kompare - en to lt translation catalogue (43 entries)

en:  0 of 0 differences
lt:  0 iš 0 skirtumų

en:  0 of 0 files
lt:  0 iš 0 failų

en:  %2 of %1 file  |  %2 of %1 files
lt[0]:  %2 iš %1 failo
lt[1]:  %2 iš %1 failų
lt[2]:  %2 iš %1 failų
lt[3]:  %2 iš %1 failo

en:  %1 file  |  %1 files
lt[0]:  %1 failas
lt[1]:  %1 failai
lt[2]:  %1 failų
lt[3]:  %1 failas

en:  %2 of %1 difference, %3 applied  |  %2 of %1 differences, %3 applied
lt[0]:  %2 iš %1 skirtumo, %3 pritaikyta
lt[1]:  %2 iš %1 skirtumų, %3 pritaikyta
lt[2]:  %2 iš %1 skirtumų, %3 pritaikyta
lt[3]:  %2 iš %1 skirtumo, %3 pritaikyta

en:  %1 difference  |  %1 differences
lt[0]:  %1 skirtumas
lt[1]:  %1 skirtumai
lt[2]:  %1 skirtumų
lt[3]:  %1 skirtumas

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Here you can enter the files you want to compare.
lt: Čia galite nurodyti palygintinus failus.

en: Here you can change the options for comparing the files.
lt: Čia galite keisti palyginimo parinktis.

en: Here you can change the options for the view.
lt: Čia galite keisti žiūryklės parinktis.

en: A program to view the differences between files and optionally generate a diff
lt: Programa, skirta skirtumų tarp failų peržiūrai, gali generuoti „diff“.

en: Author
lt: Autorius

en: Developer
lt: Programuotojas

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Cervisia diff viewer
lt: Cervisia „diff“ skirtumų žiūriklis

en: Changed %1 line | Changed %1 lines
lt[0]: Pakeista %1 eilutė
lt[1]: Pakeistos %1 eilutės
lt[2]: Pakeista %1 eilučių
lt[3]: Pakeista %1 eilutė

en: Inserted %1 line | Inserted %1 lines
lt[0]: Įterpta %1 eilutė
lt[1]: Įterptos %1 eilutės
lt[2]: Įterptų %1 eilučių
lt[3]: Įterpta %1 eilutė

en: Deleted %1 line | Deleted %1 lines
lt[0]: Pašalinta %1 eilutė
lt[1]: Pašalintos %1 eilutės
lt[2]: Pašalinta %1 eilučių
lt[3]: Pašalinta %1 eilutė

en: <qt>The URL <b>%1</b> cannot be downloaded.</qt>
lt: <qt>URL <b>%1</b> negali būti atsiųstas.</qt>

en: <qt>The URL <b>%1</b> does not exist on your system.</qt>
lt: <qt>URL <b>%1</b> neegzistuoja Jūsų sistemoje.</qt>

en: Patch Files (*.diff *.dif *.patch)
lt: Pataisų failai (*.diff *.dif *.patch)

en: You have made changes to the destination file(s).
    Would you like to save them?
lt: Jūs padarėte pakeitimų paskirties vietoje.
    Ar norite juos išsaugoti?

en: No diff file, or no 2 files have been diffed. Therefore no stats are available.
lt: Nėra diff failo arba nebuvo palyginta dviejų failų, todėl nėra prieinamos statistikos.

en: Statistics:
    
    Old file: %1
    New file: %2
    
    Format: %3
    Number of hunks: %4
    Number of differences: %5
lt: Statistika:
    
    Senas failas : %1
    Naujas failas : %2
    
    Formatas : %3
    Gabalų skaičius : %4
    Skirtumų skaičius : %5

en: Statistics:
    
    Number of files in diff file: %1
    Format: %2
    
    Current old file: %3
    Current new file: %4
    
    Number of hunks: %5
    Number of differences: %6
lt: Statistika:
    
    Failų skaičius diff  faile: %1
    Formatas: %2
    
    Dabartinis senas failas: %3
    Dabartinis naujas failas: %4
    
    Gabalų skaičius: %5
    Skirtumų skaičius: %6

note: i18n: ectx: Menu (difference)
en: &Difference
lt: &Skirtumai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_FormatGB)
en: Format
lt: Formatas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_ContextLinesLabel)
en: Number of context lines:
lt: Konteksto eilučių skaičius:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_OptionsGB)
en: Options
lt: Parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_SmallerChangesCB)
en: Look for smaller changes
lt: Žiūrėti smulkesnių pakeitimų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_LargeFilesCB)
en: Optimize for large files
lt: Optimizuoti dideliems failams

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreCaseCB)
en: Ignore changes in case
lt: Ignoruoti raidžių dydžio pokyčius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ExpandTabsCB)
en: Expand tabs to spaces
lt: Išplėsti tab'us į tarpus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreEmptyLinesCB)
en: Ignore added or removed empty lines
lt: Ignoruoti įdėtas arba pašalintas tuščias eilutes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreWhiteSpaceCB)
en: Ignore changes in whitespace
lt: Ignoruoti pokyčius tarpuose

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_FunctionNamesCB)
en: Show function names
lt: Rodyti funkcijų vardus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_RecursiveCB)
en: Compare folders recursively
lt: Lyginti aplankus rekursyviniu būdu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_NewFilesCB)
en: Treat new files as empty
lt: Naujus failus laikyti tuščiais

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: Run Diff In
lt: Paleisti diff

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_CommandLineGB)
en: Command Line
lt: Komandų eilutė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_CommandLineLabel)
en: cd dir && diff -udHprNa -- source destination
lt: cd dir && diff -udHprNa -- šaltinis paskirtis
