kompare - en to oc translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
oc: &Fichièr

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
oc: &Paramètres

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
oc: Barra d'espleches principala

en: Author
oc: Autor

en: Developer
oc: Desvolopaire

en: Maintainer
oc: Manteneire

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_OptionsGB)
en: Options
oc: Opcions

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_CommandLineGB)
en: Command Line
oc: Linha de comanda
