kompare - en to lv translation catalogue (54 entries)

en:  0 of 0 differences
lv:  0 no 0 atšķirībām

en:  0 of 0 files
lv:  0 no 0 failiem

en:  %2 of %1 file  |  %2 of %1 files
lv[0]:  %2 no %1 faila
lv[1]:  %2 no %1 failiem
lv[2]:  %2 no %1 failu

en:  %1 file  |  %1 files
lv[0]:  %1 fails
lv[1]:  %1 faili
lv[2]:  %1 failu

en:  %2 of %1 difference, %3 applied  |  %2 of %1 differences, %3 applied
lv[0]:  %2 no %1 atšķirības, %3 pielietotas
lv[1]:  %2 no %1 atšķirībām, %3 pielietotas
lv[2]:  %2 no %1 atšķirību, %3 pielietotas

en:  %1 difference  |  %1 differences
lv[0]:  %1 atšķirība
lv[1]:  %1 atšķirības
lv[2]:  %1 atšķirību

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: &Iestatījumi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Here you can enter the files you want to compare.
lv: Šeit var ievadīt salīdzināmos failus.

en: Here you can change the options for comparing the files.
lv: Šeit var izmainīt failu salīdzināšanas režīmu.

en: Here you can change the options for the view.
lv: Šeit var izmainīt skata režīmu.

en: File used for excluding files cannot be found, please specify another file.
lv: Neizdevās atrast failu, ko izmantot failu izlaišanai, lūdzu norādie citu failu.

en: A program to view the differences between files and optionally generate a diff
lv: Programma failu atšķirību apskatīšanai, kas spēj arī ģenerēt diff failus

en: John Firebaugh
lv: Džons Faierbohs (John Firebaugh)

en: Author
lv: Autors

en: Developer
lv: Izstrādātājs

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Kompare icon artist
lv: Kompare ikonu mākslinieks

en: A lot of good advice
lv: Daudz labu padomu

en: Cervisia diff viewer
lv: Cervisia diff skatītājs

en: This will compare URL1 with URL2
lv: Šis salīdzinās URL1 ar URL2

en: This will open URL1 and expect it to be diff output. URL1 can also be a '-' and then it will read from standard input. Can be used for instance for cvs diff | kompare -o -. Kompare will do a check to see if it can find the original file(s) and then blend the original file(s) into the diffoutput and show that in the viewer. -n disables the check.
lv: Šis atvērs URL1 un uztvers to kā diff izvadu. URL1 var būt arī '-', tad tiks lasīts no standarta ievada. To var izmantot, piemēram šādi: cvs diff | kompare -o -. Kompare mēģinās atrast orģinālos failus un parādīs skatītājā izmaiņas, pielietotas uz tiem. -n atslēdz šo pārbaudi.

en: This will blend URL2 into URL1, URL2 is expected to be diff output and URL1 the file or folder that the diffoutput needs to be blended into.
lv: Šis pielietos URL2 uz URL1, URL2 tiks uztverts kā diff izvads un URL1 kā fails vai mape, kam diff izvads pielietojams.

en: Disables the check for automatically finding the original file(s) when using '-' as URL with the -o option.
lv: Atslēdz automātisku orģinālo failu meklēšanu, kad par URL tiek izmantots '-', ar opciju -o.

en: Use this to specify the encoding when calling it from the command line. It will default to the local encoding if not specified.
lv: Lietojiet šo, lai norādītu kodējumu, darbinot no komandrindas. Ja nav norādīts, tiks lietots lokālais kodēmums.

en: You can select a different diff program here. On Solaris the standard diff program does not support all the options that the GNU version does. This way you can select that version.
lv: Šeit jūs varat izvēlēties citu diff programmu. Solaris sistēmās standarta diff programma neatbalsta visas GNU versijas iespējas. Šādā veidā jūs varat izvēlēties citu versiju.

en: Changed %1 line | Changed %1 lines
lv[0]: Izmainīta %1 rinda
lv[1]: Izmainītas %1 rindas
lv[2]: Izmainīts %1 rindu

en: Applied: Insertion of %1 line undone | Applied: Insertion of %1 lines undone
lv[0]: Pielietots: Atcelta %1 rindas ievietošana
lv[1]: Pielietots: Atcelta %1 rindu ievietošana
lv[2]: Pielietots: Atcelta %1 rindu ievietošana

en: Inserted %1 line | Inserted %1 lines
lv[0]: Ievietota %1 rinda
lv[1]: Ievietotas %1 rindas
lv[2]: Ievietots %1 rindu

en: Applied: Deletion of %1 line undone | Applied: Deletion of %1 lines undone
lv[0]: Pielietots: Atcelta %1 rindas dzēšana
lv[1]: Pielietots: Atcelta %1 rindu dzēšana
lv[2]: Pielietots: Atcelta %1 rindu dzēšana

en: Deleted %1 line | Deleted %1 lines
lv[0]: Dzēsta %1 rinda
lv[1]: Dzēstas %1 rindas
lv[2]: Dzēsts %1 rindu

en: <qt>The URL <b>%1</b> cannot be downloaded.</qt>
lv: <qt>Neizdevās ielādēt URL <b>%1</b> saturu.</qt>

en: <qt>The URL <b>%1</b> does not exist on your system.</qt>
lv: <qt>Jūsu sistēmā nepastāv URL <b>%1</b>.</qt>

en: You have made changes to the destination file(s).
    Would you like to save them?
lv: Mērķa failā(os) ir veiktas izmaiņas.
    Vai vēlaties tās saglabāt?

en: No diff file, or no 2 files have been diffed. Therefore no stats are available.
lv: Nav diff faila, vai nav nevienas atķširības. Tāpēc statisktika nav pieejama.

en: Statistics:
    
    Old file: %1
    New file: %2
    
    Format: %3
    Number of hunks: %4
    Number of differences: %5
lv: Statistika:
    
    Vecais fails: %1
    Jaunais fails: %2
    
    Formāts: %3
    Gabalu skaits: %4
    Atšķirību skaits: %5

en: Statistics:
    
    Number of files in diff file: %1
    Format: %2
    
    Current old file: %3
    Current new file: %4
    
    Number of hunks: %5
    Number of differences: %6
lv: Statistika:
    
    Failu skaits: %1
    Formāts: %2
    
    Aktīvais jaunais fails: %3
    Aktīvais vecais fails: %4
    
    Gabalu skaits: %5
    Atšķirību skaits: %6

note: i18n: ectx: Menu (difference)
en: &Difference
lv: &Atšķirības

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_FormatGB)
en: Format
lv: Formāts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_ContextLinesLabel)
en: Number of context lines:
lv: Konteksta rindu skaits:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_OptionsGB)
en: Options
lv: Opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_SmallerChangesCB)
en: Look for smaller changes
lv: Meklēt mazākas izmaiņas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_LargeFilesCB)
en: Optimize for large files
lv: Optimizēt lieliem failiem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreCaseCB)
en: Ignore changes in case
lv: Ignorēt reģistra atšķirības

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ExpandTabsCB)
en: Expand tabs to spaces
lv: Pārveidot tabus par atstarpēm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreEmptyLinesCB)
en: Ignore added or removed empty lines
lv: Ignorēt pievienotas/izņemtas tukšas rindas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreWhiteSpaceCB)
en: Ignore changes in whitespace
lv: Ignorēt atstarpju izmaiņas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_FunctionNamesCB)
en: Show function names
lv: Rādīt funkciju nosaulumus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_RecursiveCB)
en: Compare folders recursively
lv: Salīdzināt mapes rekursīvi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_NewFilesCB)
en: Treat new files as empty
lv: Uzskatīt jaunus failus par tukšiem

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: Run Diff In
lv: Radbināt diff iekš

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_CommandLineGB)
en: Command Line
lv: Komandrindas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_CommandLineLabel)
en: cd dir && diff -udHprNa -- source destination
lv: cd dir && diff -udHprNa -- avots mērķis
