kompare - en to cs translation catalogue (160 entries)

en: Could not load our KompareViewPart: %1
cs: Nelze načíst komponentu KompareViewPart: %1

[ctx: @title:window]
en: Navigation
cs: Navigace

en: Could not load our KompareNavigationPart: %1
cs: Nelze načíst komponentu KompareNavigationPart: %1

[ctx: @action]
en: &Open Diff...
cs: &Otevřít rozdíl...

[ctx: @action]
en: &Compare Files...
cs: &Porovnat soubory...

[ctx: @action]
en: &Blend URL with Diff...
cs: &Mísit URL s rozdílem...

[ctx: @action]
en: Show T&ext View
cs: Zobrazit t&extový pohled

en:  0 of 0 differences
cs:  0 z 0 rozdílů

en:  0 of 0 files
cs:  0 z 0 souborů

en:  %2 of %1 file  |  %2 of %1 files
cs[0]:  %2 z %1 souboru
cs[1]:  %2 z %1 souborů
cs[2]:  %2 z %1 souborů

en:  %1 file  |  %1 files
cs[0]:  %1 soubor
cs[1]:  %1 soubory
cs[2]:  %1 souborů

en:  %2 of %1 difference, %3 applied  |  %2 of %1 differences, %3 applied
cs[0]:  %2 z %1 rozdílu, %3 použitý
cs[1]:  %2 z %1 rozdílů, %3 použitých
cs[2]:  %2 z %1 rozdílů, %3 použitých

en:  %1 difference  |  %1 differences
cs[0]: %1 rozdíl
cs[1]: %1 rozdíly
cs[2]: %1 rozdílů

[ctx: @title:window]
en: Blend File/Folder with diff Output
cs: Mísit soubor/složku s rozdílovým výstupem

[ctx: @title:group]
en: File/Folder
cs: Soubor/složka

[ctx: @title:group]
en: Diff Output
cs: Výstup z diffu

[ctx: @action:button]
en: Blend
cs: Mísení

[ctx: @info:tooltip]
en: Blend this file or folder with the diff output
cs: Mísit tuto složku, nebo soubor, s rozdílovým výstupem

[ctx: @title:window]
en: Compare Files or Folders
cs: Porovnat soubory nebo složky

[ctx: @title:group]
en: Source
cs: Zdroj

[ctx: @title:group]
en: Destination
cs: Cíl

[ctx: @action:button]
en: Compare
cs: Porovnat

[ctx: @info:tooltip]
en: Compare these files or folders
cs: Porovnat tyto soubory nebo složky

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you have entered 2 filenames or 2 folders in the fields in this dialog then this button will be enabled and pressing it will start a comparison of the entered files or folders.
cs: Pokud jste zadali 2 jména souborů nebo 2 složky, toto tlačítko bude povolené a jeho stisknutím se spustí porovnání zadaných souborů nebo složek.

[ctx: @title:window]
en: Text View
cs: Textový pohled

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
cs: &Soubor

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
cs: Na&stavení

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

[ctx: @title:tab]
en: Files
cs: Soubory

en: Here you can enter the files you want to compare.
cs: Zde můžete zadat soubory k porovnání.

[ctx: @title:tab]
en: Diff
cs: Rozdíl

en: Here you can change the options for comparing the files.
cs: Zde můžete změnit nastavení porovnávání souborů.

[ctx: @title:tab]
en: Appearance
cs: Vzhled

en: Here you can change the options for the view.
cs: Zde můžete změnit nastavení pohledu.

en: A program to view the differences between files and optionally generate a diff
cs: Program pro zobrazení rozdílů mezi soubory s možností generovat diff

en: Author
cs: Autor

en: Developer
cs: Vývojář

en: Maintainer
cs: Správce

en: Kompare icon artist
cs: Autor ikon

en: A lot of good advice
cs: Spousta dobrých rad

en: Cervisia diff viewer
cs: Cervisia diff prohlížeč

en: This will compare URL1 with URL2
cs: Porovná URL1 s URL2

en: Disables the check for automatically finding the original file(s) when using '-' as URL with the -o option.
cs: Vypíná kontrolu pro automatické hledání původních souborů, při použití '-' jako URL s možností -o.

[ctx: @title:group]
en: Diff Program
cs: Diff program

en: You can select a different diff program here. On Solaris the standard diff program does not support all the options that the GNU version does. This way you can select that version.
cs: Zde můžete zvolit jiný diff program. Ve standardní verzi pro Solaris nejsou podporovány všechny volby GNU verze. V takovém případě zde můžete zvolit GNU verzi.

[ctx: @title:group]
en: Output Format
cs: Formát výstupu

[ctx: @option:radio format type]
en: Context
cs: Kontextový

[ctx: @option:radio format type]
en: Normal
cs: Normální

[ctx: @option:radio format type]
en: Unified
cs: Unifikovaný

[ctx: @title:group]
en: Lines of Context
cs: Počet řádků kontextu

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of context lines:
cs: Počet řádků kontextu:

[ctx: @title:tab]
en: Format
cs: Formát

[ctx: @title:group]
en: General
cs: Obecné

[ctx: @option:check]
en: &Treat new files as empty
cs: Nové soubory považova&t za prázdné

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -N diff option.
cs: Tato volba odpovídá volbě -N programu 'diff'.

[ctx: @option:check]
en: &Look for smaller changes
cs: &Hledat menší změny

[ctx: @info:tooltip]
en: This corresponds to the -d diff option.
cs: Tato volba odpovídá volbě -d programu 'diff'.

[ctx: @option:check]
en: O&ptimize for large files
cs: O&ptimalizovat pro velké soubory

[ctx: @info:tooltip]
en: This corresponds to the -H diff option.
cs: Tato volba odpovídá volbě -H programu 'diff'.

[ctx: @option:check]
en: &Ignore changes in case
cs: &Ignorovat změny velikosti písmen

[ctx: @info:tooltip]
en: This corresponds to the -i diff option.
cs: Tato volba odpovídá volbě -i programu 'diff'.

[ctx: @option:check]
en: Ignore regexp:
cs: Ignorovat reg. výraz:

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -I diff option.
cs: Tato volba odpovídá volbě -I programu 'diff'.

[ctx: @title:group]
en: Whitespace
cs: Prázdné místo

[ctx: @option:check]
en: E&xpand tabs to spaces in output
cs: Na&hradit tabulátory mezerami ve výstupu

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -t diff option.
cs: Tato volba odpovídá volbě -t programu 'diff'.

[ctx: @option:check]
en: I&gnore added or removed empty lines
cs: I&gnorovat přidané nebo odstraněné prázdné řádky

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -B diff option.
cs: Tato volba odpovídá volbě -B programu 'diff'.

[ctx: @option:check]
en: Ig&nore changes in the amount of whitespace
cs: I&gnorovat změny v prázdném místě

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -b diff option.
cs: Tato volba odpovídá volbě -b programu 'diff'.

[ctx: @option:check]
en: Ign&ore all whitespace
cs: Ignor&ovat změny v mezerách

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -w diff option.
cs: Tato volba odpovídá volbě -w programu 'diff'.

[ctx: @option:check]
en: Igno&re changes due to tab expansion
cs: Igno&rovat změny v tabulátorech

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -E diff option.
cs: Tato volba odpovídá volbě -E programu 'diff'.

[ctx: @title:tab]
en: Options
cs: Možnosti

[ctx: @title:group]
en: File Pattern to Exclude
cs: Vyřadit vzorek souborů

[ctx: @title:group]
en: File with Filenames to Exclude
cs: Vyřadit názvy souborů

[ctx: @title:tab]
en: Exclude
cs: Vyřadit

[ctx: @info:tooltip]
en: Select file
cs: Vybrat soubor

[ctx: @info:tooltip]
en: Select folder
cs: Vybrat složku

[ctx: @title:group]
en: Encoding
cs: Kódování

[ctx: @item:inlistbox encoding]
en: Default
cs: Výchozí

[ctx: @title:window]
en: Select Folder
cs: Vyberte složku

[ctx: @title:window]
en: Select File
cs: Vybrat soubor

[ctx: @title:group]
en: Colors
cs: Barvy

[ctx: @label:chooser]
en: Removed color:
cs: Barva odstraněného:

[ctx: @label:chooser]
en: Changed color:
cs: Barva změněného:

[ctx: @label:chooser]
en: Added color:
cs: Barva přidaného:

[ctx: @label:chooser]
en: Applied color:
cs: Barva použitého:

[ctx: @title:group]
en: Mouse Wheel
cs: Kolečko myši

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of lines:
cs: Počet řádků:

[ctx: @title:group]
en: Tabs to Spaces
cs: Tabulátory na mezery

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of spaces to convert a tab character to:
cs: Počet mezer, na které převést tabulátor:

[ctx: @title:group]
en: Text Font
cs: Písmo pro text

[ctx: @label:listbox]
en: Font:
cs: Písmo:

[ctx: @label:spinbox]
en: Size:
cs: Velikost:

[ctx: @title:tab]
en: Fonts
cs: Písma

[ctx: @title:column]
en: Source Folder
cs: Zdrojová složka

[ctx: @title:column]
en: Destination Folder
cs: Cílová složka

[ctx: @title:column]
en: Source File
cs: Zdrojový soubor

[ctx: @title:column]
en: Destination File
cs: Cílový soubor

[ctx: @title:column]
en: Source Line
cs: Zdrojový řádek

[ctx: @title:column]
en: Destination Line
cs: Cílový řádek

[ctx: @title:column]
en: Difference
cs: Rozdíl

en: Applied: Changes made to %1 line undone | Applied: Changes made to %1 lines undone
cs[0]: Změněn %1 řádek
cs[1]: Změněny %1 řádky
cs[2]: Změněno %1 řádků

en: Changed %1 line | Changed %1 lines
cs[0]: Změněn %1 řádek
cs[1]: Změněny %1 řádky
cs[2]: Změněno %1 řádků

en: Inserted %1 line | Inserted %1 lines
cs[0]: Vložený %1 řádek
cs[1]: Vložené %1 řádky
cs[2]: Vložených %1 řádků

en: Deleted %1 line | Deleted %1 lines
cs[0]: Odstraněný %1 řádek
cs[1]: Odstraněné %1 řádky
cs[2]: Odstraněných %1 řádků

[ctx: @item directory name not known]
en: Unknown
cs: Neznámý

[ctx: @action]
en: Save &All
cs: Uložit &vše

[ctx: @action]
en: Save &Diff...
cs: Uložit &rozdíl...

[ctx: @action]
en: Swap Source with Destination
cs: Prohodit zdroj a cíl

[ctx: @action]
en: Show Statistics
cs: Zobrazit statistiku

[ctx: @action]
en: Refresh Diff
cs: Obnovit rozdíl

en: <qt>The URL <b>%1</b> cannot be downloaded.</qt>
cs: <qt>URL <b>%1</b> nelze stáhnout.</qt>

en: <qt>The URL <b>%1</b> does not exist on your system.</qt>
cs: <qt>URL <b>%1</b> neexistuje ve vašem systému.</qt>

[ctx: @title:window]
en: Diff Options
cs: Možnosti rozdílu

[ctx: @title:window]
en: Save .diff
cs: Uložit .diff

en: Patch Files (*.diff *.dif *.patch)
cs: Soubory s patchem (*.diff *.dif *.patch)

[ctx: @info:status]
en: Running diff...
cs: Spouštím diff...

[ctx: @info:status]
en: Parsing diff output...
cs: Zpracovávám výstup z diffu...

[ctx: @info:status]
en: Comparing file %1 with file %2
cs: Porovnávám soubor %1 se souborem %2

[ctx: @info:status]
en: Comparing files in %1 with files in %2
cs: Porovnávám soubory v %1 se soubory v %2

[ctx: @info:status]
en: Viewing diff output from %1
cs: Zobrazuji výstup rozdílu z %1

[ctx: @info:status]
en: Blending diff output from %1 into file %2
cs: Mísím rozdílový výstup %1 se souborem %2

[ctx: @info:status]
en: Blending diff output from %1 into folder %2
cs: Mísím rozdílový výstup %1 do složky %2

en: You have made changes to the destination file(s).
    Would you like to save them?
cs: Změnili jste cílové soubory.
    Přejete si tyto změny uložit?

[ctx: @title:window]
en: Save Changes?
cs: Uložit změny?

[ctx: @item diff format]
en: Unified
cs: Unifikovaný

[ctx: @item diff format]
en: Context
cs: Kontextový

[ctx: @item diff format]
en: Normal
cs: Normální

[ctx: @item diff format]
en: Unknown
cs: Neznámý

en: No diff file, or no 2 files have been diffed. Therefore no stats are available.
cs: Nebylo vykonáno porovnání 2 souborů ani zadaný soubor rozdílu,
    takže statistika není k dispozici.

[ctx: @title:window]
en: Diff Statistics
cs: Statistika rozdílu

en: Statistics:
    
    Old file: %1
    New file: %2
    
    Format: %3
    Number of hunks: %4
    Number of differences: %5
cs: Statistika:
    
    Aktuální starý soubor: %1
    Aktuální nový soubor: %2
    
    Formát: %3
    Počet kusů: %4
    Počet rozdílů: %5

en: Statistics:
    
    Number of files in diff file: %1
    Format: %2
    
    Current old file: %3
    Current new file: %4
    
    Number of hunks: %5
    Number of differences: %6
cs: Statistika:
    
    Počet souborů v souboru diff: %1
    Formát : %2
    
    Aktuální starý soubor: %3
    Aktuální nový soubor: %4
    
    Počet kusů: %5
    Počet rozdílů: %6

note: i18n: ectx: Menu (difference)
en: &Difference
cs: &Rozdíl

[ctx: @title:window]
en: Preferences
cs: Předvolby

[ctx: @title:tab]
en: View
cs: Pohled

[ctx: @title]
en: View Settings
cs: Nastavení zobrazení

[ctx: @title]
en: Diff Settings
cs: Nastavení porovnávání

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_FormatGB)
en: Format
cs: Formát

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_ContextRB)
en: &Context
cs: &Kontext

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_NormalRB)
en: &Normal
cs: &Normální

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_UnifiedRB)
en: &Unified
cs: &Unifikovaný

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_SideBySideRB)
en: &Side-by-side
cs: Vedle &sebe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_ContextLinesLabel)
en: Number of context lines:
cs: Počet řádků kontextu:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_OptionsGB)
en: Options
cs: Možnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_SmallerChangesCB)
en: Look for smaller changes
cs: Hledat menší změny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_LargeFilesCB)
en: Optimize for large files
cs: Optimalizovat pro velké soubory

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreCaseCB)
en: Ignore changes in case
cs: Ignorovat změnu velikosti písmen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ExpandTabsCB)
en: Expand tabs to spaces
cs: Nahradit tabulátory mezerami

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreEmptyLinesCB)
en: Ignore added or removed empty lines
cs: Ignorovat přidané nebo odstraněné prázdné řádky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreWhiteSpaceCB)
en: Ignore changes in whitespace
cs: Ignorovat změny v prázdném místě

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_FunctionNamesCB)
en: Show function names
cs: Zobrazit názvy funkcí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_RecursiveCB)
en: Compare folders recursively
cs: Porovnat složky rekurzivně

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_NewFilesCB)
en: Treat new files as empty
cs: Nové soubory považovat za prázdné

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: Run Diff In
cs: Spustit diff v

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_CommandLineGB)
en: Command Line
cs: Příkazový řádek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_CommandLineLabel)
en: cd dir && diff -udHprNa -- source destination
cs: cd dir && diff -udHprNa -- cíl zdroje
