kongress - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Past
et: Möödas

en: Upcoming
et: Ees

en: Conferences
et: Konverentsid

en: Select
et: Vali

en: Web Page
et: Veebilehekülg

en: Delete
et: Kustuta

en: Favorite
et: Lemmik

en: Details
et: Üksikasjad

en: Overlaps with another talk | Overlaps with %1 other talks
et[0]: Kattumine teise ettekandega
et[1]: Kattumine %1 teise ettekandega

en: Conference
et: Konverents

en: Check for updates
et: Kontrolli uuendusi

en: Daily Schedule
et: Päevakava

en: Full Schedule
et: Kogu kava

en: Schedule
et: Ajakava

en: Categories
et: Kategooriad

en: Map
et: Kaart

en: Favorites
et: Lemmikud

en: Configure
et: Seadista

en: Change conference
et: Muuda konverentsi

en: Select conference
et: Vali konverents

en: Settings
et: Seadistused

en: Latitude: %1
et: Laiuskraad: %1

en: Longitude: %1
et: Pikkuskraad: %1

en: Use local timezone
et: Kohaliku ajavööndi kasutamine

en: Error during event creation
et: Tõrge sündmuse loomisel

en: Already in favorites
et: Juba lemmikutes

en: Talk added to favorites, but it overlaps with existing ones:
    %1
et: Ettekanne lisati lemmikutesse, kuid see kattub olemasolevatega:
    %1

en: Talk added to favorites
et: Ettekanne lisati lemmikutesse

en: KDE Conference Companion
et: KDE konverentsiabiline
