kompare - en to ro translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ro: &Fișier

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ro: &Configurări

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ro: Bara de unelte principală

en: Author
ro: Autor

en: Maintainer
ro: Responsabil
