kompare - en to eo translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
eo: &Dosiero

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
eo: A&gordo

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eo: Ĉefa ilobreto

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Developer
eo: Kreinto

en: Maintainer
eo: Prizorganto

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_FormatGB)
en: Format
eo: Formato

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_OptionsGB)
en: Options
eo: Opcioj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreCaseCB)
en: Ignore changes in case
eo: Ignori ŝanĝojn de uskleco

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreEmptyLinesCB)
en: Ignore added or removed empty lines
eo: Ignori aldonitajn aŭ forigitajn malplenajn liniojn
