kompare - en to br translation catalogue (12 entries)

en:  0 of 0 files
br:  0 diwar 0 restr

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
br: &Restr

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
br: &Kefluniadur

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
br: Barrenn kentañ an ostilhoù

en: Here you can change the options for the view.
br: Amañ e c'hellit kemmañ dibarzhoù ar gwell.

en: Author
br: Oberour

en: <qt>The URL <b>%1</b> cannot be downloaded.</qt>
br: <qt>N'em eus ket enkargañ an URL <b>%1</b>.</qt>

en: <qt>The URL <b>%1</b> does not exist on your system.</qt>
br: <qt>N'eo ket endeo an URL <b>%1</b> e-barzh ho reizhiad.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (difference)
en: &Difference
br: &Difereñs

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_FormatGB)
en: Format
br: Furmadiñ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_OptionsGB)
en: Options
br: Dibarzhoù

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_CommandLineGB)
en: Command Line
br: Linenn urzhiañ
