kompare - en to fa translation catalogue (37 entries)

en:  0 of 0 differences
fa: ۰ از ۰ تفاوت

en:  0 of 0 files
fa: ۰ از ۰ پرونده

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fa: &پرونده‌

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
fa: &تنظیمات‌

en: A program to view the differences between files and optionally generate a diff
fa: برنامه‌ای برای نمایش تفاوتهای بین پرونده‌ها و تولید یک تفاوت اختیاری

en: Author
fa: نویسنده

en: Kompare icon artist
fa: هنرمند شمایل Kompare

en: A lot of good advice
fa:  نظرهای خوب بسیار

en: Cervisia diff viewer
fa: مشاهده‌گر تفاوت Cervisia

en: This will compare URL1 with URL2
fa: نشانی وب ۱ را با نشانی وب ۲ مقایسه می‌کند

en: This will open URL1 and expect it to be diff output. URL1 can also be a '-' and then it will read from standard input. Can be used for instance for cvs diff | kompare -o -. Kompare will do a check to see if it can find the original file(s) and then blend the original file(s) into the diffoutput and show that in the viewer. -n disables the check.
fa: نشانی وب۱ را باز می‌کند و انتظار دارد که خروجی تفاوت باشد. همچنین، نشانی وب ۱ می‌تواند یک »ـ« باشد، و از یک ورودی استاندارد خوانده شود. می‌تواند به عنوان مثال برای  cvs diff | kompare -o - استفاده شود. Kompare یک بررسی را برای این که ببیند آیا می‌تواند پرونده)های( اصلی را پیدا کند انجام می‌دهد، و پرونده)های( اصلی را در خروجی تفاوت ترکیب می‌کند و در مشاهده‌گر نمایش می‌دهد. -n بررسی را غیرفعال می‌کند.

en: This will blend URL2 into URL1, URL2 is expected to be diff output and URL1 the file or folder that the diffoutput needs to be blended into.
fa: نشانی وب ۱ را در ۲ ترکیب می‌کند، انتظار می‌رود نشانی وب ۲ خروجی تفاوت و نشانی وب ۱ پرونده یا پوشه‌ای که احتیاج است در آن ترکیب شود، باشد.

en: Disables the check for automatically finding the original file(s) when using '-' as URL with the -o option.
fa: زمانی که با گزینه -o، از »-« عنوان نشانی وب استفاده می‌شود، بررسی برای یافتن خودکار پرونده)های( اصلی غیرفعال می‌شو‌د.

en: Use this to specify the encoding when calling it from the command line. It will default to the local encoding if not specified.
fa: از این برای مشخص کردن کدبندی در زمان فراخوانی آن از سطر فرمان استفاده می‌شود. اگر مشخص نشود به طور پیش‌فرض کدبندی محلی خواهد بود.

en: You can select a different diff program here. On Solaris the standard diff program does not support all the options that the GNU version does. This way you can select that version.
fa: می‌توانید اینجا یک برنامه تفاوت متفاوت انتخاب کنید. در Solaris برنامه تفاوت استاندارد همه گزینه‌هایی که نسخه GNU پشتیبانی می‌کند را پشتیبانی نمی‌کند. در این صورت می‌توانید آن نسخه را انتخاب کنید.

en: <qt>The URL <b>%1</b> cannot be downloaded.</qt>
fa: <qt>نشانی وب<b>%1</b> نمی‌تواند بارگذاری رو به پایین شود.</qt>

en: <qt>The URL <b>%1</b> does not exist on your system.</qt>
fa: <qt>نشانی وب <b>%1</b> روی سیستم شما وجود ندارد.</qt>

en: You have made changes to the destination file(s).
    Would you like to save them?
fa:  تغییراتی را در پرونده)های( مقصد ایجاد کرده‌اید.‌
    مایل به ذخیره آنها هستید؟

en: No diff file, or no 2 files have been diffed. Therefore no stats are available.
fa: هیچ پرونده تفاوتی نیست، یا هیچ ۲ پرونده‌ای متفاوت نیستند. بنابراین، هیچ آماری موجود نیست.

en: Statistics:
    
    Old file: %1
    New file: %2
    
    Format: %3
    Number of hunks: %4
    Number of differences: %5
fa: آمار:
    ‌ 
    پرونده قدیمی: %1
    ‌ پرونده جدید: %2
    
    قالب: %3
    تعداد کمینگاهها: %4
    تعداد تفاوتها: %5

en: Statistics:
    
    Number of files in diff file: %1
    Format: %2
    
    Current old file: %3
    Current new file: %4
    
    Number of hunks: %5
    Number of differences: %6
fa: آمار:
    ‌ 
    تعداد پرونده‌ها در پرونده تفاوت: %1
    قالب: %2
    
    پرونده قدیمی جاری: %3
    پرونده جدید جاری: %4
    
    تعداد کمینگاهها: %5
    تعداد تفاوتها: %6

note: i18n: ectx: Menu (difference)
en: &Difference
fa: &تفاوت‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_FormatGB)
en: Format
fa: قالب

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_ContextLinesLabel)
en: Number of context lines:
fa: تعداد خطوط متن:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_OptionsGB)
en: Options
fa: گزینه‌ها

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_SmallerChangesCB)
en: Look for smaller changes
fa: جستجو برای تغییرات کوچک‌تر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_LargeFilesCB)
en: Optimize for large files
fa: بهینه‌سازی برای پرونده‌های بزرگ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreCaseCB)
en: Ignore changes in case
fa: چشم‌پوشی از تغییرات در حالت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ExpandTabsCB)
en: Expand tabs to spaces
fa: بسط تبها نسبت به فاصله‌ها

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreEmptyLinesCB)
en: Ignore added or removed empty lines
fa: چشم‌پوشی از خطوط خالی اضافه‌شده یا حذف‌شده

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreWhiteSpaceCB)
en: Ignore changes in whitespace
fa: چشم‌پوشی از تغییرات در فاصله سفید

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_FunctionNamesCB)
en: Show function names
fa: نمایش نام توابع

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_RecursiveCB)
en: Compare folders recursively
fa: مقایسه پوشه‌ها به طور بازگشتی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_NewFilesCB)
en: Treat new files as empty
fa: رفتار پرونده‌های جدید به عنوان خالی

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: Run Diff In
fa: اجرای تفاوت در

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_CommandLineGB)
en: Command Line
fa: سطر فرمان

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_CommandLineLabel)
en: cd dir && diff -udHprNa -- source destination
fa: cd dir && diff -udHprNa --مبدأ مقصد
