz@cyrillic: &Тескари ранглар

en: C&lear
uz@cyrillic: Т&озалаш

en: &More Effects...
uz@cyrillic: &Бошқа эффектлар

en: Show &Path
uz@cyrillic: Йўлни &кўрсатиш

en: Font Family
uz@cyrillic: Шрифт оиласи

en: Bold
uz@cyrillic: Қалин

en: Underline
uz@cyrillic: Тагини чизиш

en: Strike Through
uz@cyrillic: Устини чизиш

en: Show &Grid
uz@cyrillic: Тўрни &кўрсатиш

en: Show T&humbnail
uz@cyrillic: &Миниатюрани кўрсатиш

en: Enable Thumbnail &Rectangle
uz@cyrillic: Кичик миниатю&ра

en: Brush
uz@cyrillic: Бўёқ

en: Color Eraser
uz@cyrillic: Рангни ўчирувчи

en: Eraser
uz@cyrillic: Ўчиргич

en: Pen
uz@cyrillic: Қалам

en: Right click to cancel.
uz@cyrillic: Бекор қилиш учун сичқончанинг ўнг тугмасини босинг.

en: Left click to cancel.
uz@cyrillic: Бекор қилиш учун сичқончанинг чап тугмасини босинг.

en: Click to select a color.
uz@cyrillic: Рангни танлаш учун босинг.

en: Curve
uz@cyrillic: Эгри чизиқ

en: Draws curves
uz@cyrillic: Эгри чизиқ чизиш

en: Line
uz@cyrillic: Чизиқ

en: Draws lines
uz@cyrillic: Тўгри чизиқ чизиш

en: Polygon
uz@cyrillic: Кўпбурчак

en: Draws polygons
uz@cyrillic: Кўпбурчак чизиш

en: Connected Lines
uz@cyrillic: Уланган чизиқлар

en: Draws connected lines
uz@cyrillic: Уланган чизиқлар чизиш

en: Ellipse
uz@cyrillic: Эллипс

en: Draws ellipses and circles
uz@cyrillic: Эллипс ва айлана чизиш

en: Rectangle
uz@cyrillic: Тўғри бурчак

en: Draws rectangles and squares
uz@cyrillic: Тўртбурчак ва тўғри бурчак чизиш

en: Selection: Transparent
uz@cyrillic: Танланган: Шаффоф

en: Selection (Elliptical)
uz@cyrillic: Танлаш (эллептик)

en: Selection (Rectangular)
uz@cyrillic: Танлаш (тўғри бурчак)

en: Selection: Move
uz@cyrillic: Танланган: Кўчириш

en: Writes text
uz@cyrillic: Матн ёзиш

en: Text: Delete
uz@cyrillic: Матн: Ўчириш

en: Text: New Line
uz@cyrillic: Матн: Янги сатр

en: Text: Write
uz@cyrillic: Матн: Ёзиш

en: Text: Foreground Color
uz@cyrillic: Матн: Олдин фон ранги

en: Text: Background Color
uz@cyrillic: Матн: Орқа фон ранги

en: Text: Font
uz@cyrillic: Матн: Шрифт

en: Text: Font Size
uz@cyrillic: Матн: Шрифтнинг ўлчами

en: Text: Bold
uz@cyrillic: Матн: Қалин

en: Text: Italic
uz@cyrillic: Матн: Қия

en: Text: Underline
uz@cyrillic: Матн: Тагини чизиш

en: Text: Strike Through
uz@cyrillic: Матн: Устини чизиш

en: &Brightness:
uz@cyrillic: &Ёруғлик:

en: Re&set
uz@cyrillic: &Тиклаш

en: Co&ntrast:
uz@cyrillic: Кон&траст:

en: &Gamma:
uz@cyrillic: &Гамма:

en: Rese&t
uz@cyrillic: &Тиклаш

en: C&hannels:
uz@cyrillic: &Каналлар:

en: All
uz@cyrillic: Ҳаммаси

en: Red
uz@cyrillic: Қизил

en: Green
uz@cyrillic: Яшил

en: Blue
uz@cyrillic: Кўк

en: Settings
uz@cyrillic: Мосламалар

en: &Amount:
uz@cyrillic: &Миқдори:

en: E&nable
uz@cyrillic: Ёқ&иш

en: Colors
uz@cyrillic: Ранглар

en: &Red
uz@cyrillic: Қизи&л

en: &Green
uz@cyrillic: &Яшил

en: &Blue
uz@cyrillic: &Кўк

en: &All
uz@cyrillic: Ҳам&маси

en: Channels
uz@cyrillic: Каналлар

en: &Monochrome
uz@cyrillic: &Монохром

en: 256 co&lor
uz@cyrillic: 256 ран&г

en: 24-&bit color
uz@cyrillic: 24-би&т ранг

en: Reduce To
uz@cyrillic: Камайтириш

en: Convert &to:
uz@cyrillic: &Айлантириш:

en: Quali&ty:
uz@cyrillic: &Сифати:

en: &Preview
uz@cyrillic: &Кўриб чиқиш

en: Monochrome
uz@cyrillic: Монохром

en: 256 Color
uz@cyrillic: 256 ранг

en: 24-bit Color
uz@cyrillic: 24-бит ранг

en: Transparent
uz@cyrillic: Шаффоф

en: Circle
uz@cyrillic: Айлана

en: Square
uz@cyrillic: Тўртбурчак

en: Slash
uz@cyrillic: Слэш

en: Backslash
uz@cyrillic: Тескари слэш

en: Fill with Background Color
uz@cyrillic: Орқа фон ранги билан тўлдириш

en: Fill with Foreground Color
uz@cyrillic: Олдин фон ранги билан тўлдириш
