kompare 0 - en to hr translation catalogue (8 entries)

en:  0 of 0 differences
hr: 0 od 0 razlike

en:  0 of 0 files
hr: 0 od 0 datoteke

en:  %2 of %1 file  |  %2 of %1 files
hr[0]:  %2 od %1 datoteka
hr[1]:  %2 od %1 datotekaa
hr[2]:  %2 od %1 datotekaova

en: Author
hr: Autor

en: A lot of good advice
hr: Mnoštvo dobrih savjeta

note: i18n: ectx: Menu (difference)
en: &Difference
hr: &Razlika

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_FormatGB)
en: Format
hr: Oblikovanje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_CommandLineGB)
en: Command Line
hr: Ime domene
