kompare - en to sk translation catalogue (182 entries)

[ctx: @title:window]
en: Navigation
sk: Navigácia

[ctx: @action]
en: &Open Diff...
sk: &Otvoriť rozdiel...

[ctx: @action]
en: &Compare Files...
sk: Porovnať súbory...

[ctx: @action]
en: &Blend URL with Diff...
sk: &Spojiť URL a rozdiel...

[ctx: @action]
en: Show T&ext View
sk: Zobraziť &textový pohľad

en:  0 of 0 differences
sk:  0 z 0 rozdielov

en:  0 of 0 files
sk:  0 z 0 súborov

en:  %2 of %1 file  |  %2 of %1 files
sk[0]:  %2 z %1 súboru
sk[1]:  %2 z %1 súborov
sk[2]:  %2 z %1 súborov

en:  %1 file  |  %1 files
sk[0]: %1 súbor
sk[1]: %1 súbory
sk[2]: %1 súborov

en:  %2 of %1 difference, %3 applied  |  %2 of %1 differences, %3 applied
sk[0]:  %2 z %1 rozdielu, %3 použitý
sk[1]:  %2 z %1 rozdielov, %3 použitých
sk[2]:  %2 z %1 rozdielov, %3 použitých

en:  %1 difference  |  %1 differences
sk[0]: %1 rozdiel
sk[1]: %1 rozdiely
sk[2]: %1 rozdielov

[ctx: @title:window]
en: Blend File/Folder with diff Output
sk: Spojiť súbor/priečinok s výstupom diff

[ctx: @title:group]
en: File/Folder
sk: Súbor/priečinok

[ctx: @title:group]
en: Diff Output
sk: Diff výstup

[ctx: @action:button]
en: Blend
sk: Premiešavanie

[ctx: @info:tooltip]
en: Blend this file or folder with the diff output
sk: Spojiť tento súbor alebo priečinok s výstupom diff

[ctx: @infor:whatsthis]
en: If you have entered a file or folder name and a file that contains diff output in the fields in this dialog then this button will be enabled and pressing it will open kompare's main view where the output of the entered file or files from the folder are mixed with the diff output so you can then apply the difference(s) to a file or to the files.
sk: Ak ste zadali súbor alebo priečinok a súbor, ktorý obsahuje výstup diff, toto tlačidlo bude povolené a jeho stlačením sa zobrazí okno, kde bude výsledok zmiešania výstupu diff a súboru alebo priečinkov, takže budete vidieť rozdiely v súbore alebo súboroch.

[ctx: @title:window]
en: Compare Files or Folders
sk: Porovnať súbory alebo priečinky

[ctx: @title:group]
en: Source
sk: Zdroj

[ctx: @title:group]
en: Destination
sk: Cieľ

[ctx: @action:button]
en: Compare
sk: Porovnať

[ctx: @info:tooltip]
en: Compare these files or folders
sk: Porovnať tieto súbory alebo priečinky

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you have entered 2 filenames or 2 folders in the fields in this dialog then this button will be enabled and pressing it will start a comparison of the entered files or folders.
sk: Ak ste zadali 2 mená súborov alebo 2 priečinky, toto tlačidlo bude povolené a jeho stlačením sa spustí porovnanie zadaných súborov alebo priečinkov.

[ctx: @title:window]
en: Text View
sk: Textový pohľad

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sk: &Súbor

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sk: &Nastavenia

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

[ctx: @title:tab]
en: Files
sk: Súbory

en: Here you can enter the files you want to compare.
sk: Sem môžete vložiť súbory, ktoré chcete porovnať.

en: Here you can change the options for comparing the files.
sk: Tu môžete zmeniť voľby na porovnávanie súborov

[ctx: @title:tab]
en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Here you can change the options for the view.
sk: Tu môžete zmeniť voľby pre prehliadanie

en: File used for excluding files cannot be found, please specify another file.
sk: Súbor určený na vyradené súbory nebol nájdený, prosím určite iný súbor.

en: A program to view the differences between files and optionally generate a diff
sk: Program na zobrazenie rozdielov medzi súbormi s prípadnou možnosťou generovať diff.

en: Author
sk: Autor

en: Developer
sk: Vývojár

en: Maintainer
sk: Správca

en: Kompare icon artist
sk: Tvorca Kompare ikony

en: A lot of good advice
sk: Veľa dobrých rád

en: Cervisia diff viewer
sk: Prehliadač Cervisia diff

en: This will compare URL1 with URL2
sk: Toto porovná URL1 a URL2

en: This will open URL1 and expect it to be diff output. URL1 can also be a '-' and then it will read from standard input. Can be used for instance for cvs diff | kompare -o -. Kompare will do a check to see if it can find the original file(s) and then blend the original file(s) into the diffoutput and show that in the viewer. -n disables the check.
sk: Toto otvorí URL1 a očakáva, že je to rozdiel z programu diff. URL1 môže byť aj '-' a potom sa číta štandardný vstup. Je to možné použiť napríklad ako cvs diff | kompare -o -. Kompare zistí, či môže nájsť pôvodný súbor a ak áno, spojí ho s výstupom diff a zobrazí výsledok. -n kontrolu vypne.and then it will read from standard input. Can be used for instance for cvs diff | kompare -o -. Kompare will do a check to see if it can find the original file(s) and then blend the original file(s) into the diffoutput and show that in the viewer. -n disables the check.

en: This will blend URL2 into URL1, URL2 is expected to be diff output and URL1 the file or folder that the diffoutput needs to be blended into.
sk: Toto spojí URL2 do URL1. URL2 má byť výstup diff a URL1 súbor alebo priečinok, do ktorého sa má tento diff pridať.

en: Disables the check for automatically finding the original file(s) when using '-' as URL with the -o option.
sk: Vypne kontrolu automatického hľadania pôvodného súboru pri použití '-' namiesto URL s voľbou -o.

en: Use this to specify the encoding when calling it from the command line. It will default to the local encoding if not specified.
sk: Použite túto voľbu pre špecifikovanie kódovanie pri spúšťaní z príkazového riadku. Ak kódovanie nešpecifikujete, bude použité miestne kódovanie.

[ctx: @title:group]
en: Diff Program
sk: Program Diff

en: You can select a different diff program here. On Solaris the standard diff program does not support all the options that the GNU version does. This way you can select that version.
sk: Tu si môžete vybrať iný program diff. Na systéme Solaris štandardný program diff nepodporuje všetky voľby, ktoré podporuje verzia GNU. Táto voľba umožňuje vybrať GNU verziu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the format of the output generated by diff. Unified is the one that is used most frequently because it is very readable. The KDE developers like this format the best so use it for sending patches.
sk: Vyberte formát výstupu vygenerovaného diffom. Unified je používaný najčastejšie pretože sa jedná o veľmi dobre čitateľný formát. Vývojári KDE ho majú v obľube a používajú ho pri posielaní patchov.

[ctx: @title:group]
en: Output Format
sk: Formát výstupu

[ctx: @option:radio format type]
en: Context
sk: Kontext

[ctx: @option:radio format type]
en: Normal
sk: Normálne

[ctx: @option:radio format type]
en: Unified
sk: Unifikovaný

[ctx: @title:group]
en: Lines of Context
sk: Počet riadkov kontextu

[ctx: @info:whatsthis]
en: The number of context lines is normally 2 or 3. This makes the diff readable and applicable in most cases. More than 3 lines will only bloat the diff unnecessarily.
sk: Počet riadkov kontextu je bežne 2 alebo 3. Toto nastavenie robí diff čitateľným a vo väčšine prípadov použiteľným. Viac než 3 riadky súbor zbytočne nafukujú.

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of context lines:
sk: Počet riadkov kontextu:

[ctx: @title:tab]
en: Format
sk: Formát

[ctx: @title:group]
en: General
sk: Hlavné

[ctx: @option:check]
en: &Treat new files as empty
sk: Nové súbory považovať za prázdne

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -N diff option.
sk: Toto zodpovedá voľbe -N programu diff.

[ctx: @info:whatsthis]
en: With this option enabled diff will treat a file that only exists in one of the directories as empty in the other directory. This means that the file is compared with an empty file and because of this will appear as one big insertion or deletion.
sk: S touto možnostou bude diff považovať súbor, ktorý existuje iba v jednom adresári za prázdny v druhom adresári. To znamená, súbor bude porovnaný s prázdnym súborom a objaví sa ako veľké vloženie alebo vymazanie.

[ctx: @option:check]
en: &Look for smaller changes
sk: Hľadať menšie zmeny

[ctx: @info:tooltip]
en: This corresponds to the -d diff option.
sk: Toto zodpovedá voľbe -d programu diff.

[ctx: @info:whatsthis]
en: With this option enabled diff will try a little harder (at the cost of more memory) to find fewer changes.
sk: S touto možnosťou sa diff bude snažiť trochu viac (pri využití viac pamäte) nájsť menej zmien.

[ctx: @option:check]
en: O&ptimize for large files
sk: Optimalizovať pre veľké súbory

[ctx: @info:tooltip]
en: This corresponds to the -H diff option.
sk: Toto zodpovedá voľbe -H programu diff.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This option lets diff makes better diffs when using large files. The definition of large is nowhere to be found though.
sk: Táto možnosť umožní diffu robiť lepšie diffy pri použití veľkých súborov. Definícia veľkého súboru však nie je presná.

[ctx: @option:check]
en: &Ignore changes in case
sk: Ignorovať zmenu veľkosti písmen

[ctx: @info:tooltip]
en: This corresponds to the -i diff option.
sk: Toto zodpovedá voľbe -i programu diff.

[ctx: @info:whatsthis]
en: With this option to ignore changes in case enabled, diff will not indicate a difference when something in one file is changed into SoMEthing in the other file.
sk: S touto možnosťou na ignorovanie zmien, diff neindikuje zmeny keď sa niečo v jednom súbore zmení na NiEČo v druhom súbore.

[ctx: @option:check]
en: Ignore regexp:
sk: Ignorovať regulárny výraz:

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -I diff option.
sk: Toto zodpovedá voľbe -l programu diff.

[ctx: @info:whatsthis]
en: When this checkbox is enabled, an option to diff is given that will make diff ignore lines that match the regular expression.
sk: Ak je zaškrtnuté, je použitá možnosť diffu, ktorá ignoruje riadky ktoré vyhovujú regulárnemu výrazu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Add the regular expression here that you want to use
    to ignore lines that match it.
sk: Pridajte sem regulárny výraz, ktorým ignorujete riadky, ktoré
    mu zodpovedajú.

[ctx: @title:group]
en: Whitespace
sk: Prázdne miesto

[ctx: @option:check]
en: E&xpand tabs to spaces in output
sk: Na&hradiť tabulátory medzerami vo výstupe

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -t diff option.
sk: Táto voľba zodpovedá prepínaču -t príkazu diff

[ctx: @info:whatsthis]
en: This option does not always produce the right result. Due to this expansion Kompare may have problems applying the change to the destination file.
sk: Táto možnosť nie vždy vedie k správnemu výsledku. Kvôli tejto expanzii môže mať Kompare problém s použitím zmien do výstupného súboru.

[ctx: @option:check]
en: I&gnore added or removed empty lines
sk: Ignorovať pridané alebo odstránené prázdne riadky

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -B diff option.
sk: Toto zodpovedá voľbe -B programu diff.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This can be very useful in situations where code has been reorganized and empty lines have been added or removed to improve legibility.
sk: Toto môže byť veľmi užitočné pri zmene kódu a boli pridané alebo odstránené prázdne riadky na zlepšenie čitateľnosti.

[ctx: @option:check]
en: Ig&nore changes in the amount of whitespace
sk: Ignorovať zmeny v prázdnom mieste

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -b diff option.
sk: Toto zodpovedá voľbe -b programu diff.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you are uninterested in differences arising due to, for example, changes in indentation, then use this option.
sk: Ak vás nezaujímajú zmeny pri napríklad zmenách v odsadení, použite túto možnosť.

[ctx: @option:check]
en: Ign&ore all whitespace
sk: Ignorovať všetko prázdne miesto

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -w diff option.
sk: Toto zodpovedá voľbe -w programu diff.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is useful for seeing the significant changes without being overwhelmed by all the white space changes.
sk: Toto je užitočné na viditeľnosť veľkých zmien bez prebitia zmenami bielych miest.

[ctx: @option:check]
en: Igno&re changes due to tab expansion
sk: Ignoro&vať zmeny kvôli expanzii

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -E diff option.
sk: Toto zodpovedá voľbe -E programu diff.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If there is a change because tabs have been expanded into spaces in the other file, then this option will make sure that these do not show up. Kompare currently has some problems applying such changes so be careful when you use this option.
sk: Ak je zmena pretože tabulátory boli expandované do medzier v druhom súbore, táto možnosť uistí, že sa tieto zmeny nezobrazia. Kompare má akrutálne problémy s použitím týchto zmien, tak buďte opatrní pri používaní tejto možnosti.

[ctx: @title:tab]
en: Options
sk: Možnosti

[ctx: @title:group]
en: File Pattern to Exclude
sk: Vzor pre vylúčené súbory

[ctx: @info:tooltip]
en: If this is checked you can enter a shell pattern in the text box on the right or select entries from the list.
sk: Ak je táto voľba vybraná, môžete vložiť vzor shellu do textového poľa vpravo alebo vybrať položky zo zoznamu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Here you can enter or remove a shell pattern or select one or more entries from the list.
sk: Tu môžete vložiť alebo odstrániť vzor shellu alebo vybrať jednu alebo viac položiek zo zoznamu.

[ctx: @title:group]
en: File with Filenames to Exclude
sk: Súbor s vylúčenými názvami súborov

[ctx: @info:tooltip]
en: If this is checked you can enter a filename in the combo box below.
sk: Ak je táto voľba zaškrtnutá, môžete vložiť meno súboru combo boxu dolu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Here you can enter the URL of a file with shell patterns to ignore during the comparison of the folders.
sk: Tu môžete vložiť URL adresu súboru s príznakmi, ktoré sa majú ignorovať počas porovnania priečinkov.

[ctx: @info:tooltip]
en: Any file you select in the dialog that pops up when you click it will be put in the dialog to the left of this button.
sk: Súbor, ktorý zvolíte v dialógu, ktorý sa objaví sa po kliknutí bude vložený do dialógu naľavo od tohto tlačidla.

[ctx: @title:tab]
en: Exclude
sk: Vylúčiť

[ctx: @info:tooltip]
en: Select file
sk: Vyberte súbor

[ctx: @info:tooltip]
en: Select folder
sk: Vybrať priečinok

[ctx: @title:group]
en: Encoding
sk: Kódovanie

[ctx: @item:inlistbox encoding]
en: Default
sk: Predvolené

[ctx: @title:window]
en: Select Folder
sk: Vybrať priečinok

[ctx: @title:window]
en: Select File
sk: Vyberte súbor

[ctx: @title:group]
en: Colors
sk: Farby

[ctx: @label:chooser]
en: Removed color:
sk: Farba odstráneného:

[ctx: @label:chooser]
en: Changed color:
sk: Farba zmeneného:

[ctx: @label:chooser]
en: Added color:
sk: Farba pridaného:

[ctx: @label:chooser]
en: Applied color:
sk: Farba použitého:

[ctx: @title:group]
en: Mouse Wheel
sk: Koliesko myši

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of lines:
sk: Počet riadkov:

[ctx: @title:group]
en: Tabs to Spaces
sk: Tabulátory na medzery

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of spaces to convert a tab character to:
sk: Počet medzier pre prevod tabulátoru:

[ctx: @title:group]
en: Text Font
sk: Písmo textu

[ctx: @label:listbox]
en: Font:
sk: Písmo:

[ctx: @label:spinbox]
en: Size:
sk: Veľkosť:

[ctx: @title:tab]
en: Fonts
sk: Písma

[ctx: @title:column]
en: Source Folder
sk: Zdrojový priečinok

[ctx: @title:column]
en: Destination Folder
sk: Cieľový priečinok

[ctx: @title:column]
en: Source File
sk: Zdrojový súbor

[ctx: @title:column]
en: Destination File
sk: Cieľový súbor

[ctx: @title:column]
en: Source Line
sk: Zdrojový riadok

[ctx: @title:column]
en: Destination Line
sk: Cieľový riadok

[ctx: @title:column]
en: Difference
sk: Rozdiel

en: Applied: Changes made to %1 line undone | Applied: Changes made to %1 lines undone
sk[0]: Aplikované: Zmeny urobené v %1 riadku odvolané
sk[1]: Aplikované: Zmeny urobené v %1 riadkoch odvolané
sk[2]: Aplikované: Zmeny urobené v %1 riadkoch odvolané

en: Changed %1 line | Changed %1 lines
sk[0]: Zmenený %1 riadok
sk[1]: Zmenené %1 riadky
sk[2]: Zmenených %1 riadkov

en: Applied: Insertion of %1 line undone | Applied: Insertion of %1 lines undone
sk[0]: Aplikované: Vloženie %1 riadka odvolané
sk[1]: Aplikované: Vloženie %1 riadkov odvolané
sk[2]: Aplikované: Vloženie %1 riadkov odvolané

en: Inserted %1 line | Inserted %1 lines
sk[0]: Vložený %1 riadok
sk[1]: Vložené %1 riadky
sk[2]: Vložených %1 riadkov

en: Applied: Deletion of %1 line undone | Applied: Deletion of %1 lines undone
sk[0]: Aplikované: Odstránenie %1 riadka odvolané
sk[1]: Aplikované: Odstránenie %1 riadkov odvolané
sk[2]: Aplikované: Odstránenie %1 riadkov odvolané

en: Deleted %1 line | Deleted %1 lines
sk[0]: Odstránený %1 riadok
sk[1]: Odstránené %1 riadky
sk[2]: Odstránených %1 riadkov

[ctx: @item directory name not known]
en: Unknown
sk: Neznáme

[ctx: @action]
en: Save &All
sk: Uložiť všetko

[ctx: @action]
en: Save &Diff...
sk: Uložiť diff...

[ctx: @action]
en: Swap Source with Destination
sk: Vymeniť zdroj a cieľ

[ctx: @action]
en: Show Statistics
sk: Zobraziť štatistiky

[ctx: @action]
en: Refresh Diff
sk: Obnoviť Diff

en: <qt>The URL <b>%1</b> cannot be downloaded.</qt>
sk: <qt>URL <b>%1</b> nie je možné stiahnuť.</qt>

en: <qt>The URL <b>%1</b> does not exist on your system.</qt>
sk: <qt>URL <b>%1</b> na vašom systéme neexistuje.</qt>

[ctx: @title:window]
en: Diff Options
sk: Možnosti Diff

[ctx: @title:window]
en: Save .diff
sk: Uložiť .diff

en: Patch Files (*.diff *.dif *.patch)
sk: Súbory záplat (*.diff *.dif *.patch)

[ctx: @info:status]
en: Running diff...
sk: Spúšťam diff...

[ctx: @info:status]
en: Parsing diff output...
sk: Spracovávam výstup diff...

[ctx: @info:status]
en: Comparing file %1 with file %2
sk: Porovnávam súbor %1 so súborom %2

[ctx: @info:status]
en: Comparing files in %1 with files in %2
sk: Porovnávam súbory v %1 so súbormi v %2

[ctx: @info:status]
en: Viewing diff output from %1
sk: Zobrazujem výstup diff z %1

[ctx: @info:status]
en: Blending diff output from %1 into file %2
sk: Spájam výstup diff z %1 do súboru %2

[ctx: @info:status]
en: Blending diff output from %1 into folder %2
sk: Spájam výstup diff z %1 do priečinku %2

en: You have made changes to the destination file(s).
    Would you like to save them?
sk: Zmenili ste cieľ.
    Chcete zmeny uložiť?

[ctx: @title:window]
en: Save Changes?
sk: Uložiť zmeny?

[ctx: @item diff format]
en: Unified
sk: Unifikovaný

[ctx: @item diff format]
en: Context
sk: Kontext

[ctx: @item diff format]
en: Normal
sk: Normálne

[ctx: @item diff format]
en: Unknown
sk: Neznáme

en: No diff file, or no 2 files have been diffed. Therefore no stats are available.
sk: Nebolo vykonané porovnanie 2 súborov ani zadaný súbor diff, takže štatistika nie je k dispozícii.

[ctx: @title:window]
en: Diff Statistics
sk: Štatistika Diff

en: Statistics:
    
    Old file: %1
    New file: %2
    
    Format: %3
    Number of hunks: %4
    Number of differences: %5
sk: Štatistika:
    
    Aktuálny starý súbor: %1
    Aktuálny nový súbor: %2
    
    Formát: %3
    Počet kusov: %4
    Počet rozdielov: %5

en: Statistics:
    
    Number of files in diff file: %1
    Format: %2
    
    Current old file: %3
    Current new file: %4
    
    Number of hunks: %5
    Number of differences: %6
sk: Štatistika:
    
    Počet súborov v súbore diff: %1
    Formát : %2
    
    Aktuálny starý súbor: %3
    Aktuálny nový súbor: %4
    
    Počet kusov: %5
    Počet rozdielov: %6

note: i18n: ectx: Menu (difference)
en: &Difference
sk: &Rozdiel

[ctx: @title:window]
en: Preferences
sk: Nastavenia

[ctx: @title:tab]
en: View
sk: Zobrazenie

[ctx: @title]
en: View Settings
sk: Zobraziť nastavenia

[ctx: @title]
en: Diff Settings
sk: Nastavenie Diff

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_FormatGB)
en: Format
sk: Formát

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_ContextRB)
en: &Context
sk: Kontext

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_NormalRB)
en: &Normal
sk: &Normálne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_UnifiedRB)
en: &Unified
sk: Unifikované

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_SideBySideRB)
en: &Side-by-side
sk: Vedľa seba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_ContextLinesLabel)
en: Number of context lines:
sk: Počet riadkov kontextu:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_OptionsGB)
en: Options
sk: Možnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_SmallerChangesCB)
en: Look for smaller changes
sk: Hľadať menšie zmeny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_LargeFilesCB)
en: Optimize for large files
sk: Optimalizovať pre veľké súbory

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreCaseCB)
en: Ignore changes in case
sk: Ignorovať zmenu veľkosti písmen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ExpandTabsCB)
en: Expand tabs to spaces
sk: Nahradiť tabulátory medzerami

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreEmptyLinesCB)
en: Ignore added or removed empty lines
sk: Ignorovať pridané alebo odstránené prázdne riadky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreWhiteSpaceCB)
en: Ignore changes in whitespace
sk: Ignorovať zmeny v prázdnom mieste

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_FunctionNamesCB)
en: Show function names
sk: Zobraziť mená funkcií

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_RecursiveCB)
en: Compare folders recursively
sk: Porovnať priečinky rekurzívne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_NewFilesCB)
en: Treat new files as empty
sk: Nové súbory považovať za prázdne

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: Run Diff In
sk: Spustiť diff v

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_CommandLineGB)
en: Command Line
sk: Príkazový riadok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_CommandLineLabel)
en: cd dir && diff -udHprNa -- source destination
sk: cd dir && diff -udHprNa -- zdroj cieľ
