kongress - en to ca@valencia translation catalogue (42 entries)

en: Past
ca@valencia: Darrers

en: Upcoming
ca@valencia: Propers

en: Conferences
ca@valencia: Congrés

en: No conference found
ca@valencia: No s'ha trobat cap conferència

en: Reload
ca@valencia: Torna a carregar

en: Select
ca@valencia: Selecciona

en: Web Page
ca@valencia: Pàgina web

en: Delete
ca@valencia: Suprimeix

en: Favorite
ca@valencia: Preferit

en: No favorite talks found for %1
ca@valencia: No s'ha trobat cap xerrada preferida per a %1

en: No favorite talks found
ca@valencia: No s'ha trobat cap xerrada preferida

en: Details
ca@valencia: Detalls

en: Overlaps with another talk | Overlaps with %1 other talks
ca@valencia[0]: Se sobreposa amb una altra xerrada
ca@valencia[1]: Se sobreposa amb %1 altres xerrades

en: Conference
ca@valencia: Congrés

en: Check for updates
ca@valencia: Comprova si hi ha actualitzacions

en: Checking for schedule updates
ca@valencia: Comprova si hi ha actualitzacions de la planificació

en: Daily Schedule
ca@valencia: Planificació del dia

en: Full Schedule
ca@valencia: Planificació completa

en: Schedule
ca@valencia: Planificació

en: Map
ca@valencia: Mapa

en: Favorites
ca@valencia: Preferits

en: Configure
ca@valencia: Configura

en: Change conference
ca@valencia: Canvia de congrés

en: Select conference
ca@valencia: Selecciona un congrés

en: Settings
ca@valencia: Arranjament

en: About
ca@valencia: Quant a

en: Latitude: %1
ca@valencia: Latitud: %1

en: Longitude: %1
ca@valencia: Longitud: %1

en: No talks found for %1
ca@valencia: No s'ha trobat cap xerrada per a %1

en: No talks found
ca@valencia: No s'ha trobat cap xerrada

en: Appearance
ca@valencia: Aparença

en: Use local timezone
ca@valencia: Usa la zona horària local

en: Notifications
ca@valencia: Notificacions

en: Add reminder to favorite talks
ca@valencia: Afig un recordatori a les xerrades preferides

en: Remind before talk start (minutes)
ca@valencia: Recorda abans de l'inici de la xerrada (minuts)

en: Notifications are not supported on your platform
ca@valencia: Les notificacions no estan admeses en la vostra plataforma

en: Error during event creation
ca@valencia: Error en crear l'esdeveniment

en: Already in favorites
ca@valencia: Ja es troba als preferits

en: Talk added to favorites, but it overlaps with existing ones:
    %1
ca@valencia: La xerrada s'ha afegit als preferits, però se sobreposa amb una d'existent:
    %1

en: Talk added to favorites
ca@valencia: La xerrada s'ha afegit als preferits

en: KDE Conference Companion
ca@valencia: Auxiliar de congressos del KDE

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer and Developer
ca@valencia: Mantenidor i desenvolupador
