kompare - en to uk translation catalogue (186 entries)

en: Could not load our KompareViewPart: %1
uk: Не вдалось завантажити компонент KompareViewPart: %1

[ctx: @title:window]
en: Navigation
uk: Навігація

en: Could not load our KompareNavigationPart: %1
uk: Не вдалось завантажити KompareNavigationPart: %1

[ctx: @action]
en: &Open Diff...
uk: &Відкрити Diff...

[ctx: @action]
en: &Compare Files...
uk: П&орівняти файли...

[ctx: @action]
en: &Blend URL with Diff...
uk: &Змішати URL з Diff...

[ctx: @action]
en: Show T&ext View
uk: Показати т&екстовий вигляд

en:  0 of 0 differences
uk: 0 з 0 розбіжностей

en:  0 of 0 files
uk: 0 з 0 файлів

en:  %2 of %1 file  |  %2 of %1 files
uk[0]:  %2 з %1 файла
uk[1]:  %2 з %1 файлів
uk[2]:  %2 з %1 файлів
uk[3]:  %2 з %1 файла

en:  %1 file  |  %1 files
uk[0]: %1 файл
uk[1]: %1 файли
uk[2]: %1 файлів
uk[3]: %1 файл

en:  %2 of %1 difference, %3 applied  |  %2 of %1 differences, %3 applied
uk[0]:  %2 з %1 розбіжності, %3 застосовано
uk[1]:  %2 з %1 розбіжностей, %3 застосовано
uk[2]:  %2 з %1 розбіжностей, %3 застосовано
uk[3]:  %2 з %1 розбіжності, %3 застосовано

en:  %1 difference  |  %1 differences
uk[0]:  %1 розбіжність
uk[1]:  %1 розбіжності
uk[2]:  %1 розбіжностей
uk[3]:  %1 розбіжність

[ctx: @title:window]
en: Blend File/Folder with diff Output
uk: Змішати файл/теку з виводом diff

[ctx: @title:group]
en: File/Folder
uk: Файл/тека

[ctx: @title:group]
en: Diff Output
uk: Вивід Diff

[ctx: @action:button]
en: Blend
uk: Змішати

[ctx: @info:tooltip]
en: Blend this file or folder with the diff output
uk: Змішати цей файл або теку з виводом diff

[ctx: @infor:whatsthis]
en: If you have entered a file or folder name and a file that contains diff output in the fields in this dialog then this button will be enabled and pressing it will open kompare's main view where the output of the entered file or files from the folder are mixed with the diff output so you can then apply the difference(s) to a file or to the files.
uk: Якщо ви ввели назву файла або теки та файла, що містить вивід diff, у поля цього вікна, то кнопка буде уможливлена і натискання на неї відкриє головне вікно kompare, в якому вивід введеного файла або файлів з теки змішуються з виводом diff, щоб потім можна було застосувати різницю до файла або файлів.

[ctx: @title:window]
en: Compare Files or Folders
uk: Порівняти файли або теки

[ctx: @title:group]
en: Source
uk: Джерело

[ctx: @title:group]
en: Destination
uk: Призначення

[ctx: @action:button]
en: Compare
uk: Порівняти

[ctx: @info:tooltip]
en: Compare these files or folders
uk: Порівняти ці файли або теки

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you have entered 2 filenames or 2 folders in the fields in this dialog then this button will be enabled and pressing it will start a comparison of the entered files or folders.
uk: Якщо ви ввели 2 назви файлів або 2 теки в поля цього вікна, то кнопка буде уможливлена, і натискання на неї почне порівняння введених файлів або тек.

[ctx: @title:window]
en: Text View
uk: Перегляд тексту

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

[ctx: @title:tab]
en: Files
uk: Файли

en: Here you can enter the files you want to compare.
uk: Сюди можете ввести файли для порівняння.

[ctx: @title:tab]
en: Diff
uk: Розбіжності

en: Here you can change the options for comparing the files.
uk: Тут можна змінити параметри порівняння файлів.

[ctx: @title:tab]
en: Appearance
uk: Вигляд

en: Here you can change the options for the view.
uk: Тут можна змінити параметри вигляду.

en: File used for excluding files cannot be found, please specify another file.
uk: Файла, використаного для визначення виключених файлів, не існує! Будь ласка, вкажіть існуючий файл.

en: A program to view the differences between files and optionally generate a diff
uk: Програма для перегляду відмінностей між файлами і, додатково, створення файла різниці

en: (c) 2001-2004 John Firebaugh, (c) 2001-2005,2009 Otto Bruggeman, (c) 2004-2005 Jeff Snyder, (c) 2007-2012 Kevin Kofler
uk: © John Firebaugh, 2001–2004, © Otto Bruggeman,  2001–2005, 2009, © Jeff Snyder, 2004–2005, © Kevin Kofler, 2007–2012

en: Author
uk: Автор

en: Developer
uk: Розробник

en: Maintainer
uk: Супровідник

en: Kompare icon artist
uk: Намалював піктограму Kompare

en: A lot of good advice
uk: Багато добрих порад

en: Cervisia diff viewer
uk: Перегляд розбіжностей в Cervisia

en: This will compare URL1 with URL2
uk: Буде порівняно URL1 з URL2

en: This will open URL1 and expect it to be diff output. URL1 can also be a '-' and then it will read from standard input. Can be used for instance for cvs diff | kompare -o -. Kompare will do a check to see if it can find the original file(s) and then blend the original file(s) into the diffoutput and show that in the viewer. -n disables the check.
uk: Відкриє URL1, сподіваючись, що це вивід diff. URL1 також може бути «-» і тоді воно буде читатись із стандартного вводу. Можна використовувати, наприклад у cvs diff | kompare -o -. Kompare перевірить чи можливо знайти оригінальний файл(и), а тоді об’єднає початкові файли з виводом diff і покаже його у переглядачі. -n скасовує перевірку.

en: This will blend URL2 into URL1, URL2 is expected to be diff output and URL1 the file or folder that the diffoutput needs to be blended into.
uk: Цим змішується URL2 з URL1, URL2 має бути виводом diff, а URL1 — файлом або текою, у який(у) слід змішати вивід diff.

en: Disables the check for automatically finding the original file(s) when using '-' as URL with the -o option.
uk: Вимикає перевірку автоматичного пошуку оригінальних файлів при використанні «-» як адреси URL з параметром -o.

en: Use this to specify the encoding when calling it from the command line. It will default to the local encoding if not specified.
uk: Скористайтесь для вказування кодування при викликах з командного рядка. Типово буде використовуватись кодування локалі, якщо не вказано.

[ctx: @title:group]
en: Diff Program
uk: Програма diff

en: You can select a different diff program here. On Solaris the standard diff program does not support all the options that the GNU version does. This way you can select that version.
uk: Тут можна вибрати іншу програму diff. На ОС Solaris стандартна програма diff не підтримує всіх параметрів програми версії GNU. Так ви можете вибрати необхідну версію.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the format of the output generated by diff. Unified is the one that is used most frequently because it is very readable. The KDE developers like this format the best so use it for sending patches.
uk: Виберіть формат виводу, що створюється програмою diff. Найчастіше використовується «об'єднаний», оскільки він легко читається. Розробники KDE надають перевагу цьому формату, отже використовуйте його для надсилання латок.

[ctx: @title:group]
en: Output Format
uk: Формат виводу

[ctx: @option:radio format type]
en: Context
uk: Контекст

[ctx: @option:radio format type]
en: Normal
uk: Звичайний

[ctx: @option:radio format type]
en: Unified
uk: Універсальний

[ctx: @title:group]
en: Lines of Context
uk: Рядки контексту

[ctx: @info:whatsthis]
en: The number of context lines is normally 2 or 3. This makes the diff readable and applicable in most cases. More than 3 lines will only bloat the diff unnecessarily.
uk: Зазвичай, кількість контекстних рядків: 2 або 3. Більше, ніж 3 рядки — це надмірне роздування.

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of context lines:
uk: Кількість рядків контексту:

[ctx: @title:tab]
en: Format
uk: Формат

[ctx: @title:group]
en: General
uk: Загальні

[ctx: @option:check]
en: &Treat new files as empty
uk: &Розглядати нові файли як порожні

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -N diff option.
uk: Цей параметр відповідає параметру diff -N.

[ctx: @info:whatsthis]
en: With this option enabled diff will treat a file that only exists in one of the directories as empty in the other directory. This means that the file is compared with an empty file and because of this will appear as one big insertion or deletion.
uk: Якщо позначити цей пункт, diff оброблятиме файли, які існують лише у одному з каталогів і є порожніми у іншому. Таким чином, файл буде порівняно з порожнім файлом і показано як великий шматок доданого або вилученого тексту.

[ctx: @option:check]
en: &Look for smaller changes
uk: &Шукати за меншими змінами

[ctx: @info:tooltip]
en: This corresponds to the -d diff option.
uk: Відповідає параметру diff -d.

[ctx: @info:whatsthis]
en: With this option enabled diff will try a little harder (at the cost of more memory) to find fewer changes.
uk: Якщо позначити цей пункт, diff намагатиметься знайти незначні зміни (ціною споживання більшого обсягу пам’яті).

[ctx: @option:check]
en: O&ptimize for large files
uk: О&птимізувати для великих файлів

[ctx: @info:tooltip]
en: This corresponds to the -H diff option.
uk: Відповідає параметру diff -H.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This option lets diff makes better diffs when using large files. The definition of large is nowhere to be found though.
uk: Позначення цього пункту надасть diff змогу створювати кращі файли різниці для великих файлів. Однак точно визначити об’єм файла, який вважатиметься «великим» досить складно.

[ctx: @option:check]
en: &Ignore changes in case
uk: &Ігнорувати зміни в регістрі

[ctx: @info:tooltip]
en: This corresponds to the -i diff option.
uk: Відповідає параметру diff -i.

[ctx: @info:whatsthis]
en: With this option to ignore changes in case enabled, diff will not indicate a difference when something in one file is changed into SoMEthing in the other file.
uk: За допомогою цього пункту можна увімкнути ігнорування відмінностей у регістрі символів, diff не вказуватиме на відмінності на зразок заміни «щось» у одному з файлів на «ЩоСь» у іншому файлі.

[ctx: @option:check]
en: Ignore regexp:
uk: Ігнорувати формальний вираз:

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -I diff option.
uk: Цей параметр відповідає параметру diff -I.

[ctx: @info:whatsthis]
en: When this checkbox is enabled, an option to diff is given that will make diff ignore lines that match the regular expression.
uk: Якщо позначити цей пункт, diff буде передано параметр, який призведе до ігнорування програмою рядків, які відповідають формальному виразу.

[ctx: @info:tooltip]
en: Add the regular expression here that you want to use
    to ignore lines that match it.
uk: Додайте сюди формальний вираз, який ви хочете
    використовувати для ігнорування рядків, які з ним збігаються.

[ctx: @title:group]
en: Whitespace
uk: Пробіли

[ctx: @option:check]
en: E&xpand tabs to spaces in output
uk: Р&озгортати у виводі табуляцію у пропуски

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -t diff option.
uk: Цей параметр відповідає параметру diff -t.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This option does not always produce the right result. Due to this expansion Kompare may have problems applying the change to the destination file.
uk: Використання цього параметра не завжди призводить до бажаних результатів. Через це у Kompare можуть виникнути проблеми з застосуванням змін до файла призначення.

[ctx: @option:check]
en: I&gnore added or removed empty lines
uk: І&гнорувати додані або вилучені порожні рядки

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -B diff option.
uk: Цей параметр відповідає параметру diff -B.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This can be very useful in situations where code has been reorganized and empty lines have been added or removed to improve legibility.
uk: Цей параметр може бути дуже корисним у випадках, коли код було реорганізовано з додаванням до нього або вилученням з нього порожніх рядків для покращення вигляду.

[ctx: @option:check]
en: Ig&nore changes in the amount of whitespace
uk: &Ігнорувати зміни у кількості пропусків

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -b diff option.
uk: Цей параметр відповідає параметру diff -b.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you are uninterested in differences arising due to, for example, changes in indentation, then use this option.
uk: Якщо ви не цікавитеся змінами, які полягають, наприклад у зміні ширини відступу, скористайтеся цим параметром.

[ctx: @option:check]
en: Ign&ore all whitespace
uk: Ігн&орувати всі прогалини

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -w diff option.
uk: Цей параметр відповідає параметру diff -w.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is useful for seeing the significant changes without being overwhelmed by all the white space changes.
uk: Цей параметр буде корисним для перегляду суттєвих змін, за його використання не буде включено зміни у кількості пробілів між словами.

[ctx: @option:check]
en: Igno&re changes due to tab expansion
uk: Ігно&рувати зміни, які є наслідком розгортання табуляції

[ctx: @info:tooltip]
en: This option corresponds to the -E diff option.
uk: Цей параметр відповідає параметру diff -E.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If there is a change because tabs have been expanded into spaces in the other file, then this option will make sure that these do not show up. Kompare currently has some problems applying such changes so be careful when you use this option.
uk: Якщо зміни полягають у заміні символів табуляції пробілами у одному з файлів, за допомогою цього параметра ви можете усунути подібні зміни з перегляду. У поточної версії Kompare виникають певні проблеми з застосуванням подібних змін, отже вам слід бути обережнішими з використанням цього параметра.

[ctx: @title:tab]
en: Options
uk: Параметри

[ctx: @title:group]
en: File Pattern to Exclude
uk: Шаблон файла для виключення

[ctx: @info:tooltip]
en: If this is checked you can enter a shell pattern in the text box on the right or select entries from the list.
uk: Якщо увімкнено, ви зможете ввести шаблон оболонки в текстове поле праворуч або вибрати зі списку.

[ctx: @info:tooltip]
en: Here you can enter or remove a shell pattern or select one or more entries from the list.
uk: Тут можна ввести або вилучити шаблон оболонки або вибрати один чи більше зі списку.

[ctx: @title:group]
en: File with Filenames to Exclude
uk: Файл з назвами файлів для виключення

[ctx: @info:tooltip]
en: If this is checked you can enter a filename in the combo box below.
uk: Якщо позначено, ви можете ввести назву файла в комбінований список нижче.

[ctx: @info:tooltip]
en: Here you can enter the URL of a file with shell patterns to ignore during the comparison of the folders.
uk: Сюди можна ввести адресу URL файла з шаблонами оболонки, які слід ігнорувати під час порівняння тек.

[ctx: @info:tooltip]
en: Any file you select in the dialog that pops up when you click it will be put in the dialog to the left of this button.
uk: Файли, які ви вибираєте у вікні, що з'являється при клацанні, будуть показані у вікні ліворуч від цієї кнопки.

[ctx: @title:tab]
en: Exclude
uk: Виключення

[ctx: @info:tooltip]
en: Select file
uk: Вибір файла

[ctx: @info:tooltip]
en: Select folder
uk: Вибрати теку

[ctx: @title:group]
en: Encoding
uk: Кодування

[ctx: @item:inlistbox encoding]
en: Default
uk: Типовий

[ctx: @title:window]
en: Select Folder
uk: Виберіть теку

[ctx: @title:window]
en: Select File
uk: Виберіть файл

[ctx: @title:group]
en: Colors
uk: Кольори

[ctx: @label:chooser]
en: Removed color:
uk: Колір вилученого:

[ctx: @label:chooser]
en: Changed color:
uk: Колір зміненого:

[ctx: @label:chooser]
en: Added color:
uk: Колір доданого:

[ctx: @label:chooser]
en: Applied color:
uk: Колір застосованого:

[ctx: @title:group]
en: Mouse Wheel
uk: Коліщатко мишки

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of lines:
uk: Кількість рядків:

[ctx: @title:group]
en: Tabs to Spaces
uk: Перетворення символів табуляції

[ctx: @label:spinbox]
en: Number of spaces to convert a tab character to:
uk: Кількість пропусків, на які перетворювати символ табуляції:

[ctx: @title:group]
en: Text Font
uk: Шрифт тексту

[ctx: @label:listbox]
en: Font:
uk: Шрифт:

[ctx: @label:spinbox]
en: Size:
uk: Розмір:

[ctx: @title:tab]
en: Fonts
uk: Шрифти

[ctx: @title:column]
en: Source Folder
uk: Тека джерела

[ctx: @title:column]
en: Destination Folder
uk: Тека призначення

[ctx: @title:column]
en: Source File
uk: Файл джерела

[ctx: @title:column]
en: Destination File
uk: Файл призначення

[ctx: @title:column]
en: Source Line
uk: Рядок джерела

[ctx: @title:column]
en: Destination Line
uk: Рядок призначення

[ctx: @title:column]
en: Difference
uk: Різниця

en: Applied: Changes made to %1 line undone | Applied: Changes made to %1 lines undone
uk[0]: Застосовано: зміни до %1 рядка скасовано
uk[1]: Застосовано: зміни до %1 рядків скасовано
uk[2]: Застосовано: зміни до %1 рядків скасовано
uk[3]: Застосовано: зміни до %1 рядка скасовано

en: Changed %1 line | Changed %1 lines
uk[0]: Змінено %1 рядок
uk[1]: Змінено %1 рядки
uk[2]: Змінено %1 рядків
uk[3]: Змінено %1 рядок

en: Applied: Insertion of %1 line undone | Applied: Insertion of %1 lines undone
uk[0]: Застосовано: Вставлення %1 рядка скасовано
uk[1]: Застосовано: Вставлення %1 рядків скасовано
uk[2]: Застосовано: Вставлення %1 рядків скасовано
uk[3]: Застосовано: Вставлення %1 рядка скасовано

en: Inserted %1 line | Inserted %1 lines
uk[0]: Вставлено %1 рядок
uk[1]: Вставлено %1 рядки
uk[2]: Вставлено %1 рядків
uk[3]: Вставлено %1 рядок

en: Applied: Deletion of %1 line undone | Applied: Deletion of %1 lines undone
uk[0]: Застосовано: Вилучення %1 рядка скасовано
uk[1]: Застосовано: Вилучення %1 рядків скасовано
uk[2]: Застосовано: Вилучення %1 рядків скасовано
uk[3]: Застосовано: Вилучення %1 рядка скасовано

en: Deleted %1 line | Deleted %1 lines
uk[0]: Вилучено %1 рядок
uk[1]: Вилучено %1 рядки
uk[2]: Вилучено %1 рядків
uk[3]: Вилучено %1 рядок

[ctx: @item directory name not known]
en: Unknown
uk: Невідома

[ctx: @action]
en: Save &All
uk: Зберегти &все

[ctx: @action]
en: Save &Diff...
uk: Зберегти &diff...

[ctx: @action]
en: Swap Source with Destination
uk: Поміняти місцями джерело з призначенням

[ctx: @action]
en: Show Statistics
uk: Показати статистику

[ctx: @action]
en: Refresh Diff
uk: Оновити різницю

en: <qt>The URL <b>%1</b> cannot be downloaded.</qt>
uk: <qt>Не вдалось отримати URL <b>%1</b>.</qt>

en: <qt>The URL <b>%1</b> does not exist on your system.</qt>
uk: <qt>Адреси URL <b>%1</b> у вашій системі не існує.</qt>

[ctx: @title:window]
en: Diff Options
uk: Параметри diff

[ctx: @title:window]
en: Save .diff
uk: Зберегти .diff

en: Patch Files (*.diff *.dif *.patch)
uk: файли латок (*.diff *.dif *.patch)

[ctx: @info:status]
en: Running diff...
uk: Запуск diff...

[ctx: @info:status]
en: Parsing diff output...
uk: Аналіз виводу diff...

[ctx: @info:status]
en: Comparing file %1 with file %2
uk: Порівнюється файл %1 з файлом %2

[ctx: @info:status]
en: Comparing files in %1 with files in %2
uk: Порівнюються файли в %1 з файлами в %2

[ctx: @info:status]
en: Viewing diff output from %1
uk: Перегляд виводу diff з %1

[ctx: @info:status]
en: Blending diff output from %1 into file %2
uk: Змішування виводу diff з %1 у файл %2

[ctx: @info:status]
en: Blending diff output from %1 into folder %2
uk: Змішування виводу diff %1 у теку %2

en: You have made changes to the destination file(s).
    Would you like to save them?
uk: Ви зробили зміни до файла(-ів) призначення.
    Хочете їх зберегти?

[ctx: @title:window]
en: Save Changes?
uk: Зберегти зміни?

[ctx: @item diff format]
en: Unified
uk: Універсальний

[ctx: @item diff format]
en: Context
uk: Контекст

[ctx: @item diff format]
en: Normal
uk: Звичайний

[ctx: @item diff format]
en: Unknown
uk: Невідомо

en: No diff file, or no 2 files have been diffed. Therefore no stats are available.
uk: Немає файлf diff або не було порівняно 2 файли. Отже, статистика недоступна.

[ctx: @title:window]
en: Diff Statistics
uk: Статистика diff

en: Statistics:
    
    Old file: %1
    New file: %2
    
    Format: %3
    Number of hunks: %4
    Number of differences: %5
uk: Статистика:
    
    Старий файл: %1
    Новий файл: %2
    
    Формат: %3
    Кількість розбіжностей: %4
    Кількість відмінностей: %5

en: Statistics:
    
    Number of files in diff file: %1
    Format: %2
    
    Current old file: %3
    Current new file: %4
    
    Number of hunks: %5
    Number of differences: %6
uk: Статистика:
    
    Кількість файлів у файлі відмінностей: %1
    Формат: %2
    
    Поточний старий файл: %3
    Поточний новий файл: %4
    
    Кількість розбіжностей: %5
    Кількість відмінностей: %6

note: i18n: ectx: Menu (difference)
en: &Difference
uk: &Різниця

[ctx: @title:window]
en: Preferences
uk: Параметри

[ctx: @title:tab]
en: View
uk: Перегляд

[ctx: @title]
en: View Settings
uk: Параметри вигляду

[ctx: @title]
en: Diff Settings
uk: Параметри Diff

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_FormatGB)
en: Format
uk: Формат

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_ContextRB)
en: &Context
uk: &Контекст

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_NormalRB)
en: &Normal
uk: З&вичайний

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_UnifiedRB)
en: &Unified
uk: &Універсальний

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_SideBySideRB)
en: &Side-by-side
uk: &Одне біля одного

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_ContextLinesLabel)
en: Number of context lines:
uk: Кількість рядків контексту:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_OptionsGB)
en: Options
uk: Параметри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_SmallerChangesCB)
en: Look for smaller changes
uk: Шукати за невеликими змінами

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_LargeFilesCB)
en: Optimize for large files
uk: Оптимізувати для великих файлів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreCaseCB)
en: Ignore changes in case
uk: Ігнорувати зміни у регістрі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ExpandTabsCB)
en: Expand tabs to spaces
uk: Розширити табуляцію пропусками

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreEmptyLinesCB)
en: Ignore added or removed empty lines
uk: Ігнорувати додані або вилучені порожні рядки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreWhiteSpaceCB)
en: Ignore changes in whitespace
uk: Ігнорувати зміни у пропусках

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_FunctionNamesCB)
en: Show function names
uk: Показувати назви функцій

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_RecursiveCB)
en: Compare folders recursively
uk: Порівнювати теки рекурсивно

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_NewFilesCB)
en: Treat new files as empty
uk: Розглядати нові файли як порожні

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: Run Diff In
uk: Запустити Diff в

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_CommandLineGB)
en: Command Line
uk: Командний рядок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_CommandLineLabel)
en: cd dir && diff -udHprNa -- source destination
uk: cd dir && diff -udHprNa — джерело призначення
