kompare - en to pl translation catalogue (183 entries)

en: Could not load our KompareViewPart: %1
pl: Nie można wczytać naszego KompareViewPart: %1

[ctx: @title:window]
en: Navigation
pl: Poruszanie się

en: Could not load our KompareNavigationPart: %1
pl: Nie można wczytać naszego KompareNavigationPart: %1

[ctx: @action]
en: &Open Diff...
pl: &Otwórz różnicę...

[ctx: @action]
en: &Compare Files...
pl: &Porównaj pliki...

[ctx: @action]
en: &Blend URL with Diff...
pl: &Nałóż URL na różnicę...

[ctx: @action]
en: Show T&ext View
pl: Pokaż widok t&ekstu

en:  0 of 0 differences
pl:  0 z 0 różnic

en:  0 of 0 files
pl:  0 z 0 plików

en:  %2 of %1 file  |  %2 of %1 files
pl[0]:  %2 z %1 pliku
pl[1]:  %2 z %1 plików
pl[2]:  %2 z %1 plików

en:  %1 file  |  %1 files
pl[0]:  %1 plik
pl[1]:  %1 pliki
pl[2]:  %1 plików

en:  %2 of %1 difference, %3 applied  |  %2 of %1 differences, %3 applied
pl[0]:  %2 z %1 różnicy, zastosowano %3
pl[1]:  %2 z %1 różnic, zastosowano %3
pl[2]:  %2 z %1 różnic, zastosowano %3

en:  %1 difference  |  %1 differences
pl[0]:  %1 różnica
pl[1]:  %1 różnice
pl[2]:  %1 różnic

[ctx: @title:window]
en: Blend File/Folder with diff Output
pl: Nałóż plik/katalog na wynik różnicy

[ctx: @title:group]
en: File/Folder
pl: Plik/katalog

[ctx: @title:group]
en: Diff Output
pl: Wynik różnicy

[ctx: @action:button]
en: Blend
pl: Nałóż

[ctx: @info:tooltip]
en: Blend this file or folder with the diff output
pl: Nałóż ten plik lub katalog na wynik różnicy

[ctx: @infor:whatsthis]
en: If you have entered a file or folder name and a file that contains diff output in the fields in this dialog then this button will be enabled and pressing it will open kompare's main view where the output of the entered file or files from the folder are mixed with the diff output so you can then apply the difference(s) to a file or to the files.
pl: Jeśli w pola tego okna wpisano nazwę pliku lub katalogu i plik zawierający wynik różnicy, to ten przycisk będzie dostępny i naciśnięcie go otworzy główne okno kompare, gdzie zawartość wybranego pliku lub plików z wybranego katalogu będzie połączona z wyjściem różnicy tak, aby można było potem zastosować różnice do pliku lub plików.

[ctx: @title:window]
en: Compare Files or Folders
pl: Porównywanie plików lub katalogów

[ctx: @title:group]
en: Source
pl: Źródło

[ctx: @title:group]
en: Destination
pl: Cel

[ctx: @action:button]
en: Compare
pl: Porównaj

[ctx: @info:tooltip]
en: Compare these files or folders
pl: Porównaj te pliki albo katalogi

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you have entered 2 filenames or 2 folders in the fields in this dialog then this button will be enabled and pressing it will start a comparison of the entered files or folders.
pl: Jeśli w pola tego okna dialogowego wpisano 2 nazwy plików lub 2 katalogi, wtedy ten przycisk będzie dostępny, a naciśnięcie go rozpocznie ich porównywanie.

[ctx: @title:window]
en: Text View
pl: Widok tekstowy

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
pl: &Plik

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
pl: U&stawienia

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek

[ctx: @title:tab]
en: Files
pl: Pliki

en: Here you can enter the files you want to compare.
pl: Tutaj można podać pliki, które mają być porównane.

[ctx: @title:tab]
en: Diff
pl: Różnica

en: Here you can change the options for comparing the files.
pl: Tutaj można zmienić opcje porównywania plików.

[ctx: @title:tab]
en: Appearance
pl: Wygląd

en: Here you can change the options for the view.
pl: Tutaj można zmienić opcje widoku.

en: File used for excluding files cannot be found, please specify another file.
pl: Nie można znaleźć pliku używanego do wykluczenia plików, proszę podać inny.

en: A program to view the differences between files and optionally generate a diff
pl: Program do oglądania różnic między plikami i opcjonalnego tworzenia plików różnicowych

en: Author
pl: Autor

en: Developer
pl: Programista

en: Maintainer
pl: Opiekun

en: Kompare icon artist
pl: Twórca ikon Kompare

en: A lot of good advice
pl: Dużo dobrych rad

en: Cervisia diff viewer
pl: Przeglądarka różnic Cervisii

en: This will compare URL1 with URL2
pl: To porówna URL1 z URL2

en: This will open URL1 and expect it to be diff output. URL1 can also be a '-' and then it will read from standard input. Can be used for instance for cvs diff | kompare -o -. Kompare will do a check to see if it can find the original file(s) and then blend the original file(s) into the diffoutput and show that in the viewer. -n disables the check.
pl: Otworzy to URL1 z oczekiwaniem, że to wyniki różnicy. URL1 może także być '-', a wtedy odczyt nastąpi ze standardowego wejścia. Może być to użyte na przykład do cvs diff | kompare -o -. Kompare sprawdzi, czy może znaleźć pliki pliki i nałoży je na wynik różnicy oraz pokaże w przeglądarce. -n wyłącza to sprawdzenie.

en: This will blend URL2 into URL1, URL2 is expected to be diff output and URL1 the file or folder that the diffoutput needs to be blended into.
pl: Nałoży to URL2 na URL1, URL2 powinien być wynikiem różnicy, a URL1 plikiem lub katalogiem, na który ma być nałożona różnica.

en: Disables the check for automatically finding the original file(s) when using '-' as URL with the -o option.
pl: Wyłącza automatyczne wyszukiwanie oryginalnych plików przy użyciu '-' jako URL z opcją '-o'.

en: Use this to specify the encoding when calling it from the command line. It will default to the local encoding if not specified.
pl: Umożliwia ustawienie używanego kodowania znaków, kiedy wywołanie programu następuje z wiersza komend. Domyślną wartością, jeśli inna nie zostanie podana, jest kodowanie lokalne.

[ctx: @title:group]
en: Diff Program
pl: Program różnicy

en: You can select a different diff program here. On Solaris the standard diff program does not support all the options that the GNU version does. This way you can select that version.
pl: Tutaj można wybrać inny program różnicy. Na Solarisie domyślny program nie obsługuje wszystkich opcji wersji GNU. W ten sposób można wybrać tą wersję.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the format of the output generated by diff. Unified is the one that is used most frequently because it is very readable. The KDE developers like this format the best so use it for sending patches.
pl: Wybór formatu wyjściowego różnicy. Zunifikowany jest używany najczęściej, ponieważ jest czytelny. Twórcy KDE najbardziej go lubią, więc dobrym pomysłem jest używanie go przy przysyłaniu łat.

[ctx: @title:group]
en: Output Format
pl: Format wyjściowy

[ctx: @option:radio format type]
en: Context
pl: Kontekst

[ctx: @option:radio format type]
en: Normal
pl: Normalny

[ctx: @option:radio format type]
en: Unified
pl: Połączony

[ctx: @title:group]
en: Lines of Context
pl: Wiersze kontekstu

[ctx: @info:whatsthis]
en: The number of context lines is normally 2 or 3. This makes the diff readable and applicable in most cases. More than 3 lines will only bloat the diff unnecessarily.
pl: Liczba wierszy kontekstu to zazwyczaj 2 lub 3. To powoduje, że plik różnicy jest czytelny i możliwy do zastosowania w większości przypadków. Liczba wierszy większa niż 3 spowoduje nadmierne zwiększenie wielkości pliku.

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of context lines:
pl: Liczba wierszy kontekstu:

[ctx: @title:group]
en: General
pl: Ogólne

[ctx: @option:check]
en: &Treat new files as empty
pl: &Traktuj nowe pliki jako puste

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -N diff option.
pl: To odpowiada opcji -N różnicy.

[ctx: @info:whatsthis]
en: With this option enabled diff will treat a file that only exists in one of the directories as empty in the other directory. This means that the file is compared with an empty file and because of this will appear as one big insertion or deletion.
pl: Jeśli ta opcja jest włączona, program różnicy będzie traktował plik istniejący tylko w jednym katalogu jako pusty w innych. Oznacza to, że plik będzie porównywany z pustym plikiem i w ten sposób będzie pojawiać się jako jedna duża zmiana polegająca na wstawieniu lub usunięciu.

[ctx: @option:check]
en: &Look for smaller changes
pl: &Szukaj mniejszych zmian

[ctx: @info:tooltip]
en: This corresponds to the -d diff option.
pl: To odpowiada opcji -d różnicy.

[ctx: @info:whatsthis]
en: With this option enabled diff will try a little harder (at the cost of more memory) to find fewer changes.
pl: Jeśli ta opcja jest włączona, program różnicy będzie próbować (kosztem większej ilości pamięci) znaleźć mniej zmian.

[ctx: @option:check]
en: O&ptimize for large files
pl: O&ptymalizacje dla dużych plików

[ctx: @info:tooltip]
en: This corresponds to the -H diff option.
pl: To odpowiada opcji -H różnicy.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This option lets diff makes better diffs when using large files. The definition of large is nowhere to be found though.
pl: Ta opcja powoduje, że program różnicy wykonuje lepsze pliki różnic dla większych plików. Niestety, nie istnieje definicja większych plików.

[ctx: @option:check]
en: &Ignore changes in case
pl: Pom&iń zmianę wielkości liter

[ctx: @info:tooltip]
en: This corresponds to the -i diff option.
pl: To odpowiada opcji -i różnicy.

[ctx: @info:whatsthis]
en: With this option to ignore changes in case enabled, diff will not indicate a difference when something in one file is changed into SoMEthing in the other file.
pl: Jeśli włączona jest opcja pomijania zmian wielkości znaków, program różnicy nie pokaże zmiany kiedy "coś" w pliku zmieniło się na "coŚ" w drugim pliku.

[ctx: @option:check]
en: Ignore regexp:
pl: Pomiń wyrażenia regularne:

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -I diff option.
pl: To odpowiada opcji -l różnicy.

[ctx: @info:whatsthis]
en: When this checkbox is enabled, an option to diff is given that will make diff ignore lines that match the regular expression.
pl: Jeśli to pole jest zaznaczone, programowi różnicy zostanie podana opcja, która spowoduje pominięcie wierszy, które pasują do wyrażenia regularnego.

[ctx: @info:tooltip]
en: Add the regular expression here that you want to use
    to ignore lines that match it.
pl: Tutaj można dodać wyrażenie regularne.
    Spełniające je wiersze będą ignorowane.

[ctx: @title:group]
en: Whitespace
pl: Białe znaki

[ctx: @option:check]
en: E&xpand tabs to spaces in output
pl: &Zamień tabulatory na odstępy w wyniku

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -t diff option.
pl: To odpowiada opcji -t różnicy.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This option does not always produce the right result. Due to this expansion Kompare may have problems applying the change to the destination file.
pl: Ta opcja nie zawsze daje dobry wynik. Z powodu tego rozszerzenia Kompare może mieć problemy podczas stosowania zmiany do pliku docelowego.

[ctx: @option:check]
en: I&gnore added or removed empty lines
pl: &Pomiń dodane lub usunięte puste wiersze

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -B diff option.
pl: To odpowiada opcji -B różnicy.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This can be very useful in situations where code has been reorganized and empty lines have been added or removed to improve legibility.
pl: To może być użyteczne w sytuacjach kiedy kod został poddany reorganizacji i wstawiano i usuwano puste wiersze w celu poprawy czytelności kodu.

[ctx: @option:check]
en: Ig&nore changes in the amount of whitespace
pl: Pomijaj zmia&ny w liczbie białych znaków

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -b diff option.
pl: To odpowiada opcji -b różnicy.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you are uninterested in differences arising due to, for example, changes in indentation, then use this option.
pl: Jeśli nie są interesujące zmiany wynikające na przykład ze zmian we wcięciach, użyj tej opcji.

[ctx: @option:check]
en: Ign&ore all whitespace
pl: P&omiń wszystkie znaki białe

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -w diff option.
pl: To odpowiada opcji -w różnicy.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is useful for seeing the significant changes without being overwhelmed by all the white space changes.
pl: Jest to użyteczne jeśli chce się zobaczyć istotne zmiany bez modyfikacji dotyczących białych znaków.

[ctx: @option:check]
en: Igno&re changes due to tab expansion
pl: Pomiń &zmiany tabulacji na odstępy

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -E diff option.
pl: To odpowiada opcji -E różnicy.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If there is a change because tabs have been expanded into spaces in the other file, then this option will make sure that these do not show up. Kompare currently has some problems applying such changes so be careful when you use this option.
pl: Jeśli w pliku zmieniono tabulacje na odstępy, to ta opcja spowoduje, że takie zmiany nie zostaną pokazane. Kompare ma obecnie problemy przy zastosowaniu takich zmian, więc opcji tej należy używać ostrożnie.

[ctx: @title:tab]
en: Options
pl: Ustawienia

[ctx: @title:group]
en: File Pattern to Exclude
pl: Wzorzec plików do wykluczenia

[ctx: @info:tooltip]
en: If this is checked you can enter a shell pattern in the text box on the right or select entries from the list.
pl: Jest zaznaczone, jeśli wprowadzony został wzorzec do pola tekstowego po prawej lub wybrano element z listy.

[ctx: @info:tooltip]
en: Here you can enter or remove a shell pattern or select one or more entries from the list.
pl: Tu można wpisać lub usunąć wzorzec albo wybrać jeden lub więcej elementów z listy.

[ctx: @title:group]
en: File with Filenames to Exclude
pl: Plik z nazwami plików do wykluczenia

[ctx: @info:tooltip]
en: If this is checked you can enter a filename in the combo box below.
pl: Jeśli to jest zaznaczone, to możesz podać nazwę pliku na liście rozwijanej poniżej.

[ctx: @info:tooltip]
en: Here you can enter the URL of a file with shell patterns to ignore during the comparison of the folders.
pl: Tu można wpisać URL pliku z wzorcami. Pasujące do nich pliki nie będą uwzględniane podczas porównywania katalogów.

[ctx: @info:tooltip]
en: Any file you select in the dialog that pops up when you click it will be put in the dialog to the left of this button.
pl: Każdy plik wybrany z okna dialogowego pojawiającego się po kliknięciu zostanie wstawiony do okna dialogowego po lewej stronie przycisku.

[ctx: @title:tab]
en: Exclude
pl: Wyklucz

[ctx: @info:tooltip]
en: Select file
pl: Wybierz plik

[ctx: @info:tooltip]
en: Select folder
pl: Wybierz katalog

[ctx: @title:group]
en: Encoding
pl: Kodowanie

[ctx: @item:inlistbox encoding]
en: Default
pl: Domyślne

[ctx: @title:window]
en: Select Folder
pl: Wybierz katalog

[ctx: @title:window]
en: Select File
pl: Wybierz plik

[ctx: @title:group]
en: Colors
pl: Barwy

[ctx: @label:chooser]
en: Removed color:
pl: Barwa usunięcia:

[ctx: @label:chooser]
en: Changed color:
pl: Barwa zmiany:

[ctx: @label:chooser]
en: Added color:
pl: Barwa dodania:

[ctx: @label:chooser]
en: Applied color:
pl: Barwa zastosowania:

[ctx: @title:group]
en: Mouse Wheel
pl: Kółko myszy

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of lines:
pl: Liczba wierszy:

[ctx: @title:group]
en: Tabs to Spaces
pl: Zamień tabulatory na odstępy

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of spaces to convert a tab character to:
pl: Liczba odstępów zastępujących tabulator:

[ctx: @title:group]
en: Text Font
pl: Czcionka

[ctx: @label:listbox]
en: Font:
pl: Czcionka:

[ctx: @label:spinbox]
en: Size:
pl: Rozmiar:

[ctx: @title:tab]
en: Fonts
pl: Czcionki

[ctx: @title:column]
en: Source Folder
pl: Katalog źródłowy

[ctx: @title:column]
en: Destination Folder
pl: Katalog docelowy

[ctx: @title:column]
en: Source File
pl: Plik źródłowy

[ctx: @title:column]
en: Destination File
pl: Plik docelowy

[ctx: @title:column]
en: Source Line
pl: Wiersz źródłowy

[ctx: @title:column]
en: Destination Line
pl: Wiersz docelowy

[ctx: @title:column]
en: Difference
pl: Różnica

en: Applied: Changes made to %1 line undone | Applied: Changes made to %1 lines undone
pl[0]: Zastosowano: Zmiany dokonane do %1 wiersza wycofane
pl[1]: Zastosowano: Zmiany dokonane do %1 wierszy wycofane
pl[2]: Zastosowano: Zmiany dokonane do %1 wierszy wycofane

en: Changed %1 line | Changed %1 lines
pl[0]: Zmieniono %1 wiersz
pl[1]: Zmieniono %1 wiersze
pl[2]: Zmieniono %1 wierszy

en: Applied: Insertion of %1 line undone | Applied: Insertion of %1 lines undone
pl[0]: Zastosowano: Wycofano wstawienie %1 wiersza
pl[1]: Zastosowano: Wycofano wstawienie %1 wierszy
pl[2]: Zastosowano: Wycofano wstawienie %1 wierszy

en: Inserted %1 line | Inserted %1 lines
pl[0]: Wstawiono %1 wiersz
pl[1]: Wstawiono %1 wiersze
pl[2]: Wstawiono %1 wierszy

en: Applied: Deletion of %1 line undone | Applied: Deletion of %1 lines undone
pl[0]: Zastosowano: Wycofano usunięcie %1 wiersza
pl[1]: Zastosowano: Wycofano usunięcie %1 wierszy
pl[2]: Zastosowano: Wycofano usunięcie %1 wierszy

en: Deleted %1 line | Deleted %1 lines
pl[0]: Usunięto %1 wiersz
pl[1]: Usunięto %1 wiersze
pl[2]: Usunięto %1 wierszy

[ctx: @item directory name not known]
en: Unknown
pl: Nieznany

[ctx: @action]
en: Save &All
pl: Z&apisz wszystko

[ctx: @action]
en: Save &Diff...
pl: &Zapisz różnicę

[ctx: @action]
en: Swap Source with Destination
pl: Zamień źródło z celem

[ctx: @action]
en: Show Statistics
pl: Pokaż statystykę

[ctx: @action]
en: Refresh Diff
pl: Odśwież różnicę

en: <qt>The URL <b>%1</b> cannot be downloaded.</qt>
pl: <qt>Nie można pobrać spod adresu URL <b>%1</b>.</qt>

en: <qt>The URL <b>%1</b> does not exist on your system.</qt>
pl: <qt>Adres URL <b>%1</b> nie istnieje w tym systemie.</qt>

[ctx: @title:window]
en: Diff Options
pl: Ustawienia różnicy

[ctx: @title:window]
en: Save .diff
pl: Zapisz .diff

en: Patch Files (*.diff *.dif *.patch)
pl: Pliki łat (*.diff *.dif *.patch)

[ctx: @info:status]
en: Running diff...
pl: Uruchamianie różnicy...

[ctx: @info:status]
en: Parsing diff output...
pl: Przetwarzanie wyniku różnicy...

[ctx: @info:status]
en: Comparing file %1 with file %2
pl: Porównywanie pliku %1 z plikiem %2

[ctx: @info:status]
en: Comparing files in %1 with files in %2
pl: Porównywanie plików w %1 z plikami w %2

[ctx: @info:status]
en: Viewing diff output from %1
pl: Przeglądanie wyniku różnicy z %1

[ctx: @info:status]
en: Blending diff output from %1 into file %2
pl: Nakładanie wyniku różnicy z %1 na plik %2

[ctx: @info:status]
en: Blending diff output from %1 into folder %2
pl: Nakładanie wyniku różnicy z %1 na katalog %2

en: You have made changes to the destination file(s).
    Would you like to save them?
pl: Wprowadzono zmiany do plików docelowych.
    Czy je zapisać?

[ctx: @title:window]
en: Save Changes?
pl: Zapisać zmiany?

[ctx: @item diff format]
en: Unified
pl: Połączone

[ctx: @item diff format]
en: Context
pl: Kontekst

[ctx: @item diff format]
en: Normal
pl: Normalny

[ctx: @item diff format]
en: Unknown
pl: Nieznany

en: No diff file, or no 2 files have been diffed. Therefore no stats are available.
pl: Brak pliku różnicy lub różnica nie została wykonana na dwóch plikach. Z tego powodu statystyki nie są dostępne.

[ctx: @title:window]
en: Diff Statistics
pl: Statystyki różnicy

en: Statistics:
    
    Old file: %1
    New file: %2
    
    Format: %3
    Number of hunks: %4
    Number of differences: %5
pl: Statystyki:
    
    Stary plik: %1
    Nowy plik: %2
    
    Format: %3
    Liczba części: %4
    Liczba różnic: %5

en: Statistics:
    
    Number of files in diff file: %1
    Format: %2
    
    Current old file: %3
    Current new file: %4
    
    Number of hunks: %5
    Number of differences: %6
pl: Statystyki:
    
    Liczba plików w pliku różnicy: %1
    Format: %2
    
    Bieżący stary plik: %3
    Bieżący nowy plik: %4
    
    Liczba części: %5
    Liczba różnic: %6

note: i18n: ectx: Menu (difference)
en: &Difference
pl: &Różnica

[ctx: @title:window]
en: Preferences
pl: Ustawienia

[ctx: @title:tab]
en: View
pl: Widok

[ctx: @title]
en: View Settings
pl: Ustawienia widoku

[ctx: @title]
en: Diff Settings
pl: Ustawienia różnic

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_ContextRB)
en: &Context
pl: &Kontekst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_NormalRB)
en: &Normal
pl: &Normalny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_UnifiedRB)
en: &Unified
pl: &Połączone

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_SideBySideRB)
en: &Side-by-side
pl: Obok &siebie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_ContextLinesLabel)
en: Number of context lines:
pl: Liczba wierszy kontekstu:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_OptionsGB)
en: Options
pl: Opcje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_SmallerChangesCB)
en: Look for smaller changes
pl: Szukaj mniejszych zmian

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_LargeFilesCB)
en: Optimize for large files
pl: Optymalizacje dla dużych plików

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreCaseCB)
en: Ignore changes in case
pl: Pomiń zmianę wielkości liter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ExpandTabsCB)
en: Expand tabs to spaces
pl: Zamień tabulatory na odstępy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreEmptyLinesCB)
en: Ignore added or removed empty lines
pl: Pomiń dodane lub usunięte puste wiersze

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreWhiteSpaceCB)
en: Ignore changes in whitespace
pl: Pomiń zmiany w białych znakach

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_FunctionNamesCB)
en: Show function names
pl: Pokaż nazwy funkcji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_RecursiveCB)
en: Compare folders recursively
pl: Porównaj katalogi wgłąb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_NewFilesCB)
en: Treat new files as empty
pl: Traktuj nowe pliki jako puste

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: Run Diff In
pl: Wykonaj różnicę w

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_CommandLineGB)
en: Command Line
pl: Wiersz poleceń

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_CommandLineLabel)
en: cd dir && diff -udHprNa -- source destination
pl: cd dir && diff -udHprNa -- źródło cel
