kompare - en to ne translation catalogue (46 entries)

en:  0 of 0 differences
ne: ० को ० फरकहरू

en:  0 of 0 files
ne: ० को ० फाइलहरू

en:  %2 of %1 file  |  %2 of %1 files
ne[0]:  %2 को %1 फाइल
ne[1]:  %2 को %1 फाइलहरू

en:  %1 file  |  %1 files
ne[0]:  %1 फाइल
ne[1]:  %1 फाइलहरू

en:  %2 of %1 difference, %3 applied  |  %2 of %1 differences, %3 applied
ne[0]:  %2 को %1 भिन्नता, %3 लागू गरियो
ne[1]:  %2 को %1 भिन्नताहरू, %3 लागू गरियो

en:  %1 difference  |  %1 differences
ne[0]:  %1 भिन्नता
ne[1]:  %1 भिन्नताहरू

en: Kompare
ne: तुलना गर्नुहोस्

en: A program to view the differences between files and optionally generate a diff
ne: फाइलहरू र वैकल्पिक रूपमा सिर्जना गरेको फरक बीच भिन्नता हेर्ने कार्यक्रम

en: Author
ne: लेखक

en: Kompare icon artist
ne: प्रतिमा कलाकार तुलना गर्नुहोस्

en: A lot of good advice
ne: अधिक मात्रामा सही सुझाव

en: Cervisia diff viewer
ne: सर्भिसिया फरक द्रष्टा

en: This will compare URL1 with URL2
ne: यसले यूआरएल१ लाई यूआरएल२ सँग तुलना गर्नेछ

en: This will open URL1 and expect it to be diff output. URL1 can also be a '-' and then it will read from standard input. Can be used for instance for cvs diff | kompare -o -. Kompare will do a check to see if it can find the original file(s) and then blend the original file(s) into the diffoutput and show that in the viewer. -n disables the check.
ne: यसले यूआरएल१ खोल्नेछ र फरक निर्गतको रूपमा अपेक्षा गर्दछ । यूआरएल१ '-' पनि हुन सक्छ र त्यसपछि यो मानक निर्गातबाट पढनेछ । सीभीएसdiff | kompare -o - का लागि उदाहरणको रूपमा प्रयोग गर्न सकिन्छ । Kompare ले यसले मौलिक फाइलहरू फेला पार्यो या पारेन जाँच गर्नेछ र फरक निर्गातमा मौलिक फाइलहरू मिसाउँदछ र त्यसलाई द्रष्टामा देखाउँनुहोस् । -n ले जाँच अक्षम पार्दछ ।

en: This will blend URL2 into URL1, URL2 is expected to be diff output and URL1 the file or folder that the diffoutput needs to be blended into.
ne: यसले यूआरएल२ लाई यूआरएल१ मा मिसाउँदछ, यूआरएल२ लाई फरक निर्गातको रूपमा अपेक्षा गरिन्छ र यूआरएल१ लाई फाइल वा फोल्डरको रूपमा अपेक्षा गरिन्छ जहाँ फरक निर्गात एक आपसमा मिसाइन्छ ।

en: Disables the check for automatically finding the original file(s) when using '-' as URL with the -o option.
ne: -o विकल्पसँग यूआरएलको रूपमा '-' प्रयोग गर्दा स्वाचलित रूपमा मौलिक फाइलहरू फेला पार्नका लागि जाँच अक्षम गर्दछ ।

en: Use this to specify the encoding when calling it from the command line. It will default to the local encoding if not specified.
ne: आदेश रेखाबाट यसलाई बोलाउँदा सङ्केतन निर्दिष्ट गर्न यो प्रयोग गर्नुहोस् । यदि निर्दिष्ट गरिएको छैन भने यसले स्थानिय सङ्केतनमा पूर्वनिर्धारित गर्नेछ ।

en: You can select a different diff program here. On Solaris the standard diff program does not support all the options that the GNU version does. This way you can select that version.
ne: तपाईँले यहाँ विभिन्न फरक देखाउने (diff) कार्यक्रम चयन गर्न सक्नुहुन्छ । सोलारिसमा मानक फरक कार्यक्रमले जीएनयू संस्करणले जस्तो सबै विकल्प समर्थन गर्दैन । यो तरीकाले तपाईँले त्यो संस्करण चयन गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: Changed %1 line | Changed %1 lines
ne[0]: परिवर्तन गरिएको %1 रेखा
ne[1]: परिवर्तन गरिएको %1 रेखाहरू

en: Applied: Insertion of %1 line undone | Applied: Insertion of %1 lines undone
ne[0]: लागू गरिएको: %1 रेखाको घुसाइ भएन
ne[1]: लागू गरिएको: %1 रेखाहरूको घुसाई भएन

en: Inserted %1 line | Inserted %1 lines
ne[0]: घुसाइएको %1 रेखा
ne[1]: घुसाइएको %1 रेखाहरू

en: Applied: Deletion of %1 line undone | Applied: Deletion of %1 lines undone
ne[0]: लागू गरिएको: %1 रेखा मेटिएन
ne[1]: लागू गरिएको: %1 रेखाहरू मेटिएन

en: Deleted %1 line | Deleted %1 lines
ne[0]: मेटिएको %1 रेखा
ne[1]: मेटिएको %1 रेखाहरू

en: <qt>The URL <b>%1</b> cannot be downloaded.</qt>
ne: <qt>यूआरएल <b>%1</b> डाउनलोड गर्न सकिँदैन ।</qt>

en: <qt>The URL <b>%1</b> does not exist on your system.</qt>
ne: <qt>यूआरएल <b>%1</b> तपाईँको प्रणालीमा अवस्थित छैन ।</qt>

en: You have made changes to the destination file(s).
    Would you like to save them?
ne: तपाईँले गन्तब्य फाइलहरूमा परिवर्तनहरू बनाउनुपर्छ ।
    तपाईँ तिनीहरूलाई बचत गर्न चाहनुहुन्छ ?

en: No diff file, or no 2 files have been diffed. Therefore no stats are available.
ne: फरक फाइल छैन, वा २ फाइलहरू फरक छैनन् । त्यसैले कुनै तथ्याङ्क उपलब्ध छैन ।

en: Statistics:
    
    Old file: %1
    New file: %2
    
    Format: %3
    Number of hunks: %4
    Number of differences: %5
ne: तथ्याङ्क:
    
    पुरानो फाइल: %1
    नयाँ फाइल: %2
    
    ढाँचा: %3
    टुक्राहरूको सङ्ख्या: %4
    फरकहरूको सङ्ख्या: %5

en: Statistics:
    
    Number of files in diff file: %1
    Format: %2
    
    Current old file: %3
    Current new file: %4
    
    Number of hunks: %5
    Number of differences: %6
ne: तथ्याङ्क:
    
    फरक फाइलमा फाइलहरूको सङ्ख्या: %1
    ढाँचा: %2
    
    हालको पुरानो फाइल: %3
    हालको नयाँ फाइल: %4
    
    टुक्राहरूको सङ्ख्या: %5
    फरकहरूको सङ्ख्या: %6

note: i18n: ectx: Menu (difference)
en: &Difference
ne: फरक

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_FormatGB)
en: Format
ne: ढाँचा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_EdRB)
en: Ed
ne: ईडी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_RCSRB)
en: RCS
ne: आरसीएस

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_ContextLinesLabel)
en: Number of context lines:
ne: रेखा प्रसङ्गको सङ्ख्या:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_SmallerChangesCB)
en: Look for smaller changes
ne: साना परिवर्तनका लागि हेर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_LargeFilesCB)
en: Optimize for large files
ne: ठूला फाइलहरूका लागि अधिक्तम गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreCaseCB)
en: Ignore changes in case
ne: यदि यसो हो भने परिवर्तनहरू उपेक्षा गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ExpandTabsCB)
en: Expand tabs to spaces
ne: खाली स्थानहरूमा ट्याबहरू विस्तार गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreEmptyLinesCB)
en: Ignore added or removed empty lines
ne: थपिएको वा हटाइएको खाली रेखाहरू उपेक्षा गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreWhiteSpaceCB)
en: Ignore changes in whitespace
ne: सेतो खाली स्थानमा परिवर्तनहरू उपेक्षा गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_FunctionNamesCB)
en: Show function names
ne: प्रकार्य नाम देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_RecursiveCB)
en: Compare folders recursively
ne: पुनरावृत्तिक रूपमा फोल्डरहरू तुलना गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_NewFilesCB)
en: Treat new files as empty
ne: नयाँ फाइलहरूलाई खाली सम्झनुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: Run Diff In
ne: फरक बीच चलाउँनुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_CommandLineGB)
en: Command Line
ne: आदेश रेखा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_CommandLineLabel)
en: cd dir && diff -udHprNa -- source destination
ne: cd dir && diff -udHprNa -- स्रोत गन्तव्य
